Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Elz - mrrr Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Elz - mrrr Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Elz - mrrr

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Elz - mrrr J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Joi 21 Mar 2013, 21:33

Cum am putea să te uităm pe tine? O.O a hug


1. Ce te-a determinat să devi o fană k-pop, ştiu bine că iubeşti acest gen de muzică, de ce?
2. Cum ai descoperit yaoi-ul? Care este serialul/manga-ul tău preferat?
3. Ai lipsit o perioadă îndelungată de pe forum, dorim o explicaţie, ne-o dai? well? awesome right?
4. La ce liceu vrei să dai? Ce doreşti să faci pe viitor?
5. Ţin minte că îţi doreai să ajungi în Coreea, încă mai speri la asta?


Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Elz - mrrr J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Joi 21 Mar 2013, 21:46

Arianthe a scris:
Cum am putea să te uităm pe tine? O.O a hug


1. Ce te-a determinat să devi o fană k-pop, ştiu bine că iubeşti acest gen de muzică, de ce?
2. Cum ai descoperit yaoi-ul? Care este serialul/manga-ul tău preferat?
3. Ai lipsit o perioadă îndelungată de pe forum, dorim o explicaţie, ne-o dai? well? awesome right?
4. La ce liceu vrei să dai? Ce doreşti să faci pe viitor?
5. Ţin minte că îţi doreai să ajungi în Coreea, încă mai speri la asta?



0. Dumnizieu ştie cum de aţi uitat de mini :))

1. Pai. Curiozitatea. Ţelul meu de a fi diferită faţă de ceilalţi. Plăcerea muzicii noi. Ei... De ce iubesc KPOP-ul ? Păi, în timpul rând KPOP-ul pentru mine înseamnă o sursă interminabilă de fericire şi inspiraţie, dacă nu era KPOP-ul nu se năşteau numeroasele mele ONESHOT-uri şi ficuri, poate chiar renunţam definitiv la scris şi compus şi mă apucam de pian. Oh stai, o să mă apuc de pian. KPOP-ul mi-a salvat viaţa de multe ori, a fost acolo când nimeni nu a fost, m-a învăţat să cred în mine şi să acord o şansă vieţii de dincolo de Europa. O ţară mică, de care puţini ştiu . Coreea de Sud. Pur şi simplu, KPOP-ul pentru mine înseamnă viaţă şi ... mă reprezintă. Este totul pentru mine, nu îmi imaginez viaţa fără el. A devenit un drog.

2. BAHAHAHA. Deci, ţin să menţionez că cea care m-a făcut Cassie ( fan DB5K ) şi fană yaoi este Adina Denisa ( hi lovely one :3 ), dacă nu era ea nu-mi plăcea yaoi-ul şi probabil sfârşeam ca un JYJ stan nesuferit şi ... mă rog , să nu mai zic cum. Manga favorit ? Love Stage :3 Anime favorit ? Hmm... Sekaiitchi Hatsukoi si JunJou Romantica. Nu pot alege.

3. ... Prima dată când am lipsit de pe forum, a fost în urmă cu... câteva luni, am lipsit 3 luni şi jumătate deoarece eram revoltată că ( virgulă ) categoria mea KPOP a fost ştearsă, cea la care am muncit foarte mult. Nu am mai suportat anumite aspecte şi am cedat nervos. Era şi un timp în care erau numai certuri şi eu eram piaza rea a forumului. Mă rog :) povestea e lungă şi nu mă arunc în detalii.
Oricum, după perioada aceea am revenit pe forum pentru a îmi termina ficul şi pentru a îmi... menţine existenţa, I guess.
Acum am lipsit din cauza programului meu. Clasa a 8a nu e uşoară şi plus că sunt şi chestii de menţinere a grupurilor KPOP de pe FACEBOOK active and stuff... Nu am o motivare chiar ... bună, pur şi simplu s-a întâmplat. Nu mai sunt adepta forumurilor... m-am schimbat şi regret oarecum asta.

4. Iulia Haşdeu. Bilingv. Vreau să ajung un translator sau scriitor, poate regizor? :3

5. Mereu voi spera să ajung acolo, pentru că sufletul meu tânjeşte după acele locuri minunate şi... pur şi simplu Seulul mă cheamă din depărtare.

Mulţumesc pentru întrebări Em' !
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Vin 22 Mar 2013, 00:11

Hey, Elz! kiss a hug Cum puteam sa te uit? :)) Doar esti una dintre scriitoarele mele favorite :) Now, sa te iau la interogatoriu :D :

• 1. Care crezi ca este cea mai frumoasa creatie/fic a/al tau? De ce?
• 2. Daca tot vrei sa ajungi in Coreea... pe cine ai vrea sa intalnesti acolo? :>
• 3. Cum ti se pare societatea in care traim? Ai vrea sa schimbi ceva in ea? De ce?
• 4. Care este melodia ta K-pop preferata?
• 5. Ai incerca vreodata sa parasesti forumul? :| De ce?
• 6. Ce ai vrea sa schimbi la tine? Argumenteaza.

Atat! >:D<
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Vin 22 Mar 2013, 13:03

Buna Elz. a hug
- Ce te-a determinat sa scrii ficuri?
- Ce nota ti-ai da acum, pentru primul fic scris de tine?
- ''Floare de Lotus'' a fost primul fic citit de mine, pe acest forum. Cum ti-a venit brilianta idee de a-l scrie?
- Cateva persoana [printre care si eu, si Ela] te consideram una dintre cele mai bune scriitoare de pe'aici. Tu, ca propriul tau critic, te consideri buna?
- Ai un fb ''Elz si Atat''? Daca da, imi dai confirm la cererea de prietenie? lough
- Ce parere ai despre tine? Dar defecte si calitati?

Multumesc mult de raspunsuri. kiss

Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Vin 22 Mar 2013, 15:01

Elzi, eu nu am uitat de tine... păcat că nu am mai vorbit. T^T
Trecem peste momentele lacrimogene, încă o rundă de întrebări.



       ● Crezi că o să fii mai activă acum?
       ● Planuri noi pentru ficuri? Ce idei ţi-au mai trecut prin cap?
       ● De ce îţi place k-pop-ul aşa de tare?
       ● Cum e viaţa ta, acum? (eu doresc să fie frumoasă *hug*)
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Elz - mrrr J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Vin 22 Mar 2013, 16:08

~ Ela ~ a scris:
Hey, Elz! kiss a hug Cum puteam sa te uit? :)) Doar esti una dintre scriitoarele mele favorite :) Now, sa te iau la interogatoriu :D :

• 1. Care crezi ca este cea mai frumoasa creatie/fic a/al tau? De ce?
• 2. Daca tot vrei sa ajungi in Coreea... pe cine ai vrea sa intalnesti acolo? :>
• 3. Cum ti se pare societatea in care traim? Ai vrea sa schimbi ceva in ea? De ce?
• 4. Care este melodia ta K-pop preferata?
• 5. Ai incerca vreodata sa parasesti forumul? :| De ce?
• 6. Ce ai vrea sa schimbi la tine? Argumenteaza.

Atat! >:D<

- hugs back- Mulţumesc pentru că îmi citeşti ficurile ! :3 Apreciez enorm.
1. Cred că până la momentul actual cea mai frumoasă creaţie a mea este Et si tu n'existais pas, pentru că marchează evoluţia mea ca şi scriitor şi om, pentru îmi dezvăluie o latură sensibilă şi un colţ trist din sufletul meu întortocheat, pentru că este o poveste de dragoste reală şi fascinantă, cu o morală simplă: Niciodată să nu renunţi la adevărata dragoste.
Ca şi fic, mereu va rămâne FLOARE DE LOTUS, sunt adânc mândră de mine pentru că am putut să am atâta răbdare şi imaginaţie să scriu peste 55 de capitole. Mereu va fi 'romanul' meu preferat .

2. Am nişte prieteni, hehehe, pe care aş vrea să îi văd. Păăăăăăăăăăăăi........... :3 am eu o micuţă ciupercuţă pe care mi-as dorii să o văd T.T

3. Societatea în care trăim este cea mai jalnică şi falsă societate existentă bazată pe look şi forme cât mai mari, şmecherie, obrăsnicie şi prostie din plin. Dacă ar fi ceva să schimb la ea, ar fi totul. I-aş da un refresh.

4. JaeJoong - All Alone . Nu pot să compar nici o melodie cu melodia lui Jae, mă caracterizează în totalitate.

5. Da, am încercat. Eram constrânsă de faptul că eram marginalizată şi considerată o piază rea, figurantă şi obraznică. Mi-am călcat prea mult pe orgoliu şi când mi-a fost ştearsă categoria KPOP, pur şi simplu am explodat de nervi. A fost ultima picătură, am plecat uitând tot ce las în urmă şi încercând să îmi creez un loc nou pentru meditaţie.

6. Aş vrea să nu mai fiu aşa timidă şi negativistă, îmi distrug adolescenţa pentru că îi las pe mulţi să mă calce în picioare, chiar dacă înauntrul meu vreau să le zic vreo două, timiditatea îmi pune punctul pe i şi nu mă lasă să continui. Din cauza negativismului meu am ajuns să am depresii lunare, ceea ce nu e bine xD ajunsesem la un moment dat la cardiolog din cauza durerilor din zona inimii ... pentru că atunci când sunt depresivă totul e negru şi cerul e înnorat şi plâng ca o vacă.
Sunt o cauză pierdută :))

Mulţumesc mult pentru întrebări !! -hugs.-

Soricel nebun a scris:
Buna Elz.
- Ce te-a determinat sa scrii ficuri?
- Ce nota ti-ai da acum, pentru primul fic scris de tine?
- ''Floare de Lotus'' a fost primul fic citit de mine, pe acest forum. Cum ti-a venit brilianta idee de a-l scrie?
- Cateva persoana [printre care si eu, si Ela] te consideram una dintre cele mai bune scriitoare de pe'aici. Tu, ca propriul tau critic, te consideri buna?
- Ai un fb ''Elz si Atat''? Daca da, imi dai confirm la cererea de prietenie?
- Ce parere ai despre tine? Dar defecte si calitati?

Multumesc mult de raspunsuri.

Heeei !!

1. Primul meu fic... l-am scris pentru că am încercat să fiu în rând cu toţi şi să dovedesc că pot să fac şi eu un lucru bun şi de durată, şi să mă învăţ să muncesc pentru un anumit lucru. După asta a devenit o plăcere, mă descarc prin scris şi citit.

2. Sincer ? Mai mult de 6 nu merit. ' Cum iubirea revine ' e o creaţie slabă, pentru că e şi primul fic şi ... na.

3. În primul rând nu ştii cât îmi umple inima să aud asta. Îţi mulţumesc mult că l-ai citit !
Aflasem în acel timp de mafia Yakuza, o fată de pe un anumit forum m-a impresionat cu povestea ei Sasu x Saku despre mafie şi iubire şi pur şi simplu am rămas cu gura căscată. Voriam şi eu sa fac aşa ceva. Aşa că uite, dintr-o singură dorinţă s-a interprins o întregă poveste cu N momente culminante, dramă, acţiune, romance and stuff. În acel timp eram o iubitoare Sasu x Saku şi eram aşa de înnebunită după ei că aş fi făcut orice numai să îi pun şi pe ei acolo :3 . Hehehe.

4. Vă mulţumesc enorm :3 .
Păi, sunt un autor în formare, încerc să mă perfecţionez cât de mult pot. Ca şi critic pot spune că da, mă aflu prin cele mai bune autoare ale forumului, dar nu cea mai bună, printre cele mai.

5. Done .

6. Sunt o persoană complicată. Foarte complicată. Sensibilă şi uneori prea bună cu anumtie persoane care nu-mi merită atenţia. Nu pot fi rea, asta este una din slăbiciunile mele. Sunt prea negativistă şi sunt anumite momente când mi-aş dorii să dispar şi să fiu altcineva. Am calităţi, dar şi defecte. Nu sunt orgolioasă, răbdătoare, îmi place să ajut şi să fac lumea să zâmbească, să scriu , inteligentă, etc. Ca defecte s-ar număra şi : am tendinţe când sunt rea, negativistă, egoistă şi doritoare de atenţie ( rare momente but still ) ... :3

MULŢUMESC PENTRU ÎNTREBĂRI! -hugs-

Bishop a scris:

● Crezi că o să fii mai activă acum?
● Planuri noi pentru ficuri? Ce idei ţi-au mai trecut prin cap?
● De ce îţi place k-pop-ul aşa de tare?
● Cum e viaţa ta, acum? (eu doresc să fie frumoasă *hug*)

Awww gogoşelul meu micuţ !! Cât de dor mi-a fost de tine !

1. Nu ştiu ce să zic, totul e posibil. Să sperăm.

2. Momentan nu. Vreau să îmi termin ficul : Manly as a girl . Poate la vară o să mă apuc de un fic SasuSaku nou ... sau ceva ItaSasuSaku.
În schimb scriu oneshot-uri. NUMEROASE.ONESHOTURI. În fiecare lună :))

3. Ca să rezum răspunsul de la întrebarea Emei, ar fi pentru că este ceva nou, ceva ce mă diferenţiază de multă lume incoloră, ceva ce mă face fericită şi împlinită. KPOP-ul este totul pentru mine, îmi place să simt beat-ul, îmi plac vocile calde, îmi plac ritmurile nebune şi chatchy , imi plac videoclipurile colorate, îmi place Coreea. Îmi place pentur că e nou şi fresh, mi-a furat atenţia şi nu o mai vreau înapoi.

4. Viaţa mea e... dificilă. Foarte dificilă. Cel puţin anul ăsta mă sfărâmă şi înnebuneşte, abia aştept să se termine.
Să sperăm la tot ce e mai bine .

Îţi mulţumesc pentru întrebări !

Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Mier 27 Mar 2013, 14:05

H i ! *kiss*



1. De ce îţi place Jae? (inspiraţia a venit de la ce ai scris la semnătură)
2. Cum crezi că un om ar putea să demonstreze altuia sentimentele puternice, astfel încât persoana cealălaltă să şi creadă?
3. Dacă ar fi să renaşti, ce ai vrea să fii, să faci?
4. Care e visul tău cel mai mare? Vei reuşi să-l îndeplineşti?
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Elz - mrrr J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Dum 31 Mar 2013, 17:33

Bishop † a scris:
H i ! *kiss*



1. De ce îţi place Jae? (inspiraţia a venit de la ce ai scris la semnătură)
2. Cum crezi că un om ar putea să demonstreze altuia sentimentele puternice, astfel încât persoana cealălaltă să şi creadă?
3. Dacă ar fi să renaşti, ce ai vrea să fii, să faci?
4. Care e visul tău cel mai mare? Vei reuşi să-l îndeplineşti?

HEII BRIOŞICĂ! :3

1. Mereu am spus că ceea ce simt eu pentru Jae nu e ceea ce simte o fană pentru al său ultimate bias. Îmi place de el pentru că îl simt aproape. E greud e explicat de ce şi cum. Pur şi simplu, durerea pe care o pune în muzică mă sensibiliează şi mă face să mă aproprii de el enorm, mă face să vreau să îl ajut. E precum o epavă rătăcită, cere ajutor dar îl ignoră. Se crede singur, deşii e înconjurat de mii de prieteni care sunt acolo ... gata pentru el. El vrea trecutul înapoi, vrea să fie fericit , dar nu în aceleaş circumstanţe. Crede în iubire şi nu îi pasă de diferenţe . Este un romantic nostalgic ce îmi rupe sufletul , iar fanele care îl cred SEXY, FERICIT PÂNĂ PESTE URECHI ŞI FOOOOOARTE MAI ŞTIU EU CUM sunt absolut ... deluzionale ? De când sunt Cassie am învăţat multe despre el, aparenţele înşeală. Hero nu e JaeJoong pe care îl ştiu, Hero era fericit ... JaeJoong are doar o mască de fericire.
Asemănările dintre noi m-au pus să îl plac, dar de la distanţă. Repet, nu pot spune că îl iubesc cum îl iubesc pe ... SeHun for ex. sau TaeMin ... îl admir şi îi mulţumesc că este încă în viaţă, în ciuda a ceea ce a păţit şi la cât a plâns.

2. Fiind acolo lângă el mereu, oricând pentru el, să îi ofere umărul lui să plângă , trebuie să îl sau o facă fericită, să renunţe la ce are el şi să îi dea lui sau ei . Sacrificiu pentru bine , dar ... în mare parte trebuie doar să o facă fericită, restul vine de la sine.

3.Aş vrea să fiu băiat :))))) daaa, este una din dorinţele mele din a 2a viaţă. Dunno why, awkward me. Aş vrea să fiu un pop star ( bi :3 ) care cântă în faţa a miliarde de fani ( în COREEA OFC. ) şi are o voce absolut perfectă ;3

4. Visul meu cel mai mare până acum e să ajung în Coreea, sper să îl îndeplinesc într-o zi

MULTUMESC MULT PENTRU INTREBARI <3
...
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Elz - mrrr Asss10Elz - mrrr J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Mar 02 Apr 2013, 18:29

1. Treci peste perioadele dificile din viata ta cu greu sau destul de usor?
2. Consideri ca ciocolata este un aliat sau un dusman atunci cand ti-e greu sau esti stresata?
3. Te vezi devenind o scriitoare sau cinsideri ca acesta va fi numai un hobby de-al tau?
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Elz - mrrr J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Mar 02 Apr 2013, 23:18

Choco :) a scris:
1. Treci peste perioadele dificile din viata ta cu greu sau destul de usor?
2. Consideri ca ciocolata este un aliat sau un dusman atunci cand ti-e greu sau esti stresata?
3. Te vezi devenind o scriitoare sau cinsideri ca acesta va fi numai un hobby de-al tau?

HEI CHOCO ~ !

1. Foarte greu, sunt sensibila si chestile astea ma ranesc usor si ma marcheaza, ma descarc des si mult, dar imi revin ... cumva.

2. Categoric un aliat.

3. Da, vreau sa devin o scriitoare. Ador sa scriu si sa ii fac pe altii fericiti prin scrieriile mele :3 , varianta de hobby este total exclus <3

MULTUMESC DE INTREBARI! :3
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Joi 04 Apr 2013, 21:43

H e l l o Elzi! <3

1. Fană EXO, deci! Nice: care este melodia ta preferată de la această trupă? Ce membru ţi se pare cel mai atrăgător? Care este cel mai cute dintre ei?

2. Vrei să devii mai puternică de cât eşti?

3. Ai scris fan ficuri k-pop?

4. Ai blog unde îţi postezi creaţiile?

5. Dacă ar fii să căştigi un concurs k-pop şi te-ar lăsa să alegi din toate trupele cunoscute de acolo ca să te întâlneşti cu ele, care ar fi primele două?

6. Cum reacţionezi când îţi spun că îmi eşti dragă şi că aş vrea să mai vorbim? ( and i'm talking serious about chit chatting on mess or something : > )
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Elz - mrrr J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Joi 04 Apr 2013, 22:58

Fiction Demon a scris:
H e l l o Elzi! <3

1. Fană EXO, deci! Nice: care este melodia ta preferată de la această trupă? Ce membru ţi se pare cel mai atrăgător? Care este cel mai cute dintre ei?

2. Vrei să devii mai puternică de cât eşti?

3. Ai scris fan ficuri k-pop?

4. Ai blog unde îţi postezi creaţiile?

5. Dacă ar fii să căştigi un concurs k-pop şi te-ar lăsa să alegi din toate trupele cunoscute de acolo ca să te întâlneşti cu ele, care ar fi primele două?

6. Cum reacţionezi când îţi spun că îmi eşti dragă şi că aş vrea să mai vorbim? ( and i'm talking serious about chit chatting on mess or something : > )

Heiya !

1. Dapz, fana EXO inca de la crearea fandomului EXO KroM pe facebook ^^ hehe. Melodia mea prefarata este Two Moons ~ poate si pentru ca este ft. Key from SHINee [ trupa mea de suflet ] , dar si pentru ca rap-ul lui ChanYeol este absolut seducator + ca se aude le lisp a lui SeHunnie , ceea ce ma face sa izbucnesc intr-o stare de over spazzing ~ <3
Toti sunt atragatori si draguti . Toti toti toti ! >///< dar daca ar fi sa aleg dupa le biased list, cel mai atragator ar fi Kai [ s** king ] si cei mai draguti ar fi Sehunnie si LuLu ! :3 Nu pot alege, HunHan biased too.

2. Da, chiar vreau sa devin mai puternica decat sunt in prezent.

3. Desigur oneshot-urile mele si Manly as a Girl sunt KPOP pur :3 . EXO pana acum si am unul cu Taemin * SHINee * [ ultimate bias ] .
Pe toate le gasesti pe blogul meu.

4. Uite aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

5. Categoric SHINee si EXO. Nici nu se pune problema. Ador interactiunile SHINeEXO si prietenia stransa dintre cei doi biasi fruntasi ai mei, TaeMin si Kai.

6. Data, ora, adresa . SI TU IMI ESTI DRAGA <33333333 :)) Prieteni noi, iii !! /jumping like a panda bear.

Multumesc pentru intrebari ! in love



Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Dum 12 Mai 2013, 11:25

Buna, Elz, sper ca nu te superi ca am revenit. :3

1. Cum ai descoperit pasiunea ta pentru k-pop? Care a fost prima melodie pe care ai ascultat-o ?
2. Este adevarat ca ai fost critic pe acest forum? Care a fost reactia ta cand ai aflat asta?
3. Ce crezi despre lumea in care traim?
4. Cum ai cataloga persoanele care te judeca dupa muzica pe care o asculti?
5. Iti aduci aminte prima persoana cu care te-ai imprietenit pe acest forum?
6. Cat timp petreci pe facebook?
7. Daca ti-as zice ca as vrea sa ne cunoastem, ai accepta oferta? Mi-ai trimite id-ul tau de mess? [Sincer, am vrut de mult timp sa te intreb asta, dar mi-a fost frica de respingere. ^_^ ]
8. Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte? :3

Multumesc de raspunsuri. ! a hug
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Elz - mrrr J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Mier 03 Iul 2013, 18:31

Ambriel Malphas a scris:
Buna, Elz, sper ca nu te superi ca am revenit. :3

1. Cum ai descoperit pasiunea ta pentru k-pop? Care a fost prima melodie pe care ai ascultat-o ?
2. Este adevarat ca ai fost critic pe acest forum? Care a fost reactia ta cand ai aflat asta?
3. Ce crezi despre lumea in care traim?
4. Cum ai cataloga persoanele care te judeca dupa muzica pe care o asculti?
5. Iti aduci aminte prima persoana cu care te-ai imprietenit pe acest forum?
6. Cat timp petreci pe facebook?
7. Daca ti-as zice ca as vrea sa ne cunoastem, ai accepta oferta? Mi-ai trimite id-ul tau de mess? [Sincer, am vrut de mult timp sa te intreb asta, dar mi-a fost frica de respingere. ^_^ ]
8. Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte? :3

Multumesc de raspunsuri. ! a hug 

 Hi there ! Mă bucur că ai revenit la umilul meu topic !
Nu este nici un deranj , după atâta timp verific şi eu dacă amintirea mea mai dănuie pe aici :))


1. Pasiunea mea pentru KPOP s-a născut dintr-o pură dorinţă neagră şi să spuneam că a fost ' soarta ' care m-a pus să dau pe o melodie ce avea un titlu asemănător cu cea a cântăreţului meu favorit de pe atunci. Dragostea mea pentru KPOP a înflorit însă mai târziu, după ce am ascultat SHINee - Replay în 2008 şi piticul brunet mi-a rămas amprentat în memorie, în 2009 în vară, prietena mea mi-a arătat o melodie de a lui BoA dacă nu mă înşel şi asa totul a început să se lege. 


2. Da, am fost, însă pentru o scurtă perioadă de timp, nici nu mai ştiu de ce nu am mai fost. Totul s-a întâmplat prea repede. Am fost plăcut surprinsă şi fericită în acea perioadă, îmi doream să fiu critic pentru că asta însemna că eram un scriitor de rang al acestui forum, dar cu timpul, după ce l-am pierdut mi-am dat seama că nu rangul contează ci ceea ce faci tu cu mâna ta şi îţi place.


3. Urăsc lumea asta. O detest . Totul este învăluit într-o ceaţă de prostie, densă, răutatea mă intrigă şi sperie în acelaş timp, iar diferenţierile şi cererile societăţii mă fac scârbită că sunt om. Am avut o perioadă tâmpită înainte de examene când mă gândeam că a fost o greşeală să mă nasc ca om ce urăşte jumătate din populaţia acestei lumi. Sadic, nu ?


4. Nu am voie să jignesc prea tare nu ? Inculte, fără cultură, inferioare, persoane ce ar trebui nici să nu existe pe acest pământ pentru că îi fac umbră.


5. Cred că era Aniska... 


6. Mai toată ziua , nu am ce să fac altceva :))


7. Honey, nu sunt o persoană care respinge. Nu înţeleg de ce toată lumea crede asta despre mine, îmi place să am prieteni, dacă urăsc societatea plină de proşti, nu înseamnă că sunt rea, sunt foarte prietenoasă. Miau ! :3 
ID-ul meu este : pisicuta98 şi ştii restul ;.; , dar nu prea petrec timp pe mess, cum ziceam, sunt foarte des pe facebook.


8. Sensibilă, puternică, cu potenţial şi voinţă, dar din păcate fără încredere în sine.


Mulţumesc de întrebări !! 
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Sam 01 Feb 2014, 16:32

1. Descrie cel mai frumos vis pe care l-ai avut pana acum. (nu ma refer la vis=ideal)
2. Cum ti-ai descrie cea mai buna/cel mai bun prieten(a) in cateva randuri?
3. Cateva tari/orase pe care ai vrea sa le vizitezi.
4. Care e cea mai importanta persoana din viata ta? De ce?
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Elz - mrrr Asss10Elz - mrrr J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Lun 14 Apr 2014, 12:59

1. Ce ai fi dispus sa faci pentru a salva lumea?
2. Ce actor ai vrea sa te interpreteze intr-un film despre viata ta?
3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
4. Cum te vezi peste 10 ani?
5. Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
6. Crezi in dragoste la prima vedere?
Geo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Elz - mrrr J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Lun 14 Apr 2014, 14:56

1.Ești influențat de ceilalți când vine vorba de luatul unei decizii?
2.Cât de greu iei o decizie?
3.Ce vrei să fie primul tău copil?
4.Țara preferată…
5.Cum descrii o zi perfectă?

Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Elz - mrrr Asss10Elz - mrrr J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Mar 14 Oct 2014, 11:17

Un set nou de intrebari.


1. Ai Ask.fm?
2. Care este numele animalului tau de companie?
3. Cate promisiuni ai făcut și de cate ori te-ai ținut de cuvant?
4. Dacă ar fi acum sfîrșitul lumii, ce ai face?


5. Ce admiri și de ce?
6. Îți este teamă să faci greșeli?
7. Iubesti pe cineva?
8. Ai un vis pe care să îl realizezi?
Sus In jos
MickyBuzica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Dum 22 Feb 2015, 15:58

1. Descrie-ma pe mine, o necunoscuta, in cateva cuvinte.
2. Ce parere ai despre persoanele de acelasi sex care sunt impreuna?
3. De ce nu vrei sa fii cu mine?
4. Chiar vrei sa ma pun in genunchi ca sa fii cu mine?
5. Nu te musc, stiai asta, nu?
6. De ce nu pui virgula aia cum trebuie?
7. Elz, dar eu te iubesc. Tu de ce nu ma iubesti?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Elz - mrrr J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Dum 05 Apr 2015, 21:21

Poate unele întrebări ți s-au mai pus.


1. Care este viziunea ta asupra vieții?
2. Ce te motivează pe tine în viață?
3. Ce ai alege între fericirea ta și cea a celor dragi? De ce?
4. Ai tumblr? Dacă da, care este?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Elz - mrrr Asss10Elz - mrrr J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Sam 25 Apr 2015, 17:03

1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Elz - mrrr J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Sam 02 Mai 2015, 16:16

Bună! a hug
1. Dacă ai putea face orice, ce ai alege să faci și în ce scop?
2. Ai avut momente când te-ai simțit singur/singură? Ce ai făcut ca să revii la starea ta obișnuită?
3. Care a fost primul lucru care te-a făcut să zâmbești pe ziua de astăzi?
4. Ce părere ai despre oamenii uitați de lume, care sunt nevoiți să-și ducă viața pe te miri unde?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19Mar 05 Mai 2015, 19:00

1. Ce înseamnă furia? Cum o poți ține sub control? De ce este nevoie pentru a o păstra la o anumită limită?
2. La ce te gândești cel mai des?
3. Preferi iubirea sau respectul? Inocența sau bunătatea? Argumentează.
4. Ai o obsesie în momentul de față? Dacă da, ce faci ca să o ții sub control?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Elz - mrrr Empty
MesajSubiect: Re: Elz - mrrr   Elz - mrrr I_icon19

Sus In jos
 

Elz - mrrr

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-