Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum a imaginati sfarsitul ? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum a imaginati sfarsitul ? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cum a imaginati sfarsitul ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Cum a imaginati sfarsitul ? Empty
MesajSubiect: Cum a imaginati sfarsitul ?   Cum a imaginati sfarsitul ? I_icon19Vin 13 Sept 2013, 12:09

Eu una sunt foarte curioasa cum se va termina naruto . Cum kishimoto nu ne prea da detalii legate de sfarsitul acestui anime. Unii spun ca se va gata dupa al patrulea razboi . Dar momentan razboiul a ajuns pe la mijloc in anime iar in manag e aproape gata . Sunt foarte curioasa sa vad sfarsitul . Oare va fii happy end sau vom ramane cu un gust amar ? Oare ce cuplu va fi la final ? Pentru ca doar unul va fi . Oare naruto va ajunge  hokage? Sasuke se va intoarce de buna voie pentru ai indeplini dorinta lui itachi ? Atatea intrebari momentan fara raspuns. Oricum hai sa ne imagianm un sfarsit . cum credeti ?
       Eu imi imaginez asa " Sasuke si Naruto se vor lupta , vor fi grav raniti dar nu vor muri . Sakura cu kakashi i vor gasi si i vor duce la spitalul din konoha. Acolo vor fi vindecati si se vor trezi . Dar nici unul din ei nu stie cine a castigat lupta . In momentul ala isi vor da seama ca sunt egali. Naruto si sasuke vor fi chemati la tsudane. Acolo va fi sakura si tot ceilalti: kiba ino , shikamaru, hinata etc. Cand hinata il vede pe naruto merge la el si il mbratiseaza si iti marturiseste sentimentele ,atunci naruto realizeaza ca o iubeste din inima pe hinata. Toti se uita urat la sasuke mai putin sakura (naruto i ocupat cu hinata ) . Sakura merge langa el si i zice: Sasuke-kun...ramai aici...si de data asta chiar daca nu vei vrea te voi opri . Si se uita la el cu o privire din aia intepatoare atunci sasuke ramane socat si nu mai zice nimic . Tsunade face anunt ca se va retrage ca hokage iar naruto va fi urmatorul ca recompesa ca la adus pe sasuke in sat . Iar pe sasue il intreaba daca va ramane ? Atunci sasuke se uita la sakura , la naruto si la toti si isi aminteste de itachi .SI Raspunde da o sa raman , si stiu ca am greist in tot . Dar sper ca echipa 7 se va putea intoarce? Atunci sakura cu naruto merg la el se imbratiseaza ...Si dupa sasuke i cere iertare la sakura iar sakura il saruta !! ' 
      Asta e ideea mea ...e una mai ciudata dar mi-ar placea sa se intample asa!!!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cum a imaginati sfarsitul ? Asss10Cum a imaginati sfarsitul ? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cum a imaginati sfarsitul ? Empty
MesajSubiect: Re: Cum a imaginati sfarsitul ?   Cum a imaginati sfarsitul ? I_icon19Mier 30 Oct 2013, 19:36

Nu mam gandit niciodata la asta. Cred ca este frumos sa vedem ce se intampla. Daca ne tot imaginam nu ma are farmec, sa urmaresti ceva ce sti cum se termina.
Sus In jos
 

Cum a imaginati sfarsitul ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-