Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Mar 26 Mar 2013, 11:01

Sincera sa fiu , personajul meu preferat este Kiba Inuzuka...
Este tot odata si haios si serios. Imi place si felul cum arata . Semnele lui de pe fata sunt ca tatuajele pe care vreau sa mi le fac , permanente . Intotdeauna m-am gandit la el ca la un personaj rau , nesimtit care face numai comedie si nu isi are rostul . Dupa un timp , mi-am cumapart Ps2 , si am inceput sa ma joc un joc cu Naruto Ultimate Ninja 3 , nu e shippuden din pacate. Si am dat sa imi aleaga calculatorul cu cine sa joc contra lui Naruto . Bine-inteles ca am castigat , pentru ca ma bateam cu Naruto care avea nivelul 5 , si pe a lui Kiba l-am crescut la 45 . De atuncea imi place de Kiba. Am vazut poze cu Kiba si Hinata , am crezut ca sunt o prostie . Dar si astea imi plac acuma , imi place cuplul KibaHina , mai mult decat NaruHina... Acum , asta e parera mea .. Cele mai bune pareri . Nu are scheme de lupta , puteri foarte bune , nemaipomenite ,nici in joc , nici in anime , nici in manga , dar il apreciez asa cum e . Catelul lui m-a facut sa imi placa si mai mult ,gandindu-ma ca ii plac animalele ca si mie . Il iubesc pe Kiba , si daca ar fii o persoana , m-as imprietenii cu el .
Voi ce parere avet-i despre el?

Peace! caterinca
Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Sam 06 Apr 2013, 21:31

Hmm . Sincer să fiu .. Nici o dată nu m-am gândit la cupluri înafară de NaruHina sau SasuSaku ..
Am adus nişte poze cu cei doi , şi le stă adorabil împreună :d :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Dum 07 Apr 2013, 10:58

Buna. a hug Nu m-am gandit niciodata la KIba intr-un alt mod. Pana la urma, euil consider doar un membru al satului. Cat despre cuplul KibaHina, e adevarat ca le sta bine impreuna dar eu sunt de parere ca ei doi nu se prea potrivesc la caracter.
Pana la urma, e doar paarerea mea .happy
*kisses and hugs*
Sus In jos
-.Miko.-
Academy Student
Academy Student
-.Miko.-

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In Stele
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Aikydo . Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna ? Putin Spus

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Dum 07 Apr 2013, 12:09

Eu sunt de parere ca Kiba este un personaj super . Cat despre KibaHina , nu zic ca nu imi place si daca ar fii sa fac un table cu ce fete ii sta bine lu Kiba ar fii asa : Sakura pe primul loc , apoi Hinata , si in rest nu prea stiu ....
Sus In jos
Miko ღ
Academy Student
Academy Student
Miko ღ

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : cahul
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Lun 06 Mai 2013, 15:08

”Voi ce parere avet-i despre el?” ;;) Pai aproape ca si tine,si sincer eu tot consider ca kibahina ii un cuplu dragut,chiar si kiba....dat fiind faptul ca in unele episoade daca va uitati atent la relatia dintre ei kiba tine destul de mult hinata...si e unul care in 1 sezon(naruto)nu prea se intelegea cu naruto mai ales cind hinata era in preajma deoarece naruto nu observa sentimentele hinatei pentru el :D .Cam atit sper ca ati inteles ceva dap !
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin
Raikiri

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Lun 06 Mai 2013, 21:22

Pai parerea mea : Sar potrivi bine kiba cu hinata un cuplu frumos , la fel ca NaruHina , hinata probabil nu ar fi asa de rusinoasa cu kiba , cum a fost cu Naruto. O idee buna :)
Imi place mult :)
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Lun 06 Mai 2013, 21:47

Hey, am aterizat si eu aici !
Kiba si Hinata ? think
Sa fiu sincera imi place de ei doi.
KibaHina love
Sooooo cute good
Le sta bine in preuna !
Parerea mea dap !
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Lun 06 Mai 2013, 21:54

KibaHina?Si eu m-am gandit la acest cuplu , ba chiar si in anime mi s-a parut ca , Kiba e apropiat de Hinata. Cine stie , poate asta va fi cuplul ce ne va surprinde in anime promis de Kishi. Ar fi chiar tare , plus ca aproape nimeni nu se va astepta la asa ceva. Oricum , sunt destul de draguti impreuna , insa pentru mine ramane inca indecis ce cuplu imi place mai mult : KibaHina sau NaruHina. As putea spune ca sunt la egalitate. Iar in anime , ei bine , vom trai si vom vedea. Totul e posibil , la ce idei ii vin lui Kishi. lough
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Mar 07 Mai 2013, 11:18

Kiba e un personaj dragut...dar nu-l pot vedea mai mult decat un membru al satului, pe de alta parte, Hinata s-a facut remarcata, mai ales in lupta lui Naruto cu Pain, iar Hinata niciodata nu ar renunta la iubirea sa pentru Naruto.
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Mar 07 Mai 2013, 18:07

Va multumesc mult pentru raspunsuri.. de cand astept pe cienva sa comenteze :X:X Ma bucur ca va place , eu sunt o mare fana a lui Kiba... si intradevar , poae chiar vor deveni un cuplu ... dar , nu multa lume vrea KibaHina ci NaruHina , poate pentru ca s-au obisnuit cu ce se intampla la inceput . :) Va multumeeesc :) Apropo , comentaqriile sunt geniale , si doveziile , si pozele si tot.. va multumesc :) :) :* :X
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Asss10Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Mier 30 Oct 2013, 14:41

Imi place de Kiba si de faptul ca el iubeste animalele foarte mult. Cat despre el si Hinata, nu stiu ce sa cred. nu ma atrage cuplul
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Sam 06 Sept 2014, 16:04

Nu pot sa spun ca nu imi place de ei doi insa, parerea mea este ca Hinata se potriveste cel mai bine cu Naruto si, cum am mai spus de sute de mii de ori, deja sunt semne ca intre ei doi este ceva <3
Sus In jos
Akane-chan XD
Genin
Genin
Akane-chan XD

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Konohagakure
acebook acebook : Anne Marie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 76
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia, astrologia.

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Vin 07 Aug 2015, 15:04

MMM,Kiba-kun  puppy eyes..Acum mult,mult,mult timp a fost preferatul meu ,chiar eram obsedata de el  lough ,dar se mai schimba preferintele :D. Ce pot spune despre el?Este dragut,amuzant,puternic,adora animalele[ca mine :)) ] ,mai ales Akamaru este asa scump  in love in love si intr-un fel cred ca o place pe Hinata ;;).
Despre cuplul KibaHina,eram o mare fana,chiar le-ar sta bine impreuna ,dar din pacate pentru el si pentru fani ,Hinata are ochi doar pentru Naruto . :)
Sus In jos
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19Vin 07 Aug 2015, 16:08

Văd că suntem mulți care s-au gândit la acest cuplu, însă părerea mea este că Hinata se potrivește mai bine cu Naruto, mai ales după ce aceștia au devenit canon.

HinaKiba însă nu  sună deloc rău! Niște fanficuri ale fanilor n-ar strica... Sau poate sunt și nu știu? Să mă anunțe cineva când apare unul cu o idee de genul.
woaaaa love
Sus In jos
Continut sponsorizat




Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina Empty
MesajSubiect: Re: Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina   Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina I_icon19

Sus In jos
 

Kiba Inuzuka si cuplul KibaHina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Personajele din serialul Naruto-