Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dezamagirea filmului 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dezamagirea filmului 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dezamagirea filmului 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Dum 23 Iun 2013, 19:20

Ma dezamagit ultimul film...
Ia dat doar un trandafir amarat Sakurei si el dadea trandafiri tuturor fetelor Hinata e o handicapata adica nu stiu nu i se potriveste rolul de fata indrazneata.L-am vazut cu subtitrare in engleza, dar nu a contat, nu mi-a placut ca Sasuke a fost un nesimtit si un ... asa au fost 2-3 faze care mi-au placut.
Kishi ai avut ideei mai bune :))


Choco :) : Ce inseamna limbajul asta? Revizuieste-ti atitudinea, te rog, caci cu un asemenea vocabular nu prea merge.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 11:22

Andrusca, atentie la vocabular. Pe mine nu m-a dezamagit filmul.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 21:11

Nici mie nu mi-a placut, mi s-a parut putin cam aiurea. Presupun ca totul s-a datorat faptului ca au fost lansate enspe mii de zvonuri cu privire la acest film, care cuprindea si niste scene mai semnificative cu cuplul SasuSaku. Mna, cum ai spus si tu, Kishimoto a avut idei si mai bune decat aceasta. Fiecare cu opinia sa.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Dezamagirea filmului 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 22:59

Am asteptat filmul asta atatea luni....cand am vazut anuntul pe internet am fost atat de incantata ca am inceput sa ma comport ca o nebuna. Discutam cu Ade ( Apocalipsa) despre film si ne imaginam cum o sa fie. Dupa mi-a pierit cheful cand am dat de un tip din Japonia care a postat un videoclip unde povestea filmul, pentru ca il vazuse la cinema in premiera...Si usor usor...am fost dezamagita de ce am auzit insa am ramas optimista, m-am gandit ca nu e adevarat, ca inventeaza...De unde..cand a aparut filmul ..a fost totul adevarat! Mare lovitura pe capul meu o.O. Sa astepti ceva frumos si sa fie ceva urat.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 23:05

Eu una nu am vazut filmul, caci dupa rezumat mi-am dat seama de ceea ce avea sa se intample si nu am mai fost atat de entuziasmata. Nu-mi pot da cu parerea, mie mi s-a parut un film ok din secvente, insa ideea era cam expirata, caci nu m-a atras ca celealte filme.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 23:13

Imi pare rauca am folosit limbajul ala, dar eram nervoasa am vazut filmul, l-am asteptat, l-am  Kcomentat, iar pana la urma filmul a fost SUPER aiurea adica pe bune, Kishimoto mereu ne-a surprins si ne-a lasat cu sufletul la gura, iar acuma cred ca are un nivel critic de daltonism.(Din cauza parintilor lui Sakura)
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 23:37

Nici pe mine nu m-a incantat prea mult filmul. Grafica mi s-a parut mai slaba decat in anime, actiunea nu stiu ce pot spune, nu m-a impresionat. inainte de lansare am auzit si eu cateva zvonuri si chiar am vazut niste imagini cum, ca Itachi aparea total dezamagit de fratele sau, dar nici nu se vorbeste. In film  cei doi nici macar nu se intalnesc si mi s-a parut ciudat ca tatal Sakurei a fost Hokage-cu toate ca a fost o lume paralela-. Personajele cu, caracterele schimbate mi s-au parut groaznice, probabil fiindca m-am obisnuit cu un Akamaru care-l iubeste pe Kiba, un Shino obsedat de insecte, o Ino tupeista, o Hinata timida, etc. Pana acum, filmul 6 a fost cea mai mare dezamagire a mea venita de la Kishimoto, pe langa faptul ca in Shippuden unele episoade nu-si au rostul.
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 10:43

Adevarul e ca filmul a fost un ESEC total.Nu mi-a placut deloc si ma si plictisit de moarte.Nu am mai avut suspansul ala pe care doar Kishimoto putea sa ni-l ofere.Totul sa intamplat prea repede si pot spune ca personajul Hinatei ma dezamagit rau de tot,nici personajul lui Akamaru si relatia lui cu Kiba nu a fost prea...incantatoare.Filmul a fost groaznic in comparatie cu trailerul.Cred ca Kishimoto a vrut sa relateze in film exact opusul adevaratei povesti dar ceea ce a iesit e oribil.De grafica sa nu mai vorbesc,a fost jalnica aproape ca am incuracat unele personaje.Bine,nici chiar asa dar oricum Movie 6 a fost o dezamagire pentru mine.M-a asteptam la ceva mai mult.Cred ca a fost cea mai proas*a idee a lui Kishimoto care putea mult mai mult.Parerea mea.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dezamagirea filmului 6 Asss10Dezamagirea filmului 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Joi 31 Oct 2013, 19:46

Nici moie nu mi-a placut atat de mult dar asta nu inseamna ca tu trebuie sa folosesti un asemenea limbaj.
Poti spune asta si intr-o maniera mai frumoasa happy2
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Dezamagirea filmului 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19Dum 03 Noi 2013, 15:04

Intr-un fel sau altul nu a fost cine stie ce filmul , ma asteptal la alt ceva din partea lui
dar uite ca nu s-a putut.Totusi a fost interesant
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dezamagirea filmului 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dezamagirea filmului 6   Dezamagirea filmului 6 I_icon19

Sus In jos
 

Dezamagirea filmului 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-