Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke si Sakura vor fi impreuna!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Sam 16 Noi 2013, 10:38

Uitati  ce-am  gasit(e  de  pe  Wikipedia): "Pe parcusul seriei Naruto Shippuden, Sakura va deveni cel mai bun ninja medical in sat dar si un bun personaj negativ dupa care Sakura va muri din cauza unui pergament blestemat de un demon si cu ceilalti trei ninja medicali in care va invia si va fii departea demonului impreuna cu ceilalti trei ninja medicali.Ea este pusa sa isi ucida fosti sai colegi ninja medicali in care va teroriza sufletele oamenilor in care dupa ce va timp va interveni o lupta tragica intre Sasuke si Sakura, apoi Sasuke o va salva din ghearele demonului dupa care Sasuke isi va reface clanul alaturi de ea. Ca si zodie ea este berbec si nascuta pe 28 martie."  




YYUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIII!
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Sam 16 Noi 2013, 11:55

Am vazut si eu pe wikipedia asta mai demult, dar nu stiu ce sa cred:( Sper ca asa va fii, DAR SA NU MOARA SAKURA!! Dar om trai si om vedea, totusi nu cred pana nu vad dar pe wikipedia poate oricine sa modifice informatiile sau poate cine stie poate chiar asa va vrea Kishimoto sa fie povestea....Vedem:-w: dap ! 


Ultima editare efectuata de catre Mion in Mier 23 Iul 2014, 23:39, editata de 1 ori
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Dum 17 Noi 2013, 19:51

Poate este adevărat ceea ce se spune , poate vor fii împreună. Dar nici eu nu sunt așa de sigură. Am impresia că nu prea e adevărat. Dar nu mă înțelegeți greșit, îmi dau și eu cu părerea. Până atunci , vorba lui UchihaLover<33, om trăi și om vedea ! Seară bună !
Sus In jos
deliaa
Genin
Genin
deliaa

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
acebook acebook : Delia Horvat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Taekwondo

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Sam 23 Noi 2013, 11:48

ma indoiesc ca e reala...am gasit`o si eu mai demult...nici luna si ziua nasterii nu au scris`o bine...eu am modificat si am scris ca e din 28 Martie :)...
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Dum 22 Dec 2013, 07:23

După părerea mea, nu cred ca , Kishimoto ar fii atît de crud încât să realizeze uun asemenea final. MIe una mi s.ar părea cel mai plauzibil ăsta: Naruto să îl convingă pe tobi că lumea poate fi schimbată fără jutsu-ul lui( ochiul lunii) , Madara cel reall reânviat, să fie înfrânt de primul hokage, Sakura să îşi depăşească maestra ( cu asta sunt de acord), Sasuke să realizeze că a greşit şi să îţi ceara scuze satului, Naruto să devina kage alături de familia lui reânviată, Iar toată lumea să fie fericităăă :3 rolling on the floor

 Asta mi s-ar părea mie cel ma frumos final ever in love!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Asss10Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Sam 22 Feb 2014, 23:36

Am mai citit asta o data... tot nu cred asta =))
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Dum 27 Apr 2014, 11:02

Asta nu se v-a intampla. Punct.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Mar 03 Iun 2014, 19:05

Bullshit
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Mier 22 Oct 2014, 20:26

Mda, am citit si eu asta...nimic mai fals de atat. Informatia asta se gaseste pe un site unde oricine poate veni cu adaugiri personale, deci...nu e nimic adevarat. In plus, daca era, macar era coerent textul, dar nu e. Asta spune multe...
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Joi 06 Noi 2014, 13:13

DA VOR PUTEA! AU APARUT SPOILERE PE INTERNET CA O SA FIE IMPREUNA!
Azi a aparut noul capitol din manga:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Eu plang!
Adio lume!!
EDITTT A APARUT CAPITOLUL 700 ULTIMUL!! SASUSAKU!! PLANG LUME ! AU O FETITA!


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19Joi 06 Noi 2014, 16:08

Se pare ca pana la urma, sperantele noastre nu au fost distruse. Desi nu am avut prea mult material de care sa ne bucuram (se putea sa fie ceva mai multe capitole, Kishi-sama), finalul a fost frumos, un "happy ending". Ce nu imi place este Sasuke, nu ii sta bine cu tunsoarea aia. :)) Dar fetita e adorabila. Stiu ca poate cu totii vor adora capitolul 700, dar mie imi place mai mult 699. Desi nu a fost nici un sarut (hate you, Kishi-sama, pentru asta), momentul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a fost absolut superb. Confirmare SasuSaku!! Acel "Multumesc" imi dovedeste faptul ca Sasuke tinea la Sakura dinainte sa plece din sat. Chiar ma bucur ca a revenit cu picioarele pe pamant si ca totul s-a terminat cu bine pentru ei. 
Abia astept ultimul film...poate acolo va fi ceva mai mult romantism, ceva momente SasuSaku mai "intense".
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke si Sakura vor fi impreuna!   Sasuke  si  Sakura  vor  fi  impreuna! I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke si Sakura vor fi impreuna!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-