Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha Empty
MesajSubiect: Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha   Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha I_icon19Dum 21 Sept 2014, 16:21

Am vazut ca nu a deschis nimeni un subiect cu acest titlu si sunt si eu curioasa , pe care dintre ei l-ati alege si de ce!
Eu il aleg pe Sasuke. De ce?
In primul rand e dragut. Imi place mult cum se imbraca sau cum il imbraca Kishimoto pe acest personaj(sau cine l-a creat , buna treaba)! Ii sta foarte bine cu acel halat , gen camasa descheiata pe el , cu pantalonii bleumarin si funia mov. Si celelalte tinute pe care le are sunt misto , dar asta este preferata mea! Si parul...mai ales parul! Este genial!
In al doilea rand , este puternic. Stiu ca am spus ca nu e vorba de lupta aici , insa este puternic si ador tipii de genul asta.
In al treilea rand , este un tip schimbator. Nu stie ce vrea , deci nu e sigur pe el. Imi place atitudinea lui nepasatoare cand vine vorba despre asa ceva , probabil pentru ca el chiar nu isi da seama ca o face!
De aceea il aleg eu pe Sasuke. Este rece si n-are sentimente. Astea sunt unele dintre defectele lui , care pana la urma sunt pozitive pentru ca nu-i afecteaza luptele.
Asadar , voi ce alegeti? :D
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha   Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha I_icon19Dum 12 Oct 2014, 00:56

Sincer as putea spune ca nu stiu pe cine sa aleg, de ce? Pentru ca amandoi sunt sexy, tipic celor din clanul Uchiha. Dar daca incerc sa aleg totusi pe unul din ei...cred ca pe Sasuke l-as prefera pentru ca de la inceput am avut un big crush. Itachi a facut pe baiatul cel rau la inceput si mi-a facut o impresie proasta :)), dupa am aflat tot adevarul despre el si am inceput sa il ador, insa tot Sasuke a ramas in inima mea. 
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha   Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha I_icon19Lun 20 Oct 2014, 13:57

    E destul de complicat sa alegi intre ei doi. 
 Din punct de vedere fizic, il aleg pe Sasuke, fara a mai fi nevoie sa dau vreun motiv. Adica, e perfect, Kishimoto e un geniu.
 Din punctul de vedere al caracterului insa, l-as alege pe Itachi. Are toate calitatile unui bun prieten, frate, conducator etc. Desi a facut multe greseli, este capabil sa ierte cu mult mai mult decat Sasuke. Si acesta din urma are un caracter interesant, sa zicem. Este misterios si, poate, tocmai de aceea este atat de placut. Insa Itachi este mai pe "gustul" meu.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha Asss10Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha   Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha I_icon19Dum 26 Oct 2014, 12:59

Eu nu am sa aleg dupa haine sau "cat de sexy". Eu il aleg pe Itachi pentru caracterul lui. Este atat de inteligent si actioneaza cu cap. Itachi e unul dintre cei mai buni luptatori deoarece nu se arunca ca boul in lupta. 
Arata si bine ca baiat. Pelerina Akatsuki ii da un aer misterios. Sa nu mai vorbesc de ochii lui. Sunt moarte curata. Poate Sasuke sa pozeze si nud, pentru mine tot ochii lui Ita sunt mai sexy.
Sus In jos
Midori
Genin
Genin
Midori

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Oradea
acebook acebook : Beatrix Czegenyi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 113
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, cititul, anime-urile
Stare de spirit Stare de spirit : azi nu.

Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha   Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha I_icon19Joi 03 Aug 2017, 23:49

Well..evident, Itachi. De ce?
1. Pentru ca mereu a dat dovada de inteligenta si putere. A fost si va fi un fiu, frate, prieten, membru Akatsuki..ce sa mai, un Itachi perfect.
2. Habar nu am cum il vedeti voi, insa parerea mea este ca Itachi emana o cantitate imensa de iubire..atat pentru familie, cat si pentru prieteni si cunoscuti. Aa..si sa nu uitam ca ar fi un iubit perfect..grijuliu, romantic si cum mai vreti voi. Eu asa il vad.  hug2
3. Din punct de vedere al aspectului..da. Privirea lui e misterioasa si....da. Imi place de +1000 de ori mai mult decat Sasuke.
4. Cred ca trebuia sa mentionez la inceput..Itachi e singurul Uchiha care-mi place   happy2
Sus In jos
Continut sponsorizat




Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha Empty
MesajSubiect: Re: Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha   Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha I_icon19

Sus In jos
 

Itachi Uchiha v.s Sasuke Uchiha

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Personajele din serialul Naruto-