Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Empty
MesajSubiect: Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja !   Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! I_icon19Lun 08 Apr 2013, 22:32

Am vazut si auzit de la cativa membri de pe acest forum ca filmul 6 -Road to ninja este si in varianta romana.
Dar calitatea videoului lasa de dorit. Nu am vazut inca filmul , dar apuc eu sa il vizionez happy2
Am auzit ca filmul este cu toti prietenii lui Naruto care se lupte cu membri Akatsuski si castiga usor, apoi parintii lor trimit scrisori de recomandare ca sa devina jounini. Mai departe aflati daca vizionati filmul. Parerea mea este ca e foarte interesant si nu trebuie ratat.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja !   Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! I_icon19Lun 08 Apr 2013, 22:52

Da chiar este foarte frumos filmul, am ramas masca dar in acelasi timp aproape ca am plans la unele momente atat de triste sad . Saracul Naruto isi dorea atat de mult o familie si se obisnuise cu cea din lumea paralelea incat uitase felul in care parintii lui au fost : NISTE EROI . Ma enerveaza ca nu au aparut asa de mult Sasuke, Hinata si restul . Aaa da chiar o sa ramaneti uimti de un lucru legat de Sakura ( cei care l-a vazut cred ca si-au dat seama la ce ma refer ). Gata nu mai dezvalui nimic happy2
Va pupaceste Lola kiss
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja !   Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! I_icon19Mar 09 Apr 2013, 14:12

Vroiam si eu sa va anunt ca a aparut tocmai am vazut filmul si a fost SUPERB!!! UIMITOR!!! Desi inca il asteptam de anul trecvut de cand a aparut trailer dar dupa aproape ca am uitat de el lough Si eu am plans sad . Celor care nu au vazut filmul si doresc sa il vad uitati aici dap ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Si eram pregatita sa fac YuuHuuuu a venit Filmmuuu' banda .Adica eu stiam ca trebuie sa apara in aprilie la noi si l'am cautat si n'am dat de el iar cand am dat pe Animekage sa vad un episod wtf am tipat odata lol! lough
Astept comentariile voastre sa vad ce pareri aveti rusinos
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja !   Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! I_icon19Joi 11 Apr 2013, 23:12

Denixutza a scris:
Vroiam si eu sa va anunt ca a aparut tocmai am vazut filmul si a fost SUPERB!!! UIMITOR!!! Desi inca il asteptam de anul trecvut de cand a aparut trailer dar dupa aproape ca am uitat de el lough Si eu am plans sad . Celor care nu au vazut filmul si doresc sa il vad uitati aici dap ! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Si eram pregatita sa fac YuuHuuuu a venit Filmmuuu' banda .Adica eu stiam ca trebuie sa apara in aprilie la noi si l'am cautat si n'am dat de el iar cand am dat pe Animekage sa vad un episod wtf am tipat odata lol! lough
Astept comentariile voastre sa vad ce pareri aveti rusinos

Tocmai ai facut reclama la un alt site pe acest forum. Sa stii data viitoare ca este o regula incalcata.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja !   Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! I_icon19Sam 04 Mai 2013, 12:48

Da, l-am vazut, desi a fost ciudat, m-a fascinat. Si m-a invatat ca oricat de bun ai fi, tot gasesti in inima ta o farama de rautate. :)
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Asss10Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja !   Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! I_icon19Mier 30 Oct 2013, 16:03

Singurul lucru interesant la acest film din punctul meu de vedere este faptul ca personajele sunt inversate. Adica Sasuke pervers si hina fata rea. Astea merita vazute :))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja !   Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja ! I_icon19

Sus In jos
 

Naruto Shippuden Movie 6 - Road to ninja !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-