Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viitor cert Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Viitor cert Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Viitor cert

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

Viitor cert Empty
MesajSubiect: Viitor cert   Viitor cert I_icon19Mar 31 Dec 2013, 18:31

Bună! Am găsit un pasaj interesant pe Wikipedia:


Sakura Haruno


Sakura Haruno este singura membră feminină a Echipei 7. Kishimoto a creat-o ca eroină a seriei, cu toate că el recunoscuse că avea o percepție vagă asupra eroinei ideale. Ca și copil, Sakura a fost ironizată de ceilalți copii datorită frunții sale mari, trăsătură pe care Kishimoto încercase să o includă în aparițiile Sakurei, însă atenuată de Ino Yamanaka. Pe măsură ce cele două se maturizează, fetele continuă să se distanțeze datorită sentimentelor împărtășite pentru Sasuke Uchiha. Pe parcursul părții întâi, Sakura este infatuată cu Sasuke și izbucnește în fața avansurilor lui Naruto Uzumaki. După ce Sasuke părăsește satul, ea devine mai puternică antrenându-se cu Tsunade care vede in ea un mare potential si chiar crede ar ar putea-o depasi. În partea a doua, ea arată niște abilități cu înalte efecte și o atitudine mai degajată față de Naruto.La inceputul celei de-a doua parti ea isi arata puterea neomeneasca in lupta cu Sasori,membru al Akatsuki,si abilitatile ei unice,reusind sa invinga acest dusman foate puternic.În Naruto Shippuuden, Sakura devine mai serioasă și mai sigură pe ea, devenind astfel lidera grupului de ninja medicali și luptând pentru a-l recupera pe Sasuke.Pe parcusul seriei Naruto Shippuden, Sakura va deveni cel mai bun ninja medical in sat dar si un bun personaj negativ dupa care Sakura va muri din cauza unui pergament blestemat de un demon si cu ceilalti trei ninja medicali in care va invia si va fii departea demonului impreuna cu ceilalti trei ninja medicali.Ea este pusa sa isi ucida fosti sai colegi ninja medicali in care va teroriza sufletele oamenilor in care dupa ce va timp va interveni o lupta tragica intre Sasuke si Sakura, apoi Sasuke o va salva din ghearele demonului dupa care Sasuke isi va reface clanul alaturi de ea. Ca si zodie ea este berbec si nascuta pe 28 martie.

Ce ziceți, credeți că Wikipedia spune adevărul?


Ultima editare efectuata de catre Anne Hargen in Mier 01 Ian 2014, 17:07, editata de 1 ori
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Viitor cert Empty
MesajSubiect: Re: Viitor cert   Viitor cert I_icon19Mier 01 Ian 2014, 01:57

wtf ? Nu e posibil ! 
Eu pe Wiki la Sakura m-am uitat de 20 de ori si nu am vazut asta. 
Nu ar avea nicio logica sa posteze asta, e un spoiler gresit, nici numele episoadelor nu le posteaza inainte, nu au voie sa o faca, asa ca nu cred ca asta de pe wiki. 
Cam atat am avut de zis. 
Ja ne !
Sus In jos
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

Viitor cert Empty
MesajSubiect: Re: Viitor cert   Viitor cert I_icon19Mier 01 Ian 2014, 16:24

Eu am gāsit asta în lista personajelor, nu pe pagina Sakurei. Voiam sā vād nişte nume de familie. Nu ştiu, poate chestia asta a fost adaugatā de un mare fan, dar eu asta am gāsit.
Sus In jos
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

Viitor cert Empty
MesajSubiect: Re: Viitor cert   Viitor cert I_icon19Dum 05 Ian 2014, 00:31

Cred că este foarte cert să fi postat un fan sau ceva de genul acesta.Oricum nu cred ca acest anime va lua o întorsătură evidentă, dar până la urmă aici este frumosul, să urmărim fiecare epison pentru a vedea ceea ce se întâmplă. Dacă acest cuplu chiar se va forma, ceea ce și eu sper recunosc, chiar va fi o sărbătoare a fanilor Sakura și Sasuke, și sunt destul de mulți. Nu mă mai lungesc. În concluzie, în câteva cuvinte, trebuie să așteptăm un răspuns bătut în cuie. Știi cum se zice, timpul le rezolvă pe toate ! 
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Viitor cert Empty
MesajSubiect: Re: Viitor cert   Viitor cert I_icon19Dum 05 Ian 2014, 16:42

Nu stiu ce sa zic, am aflat ieri ca Kishimoto a anuntat la Shonen Jump Festa ca Naruto manga se va termina in 2014. Acolo zice ''Pe parcursul episoadelor Shippuden'', nu cred ca este corect pentru ca intr-un an abia o sa termine rezboiul dara mite despre partea cu Sakura si demonii, nu prea cred ca poate sa ia o intorsatura asa de mare in cateva capitole...Oricine poate sa modifice continutul din Wikipedia. Am gasit aceeasi chestie acum un an, deci scria exact acelasi lucru dar am mai cautat cu vreo 2 luni in urma si nu am gasit nicaieri. Cine stie se va intampla? Nici macar Kishimoto nu stie ce o sa mai faca in viitor. Om trai si om vedea. 
Te-am pupat! Ja Nee!


Ultima editare efectuata de catre Mion in Mar 01 Iul 2014, 22:19, editata de 1 ori
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Viitor cert Asss10Viitor cert J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Viitor cert Empty
MesajSubiect: Re: Viitor cert   Viitor cert I_icon19Sam 22 Feb 2014, 23:34

Eu nu cred. Sakura si pergamentul ala... dupa Sasuke o salveaza...
Asta e o siroposenie c=scrisa de vreun fan =))) eu nu cred =))
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Viitor cert J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Viitor cert Empty
MesajSubiect: Re: Viitor cert   Viitor cert I_icon19Dum 27 Apr 2014, 11:00

Asta am vazut si eu . Pare prea dubios.
 Iar anime nu poate sa ia o intorsatura neasteptata chiar la final. Deci sigur citatul ala e scris de un fan.
Sus In jos
Antoinette
Academy Student
Academy Student
Antoinette

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing

Viitor cert Empty
MesajSubiect: Re: Viitor cert   Viitor cert I_icon19Lun 30 Iun 2014, 05:27

Lolol, ce bine sună până la ''luptând pentru a-l recupera pe Sasuke''... şi de-acolo... 'mnezeu cu mila. :))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Viitor cert Empty
MesajSubiect: Re: Viitor cert   Viitor cert I_icon19

Sus In jos
 

Viitor cert

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-