Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Noutati din lumea Naruto Shippuden Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Noutati din lumea Naruto Shippuden Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Noutati din lumea Naruto Shippuden

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Noutati din lumea Naruto Shippuden Empty
MesajSubiect: Noutati din lumea Naruto Shippuden   Noutati din lumea Naruto Shippuden I_icon19Dum 28 Apr 2013, 23:07

Buna, deci cum ati citit. Am aflat niste informatii din interviuri si articole pe care le-am citit, asa ca am dorit sa vi le impartasesc si voua.

1. Kishimoto a realizat ca ideile ii vin pe neasteptate, totusi majoritatea fanilor se asteapta ca seria Shippuden sa se sfarseasca la episodul 300, maxim 390. Desi Naruto nu a ajuns inca Hokage, iar Masashi ne surprinde pe zi ce trece.

2. Intr-unul din interviurile sale, Masashi a spus ca ''Am creat un anime ninja, nu unul de dragoste.''. Dupa, a mai adaugat ca ''Am decis ca va fi un singur cuplu in Naruto Shippuden''. Singurul cuplu confirmat in manga este cuplul format din Naruto si Hinata, confirmat de Masashi intr-un interviu la o revista.

3. De asemenea, e de asteptat ca Sasuke va deveni chiar mai puternic decat Madara atunci cand Naruto va deveni Hokage, iar ei doi vor purta o rupta de ''rupt oase'' si la propriu si la figurat.

4. Deocamdata, Masashi nu a spus nimic despre Sakura. E ca si cand ar fi scos-o din planul lui, acest fapt fiind ingrijorator pentru fanii cuplului SasuSaku. Totusi, speram ca Masashi sa ne indeplineasca visul.

5. Creatorul animeului, Masashi Kishimoto a spus ca ''Naruto Shippuden'' a prins atat de bine pe fani incat nu ar mai vrea sa se sfarseasca. Aceste vorbe ne dezvaluie faptul ca, poate Masashi va crea si seria Akippuden (unde copiii personajelor de azi vor intra la Academia Ninja - potrivit presupunerilor unor fani si a unor asistenti ai lui Masashi).

Daca voi mai afla, voi mai adauga prin alt post. :)

*kisses & hugs*


Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Noutati din lumea Naruto Shippuden Empty
MesajSubiect: Re: Noutati din lumea Naruto Shippuden   Noutati din lumea Naruto Shippuden I_icon19Lun 29 Apr 2013, 09:38

Doamne, Doamne, Ele ! Ce ne-ai adus tu aici ?! Vai de capul meu sunt niste stiri superbe, multumim muuult ca le-ai postat. Uff.... nu vreau sa fie doar un singur cuplu, Naruto si Hinata, vreau sa fie si Sasuke cu Sakura sad , dar poate ca Kishimoto va asculta rugamintile noastre fierbinti puppy eyes . M-as bucura daca ar exista si seria Akippuden pentru ca Naruto e o serie absolut geniala si ar fi pacat sa se termine, bine mi-ar placea da si nu ca sa aiba copii pentru ca pana la utma ele sunt personajele principale si cele mai iubite sau macar daca o sa aiba copilasi sa nu treaca ei( copiii) in plan principal..... Oricum pentru moment sa ne bucuram de episoadele de acum..... Aaa si ma enerveaza un singur lucru: De ce, in puii mei, Kishimoto nu prea o ii acorda asa mare atentir personajului Sakura sad . Ati vazut si voi ca in manga devenise ingrijorata cand Naruto isi folosea toata puterea sa iibprotejeze pe toti .... uffff ..... Atatea intrebati si atat de putine raspunsuri... In fine, sper sa mai apara stiri si sa le postezi Ele
Te pupaceste Lola kiss
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Noutati din lumea Naruto Shippuden Empty
MesajSubiect: Re: Noutati din lumea Naruto Shippuden   Noutati din lumea Naruto Shippuden I_icon19Mar 30 Apr 2013, 15:10

Vai... dar ce forumplin de oameni care se itnereseaza si nu pastreaza doar pentru ei. As vrea sa-ti multumescpentru mica ta dezvaluire.Ai fi superb sa urmeze si serioa Akkipuden, dar sper ca SasuSaku va exista in continuare, daca mai aflii ceva anunta-ma.
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin
Raikiri

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

Noutati din lumea Naruto Shippuden Empty
MesajSubiect: Re: Noutati din lumea Naruto Shippuden   Noutati din lumea Naruto Shippuden I_icon19Lun 06 Mai 2013, 11:47

Mersi de informatii chiar as vrea sa puna si seria akippuden , si legat despre sasusaku vreau sa devina si acest cuplu nu numai naruhina.:)
Sus In jos
Continut sponsorizat




Noutati din lumea Naruto Shippuden Empty
MesajSubiect: Re: Noutati din lumea Naruto Shippuden   Noutati din lumea Naruto Shippuden I_icon19

Sus In jos
 

Noutati din lumea Naruto Shippuden

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Știri despre serialul Naruto-