Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
ce personaj urati voi cel mai mult? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
ce personaj urati voi cel mai mult? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ce personaj urati voi cel mai mult?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
andreea.love
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : casa mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0

ce personaj urati voi cel mai mult? Empty
MesajSubiect: ce personaj urati voi cel mai mult?   ce personaj urati voi cel mai mult? I_icon19Lun 08 Apr 2013, 20:07

Cu totii avem un personaj preferat dar si unul pe care il detestam . care e personajul pe care il urâți cel mai mult? Personajele pe care eu le urasc sunt : din primul sezon - Angela/Ash(ingerul criminal) down si din al doilea Alois(ingamfatul) cu tot cu majordomul lui. Desi pe Alois nu il detest asa de mult si mi se pare si umpic simpatic , majordomul lui (am uitat cum il cheama think ) era foarte enervant! Voi ce personaj urati ?
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
ce personaj urati voi cel mai mult? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

ce personaj urati voi cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: ce personaj urati voi cel mai mult?   ce personaj urati voi cel mai mult? I_icon19Mier 03 Iul 2013, 18:06

Elizabeth.
Deci practic eu nu pot sa o suport, fara dar si poate . Mi se pare antipatica, copilaroasa si prea impulsiva. Imatura _ _ . De fiecare data cand il viziteaza pe Ciel imi da o durere de cap de imi vine sa ii smulg pampoanele alea X_X , ugh, ce personaj. /shivers.
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
♀Look in the dark♀
Genin
Genin
♀Look in the dark♀

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Heaven
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 218
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : You.
Stare de spirit Stare de spirit : Confuza, chinuita de imaginatie...

ce personaj urati voi cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: ce personaj urati voi cel mai mult?   ce personaj urati voi cel mai mult? I_icon19Mier 16 Apr 2014, 02:34

Nu mi-a placut deloc calugarita aia din primul sezon. Si Angela. Nu Ash, doar Angela, desi imi dau seama ca sunt cam aceeasi persoana. Nu stiu, mi se pare ca Angela este o ciudata care incearca sa ”purifice” oamenii dupa ce a avut o relatie cu un caine-demon.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
ce personaj urati voi cel mai mult? Asss10ce personaj urati voi cel mai mult? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

ce personaj urati voi cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: ce personaj urati voi cel mai mult?   ce personaj urati voi cel mai mult? I_icon19Sam 30 Mai 2015, 01:14

Ciel. Am ajuns sa urasc acest personaj din cauza unui specimen de la mine din oras care il imita la perfectie... doar ca isi bate joc si de personaj si de el...
Sus In jos
Continut sponsorizat




ce personaj urati voi cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: ce personaj urati voi cel mai mult?   ce personaj urati voi cel mai mult? I_icon19

Sus In jos
 

ce personaj urati voi cel mai mult?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Alte Anime-uri pentru fani :: Alte Anime pentru fanul din tine. :) :: Kuroshitsuji-