Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasusaku Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasusaku Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasusaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Sasusaku Empty
MesajSubiect: Sasusaku   Sasusaku I_icon19Mier 17 Iul 2013, 23:10

Sincer , in anime pot sa afirm faptul ca Misashi a cam neglijato pe Sakura fapt ce a afitmat si el intr-un interviu..insa acum daca imi aduc bine aminte parca una din aspiratiile lui Sasuke era sa isi refaca clanul ..si sincer Sakura a fost langa el mereu si mereu si sunt mirata ca si acum il iubeste sincer copilul ala vrea atat razbunare incat poate o sa inceapa sa stroseasca si gandaci :)) In shippuden nu pot sa inteleg de ce nu vrea sa se intorca in sat avand in vedere adevarul despre Itachi..si totusi imi doresc atat de mult ca cei doi sa fie impreuna odata pentru totdeauna si in manga de la 634 in sus nu mai stiu exact la ce numar dar Sakura isi activeaza puterea sau ceva de genul si Sasuke are fata aia de "Bravo fato esti puternica" [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a si reactia lui Naruto de milioane =)) plus ca daca nu mai aveti rabdare pana sa mai apara episoade noi din Shippuden va puteti uita aici de la 5 : 30: 00 ..acum va astept parerile, si inca ceva in manga 639 un fel de dovada ca Sakura inseamna ceva pt Sasuke [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] aici e ceva cam creepy dupa mine de ce ii taie poza lui Naruto daca vrea sa scape de trecut...si de ce doar si pe naruto :))) that little brat" :))...iar apoi la pag urmatoare [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] .... hmm ciudat ce credeti 1 despre cuplu 2 la ce se refara sasuke cand spune in manga ca el va sterge trecutul avand in vedere faptul ca i-a taiat poza lui naruto...
Sus In jos
Alyx99
Academy Student
Academy Student
Alyx99

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Battlefield
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Hobbyurile mele sunt desenul , crearea de amv-uri si scrisul.
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!

Sasusaku Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku I_icon19Vin 19 Iul 2013, 15:10

Pai sa incepem:
1. Sakura a fost mereu importanta pentru Sasuke ( din momentul in care s-au intalnit pana in prezent) chiar si atunci cand a incercat sa o omoare . . Uitati-va la  fata lui pare trist si partial inconstient (fata de expresia pe care o avea cand a incercat sa il omoare pe Naruto atunci radea si parea constient). De asemenea in Databook-ul lui Sasuke , Sakura apare ca '' persoana care alunga intunericul'' ( sau ceva de genul...) . Dar avem si ultimul film drept dovata unde Sasuke nu o iubeste doar pe Sakura , ci pe toate fetele. Amintiti- va si de celebra replica a lui Shikamaru ( recunoscut pentru inteligenta sa iesita din comun) care suna asa : '' Nici chiar tu nu l-ai putut convinge?''

2. Aici exista 2 variante:
      Varianta 1:
Sasuke se adreseaza lui Juubito spunand ca el va fi cel care il va confrunta pe Naruto.
      Varianta 2:
Sasuke se adreseaza lui Naruto (care este recunoscut de toti ca fiind un erou) afirmand ca el va fi cel care va demola  vechiul sistem si el va fi eroul deoarece il va invinge 1 la 1 pe Juubito.



 Sper ca am fost de ajutor!
Sus In jos
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Sasusaku Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku I_icon19Lun 22 Iul 2013, 11:51

Multumesc pt ajutor insa tu cum crezi ca se va termina shippuden ...crezi ca o sa faca si akippuden ?
Sus In jos
Alyx99
Academy Student
Academy Student
Alyx99

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Battlefield
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Hobbyurile mele sunt desenul , crearea de amv-uri si scrisul.
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!

Sasusaku Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku I_icon19Lun 22 Iul 2013, 21:27

Shippuden se va termina cel mai probabil prin lupta dintre Sasuke si Naruto pentru scaunul de Hokage, apoi ori Naruto va fi Hokage , ori Sasuke si Naruto vor implementa un nou sistem...cat despre Akkipuden,momentan stim ca War Arc este finalul intregii serii Naruto, DAR la cererea publicului ar putea fi continuat...asta luand in considerare ca luo Kishimoto i s-a propus sa continue seria cu fiul lui Naruto.

XoXo!
Sus In jos
SaKuraX
Academy Student
Academy Student
SaKuraX

Sex : feminin Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Sasusaku Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku I_icon19Vin 23 Aug 2013, 09:42

Lu' Sakura mereu i-a placut de Sasuke si ce?...el a fost tot timpu' nepasator...multi se intreaba "Oare chiar o iubeste si nu arata"
Mno cum sa o iubeasca daca o incercat sa o ucida -w: 
A da si chestia aia Naruto vrea sa devina 'Kage dar o sa devina Sige of 6 Paths si Sasuke va ramane un timp in sat asa am inteles :)
Sper ca team ajutat
Pupiici :*
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sasusaku Asss10Sasusaku J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sasusaku Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku I_icon19Sam 22 Feb 2014, 23:57

Sasuke are in minte numai razbunare nu si Sakura, Sakura. Pe mine in prima serie sincer ma enerva Sakura si "iubirea" ei. Se facea prea mult de ras =))
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Sasusaku Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku I_icon19Dum 16 Mar 2014, 19:07

Am auzit atatea opinii legate de Sakura si Sasuke , incat m- am saturat de ele . Sincer, eu vreau doar sa vad inapoi echipa sapte si prietenia dintre Naruto si Sasuke . Uchiha tine la Sakura, dar doar ca la o colega de echipa .  Legatura cea mai puternica , in acest moment ,  o are cu Naruto . Pentru Sasuke intotdeauna va fi prietenul sau bun Naruto .  
In primele episoade din shippuden  , atunci la ascunzatoarea lui Orochimaru , avea de gand sa-l omoare pe blond , dar nu l-a lasat sufletul . A spus vorba aia jalnica " Nu vreau sa o iau pe urmele fratelui meu" . La oprit chiar si pe noua cozi  sa ia controlul asupra lui Naruto . In schimb , pe Sakura a vrut sa o omoare si ar fi reusit daca nu aparea Naruto .  Ar fi avut ocazia sa-l omoare pe Naruto de multe ori , dar de fiecare data nu a putut .  Mereu l- a protejat si l-a considerat fratele lui . O prietenie adevarata . 
Incep sa cred , ca majoritatea persoanelor din audienta anime-ului se uita doar pentru cuplul SasuSaku .  Intradevar , va fi un cuplu in anime , dupa spusele lui Kishi .


Ultima editare efectuata de catre Anky.Ancuta. in Dum 04 Mai 2014, 20:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Sasusaku J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Sasusaku Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku I_icon19Sam 26 Apr 2014, 16:16

Ei doi nu vor fii impreuna , slabe sanse . Kashimoto ii are in plan mai mult pe Naruto, Sasuke si Kakashi. Pe ea sunt sigura ca a si uitato.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasusaku Empty
MesajSubiect: Re: Sasusaku   Sasusaku I_icon19

Sus In jos
 

Sasusaku

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-