Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dellz - interviu. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dellz - interviu. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dellz - interviu.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Joi 28 Mar 2013, 20:09

Păi cum să nu ai tu topic aici? :-w Oricum, să începem. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

1. Dacă ai putea schimba ceva în viața ta, ce ai schimba?
2. Pui familia pe primul loc sau prietenii? De ce?
3. Îți plac operele lui Bacovia? Cum consideri că a fost el ca persoană raportându-te strict la poeziile lui?
4. Care este cartea ta preferată?
5. Ai fi in stare să faci sacrificii pentru persoana iubită?
6. Crezi în suflete pereche? Dar în zicala cum că suntem puși sub semnul unui destin și nu ne putem sustrage de la acesta?
7. Care este filmul tău favorit? De ce?
8. Descrie-te în 4 cuvinte.


Cam atât. Momentan! Nu scapi de mine prea ușor! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Joi 28 Mar 2013, 23:18

Nu creeed. rolling on the floor Hai nah sa incepem acuma. dap !

1. Dacă ai putea schimba ceva în viața ta, ce ai schimba?
Tara unde locuiesc, sincer m-as muta din mizeria asta. In rest duc o viata buna. :))
2. Pui familia pe primul loc sau prietenii? De ce?
▲ Familia. Ei bine familia e una singura in timp ce prieteni am 1000. Nu prietenii ma intretin, imi dau de mancare, bani si asa multa iubire. Deci clar familia.
3. Îți plac operele lui Bacovia? Cum consideri că a fost el ca persoană raportându-te strict la poeziile lui?
▲ Nu le am cu cititu' insa am facut la scoala ceva poezii de el, in primul rand mi se par complicate. In al doilea rand parea un om puternic, asa-mi dau impresia poeziile lui.
4. Care este cartea ta preferată?
▲ Hmm cum am zis nu prea citesc, dar la momentul actual este "Vis de iubire" de Elena Zanfir.
5. Ai fi in stare să faci sacrificii pentru persoana iubită?
▲ Hmm cred ca as face, depinde. Inca nu mi-am gasit dragostea adevarata sa admit asta. Mai vedem pe parcurs.
6. Crezi în suflete pereche? Dar în zicala cum că suntem puși sub semnul unui destin și nu ne putem sustrage de la acesta?
▲ Eu sunt de parere ca tu ai un punct final unde trebuie sa ajungi, dar tu poti alege caile, pt ca orice ai face tot acolo vei ajunge. Daca prin suflet pereche te referi la un prieten, da cred si in dragoste la fel, nu stii ce-ti poate rezerva viata. Ai de ales intre a trai si a exista, cum spunea un om mare. rusinos
7. Care este filmul tău favorit? De ce?
▲Film favorit. Hmm grea intrebare imi plac multe filme si le schimb ca pe sosete, dar cred ca perferatele mele sunt "Edward Scissorhands" si "The Hangover". In mod normal mie-mi plac comediile, iar the Hangover e cel mai stupid si amuzant film pe care l-am vazut. Adica sa iei roofies in loc de extasy trebuie sa fii tampit sau sa te muti cu patu pe acoperis si chinezul ala, vai doamneee. rolling on the floor Totusi, Edward Scissorhands e un film romantico-fantastic este.. pur si simplu prea emotionant. Adica sa traiesti singur pe o casa intr-un deal asteptand ca tatal tau sa se trezesca chiar daca e mort e prea..prea dulce sa zic asa. Sau sa renunti la iubirea adevarata doar pt a-l salva de manile oamenilor rai este prea..prea nu pot sa descriu. Aproape am plans, iar eu nu plang la filme. Deci nu stiu, filmul romantic are si aura de mister care ma sperie putin, asta il face special. :)
8. Descrie-te în 4 cuvinte.
▲ Amuzanta, Obraznica, Lenesa, Mancacioasa. lough

Nici nu ma asteptam la altceva din partea ta ;;)
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Vin 29 Mar 2013, 17:09

Buna Electra. a hug
1. Cum ti-a venit ideea pentru numele tau?
2. Ce zodie esti?
3. Crezi in dragoste la prima vedere?
4. Ce spui despre prieteniile la distanta?
5. Ai un vis pe acest forum? [ceva gen sa devii cea mai buna scriitoare, critic, moderator, etc]

Multumesc de raspunsuri
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Vin 29 Mar 2013, 22:56

Buna si tie. kiss

1. Cum ti-a venit ideea pentru numele tau?
▲ Hmm, a fost o intamplare. Vine de la personalitatea mea.
2. Ce zodie esti?
▲ Proud Sagg, b*tches. Haha, sunt sagetator.
3. Crezi in dragoste la prima vedere?
▲ Da cred, insa cum sa zic.. la prima vedere o poti numi mai mult o "indragosteala", iubirea e un cuvant mare cam cat 5 kg de aripioare de pui picante.
4. Ce spui despre prieteniile la distanta?
Sunt minunate! Asa am cunoscut-o pe o prietena foarte draga. Avem o prietenie de peste un an si ne merge foarte bine. Cu ea ma inteleg cel mai bine, e de aici de pe forum insa nu mai e asa activa.
5. Ai un vis pe acest forum? [ceva gen sa devii cea mai buna scriitoare, critic, moderator, etc]
▲ Hmm, nu chiar mai mult m-am inscris sa-mi fac prieteni, sa-mi mai umplu timpul liber pe care-l am. Sunt moderator pe altele, deci nu ceva asa special. Mi se pare mai mult o gramada de responsabilitate sa ai "grija" de atatea chestii mai ales ca sunt membrii cu sutele lough

Cu cea mai mare palcere. <3

Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Sam 01 Feb 2014, 16:30

1. Descrie cel mai frumos vis pe care l-ai avut pana acum. (nu ma refer la vis=ideal)
2. Cum ti-ai descrie cea mai buna/cel mai bun prieten(a) in cateva randuri?
3. Cateva tari/orase pe care ai vrea sa le vizitezi.
4. Care e cea mai importanta persoana din viata ta? De ce?
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dellz - interviu. Asss10Dellz - interviu. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Lun 14 Apr 2014, 13:30

1. Ce ai fi dispus sa faci pentru a salva lumea?
2. Ce actor ai vrea sa te interpreteze intr-un film despre viata ta?
3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
4. Cum te vezi peste 10 ani?
5. Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
6. Crezi in dragoste la prima vedere?

Geo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Dellz - interviu. J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Lun 14 Apr 2014, 15:20

1.Cum i-ai spune undei persoane ceea ce simți ?
2.Cum descrii iubirea în 3 cuvinte?
3.Cum vezi viața?
4.Cât a durat cea mai lungă relație?
5.Cel mai nebun lucru pe care l-ai făcut…
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Sam 03 Mai 2014, 00:15

Wow, am uitata de asta. Imi (cam) cer scuze ca nu l-am vizitat.

@Lauren Wandowski

1. Descrie cel mai frumos vis pe care l-ai avut pana acum. (nu ma refer la vis=ideal)
2. Cum ti-ai descrie cea mai buna/cel mai bun prieten(a) in cateva randuri?
3. Cateva tari/orase pe care ai vrea sa le vizitezi.
4. Care e cea mai importanta persoana din viata ta? De ce?

1. Visele sunt in mare parte despre vanarea de Pokemoni, razboaie cu mine ca Hitler, iar restul sun erotice. Am sa-ti spun un vis nostim. Eram odata si venise un tip foarte dragut la noi la masa, dar nu stiu cum si deodata dupa amsa ajungem la mine-n dormitor si ne dezbracam si el zice: Dupa asta, trenuie sa fac un dus. La care eu ii zic: "Du-te si fa dus acum", el raspunde: "Nu, fac mai incolo" apoi spun "Dar du-te acum!" si tot insistam ca eu nu fac nimic cu el daca nu se spala.  rolling on the floor 
2. Adica pe mine? Frumaosa, desteapta, vicleana si cu lipici la barbati. Glumesc, cred ca cele mai bune prietene ale mele sunt doua fete de la mine din clasa si inca o fata, dar ea nu e din acelasi oras cu mine. Sunt niste persoane minunate si ne intelegem si ne ajutam intre noi. Tin la ele foarte mult si nu le-as schimba. N-am nimic mai mult de zis, dar cea mai buna prietena a mea raman eu.
3. Tari: Japonia, Anglia, SUA, Germania. Orase cred ca cele din tarile mentionate.
4. Cea mai importanta persoana din vaiata mea cred ca dupa mine, e mama, apoi cele 3 prietene ale mele. Am explicat si mai sus. Mama e mama, iar prietenele mele sunt tot ce-am nevoie sa supravietuiesc in societate asta plina de prosti. Facem slalom printre ei.


@Epipogium Aphyllum

1. Ce ai fi dispus sa faci pentru a salva lumea?
2. Ce actor ai vrea sa te interpreteze intr-un film despre viata ta?
3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
4. Cum te vezi peste 10 ani?
5. Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
6. Crezi in dragoste la prima vedere?

1. Sa-mi vand lenjeria intima cred. Cam atat merita oemnii din ziua de azi.
2. Mi-ar placea ca Liz Gillies. Sincer cred ca e foarte frumoasa si joaca foarte bine, mai ales ca e tanara.
3. Zborul sau super viteza. Mi-ar sta bine in costumul lui Flash.
4. Sincer, cred ca maritata, sau cel putin cu un iubit mai serios si o slujba care sa-mi placa. Am asteptari mari de la viata mea si in curand o sa-mi incep drumul odata ce voi pleca de acasa.
5. Oh nu-s foarte rusinoasa, cred ca as merge dupa el. Pana acum nu m-am dus la plaja de nudisti, dar o sa ma duc de acum.  rolling on the floor 
6. Da si nu. Da pentru ca sincer ma pot indragosti de un tip daca il vad prima data, dar e doar ceva superficial, e ceva ca o dragoste temporara sau cine stie. Nu deoarece dragoste nu se cladeste intr-o zi si nu vei sti niciodata de cine te vei indragosti care poate la inceput nu ti-a starnit interesul.

@Amorphophallus
1.Cum i-ai spune unei persoane ceea ce simți ?
2.Cum descrii iubirea în 3 cuvinte?
3.Cum vezi viața?
4.Cât a durat cea mai lungă relație?
5.Cel mai nebun lucru pe care l-ai făcut…

1. Eu zic totu-n fata da intr-o asa maniera cat sa nu-i ranesc. Vorbind de dragoste cred ca as astepta momentul opotun si i-as spune direct.
2. Ciudata, intamplatoare, interesanta
3. Ca pe o provocare, foarte simplu. Am momente cand o iubesc si momente cand mai bine nu ma nasteam, desi nu pot lipsi lumea de asa mare personalitate.
4. Auu, aici m-ai prins, stau prost la capitolul barbati, iar cea mai lunga a fost de o luna si ceva aproape 2. Cred ca nu am gasit pe nimeni special.
5. Am facut multe chestii ciudate la viata mea, dar nu asa nebunesti incat sa fie ceva uimitor. E ceva la ordinea zilei. Fac lucrurile pe are oamenii normali nu le fac, cel putin nu zilnic.

Va multumesc de intrebari si va mai astept si imi pare rau de greseli, dar sunt obosita.


Ultima editare efectuata de catre Dellz in Lun 26 Ian 2015, 18:37, editata de 1 ori
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Dellz - interviu. J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Sam 03 Mai 2014, 11:27

1. Ce consideri a fi mai important: sa iti fie tie cineva drag aproape sau sa fii tu aproape de cineva, fara sa ma refer in mod special la o persoana indragita?
2. In opinia ta, care e cel mai profund lucru pe care il poate face un om?
3. Ce calitati ti-ai dori sa ai in plus fata de ce ai deja sau ti-ai dori sa ai altele pe langa acestea?
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Mier 07 Mai 2014, 23:57

@Lucifer's white aηgel

1. Ce consideri a fi mai important: sa iti fie tie cineva drag aproape sau sa fii tu aproape de cineva, fara sa ma refer in mod special la o persoana indragita?
2. In opinia ta, care e cel mai profund lucru pe care il poate face un om?
3. Ce calitati ti-ai dori sa ai in plus fata de ce ai deja sau ti-ai dori sa ai altele pe langa acestea?

1. Cred ca sa imi fie cineva aproape, sunt egoista de fel si recunosc ca am putine persoane cu care ma comport in mod corect. Restul sunt ca niste ustensile in jurul meu, iar eu sunt bucatarul, iar cand o ustensila nu mai e buna sau nu isi face treaba imi iau alta. Am grija sa tin cat mai putine persoane aproapiate de mine si care sa-mi cunoasca interiorul. Ai nevoie de oameni ca sa reusesti in viata, dar doar la suprafata ca sa zic asa, in rest pastreaza-ti pe cineva aproape de tine, restul nu conteaza.
2. Cred ca sa te iubeasca sincer, fara niciun gand ascuns, fara sa vrea sa scoata de la mine un bun, o informatie sau sa ma raneasca pentru propria satisfactie. Spun iubire pentru ca odata cu ea ar trebui sa vina implicit increderea, buna intelegere si ajutorul si multe alte chestii.
3. Nu cred ca imi doresc cam nimic in mod special, sunt destul de multumita de mine. Ce mi-as dori ar fi poate sa nu mai fiu asa grea de cap uneori.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dellz - interviu. Asss10Dellz - interviu. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Sam 07 Iun 2014, 15:21

Tot eu happy 
1. Ce-ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit?
2. Din ce motiv ai ales acest nume pe forum?
3. Ce culoare te reprezinta?
4. Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?
5. Ce-ai alege intre a pierde toate amintirile pe care le ai pana acum sau a fi incapabil sa iti mai faci amintiri de acum inainte?
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Sam 11 Oct 2014, 01:06

@Miss Marple

1. Ce-ai prefera sa fii : un geniu stresat sau un prost fericit?
2. Din ce motiv ai ales acest nume pe forum?
3. Ce culoare te reprezinta?
4. Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?
5. Ce-ai alege intre a pierde toate amintirile pe care le ai pana acum sau a fi incapabil sa iti mai faci amintiri de acum inainte?

1. Cred ca un geniu stresat, dar cred ca daca as fi geniu as sti ca nu e bine sa ma stresez din orice. Nu pot sa spun ca sunt stresata, am 18 ani (aproape) nu prea vad ce stres ce as putea sa am. E drept sunt tanara si traim intr-o societate dusa pe **** sa zic asa. Deci mai am si eu momente..
2. Asa ma striga mama, de fapt Dell, am adaugat eu Z, voiam sa am mai mult swag, dar se pare ca nu functioneaza.
3. Probabil negrul. Pentru ca imi place sa ma imbrac si cele mai multe tricouri ale mele sunt de tipul oversized si negre. Ala care vine cu replica "Dar negru e non culoare" poate sa-si de un sut in fund singur.
4. Nu ma pricep in special la ceva anume, dar pot sa spun ca am momente cand ma simt ca URban Dictionary, doar ca eu am sani si respir. Sa fiu ciudata, se pune?
5. Foarte greu de zis, aici m-ai prins. Cand vine vorba de trecut pot spune ca am amintiri care nu-s placute insa nu le-as sterge, dar in primul rand amintirile frumoasde care pentru cei mai multi par banale. Totsi sa nu-mi pot face amintiri suna oribil, despre asta e viata pana la urma. Chiar nu stiu.

Multumesc, va mai astept ^^
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dellz - interviu. Asss10Dellz - interviu. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Mar 14 Oct 2014, 11:35

Un set nou de intrebari.


1. Ai Ask.fm?
2. Care este numele animalului tau de companie?
3. Cate promisiuni ai făcut și de cate ori te-ai ținut de cuvant?
4. Dacă ar fi acum sfîrșitul lumii, ce ai face?


5. Ce admiri și de ce?
6. Îți este teamă să faci greșeli?
7. Iubesti pe cineva?
8. Ai un vis pe care să îl realizezi?
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Mier 15 Oct 2014, 21:32

@Miss Marple

1. Aveam. Nu aveam hateri doar ca incepuse sa ma enerveze.
2. N-am un animal de companie. Am doar 3 caini de curte pe care ii strigam cum apucam. :))
3. Din cate imi amintesc eu niciuna, nu prea promit chestii cand stiu ca nu le pot tine. Cand fac o promisiune de obicei ma gandesc de cel ptin 10 ori.
4. Hmm.. pizza?
5. Nu admir ceva anume sau pe cineva. Imi plac totusi oamenii inteligenti cu aspiratii mari. Nu aspiratii gen vreau sa devin presedintele Americii, ceva sa intreaca banalul si sa-mi starneasca interesul.
6. Nu, am facut greseli de-a lungul vietii. Mi-e putin teama de singuratate si respingere ce-i drept. Cand eram micuta eram introvertita.
7. Daca vorbesti aici de viata mea amoroasa eii bine nu iubesc pe cineva in schimb tin la un baiat. E destul de complicat si ciudat.
8. Nu am un tel fix in viata. Vreau totusi sa intru in industria mass-media si sa ma pot aseza la casa mea, sa ma distrez, sa gasesc pe cineva sa ma iubeasca. Chestii standard zic eu, cum isi doreste orice om.

Te mai astept ^^
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Dellz - interviu. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Sam 18 Oct 2014, 17:23

Buna! Iata si niste intrebari de la mine: ;;)


1.Care e cea mai frumoasa amintire pe care o ai?
2.Melodia preferata?
3.Persoana pe care o iubesti cel mai mult?
4.Care e cea mai mare dorinta a ta?
5.Cinci cuvinte care te-ar descrie?
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Dum 19 Oct 2014, 02:28

@Danielle

1.Care e cea mai frumoasa amintire pe care o ai?
2.Melodia preferata?
3.Persoana pe care o iubesti cel mai mult?
4.Care e cea mai mare dorinta a ta?
5.Cinci cuvinte care te-ar descrie?

1. Daca stau sincer sa ma gandesc nu am o amintire asa faina de povestit. Am avut parte de distractii ce pot sa zic. 
2. Am o melodie favorita in fiecare zi, dar acum sunt obsedata de: [https://www.youtube.com/watch?v=gKS08HkGMA4]
3. Pe mine, normal.
4. Sa am o cariera de succes, una realista. Una fantastica ar fi sa-mi iau un unicorn.
5. Lenesa, amuzanta, gurmanda, egoista, intelegatoare.

Merci fain, sa mai veniti.


Ultima editare efectuata de catre Dellz in Joi 16 Apr 2015, 15:51, editata de 1 ori
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Dellz - interviu. J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Dum 05 Apr 2015, 21:31

Poate unele întrebări ți s-au mai pus.


1. Care este viziunea ta asupra vieții?
2. Ce te motivează pe tine în viață?
3. Ce ai alege între fericirea ta și cea a celor dragi? De ce?
4. Ai tumblr? Dacă da, care este?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Joi 16 Apr 2015, 15:58

ihcene a scris:
Poate unele întrebări ți s-au mai pus.


1. Care este viziunea ta asupra vieții?
2. Ce te motivează pe tine în viață?
3. Ce ai alege între fericirea ta și cea a celor dragi? De ce?
4. Ai tumblr? Dacă da, care este?

Hello.
1. Cred e e una destul de dura. Sunt dura, dar corecta. Cred ca viata e foarte faina si nu cred ca exista lucru peste care nu poti sa treci, nu exista sa nu poti fi fericit. Fa orice sa-ti fie bine si sa nu-ti pese de spun restul. Chiar daca trebuie sa calci pe oameni ca sa iti atingi un scop, fa-o si ai grija pe cine tii langa tine.
2. Nu cred ca e ceva care ma maotiveaza. Pur si simplu ma bucur de ce am si sunt foarte fericita si multumita cu cine sunt. Cred ca faptul ca ma accept pe mine si ma iubesc. Nu astept sa ma iubeasca cineva.
3. Grea intrebare. Sunt genul de persoana care in stare sa faca pe naiba-n patru si sa fim toti fericiti, si eu si cei dragi. Nu ma duc niciodata in extreme, sunt o persona echilibrata.
4. Da, am tumblr (dellz405.tumblr.com)


Ultima editare efectuata de catre Dellz in Dum 12 Iun 2016, 22:28, editata de 1 ori
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dellz - interviu. Asss10Dellz - interviu. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Sam 25 Apr 2015, 16:18

1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Dum 12 Iun 2016, 22:35

Queen Of The Damned a scris:
1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
Oh boy, it's been a while. Ce bleagă eram.
1. Hmm, ocupaţiile ce le am în prezent sunt alegerile mele, more or less. Am avut parte de nişte necazuri, dar acum e totul okay.
În viitor plănuiesc oricum să fac ce vreau. Totuşi, trebuie să ne adaptăm. Adevăratul meu vis e cu mult prea puţin realizabil. lol
2. Anul trecut, într-adevăr a fost un eşec, dar nu-l regret.. în totalitate cel puţin. Am primit o lecţie.
3. La nimeni, de regulă-mi rezolv singură problemele şi reuşesc. Dar cred că cea mai bună prietenă a mea e a doua persoană la care apelez, uneori şi mama. 
Depinde şi despre ce este vorba.
4. Caracatiţă.. cred?
5. Să fii independent, desigur, şi să fii înconjurat de oameni care te acceptă şi te iubesc.
6. Înfricoşător din punctul meu de vedere sau al celor din jurul meu? Oricum, nu cred că am făcut aşa ceva. Eventual să merg singură pe întuneric acasă? Stau pe o stardă foarte aiurea. :))
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dellz - interviu. Asss10Dellz - interviu. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19Mier 29 Iun 2016, 22:19

Buna.

1. Ce melodie iti place cel mai mult in momentul acesta?
2. Care este aroma ta preferata?
3. Daca ai putea compara viata ta cu un film, care ar fi acesta?
4. Sah sau table?
5. Ce parere ai despre ultimele 20 de episoade din Naruto?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dellz - interviu. Empty
MesajSubiect: Re: Dellz - interviu.   Dellz - interviu. I_icon19

Sus In jos
 

Dellz - interviu.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-