Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Despre Sai Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Despre Sai Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Despre Sai

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Despre Sai J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Despre Sai Empty
MesajSubiect: Despre Sai   Despre Sai I_icon19Dum 13 Apr 2014, 00:34

Sai

Sai , este introdus în timpul părții secunde a seriilor ca un înlocuitor al lui Sasuke Uchiha. Fiind un membru al Root încă de când era un copil, Sai a fost antrenat să nu aibă sau să își dorească orice tip de emoție sau prietenie. După perioada petrecută cu Naruto, el începe să creeze legături cu ceilalți oameni, lucru care a devenit principalul său rol în serii. Încercările sale de a se împrieteni se bazează pe poreclirea celorlalți; totuși, el spune de obicei ce crede despre o anumită persoană, lucru care îl face să spună porecle precum "grăsan" sau "urât". Va învăța din greșeli și încearcă apropierea opusă, făcând-o pe Ino Yamanaka "frumoasă". Când nu încearcă să se împrietenească, Sai pictează, producând mii de lucrări. Talentele sale artistice se extind la abilitățile sale de luptă: orice pictează pe un pergament care îl poartă asupra sa este însuflețit; de obicei pictează diverse animale. În anime-ul"Naruto: Shippūden" este dublat de Satoshi Hino.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Despre Sai Asss10Despre Sai J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Despre Sai Empty
MesajSubiect: Re: Despre Sai   Despre Sai I_icon19Dum 13 Apr 2014, 08:23

Imi place mult cum deseneaza Sai. Mereu l-am vazut pe Sai ca un inlocuitor al lui Sasuke nu ca pe un personaj. Asta nu imi place la el.
Sus In jos
Amanem
Genin
Genin
Amanem

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 472
Puncte : 510
Reputatie Reputatie : 28

Despre Sai Empty
MesajSubiect: Re: Despre Sai   Despre Sai I_icon19Mar 19 Aug 2014, 23:31

Din primul episod in care a aparut Sai am spus : "Uite in sfarsit un personaj intersant , pe placul meu " .
La Sai imi place imi primul rand aspectul ^^ , de la vestimentatie la trasaturile fizice, in special pielea lui atat de palida .Cat despre comportament...cred ca "spontan" este cuvantul potrivit . Nu-l vad doar ca pe un inlocuitor al lui Sasuke .Ce pot sa zic .... se afla printre personajele mele preferate din Naruto .
Sus In jos
http://gezerdevoted.tumblr.com/
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Despre Sai J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Despre Sai Empty
MesajSubiect: Re: Despre Sai   Despre Sai I_icon19Sam 06 Sept 2014, 15:35

La inceput cand a aparut Sai prin peisaj si am auzit de un inlocuitor pentru Sasuke m-am gandit ca e clar ca acesta n-o sa mai revina in sat si n-o sa mai aiba nicio legatura de echipa cu Sakura si Naruto si ca o sa ramana Sai in locul lui, nu prea mi-a placut ideea.
Dupa aceea, m-am amuzat teribil pe felul de a vorbi si cum zambea atat de fals de ma si bufnea rasul. Si un stalp era mai convingator ca e amuzant decat el =))))))
Si toate lucrurile pe care i le spunea Sakurei, cand a facut-o urata, sau ce i-a spus la inceput lu' Naruto.. Doamne, cat am putut sa rad =)))))))))
Oricum, Sai a devenit un personaj foarte dragut si imi place mult de el <3 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Despre Sai Empty
MesajSubiect: Re: Despre Sai   Despre Sai I_icon19

Sus In jos
 

Despre Sai

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Personajele din serialul Naruto-