Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O parere sincera Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O parere sincera Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O parere sincera

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

O parere sincera Empty
MesajSubiect: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Dum 10 Aug 2014, 22:05

Nu prea am stiut unde as fi putut sa postez un asemenea mesaj asa ca l-am pus aici, daca l-am postat in locul gresit atunci rog staff-ul sa il mute in locul unde ar fi trebuit sa il postez.
Stiu ca multi nu ma cunoasteti sau ma cunoasteti dar a-ti uitat de mine, in orice caz " ma numesc" Meyryn, am fost printre primi membrii pe forum, in momentul in care pe forum nu eram nici macar 100 de membri inregistrati si nici macar 10 activi, am fost administrator si chiar detinatoarea contului fondatorului forumului.
Parerea mea despre forum? Sincer nici nu stiu despre ce forum ar trebui sa vorbesc, despre cel distrus de copii care au gura mare doar din spatele monitorului sau despre cel la care s-a lucrat ani intregi pentru a se ajunge unde ii acum, defapt pentru a se ajunge la unde a fost acum cativa ani. Stiti cum era forumul inainte? Toti respectam regulile, chiar si staff-ul, daca jigneai pe cineva primeai ban cel putin 3 zile sau chiar mai mult si nimeni nu considera ca suntem prea duri insa acum membrii staff-ul sunt injurati si vinovatul primeste doar jumatate de ora ban. Vorbiti serios? Chiar asa s-a ajuns? Cand am plecat am crezut ca am lasat forumul pe maini bune insa se pare ca m-am inselat in cazul unora insa nu sunt aici sa critic ci doar sa spun atat: este atat de greu sa nu vorbesti la misto pe chat si sa injuri? Este atat de greu sa te abti? Daca vrei sa injuri pe cineva atunci intrati pe facebook, skype sau oriunde altundeva si injurati-va, luandu-va toate rudele la rand, nu imi pasa. Este greu sa respecti un regulament? Este greu sa pastrezi ce alti au muncit sa creeze? Daca a-ti intrat sa va bateti joc, mai bine plecati. Nimeni nu are nevoie de voi aici si nimeni nu va va duce lipsa. Copii de 13/14 ani cel mult care pretind ca sunt majori, care au facebook-uri false fara propriile poze au ajuns sa fie lasati sa jigneasca dupa propriul plac. Vorbiti serios? Ce fel de staff sunteti uni? Asa de lene a ajuns sa va fie unora sau va incanta faptul ca mai exista si adrenalina in forumul devenit prea linistit si plictisitor?
Stiu ca este destul de tarziu si poate uni nici nu ma veti baga in seama, eu insa am dorit sa incerc. Forumul asta reprezinta inceputul adolescentei multora, nu il distrugeti. Nu vreti sa mai stati, v-ati saturat si plictisit? Plecati! A-ti intrat numai pentru ca exista un chat unde mai puteti vorbi pentru a va umple serile? Vorbiti frumos sau plecati! Daca nu va pasa si nu va place atunci plecati, membrilor vechi si unora dintre voi le pasa si le place acest forum si sincer as prefera sa il stiu inactiv si pustiu decat distrus si batjocorit de niste copii care nu au buletin si cei 7 ani de acasa.
Nu va mai bateti joc de munca altora! Controlati-va ca doar sunteti oameni, nu animale!
Multumesc pentru timpul acordat celor ce au citit tot ce am scris!
O zi buna in continuare!
Sus In jos
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Imi pare rau de ceea ce vad!   O parere sincera I_icon19Dum 10 Aug 2014, 23:22

Wow.... Ai mare dreptate, pe chat se mai vorbeste urat, dar daca tie ti se pare ca forumul este pe maini gresite, inseamna ca ai o problema grava. Nu stiu ce sa spun, dar eu n-am vazut pana acum nicio injuratura. Daca ti-a spus cineva ceva in privat, asta nu inseamna ca trebuie sanctionat, atata timp cat acele cuvinte nu sunt publice. Daca si staff-ul primeste astfel de mesaje pe privat, asta este problema lor cum vor reactiona si ce decizii vor face pentru sanctionare.

Nu stiu cum era forumul asta inainte, sunt inregistrata de cateva zile, insa, nici nu pot regasii cele spuse de tine nicaieri.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
O parere sincera J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Lun 11 Aug 2014, 07:53

Eu nu te contrazic că altfel era forumul acum 2 ani, dar trebuie totuși să acceptăm faptul că lumea pleacă și vine, este un ciclu care se va repeta mereu. Totuși o afirmație m-a deranjat aici, staff-ul este bine construit acum, sincer nu văd cine nu-și face treaba, mai ales că ai zis tu că l-ai lăsat pe mâini greșite. De fiecare dată s-a dat ban, există câțiva membri care au ban nu știu câte zeci de ore, iar cum li se va termina, Mihai are să le dea tot atâtea ore. Se dă kick, ban, eu nu am întâlnit sincer vreo conversație în care exista cazul să se dea și nu s-a întâmplat. 
Forumul s-a schimbat din cauza noilor membrii de 12-15 ani care au sosit și sunt necopți la minte. N-ai ce să le faci, până la urmă e dreptul lor să stea pe forum, nu-i putem goni pentru că nu au minimul de inteligență. Totuși sunt de părere cu tine, mai bine un forum inactiv, dar de calitate, decât plin de tâmpenii. De la un timp se pune atâta valoare pe activitatea forumului, că nu mai contează ce postezi, dacă este bun sau nu ( aici mă refer în mod special și la fan ficuri, că tot a fost o discuție ). 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Lun 11 Aug 2014, 09:51

Deci, cum a spus si Yin, staff-ul este foarte bun. In legatura cu acei utilizatori de 12-13 ani... Asta este! Nu uitati ca toti, dar sunt absolut convinsa ca toti, am scris ficuri cum o fac ei acum. Cum a spus tot Yin, au mintea necoapta, dar asta nu inseamna ca se va "infesta"(sau cum consideri tu) forumul cu "plozi"... O sa creasca si ei. Pana la urma, cum ai spus si tu, suntem oameni si toti avem perioade de genul. 
Apropo de ficuri, ce Dumnezeu? Adica spui ca (,)calitatea lor este 'nu stiu cum', dar pana la urma de asta este acesta un forum de creatie! In regulament nu scrie nicaieri sa ne verificam nivelul de imaginatie! In cazul anumitelor idei care, da, sunt de-adreptul de neconceput, dar, sincer, urmaresc forumul de mult timp si nu m-am intalnit cu asemenea probleme si, din cate stiam eu, acelea se blocau si intrau la cosul de gunoi. 
Sa renunti la un forum doar din cauza ca a intrat tineretul care, cu totii stim, are multa energie(fie ce vreti voi sa intelegeti prin asta) ar fi o mare prostie! Aici avem atatea creeatii! Spune-mi unde ai vazut fan ficuri "de proasta calitate"! Eu n-am citit decat vreo 3 4 fanficuri si au fost geniale. Unele la inceput erau copilaroase, dar pe parcus lucrurile se schimbau! Asa ca, din punctul meu de vedere, nu este corect sa vorbim despre fanficurile altora! Unii sunt incepatori, altii 'cu minte cruda', dar, pana la urma, eu stiam ca pe acest forum inveti sa scrii un fanfic, nu? Pai spune-mi mie atunci, daca acest lucru nu functioneaza pe forum, atunci de ce mai este inca activ si, mai mult decat atat, de ce suntem pe primul loc in Browser? Nu uitati: cititorii cauta astfel de forumuri! Eu nu cred ca toti 'plozii' 'inculti' (sau cum vreti voi sa le spuneti) cauta sa citeasca! Genul asta de oameni, de obicei, isi fac mandaua pe Facebook, de unde pana unde sa vina pe un forum unde scrii si citesti?
Astept un raspuns!
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 00:32

Subscriu, Carmen :).
P.S. Ema, stafful sufera mult la capitolul impartialitate. Dar o sa rezolvam si asta.


Ultima editare efectuata de catre Arcade in Mar 12 Aug 2014, 01:03, editata de 1 ori
Sus In jos
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 00:55

Meyryn, totuși ai fost puțin cam dură. Nu pot să zic că toți membrii staff-ului sunt foarte corecți, dar nici nu sunt atât de leneși. Că se mai întâmplă să nu fie atenți, asta este. Yin, tu te-ai luat de ficuri. De ce? Proastă calitate sau nu, membrii vin aici să devină mai buni, nu să se ia lumea de ei. Majoritatea au găsit acest forum prin intermediul ficurilor, pentru că au vrut să citească, fiind apoi determinați să scrie la rândul lor ceva. Am citit multe ficuri unde autorii nu aveau o exprimare bună, aveau acel început clasic cu locul și personajele, descrierea aspectului, a hainelor și a împrejurărilor, greșeli de exprimare, gramaticale, de tastare, dar, cu toate astea, deși multe dintre idei sunt inspirate, sunt dezvoltate într-un mod original. Scriitorii începători vor să fie ajutați să se perfecționeze, nu arătați cu degetul pentru că nu se pricep. Am dreptate? Nu am nevoie de confirmare, știu că am.
Chat-ul nu este folosit doar pentru „a ocupa serile membrilor”, ci este o modalitate de socializare. În plus, mulți membri se anunță între ei că au răspuns unui post sau că au postat next unui fic, așa fiind activitate. Meyryn, pe chat nu se înjură, se jignește. Ai dreptate, însă ai fost puțin cam dură. Forumul este pe mâini bune, chiar dacă se mai fac greșeli uneori. Așa cum ai spus și tu, suntem oameni, iar oamenii nu-s perfecți.
Byby_Smiley, dacă tu nu stai pe chat și nu vezi ce se întâmplă, nu înseamnă că Meyryn are „o problemă gravă”. Ești aici doar de puțin timp, așa cum ai zis chiar tu, deci nu știi multe din ceea ce se întâmplă aici. Nici eu nu sunt membru foarte vechi, dar sunt pe forum cam de un an și intru foarte des pe acel chat. Se jignește, și încă mult. Unii membri din staff nu își fac treaba pentru că favorizează, pentru că, din cauza unora, nu mai există corectitudine.


Ultima editare efectuata de catre Heaven's Calling in Mar 12 Aug 2014, 01:29, editata de 1 ori
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
O parere sincera J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 01:06

Meyryn are dreptate! Stie ce spune, nu are o "problema grava". A fost admin si nu degeaba. :) Forumul era diferit inainte, sunt membru de 3 ani si stiu asta...
Sus In jos
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 12:38

Heaven's Calling nu am spus ca nu are Meyrin dreptate. Am confirmat ca are dreptate in legatura cu chat-ul. Doar ca Meyrin, parerea mea, a cam exagerat. Inteleg fustrarile, dar nu sunt motive de inchidere a forumului. Asta e tot ce am vrut sa spun.
Sus In jos
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 13:12

Nu a zis nimeni nimic de închiderea forumului, tot ce a făcut a fost să-și spună părerea. Are mare dreptate și nu, nu a exagerat. A fost puțin dură ce-i drept, dar nu a fost nimic la întâmplare și nici exagerat.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 13:23

Byby_Smiley a scris:
Heaven's Calling nu am spus ca nu are Meyrin dreptate. Am confirmat ca are dreptate in legatura cu chat-ul. Doar ca Meyrin, parerea mea, a cam exagerat. Inteleg fustrarile, dar nu sunt motive de inchidere a forumului. Asta e tot ce am vrut sa spun.

Ce inseamna pentru tine "frustrari" pentru ca eu iti spun ce simte ea defapt: ciuda si suparare.
Din ce cauza? Iti zic eu: s-a ajuns ca pe chat sa fie mereu cearta si scandal deoarece pana si unii din staff au permis prea multe.
Nu era zi in care sa nu fie cearta pe chat si nimeni sa nu faca nimic. Corectie: doar crank si cativa aveau voie sa fie jmekeri si sa insulte iar ceilalti daca se aparau si isi luau ban cateva ore. Deci da, la asta s-a ajuns cu membrii din staff, sa pupe in dos un debil mintal care mai mereu se lega de membri, ii facea in fel si chip si mereu, din cauza lui, ieseau certuri.
Se si vede ca esti noua pe forum, atmosfera care e acum pe chat e cel putin de toata jena in concordanta cu ce a fost forumul inainte.
Sus In jos
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 15:35

Arcade a scris:
Byby_Smiley a scris:
Heaven's Calling nu am spus ca nu are Meyrin dreptate. Am confirmat ca are dreptate in legatura cu chat-ul. Doar ca Meyrin, parerea mea, a cam exagerat. Inteleg fustrarile, dar nu sunt motive de inchidere a forumului. Asta e tot ce am vrut sa spun.

Ce inseamna pentru tine "frustrari" pentru ca eu iti spun ce simte ea defapt: ciuda si suparare.
Din ce cauza? Iti zic eu: s-a ajuns ca pe chat sa fie mereu cearta si scandal deoarece pana si unii din staff au permis prea multe.
Nu era zi in care sa nu fie cearta pe chat si nimeni sa nu faca nimic. Corectie: doar crank si cativa aveau voie sa fie jmekeri si sa insulte iar ceilalti daca se aparau si isi luau ban cateva ore. Deci da, la asta s-a ajuns cu membrii din staff, sa pupe in dos un debil mintal care mai mereu se lega de membri, ii facea in fel si chip si mereu, din cauza lui, ieseau certuri.
Se si vede ca esti noua pe forum, atmosfera care e acum pe chat e cel putin de toata jena in concordanta cu ce a fost forumul inainte.
Wow... Din nou, nu am nimic in potriva ei, ba din potriva. Am vazut si eu cum reactiona Crank pe chat. Si da, ciuda ei cu supararea duce la fustrari. Este de inteles. Pana la urma, cine n-ar fi? Oricum, exista rezolvari... Nu?
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 17:57

Cauta in dex sa vezi ce inseamna cuvantul "frustrare/frustrat".
Iar sentimentele de ciuda si suparare conduc mai degreaba catre o dezamagire.
Exista rezolvari, deja se aplica.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 19:31

Vă dau un sfat, dacă credeți că am dreptate, rămâne la alegerea voastră. 
Da, pe chat se înjură și se iscă tot feluri de certuri. Nu înțeleg ,însă, un lucru. Din câte am citit, am înțeles că  unii membri (eu nu-i știu) sunt cauza acestor certuri și jigniri. Păi dacă ei sunt problema, ei jignesc alți membrii, de ce nu primesc ei ban? Repet, este doar o părere, nu am nimic cu ei nici măcar nu-i cunosc, dar am mai văzut undeva (cred că la -sugesti...probleme legate de forum-, dacă nu mă înșel), aceași discuție... think 
Eu una, sunt mulțumită memebrii staffului. Nu sunt o pupincuristă, asta e părerea mea. Choco, Andreea Schmitt, Anelis, Ema si altii pe care nu.i mai enumar isi fac treaba perfect.


Ultima editare efectuata de catre Andreea S. in Mier 13 Aug 2014, 13:52, editata de 1 ori
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 22:58

Andreea, daca toti isi faceau perfect treaba pe chat in special, acum nu ma puneam sa ma cert cu anumite persoane din staff doar pentru ca-i suflau in spate lui Crank si trupei sale.
Uite ce fel de scenarii au fost pe chat:
- Intra lumea, discuta si toate cele ca tot omul. Crank sau altii intra in discutiile lor facand misto sau insultand. Cei indignati si batjocoriti se apara si ei cu aceeasi moneda sau se roaga sa le dea pace si sa nu-i mai insulte; Crank si ai lui nu iau ban, ceilalti care au fost insultati, care nu au inceput scandalul si toate cele iau ban. Da! La asta s-a ajuns aici.
Deci, stafful nu si-a facut bine datoria sau cel putin cei care erau pe chat cand se intamplau problemele astea.
Amuzant e ca atunci cand eram pe chat nu misca unul in front dar erau altii care le permiteau. Am plecat de pe forum cateva zile doar ca sa urmaresc situatia si sa vad care ce face. Sunt siderat din cauza la ce am vazut :) dar poate cuvantul potrivit aici e dezgustat.
- Sau si mai penal, intrebi anumiti membri in staff in legatura cu permisiunea lui crank de a scrie f.mm , f.gm si altele sau sa faca pe unii prosti/e iar ei sa-mi zica ca a spus-o la gluma :)))). N-am vazut nicaieri sa scrie in regulament ca de dragul cuiva ai voie sa-l injuri si sa-l ponosesti ori sa injuri lucruri colaterale precum conexiunea proprie sau masa, scaunul si ce altceva te mai supara pe moment tocmai pe chat.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mar 12 Aug 2014, 23:56

Da , cei drept, ai dreptate aici, nu ar trebui sa i se permita. Eu intru pe chat rar tocmai din cauza asta. Dar totusi cine e Crank? De ce injura si cauta nod in papura, daca tot i s.a facut observatie? habar n.am cine e, dar nici mie nu mi se pare normal sa faca misto de alti membri, pe care probabil nu.l cunoaste, vrand sa creeze "caterinca".
Chiar imi pare rau ca forumul decade din cauza asta. Staff.ul e bun dupa parerea mea, sunt membri vechi si automat cu experienta. Eu sunt de 2 ani cred, membra pe forum si am vazut cum acesta decade, dar si urca. Eu merg pe "dur, dar corect" cred ca asa e cel mai bine. Fiecare sa fie sanctionat pentru faptele sale. E doar un sfat, nu ma lua in seama :))


Apropo e normal sa nu mai injure cand esti tu acolo. :)))


Ultima editare efectuata de catre Andreea S. in Mier 13 Aug 2014, 13:53, editata de 2 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
O parere sincera J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mier 13 Aug 2014, 08:20

Atunci, Mihai, dă-i naibii ban lui Crank și se termină tot balamucul ăla. Eu una m-am săturat de toate discuțiile si plângerile astea. Lumea se plânge, dar nu face nimic. Frumos așa. 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19Mier 13 Aug 2014, 13:22

Yin, las-o moartă, i-a dat deja, dar nu-i doar vina lui. Cum s-a spus, și staff-ul are o vină destul de mare, plus alți membri care s-au luat după el. Degeaba îi dă lui ban dacă alții continuă cu șarada de pe chat.
Sus In jos
Continut sponsorizat




O parere sincera Empty
MesajSubiect: Re: O parere sincera   O parere sincera I_icon19

Sus In jos
 

O parere sincera

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Părerea ta despre forum-