Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragostea Sakurei va fi eterna? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dragostea Sakurei va fi eterna? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dragostea Sakurei va fi eterna?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19Sam 27 Iul 2013, 14:06


Acum pe bune, Sasuke a incercat sa o omoare pe Sakura, o evita si o crede un obstacol. Mereu ii spune: "Enervanta" si totusi... Sakura il iubeste. Dar credeti ca dragostea asta va fi eterna? O sa poata vreodata sa-l uite pe Sasuke si sa treaca mai departe?
Sus In jos
aidam98
Academy Student
Academy Student
aidam98

Sex : feminin Localizare Localizare : cluj
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 1

Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19Sam 27 Iul 2013, 19:05

Eu sper ca da. Incerc sa gandesc pozitiv si sa cred ca SasuSaku va exista cu adevarat.
Daca ma gandesc bine, dupa ce Sasuke a incercat s-o ocida ea inca l-a iubit si il iubeste incontinuare. Tot ce sper e sa nu intervina Naruto in dragostea lor si sa strice scenariul din mintea noastra.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19Sam 27 Iul 2013, 23:09

Nu cred ca Sakura va inceta vreodata sa-l iubeasca pe Sasuke. Ati observat ca si dupa ce a incercat sa o omoare numele lui il spune tot cu -kun, Eu imi pun toata speranta in cuplul SasuSaku.
Ja ne !
Sus In jos
deliaa
Genin
Genin
deliaa

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
acebook acebook : Delia Horvat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Taekwondo

Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19Dum 28 Iul 2013, 00:10

Dupa parerea mea Sasuke nu prea e constient de sentimentele ce le are, pentru ca tot ce vede este numai "negru"-moarte distrugere si asa mai departe. Dupa razboi cred ca se poate schimba un pic situatia nu? Adica pe bune...Kishimoto nu a facut-o pe Sakura cu sentimentele astea daca nu avea sa se intample ceva intre ei 2...Si NaruHina la fel..mai ales ca in manga si Hinata spune ceva gen "Dupa razboi voi fi de mana cu Naruto nu in urma lui" sau ceva de genul asta...si e sigur acum ca Sasuke se intaorce...deci eu cred ca ambele cupluri vor exista..
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Dragostea Sakurei va fi eterna? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19Dum 28 Iul 2013, 00:49

Eternă, nu. Sakura e naivă când vine vorba de Sasuke, dar să nu uităm că încă nu este un adult în adevăratul sens al cuvântului. Așadar, părerea mea e simplă: vom trăi și vom vedea. Deși, fără o schimbare de comportament din partea acelui nesimțit, nu cred că această ”iubire” va mai ține. în primul rând pentru că Saku nu e stupidă și nici subdezvoltată mintal. happy2
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19Dum 28 Iul 2013, 11:22

Raspunsul este nu. Sakura il iubeste pe Sasuke de mica si nu cred ca va renunta prea usor la el. In plus, Sakura e foarte naiva si e usor de influentat, asa ca nu cred ca va pune la suflet tot ce a facut Sasuke in trecut, ci va trai prezentul.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19Dum 28 Iul 2013, 13:41

Eu una cred ca da, de ce nu ? Daca a reusit sa reziste dragostea ei pana acum de ce sa se inece la mal ? A demonstrat ca ar fi in stare sa il omoare pentru binele lui. Eu cred ca ar fi stupid sa renunte acum dupa ce el a revenit de partea binelui, cand sunt mai multe sanse decat in intreg Shippuden-ul sa fie impreuna, ea sa renunte pur si simplu la dragostea ei.
Asta e parerea mea.
Ja ne !
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Dragostea Sakurei va fi eterna? Asss10Dragostea Sakurei va fi eterna? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19Mier 30 Oct 2013, 10:05

Va fi eterna doar daca cei doi devin un cuplu.
Daca nu se poate casatori si va uita rolling on the floor Nimic nu e etern, nici macar o dragoste.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Dragostea Sakurei va fi eterna? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19Sam 02 Noi 2013, 21:12

Scurt si la obiec: cred ca nu
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dragostea Sakurei va fi eterna? Empty
MesajSubiect: Re: Dragostea Sakurei va fi eterna?   Dragostea Sakurei va fi eterna? I_icon19

Sus In jos
 

Dragostea Sakurei va fi eterna?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-