Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intrebarea mea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intrebarea mea Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Intrebarea mea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Intrebarea mea   Intrebarea mea I_icon19Lun 19 Aug 2013, 22:54

Dupa terminarea celui de-al 4-lea razboi ninja, credeti ca va fi ceva intre Sasuke si Sakura si Naruto si Hinata...adica eu stiu ca Misashi vrea sa fondeze doar un cuplu...si asta e foarte greu dupa parerea mea....si asa ca o mica stire Akkipudenul nu cred ca se va infinta pentru ca Misashi a terminat seria Naruto inca din anul 1996...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]...o sa vedeti unele raspunsuri despre Naruto...insa daca va uitati mai bine o sa vedeti si voi ca ezita sa raspunda la intreabrile ce fac referire la akkipuden...sincer as fi trista daca se va termina Naruto...adica multi dintre noi am copilarit cu el..
Deci ce ziceti ?
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea mea   Intrebarea mea I_icon19Mar 20 Aug 2013, 15:49

Nu stiu ce sa zic, avand in vedere manga, cel mai probabil cuplu de final va fi NaruHina, dar inca nu s-a terminat, nu stim ce se va mai intampla. Cat despre Akippuden, nu pot spune decat ca vom trai si vom vedea. Si eu as fi nespus de dezamagita daca s-ar termina dupa razboi. Nu zic ca nu mi-ar lipsi,dar eu abia anul asta am aflat de existenta Shippuden. M-as obisnui probabil cu ideea ca s-a terminat.
Cam atat am avut de spus.
Ja ne !
Sus In jos
SaKuraX
Academy Student
Academy Student
SaKuraX

Sex : feminin Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea mea   Intrebarea mea I_icon19Vin 23 Aug 2013, 09:45

Eu din cate am auzit Neji o sa moara dupa Naruto o ia de mana pe Hina si o baga si pe ea in Bijuu Mode :)
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea mea   Intrebarea mea I_icon19Vin 13 Sept 2013, 21:00

Eu totusi cred ca se va gata dupa razboi . Chiar nu as vrea pentru ca acest anime imi este foarte drag desii is curioasa cum se gata nu vreau sa se gata never !!! Iar akkipuden sacum se scrie..nu prea cred ca va exista adica ce sens ar mai avea? Sa zicem ca in razboi ambii madara sunt invinsi . Devine pace in seria akkipunde ce se va intampla daca va fi pace? Fara batalii si rau nu prea are ce sa mai fie. Din cate am inteles va fi urmatoare generatii copii lui naruto . Dar totusi nu as vrea ca ei sa devine personaje principale si lumea sa uite de tembelul naruto happy ingrijorat
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Intrebarea mea Asss10Intrebarea mea J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea mea   Intrebarea mea I_icon19Sam 22 Feb 2014, 23:53

In primul rand este un anime, nu va tine la infinia veni si ziua cand se va termina iar noi o sa ne obijnuim cu idea asta. 
Doar nu o sa ne uitam si la 45 de ani la Naruto lasand la o parte serviciul si familia. Sa fim seriosi.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Intrebarea mea J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea mea   Intrebarea mea I_icon19Dum 27 Apr 2014, 11:15

Daca v-a fi un cuplu ala sigur nu e sasusaku. Iar in legatura ca celalalta serie care noi ne o dorim , nici ea nu v-a fii ,in mare parte , dar sa ne gandim un pic . Naruto nu e o serie de iubire , deci ar trebui sa ne multumim si cu un singur cuplu . Daca o mai fii si ala. Iar o continoare o  fi sau nu o fii  asta o sa vedem pe parcurs . Nici macar nu s-a sfrasit seria asa si noi deja  vream alta. 
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Intrebarea mea J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea mea   Intrebarea mea I_icon19Mier 13 Aug 2014, 16:00

Dupa cum deja stiti, probabil, Naruto se va termina anul asta, in 2014. Eu una nu vreau sa se termine, chiar daca unele persoane spun "Era si timpul". Eu tot vreau sa continue, nu conteaza de cand e si astea, e de-a dreptul genial si chiar astept sa vad care va fii cuplul la final...
Masashi*
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea mea   Intrebarea mea I_icon19Mier 13 Aug 2014, 21:11

Bravo Bubu :* 
Animeului asta nu i se poate niciodata duce vremea. E prea smecher. Ma voi uita si la 100 de ani daca apuc  lough
Sus In jos
Continut sponsorizat




Intrebarea mea Empty
MesajSubiect: Re: Intrebarea mea   Intrebarea mea I_icon19

Sus In jos
 

Intrebarea mea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-