Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Top serialele voastre preferate Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Top serialele voastre preferate Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Top serialele voastre preferate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
dayanacrazy
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 76
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : citit
Stare de spirit Stare de spirit : ok

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Vin 12 Iul 2013, 19:23

Acesta este topul meu 5:

Nr.5- The Vampire Diaries- Pur si simplu un serial bine facut cu o distributie foarte buna, actori ce isi joaca rolul foarte bine, povestea mi se pare ca scartaie uneori, trecandu-se dintr-o extrema in alta la cateva episoade insa a fost este si va ramane unul din preferatele mele.

Nr.4- Pretty Little Liars- Ceea ce ma fascineaza la acest serial este suspansul si misterul creat in jurul mortii uneia dintre protagoniste, toate legaturile care se creeaza intre personaje, faptul ca fiecare are ceva de ascuns.

Nr.3- Lost - Cu siguranta un serial care imi va ramane mereu in memorie, naufragiati pe o insula aparent pustie, o mana de oameni sunt nevoiti sa infrunte pericole nebanuite. Are o poveste interesanta si un final nebanuit dar foarte frumos.

Nr.2- Buffy the vampire slayer- Un serial in care vampirii sunt vampiri, monstri sunt monstri si oamenii sunt oameni. Imi place ca s-a pastrat totusi latura cu adevarat infricosatoare a creaturilor supranaturale. Povestea dintre Buffy si Angel mi s-a parut frumoasa, pentru un inceput de serial, insa din pacate (sau nu) dureaza doar 3 sezoane.

Nr.1- Skins (UK) Absolut fantastic, la fiecare 2 sezoane schimbandu-se aproape toate personajele serialului, Skins va ramane mereu in inima mea. Concentrandu-se pe relatiile dintre adolescentii englezi, adolescenti ce nu se sfiesc sa bea, sa fumeze sau sa se drogheze dupa bunul plac, Skins prezinta in detaliu atat personalitatea fiecaruia dintre personaje cat si conflictele care se nasc intre ei pe teme cu un divers caracter social.

Bineinteles ca au mai ramas multe seriale de mentionat, dar asa arata la mine top 5. Ce parere aveti, ce seriale imi recomandati sa mai vad? Care sunt cele pe care le indragiti cel mai mult?
Sus In jos
Sandi
Academy Student
Academy Student
Sandi

Sex : feminin Localizare Localizare : Arad
acebook acebook : https://www.facebook.com/sandra.aha.3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, împletitul brățărilor și pictatul
Stare de spirit Stare de spirit : Confused

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Dum 14 Iul 2013, 10:07

Topul meu:

Nr 3. Grey's Anatomy - îmi placea mult serialul pentru că în fiecare episod era ceva nou și avea de toate.

Nr 2. Supernatural - mereu ceva nou și actorii joacă foarte bine, îmi face mereu plăcere să urmăresc fiecare episod.

Nr 2. The Vampire Diaries - pur și simplu ador povestea epică de dragoste dintre Elena și Stefan care este destrămată de Demon, îmi plac actorii și acțiunile la fel.
Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Dum 14 Iul 2013, 17:23

Vin si eu cu un top 6

Nr 1. The vampire diaries- Imi place foarte mult acest serial si cu toate ca in unele episoade logica e prin plop si plopul in aer ador cum de fiecare data intervine ceva nou.

Nr 2. Supernatural- Am descoperit de curand acest serial, dar imi place la nebunie cum in fiecare episod este o noua aventura al celor 2 frati si mai ales micile lor intepaturi.

Nr 3. Gossip Girl- Nu am apucat sa il vad tot, dar imi plac foarte mult planurile lui Blair si povestea dintre ea si Chuck care este una cu multe peripetii.

Nr 4. Hex- Este un serial care m-a surprins dupa ce a luat o intorsatura radicala dupa ce a murit unul dintre personajele principale, dar a fost inlocuit de un altul.

Nr 5. Pretty Little Liars- Ador misterul cate pluteste asupra acestor fete si a mortii lui Alison. Fiecare nou episod imi trezeste noi intrebari si suspiciuni.

Nr 6. True Blood- Cu toate ca este un serial mai nonconformist ca sa zic asa imi place foarte mult pentru acest triunghi amoros format inca de pe la inceput. Aparitia unuia dintre cei mai batrani vampiri si lupta lui cu zanele da un plus serialului.
Sus In jos
Insane.
Genin
Genin
Insane.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Hogwarts.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 15

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 15 Iul 2013, 16:41


Game of Thrones
Este un serial complex, cu personaje puternice și foarte diferite. Citisem cărțile și știam că o să-mi placă serialul, dar nu mă așteptasem să fie atât de bun. Coloana sonoră este perfectă, costumele și decorurile sunt fantastice. Cu siguranță unul dintre cele mai bune și scumpe seriale realizate vreodată.


American Horror Story
Nu puteam să nu-l pun în top, este mai mult decât perfect pentru mine. AHS este genial, interesant și diferit de restul serialelor. Jessica Lange m-a cucerit din primul sezon cu o interpretare uimitoare și o frumusețe rară. Oricum, de abia aștept sezonul trei.


Breaking Bad
Serialul ăsta provoacă dependență, e mult prea bun. Ideea este genială, foarte diferită față de restul serialelor. A început  în forță și a continuat să fie foarte bun, ceva rar întâlnit când vine vorba de seriale. Actori fac o treabă excelentă, în special Bryan Cranston care este briliiant în rolul său.


House
Sarcasmul și ironia lui House fac tot serialul. Hugh Laurie joacă excelent, făcând un personaj interesant și foarte complex. Este o lecție de viață, din fiecare episod poți învăța multe. Diferit de alte seriale medicale, în prin plan find boala și în plan secundar viața personală a personajelor. Cel mai probabil o să-l revăd din nou.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Top serialele voastre preferate J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 15 Iul 2013, 17:12

House - pentru că sarcasmul lui face tot serialul şi pentru medicină, deoarece mereu am fost atrasă de această latură a ştiinţei. Îmi place complexitatea caracterului principal, House, e pur şi simplu briliant.

Teen Wolf - nu este foarte interesant ca subiect, vârcolaci, iubire, etc. La început pentru asta mă uitam, până să mă îndrăgostesc de Derek - e aşa frumos, btw -, iar după aceea pentru urmorul lui Stiles, care cu timpul a ajuns să fie un personaj principal. Mereu am fost atrasă de tot ce ţine de vârcolaci şi lupi.

Spartacus - deşi trebuia să-l pun primul, această listă nu e numerotată şi scrisă sub forma " cel mai bun serial e primul ". Am plâns două zile când am terminat serialul si pot zice că e preferatul meu. Îmi pare pentru Andy, actorul care l-a interpretat un sigur sezon pe Spartacus, a murit, sincer nu-mi aduc aminte precis din ce cauză, cancer, cred. Conţine s*x, sânge, iubire, pasiune, luptă, victorie, frăţie. Nu pot spune ca a fost o lecţie de viaţă, dar cu siguranţă mi-a dovedit ce înseamnă loialitatea şi dreptatea.

True Blood - sunt la zi, sincer nu mai ştiu exact din ce cauză m-am apucat de acest serial, e cu vampiri and another stuff. Totuşi îmi place, şi acesta conţine s*x şi sânge, dar şi dramă, nu foarte multă, dar există. Cred că sunt atrasă de acest tip de seriale, care sunt obscene şi totuşi pline de violenţă - până la un punct anume -.

Pe lângă acestea se numără şi: The Vampire Diaries, Supernatural, White Collar, Pretty Little Liars, The nine lifes of Chloe King şi etc.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Mădă ●
Jōnin
Jōnin
Mădă ●

Sex : feminin Localizare Localizare : ●Wonderland●
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1308
Puncte : 1367
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : ●Chocolate. ●Music. ●Books.
Stare de spirit Stare de spirit : Ah! whatever.. boring

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 15 Iul 2013, 17:35


●House M.D.
●CSI:Crime Scene Investigation
●Doctor Who
●Pretty Little Liars





● Nu argumentez, nu-mi place sa fac argumentari.
Imi plac pentru ca imi plac. 
Sunt aleatoriu puse.

Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 15 Iul 2013, 18:13

1. Game of Thrones, Familia Borgia. - intrigi, complexitate, gelozie, tradare, razbunare si scandal. <3
2. American Horror Story, The walking dead, House. -.- Geniale, fara dar si poate. Perfecte.
3. The Simsons, Family guy,South park - ironice/amuzante -.-
4. TVD, PLL, Lie to me - mai mult pentru poveste.
5. Supernatural
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 15 Iul 2013, 18:58

 Skins UK, Misfits, Friends, Seinfeld, Doctor Who, Awkward, Two And a Half Men, My Life as Liz, House, Daria. Cam atat. No order, though.
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Top serialele voastre preferate J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 15 Iul 2013, 19:42

1. Midsomer murders - cel mai reuşit serial-dramă din câte am văzut. Nu aş renunţa la a-l viziona nici moartă.
2. Dr. House
3. Private practive
4. Army wives
5. Medium
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Mar 16 Iul 2013, 23:17

FRIENDS, The vampire diaries, Two and a half men, Anger Management...
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Mier 17 Iul 2013, 03:10

Doctor House. Merlin. Torchwood. Sanctuary. Doctor Who. Army Wives. Sherlock
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Dum 21 Iul 2013, 23:15

1. Supernatural
2.Spartacus/Dracula
3.Bones/Grey's Anatomy
4.Teen Wolf
5.The Walking Dead


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Lun 14 Apr 2014, 23:15, editata de 3 ori
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Mar 17 Sept 2013, 23:05


1. Game of thrones
Jesus, e aproape imposibil sa nu iti placa, pentru ca e absolut incredibil de genial. Intr-adevar, este complex iar personajele numeroare sunt foarte diferite intre ele. Actiunea merge lent, evenimentele -unele din ele- te iau prin surprindere si interpretarea actorilor este ireprosabila; chiar nu am mai ramas atat de impresionata de vreun serial cum am ramas de acesta.
2. Supernatural/ White Collar
Spn e aventura, sf si comedie, cel putin pe mine m-au amuzat teribil unele faze. Imi place de Sam, stiuuu ca toata lumea care vizioneaza serialul il au pe Dean la inima, pentru ca e amuzant si ia deciziile corect, dar... meh... In mod cert, nu ar mai fi Spn fara unul din frati, se completeaza foarte bine si din punct de vedere profesional, nu am ce reprosa.
White collar e S.E.X.I. Dar ma exprim gresit, Neal Caffrey e sexi, si cat de sexi, omfg. Speechless. Ideea e chiar interesanta si SLAVA CERULUI, in afara de cazurile zilnice de la sediu, mai exista si lucruri ilegale si probleme s.a.m.d. si printre protagonisti. Ma plictisesc serialele politiste a.k.a. The Mentalist, CSI, Dexter; cel putin dupa un sezon ma las de el. WC mi se pare mai complex, desi uneori actiunea e grabita.
3. Teen wolf/The walking dead
Mi-a placut doar ultimul sezon din Teen Wolf -care nici nu s-a sfarsit, din fericire. A fost mai bine realizat, personajele s-au maturizat, iar ideea m-a incantat inca de cand am vazut ultimul episod din sezonul doi. Dylan O'Brien a fost motivul pentru care am continuat sa il vizionez, mi-a placut interpretarea lui din prima clipa.
TWD e cool, de aici am facut o pasiune pentru zombies. In orice caz, filmele sunt fleacuri si total stupide pe langa acest serial. E foarte real, nu ai cum sa iti dai seama ca acei zombies sunt fakeuri. 
4. American horror story
Il iubesc pe Evan Peters, e un actor incredibil, atat el cat si Jessica Lange. Am un feeling ca sezonul trei va fi cel mai reusit din toate.
5. Grey's anatomy
Sloan.Sloan.Sloan.Sloan.-motivul pentru care il mai tin in top. Anyway, e bun serialul, desi ultimul sezon a fost destul de slabut.

Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Mier 18 Sept 2013, 09:23

- Game of Thornes

Serialul este genial. Exact cum a spus și Andreea, acțiunea nu este grăbită, actorii sunt foarte buni iar ideea pe care se bazează este interesantă.

- Teen Wolf

Îmi plac filmele, serialel cu ființe supranaturale.  De cum am văzut primul episod m-am îndrăgostit de Stiles Stilinski- Dylan O'Brien - Îmi place cum se desfășoară acțiunea, actorii sunt grozavi. :o3

- The Vampire Diaries

Am stat la începutul vacanței să mă uit la acest serial. Am terminat sezoanele existente în două săptămâni - puțin, știu - și m-a cucerit. Auzisem de ceva timp de existența lui dar nu am fost interesată să mă uit, până atunci când eram plictisită și nu aveam ce face. xD

- Spartacus

Pur și simplu ador acest serial. Este interesant, actorii sunt foarte buni. :o3

- The White Queen

Sunt atras de seriale/filme de acest gen iar serialul m-a cucerit. Adevărat, acțiunea a fost grăbită la sfârșit dar serialul a fost foarte bun. :x

- Merlin

Nu mi-l pot scoate din cap. Este un serial genial care te atrage de la primul episod. Acțiunea este interesantă, încurcată, personajele sunt complexe, actorii sunt foarte buni. Are și câteva scene comice, Merlin și Arthur. Iubesc acest serial. :x

- Pretty Little Liars

Este un serial reușit, chiar dacă am rămas în urmă, pe la sezonul 3 episodul 20, și îmi este lene să mă uit la el, tot am o părere bună. Este interesant, ce să zic? *hmm*

- 90210

Am stat în ultimele două săptămâni de vacanță să îl vizionez. De dimineața până seara cu puține și scurte pauze. Mi-a plăcut, a fost interesant. Chiar îmi pare rău că nu va mai fi sezonul 5.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Top serialele voastre preferate Asss10Top serialele voastre preferate J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 14 Apr 2014, 12:18

Eu nu ma uit la seriale gen The Vampire Diaries si alte chestii. Fac un top la ce ma uit eu si are multe episoadee (D) 


1. CSI (N.Y. & Miami)
2. Lie to me - Psihologia minciunii
3. Dexter
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Top serialele voastre preferate J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 14 Apr 2014, 12:26

Nu am un top anume , sunt puse aleatoriu.
 
The vampire diaries
The originals
Pretty Little Liars
Merlin

Legend of the Seeker
The Secret Circle
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 14 Apr 2014, 12:28

Doctor Who.

-

-
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Top serialele voastre preferate J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Lun 14 Apr 2014, 23:09

Epipogium Aphyllum a scris:
Eu nu ma uit la seriale gen The Vampire Diaries si alte chestii. Fac un top la ce ma uit eu si are multe episoadee (D) 

Idk, eu nu sufăr persoanele care zic " a, păi nu mă uit la seriale de gen x", nu pentru că nu sunt pe gustul lor, ci pentru că mereu o zic ca o jignire la adresa celor care urmăresc respectivele seriale. Toate sunt foarte bune.
Jesus.

Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Top serialele voastre preferate Asss10Top serialele voastre preferate J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Joi 17 Apr 2014, 12:37

1 Merlin
2 Stapanul fiarelor
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Top serialele voastre preferate J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Sam 19 Iul 2014, 22:18

1. The Vampire Diaries
2. Buffy the vampire slayer
3. True Blood
4. One Three Hill
5. Gossip Girl
6. Pretty Little Liars
7. The 100
8. Once upon a time


Am mai mult si probabil unele le-am omis din acest top, momentan nu mai urmaresc nimic fiindca ma uit la altceva. O sa le reiau pe rand  in love 
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Joi 11 Sept 2014, 18:03

Game of Thrones
The Strain
The Walking Dead
Hannibal
Criminal Minds
Da Vinci's Demons
American Horror Story
The Originals&Teen Wolf
The Following



Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Top serialele voastre preferate J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Joi 11 Sept 2014, 18:10

1. Merlin - The best!!!!
2. Life unexpected
3. Teen wolf
4. Doctor who
5. Sherlock
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Top serialele voastre preferate J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Sam 13 Sept 2014, 18:54

Dr House 
American Horror Story 
Happy Tree Friends 
Spartacus 
White Collar 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Top serialele voastre preferate J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Dum 14 Sept 2014, 16:10

Outlander - Mi se pare mult mai bun decât GoT. E primul serial la care aştept episoadele.
Game of Thrones
The Fall - Pentru Jamie.
Spartacus
Downton Abbey
Sherlock
Teen Wolf
White Collar - Pentru Matt. 
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19Vin 28 Aug 2015, 21:43

Nu mă uit la seriale în general, dar cele pe care le-am văzut au fost Touch (care are o poveste foarte interesantă care sincer m-a captivat) și mini seria Olive Kitteridge. Mi-au plăcut mult ambele.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Top serialele voastre preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top serialele voastre preferate   Top serialele voastre preferate I_icon19

Sus In jos
 

Top serialele voastre preferate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-