Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ninite - programe Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ninite - programe Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ninite - programe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Ninite - programe Empty
MesajSubiect: Ninite - programe   Ninite - programe I_icon19Mar 24 Sept 2013, 12:01

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - este siteul de unde descarci aproape orice program, varianta free.
De regula daca am de instalat mai mult de 2 calculatoare tot ce face sa intru pe site, sa selectez ce programe vreau. Descarc clientul de la ei apoi toate programele selectate se instaleaza singure.
E foarte practic! Merita sa-l folositi!
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ninite - programe J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ninite - programe Empty
MesajSubiect: Re: Ninite - programe   Ninite - programe I_icon19Mar 24 Sept 2013, 23:18

Îl știu, chiar l-am folosit, dar doar atunci când mi-am reparat calculatorul și nu aveam chef și nici timp să-mi descarc/instalez pe rând fiecare program. E util.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Ninite - programe Empty
MesajSubiect: Re: Ninite - programe   Ninite - programe I_icon19Dum 29 Sept 2013, 12:52

Hei, Mihai.
Eu sincer nu stiam de acest site si acum imi este de mare ajutor. Am downloadat deja un program de pe el si nu cred ca va fi ultimul. Plus ca e gratis si usor de folosit. Downloadatul a fost deloc complicat. Mai mult am  stat si m-am uitat la ecran, mai ales ca nu au aparut complicatii. :))
Multumim ca ne-ai adus la cunostinta acest site util si simplu de folosit.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ninite - programe Empty
MesajSubiect: Re: Ninite - programe   Ninite - programe I_icon19

Sus In jos
 

Ninite - programe

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Programe utile pentru calculator-