Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cred ca se va întâmpla... Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cred ca se va întâmpla... Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cred ca se va întâmpla...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Ce credeți ?
DA, cred că se va întâmpla
Cred ca se va întâmpla... I_vote_lcap100%Cred ca se va întâmpla... I_vote_rcap
 100% [ 6 ]
NU, cred că se va întâmpla
Cred ca se va întâmpla... I_vote_lcap0%Cred ca se va întâmpla... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 6
 

AutorMesaj
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Cred ca se va întâmpla... Empty
MesajSubiect: Cred ca se va întâmpla...   Cred ca se va întâmpla... I_icon19Dum 03 Noi 2013, 18:40


Hei! Mă tot gândeam, adică azi m-am uitat din nou la episoadele din Naruto (normal)
când Sasuke i-a rupt mâinile tipului ălui doar că s-a atins de Sakura, apoi în pădurea aceea când se lupta cu Gaara, Sakura s-a pus în fața lui ea fiind lovit și lipită de copacul ăla. Sasuke îi spune lui Naruto că orice ar fi să o salveze pe Sakura. ( aww :* )
Mai erau câteva, a da, când erau pisici a tras-o pe Sakura de mână după el și asta de 2 ori :)), poate mă credeți nebună dar nu mai știu în ce episod Sasuke era la pămân, murmura ”Sakura”, am recitit si manga, iar atunci când s-a întors primul cuvânt care l-a zis a fost ”Sakura” ( deci o dovadă și din Shippuden :P ), atunci când a plecat de ce s-a întors la spatele ei să-i zica ”Mulțumesc” ?! Dacă era Ino sau altcineva o făcea ? NU ! Și eu sunt sigură că atunci când a vrut să o omoare era inonștient din cauza răzbunării.
Vedeți aceste  dovezi ar fi cele mai ...stabile ca să zic așa ..că Sasuke simte totuși măcar acolo , ceva pentru Sakura nu ? Hai să zicem nu o iubește la nebunie , dar ține la ea...și la Naruto. 
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cred ca se va întâmpla... Asss10Cred ca se va întâmpla... J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cred ca se va întâmpla... Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca se va întâmpla...   Cred ca se va întâmpla... I_icon19Dum 03 Noi 2013, 23:07

Toante aceste momente sunt normale ca pentru 2 colegi de echipa. Acel multumesc a fost pt faptul ca Sakura i-a dezvaluit sentimentele, faptul ca il iubea.
Eu nu stiu ce sa zic. Om trai si om vedea happy2
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Cred ca se va întâmpla... Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca se va întâmpla...   Cred ca se va întâmpla... I_icon19Dum 22 Dec 2013, 07:32

Rudolf, mie mi se pare ca lola are dreptate. Dacă nu ar fi ţinut la ea măcare ca la o soră mai mică( Şi nu cred asta cu tărie >_<), nu cred că Saske ar fi făcut, ceea ce a făcut ,pentru o simplă colegă de echipă. În naruto shippuuden, dacă nu ai observat, de atâtea ori Sasuke mai avea puţin şi o lăsa pe Karin să moară, dacă nu erau ceilalţi colegi de echipă. 
Aşadar între cei doi există ceva micuţ rău de tot kiss!
( P.s. NU te supăra pe mine, dar asta e părerea mea puppy eyes)
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cred ca se va întâmpla... Empty
MesajSubiect: Re: Cred ca se va întâmpla...   Cred ca se va întâmpla... I_icon19

Sus In jos
 

Cred ca se va întâmpla...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-