Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
House MD      Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
House MD      Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 House MD

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
House MD      Asss10House MD      J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

House MD      Empty
MesajSubiect: House MD    House MD      I_icon19Mar 10 Sept 2013, 19:48

Dr. House

Seria urmareste viata anti-sociabilului, dependent de calmante si arogantul medic Gregory House, ce are doar o jumatate de muschi in piciorul drept. El si echipa sa de medici incearca sa diagnostizeze si sa vindece oameni foarte bolnavi intr-un spital din Statele Unite ale Americii.

House MD      M_housemd
Sus In jos
Leopard ♥
Chūnin
Chūnin
Leopard ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe langa tine ;o3
acebook acebook : Foloseste "url" altfel se deformeaza pagina!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 752
Puncte : 1515
Reputatie Reputatie : 167
Stare de spirit Stare de spirit : `~Esti rănit de oameni pentru care ți-ai da viața…~`

House MD      Empty
MesajSubiect: Re: House MD    House MD      I_icon19Mar 10 Sept 2013, 19:51

Adorrrr serialull love Chiar acum ma uitam la televizor SI pe Euforia dadea un episod din Doctor House..


E absolut genial puppy eyes ~


Iubesc serialele de genul asta ^^
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

House MD      Empty
MesajSubiect: Re: House MD    House MD      I_icon19Mar 10 Sept 2013, 22:41

Oo, daa! Gregoy House a ajuns aici! good job 
Am urmărit 4 sezoane şi 11 episoade, şi aş mai fi urmărit în continuare dacă nu mi-aş fi reformatat pc-ul, iar acum nu mi-ar fi lene să îl redownloadez shy 
Totuşi, un sfert din episod caută diagnostice, apoi încă un sfert rulează pe un diagnostic total greşit, apoi după încă ceva minute se apropie mai mult de adevăratul diagnostic, abea la sfârşit punându-l pe cel bun lough, ereu e aşa heh  
Are şi nişte glume domnul Isuportabil de câteodată mă prăpădesc de râs...
Venise odată o pacientă care suferise o interveţie chirurgicală la inimă, mama sa devenid foarte protectoare, având o cameră super sterilizată mai ceva ca la spital, nelăsândul pe iubitul ei să o vadă tot timpul, iar acesta intra pe ascuns câteodată. Şi într-una din dăţi luase o căpuşă de la el rolling on the floor . În lift când era cu dr. Forman, House căuta căpuşa fetei, iar exact când s-au deschis uşile liftului, în faţa lui fiind toată familia fetei, plus directoarea spitalului şi cei care erau în echipă cu House (familia fetei îl ura, cam ca aproape toţi pacienţii sau colegii lui de muncă de asemenea lough ) , şi cum zicea, când s-au deschis uşile liftului, House era băgat sub cearşaful fetei, ea fiind crăcită ca la ginecolog... vă daţi seama ce şi-au putut imagina ceilalţi. Tatăl fetei când îl văzuse, avea de gând să îl ia la bătaie (logiiic roll ) iar acesta le-a arătat căpuşa lough .
A fost prea tare acel moment. Pe lângă multe altele.
House is the best!! jos palaria in fata  
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
House MD      J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

House MD      Empty
MesajSubiect: Re: House MD    House MD      I_icon19Vin 13 Sept 2013, 15:15

For sure, House MD is my favorite serial.
Spoiler:

În prezent mă aflu la sezonul 5, episodul 14-16, pe la jumătate, dar cum în ultima vreme am fost numai cu Naruto și NFS, nu prea am mai vizionat. House este pur și simplu briliant, ador sarcasmul său, cât și felulul lui: rece, indiferent, un nesimțit.

Say what?!:

Dunno, pur și simplu îmi place, mai ales din cauza obsesiei mele față de medicină.

Spoiler:
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

House MD      Empty
MesajSubiect: Re: House MD    House MD      I_icon19Sam 28 Dec 2013, 19:24

Efectiv il ador. Si eu tot undeva pe la sezonul 5 sunt, dar in ultima vreme mi-am pierdut capul cu Supernatural cu AHS si l-am cam ignorat. In viitor vreau sa ajung doctor, unul cel putin la fel de bun ca si House (putine sanse) . Imi place ca este atat de rece si de sarcastic.  Un serial briliant. 
Sus In jos
Continut sponsorizat




House MD      Empty
MesajSubiect: Re: House MD    House MD      I_icon19

Sus In jos
 

House MD

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Seriale :: House-