Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum ar fi daca naruto ar exista ?  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum ar fi daca naruto ar exista ?  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cum ar fi daca naruto ar exista ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Cum ar fi daca naruto ar exista ?  Empty
MesajSubiect: Cum ar fi daca naruto ar exista ?    Cum ar fi daca naruto ar exista ?  I_icon19Vin 13 Sept 2013, 12:40

Okay deci stateam si ma uitam la un episod din naruto , este acela cand intra sai in echipa :))) . Si mi-a venit o idee cam nebuna dar eu tot o zis , poate vom rade pe seama ei sau poate cine stie vom incepe sa o dezbatem . Deci oare cum ar fi daca naruto chiar ar exista ? si sa nu stim noi de existenta lui ?  Sau cum ar fi sa va intaliniti cu personajele din naruto pe strada ? De exemplu cu sasuke ..cum ati reactiona? dar cu naruto ? dar cu sakura? dar cu tobi? Stiiu ca am o imaginatie destul de bogata dar sunt chiar curioasa de raspunsurile voastre .

Eu una daca l-as vedea pe sasuke pe strada mas duce sa fac o poza cu el :))) DEfapt cu toti as face asa. Oricum in primul rand as fi foarte socata dar si bucuroasa. Gen: personajele copilariei mele stau chiar in fata mea..wuw..... Si daca chiar ar exista naruto ? konoha si toate celelate ..mai mult ca zigur mas duce acolo :P
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cum ar fi daca naruto ar exista ?  Asss10Cum ar fi daca naruto ar exista ?  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cum ar fi daca naruto ar exista ?  Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar fi daca naruto ar exista ?    Cum ar fi daca naruto ar exista ?  I_icon19Mier 30 Oct 2013, 19:17

Daca nu ar fi exsitat naruto ca personaj nu mai avea farmec.
Daca nu exista Naruto ca si anime, nu exista nici acest forum.... nu ne puteam cunoaste...

Daca as vedea pe strada un personaj *Itachi*.... aiaiaiaiiiii violll =))))
Sus In jos
 

Cum ar fi daca naruto ar exista ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-