Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Predictie Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Predictie Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Predictie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Predictie Empty
MesajSubiect: Predictie   Predictie I_icon19Sam 03 Aug 2013, 16:24

Hey lume...din cate am auzit Misashi vrea sa creeze cuplul Sakura Naruto, nu Sasusaku si sincer e foarte ciudat pentru noi cei care am crezut ca Sakura va sfarsi alaturi de Sasuke. insa daca e sa analizam situatia Naruto mereu i-a fost aproape iar Sasuke a tratat-o intr-un fel sau altul ca pe o carpa...el traia doar pentru razbunare. Acum in manga, lucrurile sunt inca ciudate cu razboiul .. nu stiu insa sunt confunza...stiu ca citisem intr-un interviu faptul ca Sakura si Naruto se vor apropria intr-un fel sau altul (si din cate am vazut Sakura e ceva de genul Kushinei).Eu prezic faptul ca Sasusaku trebuie sa aiba parte de un sarut ... si cum animeul e drama daca Sasuke ar fi sa moara Sakura s-ar duce la el si intr-un final s-ar intampla si chestia asta..:))) Am mai auzit niste zvonuri cum ca Masashi i-a desenat pe Sakura si Naruto sarutandu-se...sincer nu prea stiu daca e adevarat eu as opta mai mult pentru Sasusaku, si singurul lucru cert pe care l-a spus creatorul animeului e acela ca la final va fi doar un cuplu..voi ce credeti ?
P.S credeti ca Sasuke si Naruto o sa se lupte din nou, mi-ar parea rau daca unul din ei moare
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Sam 03 Aug 2013, 17:13

Cuplrile SasuSaku si NaruHina au mai mult de un milion de fani pe tot globul. Pe cand, NaruSaku este cuplul de mijloc. Nu cred ca se va intampla, nu este posibil. Masashi si-ar pierde toti fanii si nimeni nu s-ar mai uita la anime. In plus, eu nu am auzit de nici un interviu sau de acest zvon cu privire ca Masashi i-a desenat pe cei doi sau ceva de genul. Nu e adevarat si sa nu mai asculti zvonurile fondate de fanii NaruSaku care de la orice micut cuvant au privire, incep sa-si imagineze unele lucruri. (scuze fanilor NaruSaku)
Anime-ul nu e drama, e un fel de drama amestecata cu multa lupta. E un anime de actiune, nu unul de dragoste. Daca Masashi a spus ca va fi un singur cuplu, nici el nu stie pe care sa-l fondeze. In plus, a zis de acum vreo cinci luni ca anime-ul este unul de actiune, nu de dragoste. In plus, sfarsitul e deja hotarat si a spus ca nu vrea sa se razgandeasca in vreun fel. Pana nu se termina, nu te increde in nici un lucru. Nimic nu e cert, tot e doar o presupunere.
Zbye.:)
Sus In jos
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Sam 03 Aug 2013, 20:17

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] cititi :)
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Sam 03 Aug 2013, 22:22

Eu NU VREAU sa se termine Narusaku, mai ales ca am impresia ca nici Naruto nu tine la Sakura mai mult decat ca la o sora. Nu e important ce vreau eu, presupun, ci ce vrea Kishimoto, dar nu cred ca vrea sa dezamageasca atatia fani, cei mai multi sunt pro SasuSaku, apoi NaruHina, iar Narusaku sunt in inferioritate numerica.
Cam atat am avut de spus.
Ja ne !
Sus In jos
Alyx99
Academy Student
Academy Student
Alyx99

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Battlefield
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Hobbyurile mele sunt desenul , crearea de amv-uri si scrisul.
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Dum 04 Aug 2013, 01:14

Mashasi Kishimoto a declarat de mai multe ori ca relatia Naruto-Sakura este una de gen Frate-Sora, de asemenea el a spus ca ii place ideea cuplului SasuSaku. Sa nu uitam de replica lui Kiba atunci cand Naruto a sosit pe campul de lupta ( " Nu actiona asa doar pentru ca Hinata este aici! " ) si sa nu uitam nici de promisiunea Hinatei " Dupa ce razboiul se va sfarsi eu voi fi cea care te va tine de mana " ( sau ceva de genul) . In plus Naruro o mosteneste peKushina la comportament , iar el a descris-o pe  Hinata  la fel cum Kushina l-a descris pe Minato " Ciudat". Sakura , seamana cu Kushina sigur are nevoie de un barbat "calm, care s-o schimbe" ..... In plus exista multe fake-uri :-) .
Naruto ar fi total aiurea daca s-ar sfarsi altfel... Adica in toti anii astia Hinata s-a tinut dupa Naruto , i  s-a confesat..la fel in cazul SasuSaku.
Si sa nu uitam ca cel ce a creat Rock Lee No Seishun este inul din editorii si sfatuitorii lui Kishi si stim cu totii ca in seria Rock Lee no Seishun apar SasuSaku si NaruHina la greu...
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Dum 04 Aug 2013, 01:29

de treaba cu sd-ul nu stiam, deci merita sa il urmaresc si pe ala. Merci.
Sus In jos
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Dum 04 Aug 2013, 17:01

Ai dreptate cu sd-ul si sincera sa fiu episodul care intr-un fel sau altul ar da de gol asa zisa relatie dintre Sakura si Sasuke e episodul asta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] :3 si in general asa e e plin insa sper sa isi schimbe ideea de 1 cuplu hai doua macar atata zic si eu :)
Sus In jos
aiddam98
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Vin 30 Aug 2013, 01:12

Nu cred ca se va termina NaruSaku, deoarece ganditi-va la Sasuke si Hinata. Ei cu cine vor fi impreuna? 
 Mai cred ca va fi un moment SasuSaku pe la sfarsitul anime-lui, deoarece ar fi foarte spectaculos. NaruHina este un cuplu care cu siguranta va exista, de aceea nu cred ca vor fi scene cu ei. Acum sunt foarte convinsa ca Sasuke si Sakura vor fi impreuna si ca sfaritul anime-lui va fi unul fericit.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Vin 30 Aug 2013, 16:52

Bună ! Am să comentez și eu puțin. Nu ar putea exista acest cuplu Sakura&Naruto, din mult motive. Unul dintre ele ar fi că Naruto , ține la Sakura ca la o soră, ce ai văzut în seria ”Naruto”, atunci erau copii. Acum s-au maturizat și nu cred, și nici nu ar avea cum să se întâmple acest lucru. Un alt motiv ar fi că Hinata ține prea mult la Naruto, rosește de fiecare dată când îl vede, iar Naruto a observat acest lucru . Ar mai fi un motiv, dacă vă mai aduceți aminte, nu mai știu sigur în ce episod din Naruto Shippuden , Sakura a zis că îl iubește pe Naruto și că vrea să aibă o relație (sau ceva de genul acesta), dar mințea, Naruto spunându-i că nu-i plac oamenii care se mint singuri...acest ar fi cea mai mare dovavdă că acest cuplu nu are cum să existe. Plus, sunt sigură că ce interviu ai vazut, poate fi o făcătură, niște fanii NaruSaku probabil erau puși pe șotii. Eu sper ca măcar să se întorcă Sasuke în sat ,dacă nu se poate să aibă o relație cu Sakura cu toate că mi-ar plăcea la nebunie și cred că și vouă. Sunt mare fan al acestui cuplu. 


Ultima editare efectuata de catre Sedatív. in Sam 29 Mar 2014, 16:06, editata de 6 ori
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Predictie Asss10Predictie J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Mier 30 Oct 2013, 10:21

Of, Doamne! Cum adica Naruto si Sakuta ? Nu, nu, nu! Eu urasc acest cuplu rolling on the floor Sa speram ca rugaciunile ne sunt ascultate si vom avea parte de cupulul Sasusaku
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Predictie J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Sam 02 Noi 2013, 20:57

Sa fiu sincera nu sunt in potriva acestui cuplu, chiar de cateva sptamani a inceput sa imi placa Narusaku, bizar yeah
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19Sam 02 Noi 2013, 21:19

Anny :) a scris:
Sa fiu sincera nu sunt in potriva acestui cuplu, chiar de cateva sptamani a inceput sa imi placa Narusaku, bizar yeah

Și mie :)) Naruto e atât de drăgut , și nu mă refer neapărat la infățișare căci si aici primeste nota 10
ci la sufletul lui, e un copil atât de bun și dulce și ține foarte mult la Sakura, acum nu știu dacă ține la ea ca la o soră sau..... :))
În orice caz, Naruto e cel mai tare băiat din anime,părerea mea, dar normal că și Sasuke :D
Sus In jos
Continut sponsorizat




Predictie Empty
MesajSubiect: Re: Predictie   Predictie I_icon19

Sus In jos
 

Predictie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-