Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3   Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 I_icon19Mier 08 Iun 2016, 21:52

a hug

1. Care este părerea ta în legătură cu înlocuirea scrisului de mână cu cel la calculator?
2. Cum ai descrie singurătatea? 
3. Cine te-ar intriga mai mult: un introvertit sau un extrovertit? De ce?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 Asss10Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3   Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 I_icon19Vin 10 Iun 2016, 01:19

imperio a scris:
a hug

1. Care este părerea ta în legătură cu înlocuirea scrisului de mână cu cel la calculator?
2. Cum ai descrie singurătatea? 
3. Cine te-ar intriga mai mult: un introvertit sau un extrovertit? De ce?



1. Cred că este cea mai mare prostie. 
2. Atunci când ești înconjurat de foarte multe persoane apropiate dar continui să te simți în continuare singur. Sa simți nu aparții de nici un loc și de persoanele pe care le consideri cele mai dragi.
3. Niciunul :))
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3   Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 I_icon19Mar 19 Iul 2016, 23:52

1.Ce "scopuri" ţi-ai propus să atingi anul acesta?
2.La ce consideri tu că eşti cel mai bună?
3.Ce părere ai despre ce se difuzează în zilele noastre la TV?
4.Ce materii sau ce anume ar fi bine să se predea (sau să îi înveţe pe elevi) la şcoală, liceu? (înafară de materiile obişnuite)
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 Asss10Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3   Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Sept 2016, 23:33

xenomorphius a scris:
1.Ce "scopuri" ţi-ai propus să atingi anul acesta?
2.La ce consideri tu că eşti cel mai bună?
3.Ce părere ai despre ce se difuzează în zilele noastre la TV?
4.Ce materii sau ce anume ar fi bine să se predea (sau să îi înveţe pe elevi) la şcoală, liceu? (înafară de materiile obişnuite)


1. Anul acesta prioritar a fost permisul. Am zis sa termin scoala de soferi deoarece ma chinuie acest gand. Urasc sa conduc dar am nevoie de permis. Acesta este scopul nr 1. Altul ar fi sa termin 2016 fara restante dar am ramas cu una -_- In rest nu prea am nimic special de facut anul acesta =)) 2016 la mine e un an de lenevit. Ar mai fi cateva concerte dar alea nu sunt asa importante.
2. La a ma contrazice lough 
3. Oh, Doamne! Cred ca sunt doar cateva posturi ok care au emisiuni din care poti invata ceva, de regula posturile unde sunt documentare. As lasa un raspuns potrivit pentru ceea ce cred dar nu as putea fara a folosi cuvinte interzise prin regulament. 
4. As schimba cateva chestii, asta e sigur. La religie mi-ar placea ca elevii sa invete despre toate religiile lumii in mod egal. De asemenea, mi-ar placea ca in liceu sa se puna accent si pe gramatica, nu doar pe literatura.Sa se practice un sport obligatoriu deoarece la ora de sport toti stau pe facebook. Si in ultimul rand, ar fi genial daca tinerii ar capata cat mai multe cunostinte in toate domeniile dincolo de Romania. Sa se invete la invel de lume, nu doar la nivel de tara.
Sincer as mai modifica cateva chestii dar acum nu-mi vin in minte.

Multumesc de intrebari. Am cam aberat pe aici dar sunt obosita si nu-mi pot exprima cum trebuie gandurile.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3   Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3 - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Queen Of The Damned - Gata cu secretele.:3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-