Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
hiatus - secretele ies la iveala Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
hiatus - secretele ies la iveala Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 hiatus - secretele ies la iveala

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
hiatus - secretele ies la iveala Asss10hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Mar 28 Oct 2014, 21:24

Buna, buna. Daca ti-a mai deschis cineva un interviu, sa ma anunti.

1. Cum te numesti?
2. Cum iti petreci timpul liber?
3. Melodia ta preferata este..?
4. Poti numi acest forum o familie?
5. Ai un animal de companie? Daca da, ce nume are?
6. Ce trupe iti plac?
7. Cum vezi tu arta?

Cam atat pe moment. Bye Bye


Ultima editare efectuata de catre Geo Amphetamine. in Vin 05 Dec 2014, 13:26, editata de 1 ori
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Mier 29 Oct 2014, 23:18

Hey, apar si eu ^^

1. Ce parere ai despre feminism?
2. Cum vezi Romania peste 10 ani?
3. Iti plac jocurile video? Daca da, care sunt favoritele?
4. Anime-ul favorit?
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Mier 29 Oct 2014, 23:33

Cum, cum să nu întreb și eu ceva?

1. Care este cea mai mare realizare a ta?
2. Îți mai aduci aminte de fostul?
3. Ce combinație de culori iti place? (În afară de back & white, alea-s nonculori :)
4. Ai rezista o zi fără dulciuri?
5. Ai un viciu? Care, de ce?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Joi 30 Oct 2014, 21:02

Hey, nu ma asteptam sa-mi deschida cineva un topic la interviuri.
Oricum, sa trecem la raspunsuri.

Pentru Geo Amfhetamine:
1. Cum te numesti?
    Madalina.
2. Cum iti petreci timpul liber?
    In mai multe feluri: daca afara ploua imi place sa ma bag intr-o patura si sa citesc, imi place sa ascult muzica, sa desenez, sa ies cu prietenii in oras, dar de cand a inceput scoala nu prea mai pup timp liber. De abia astept vacanta!
3. Melodia ta preferata este...?
    Daca stau mai bine sa ma gandesc nu am o melodie preferata, imi plac mai multe, dar pot spune ca uneori ascult mai mult o melodie sau altele care sa fe de acelasi gen muzical (rock pentru ca alteva nu prea imi place). Asta depinde si de starea mea. 
4. Poti numi acest forum o familie?
    Da. In afara de faptul ca sunteti foarte apropiati intre voi, va si ajutat oarecum.
5. Ai un animal de companie? Daca da, ce nume are?
    Am doi caini. Primul a venit o data cu mine in casa, o catelusa cam batrana pe care o cheama Moldita (e un nume stupid, stiu, dar nu eu l-am pus ci bunicul meu, pentru ca atunci eu de abia daca puteam sa spun "mama") si mai am si un catelus luat curand. Il cheama Spike.
6. Ce trupe iti plac?
    Slipknot, Breaking Benjamin, Suicide Silence, Skillet, Linkin Park, BABYMETAL, Cargo, Vita de Vie, Korn, Black Veil Brides, Fit For Rivals, Get Scared, Dope, Metallica, Iron Maiden, Primordial, Cinema Bizarre,  Evanescence, Halestorm si lista continua. Voi ce mi-ati mai recomanda?
7. Cum vezi tu arta?
    Arta este ceva foarte special, ceva ce te face sa zambesti sau sa sa te intristezi, dar cred ca mai bine spun ca iti da anumite stari, bune sau rele. Eu cred ca arta nu are o definitie a ei si fiecare poate interpreta asta in diferite moduri. (Off, s-a deschis filozoafa din mine :)))

Pentru Dellz:
1. Ce parere ai despre feminism?
    Aici cred ca majoritatea oamenilor s-ar gandi la rochii, oza, parfumuri si alte lucruri de genul, dar eu cred ca se refera la egalitatea dintre femei si barbati.
2. Cum vezi Romania peste 10 ani?
    Eu nu vad Romania ca ceva dezastruos. Nu este, intradevar, la fel de evoluata ca Germania sau SUA, dar pana la urma fiecare tara are ritmul ei de dezvoltare, corect? Nu spun ca este un dezastru, pentru ca si noi avem atuurile noastre, iar eu peste zece ani o vad mult mai dezvoltata din toate punctele de vedere si nu datorita maimutoilor astora de la televizor, ci datorita performantelor noastre (aici as putea-o mentiona pe Simona Halep).
3. Iti plac jocurie video? Daca da, care sunt favoritele?
    Din intrebare deduc ca tie iti plac si ca sa-ti raspund, nu nu-mi plac. Nu prea ma pasioneaza. Unele cred ca sunt foarte interesante, dar nu m-as vedea jucand jocuri video.
4. Anime-ul favorit?
    Naruto, bineinteles. Este anime-ul copilariei mele, dar nu cred ca doar mie mi-a "inseninat" copilaria, ca sa spun asa si sincer, m-as apuca sa-l vad din nou de la inceput pentru ca este genial

Pentru Pufarina:
1. Care este cea mai mare realizare a ta?
    Habar nu am. o_O Sigur am facut eu ceva mai iesit din comun (in sensul bun al cuvantului), dar acum chiar nu imi vine nimic in minte. Cred ca ar fi faptul ca i-am facut pe parintii mei mandrii de mine.
2. Iti mai aduci aminte de fostul?
    Nu a existat niciun "fost" si nu exista nici un "actual". Nu am pe nimeni si de aceea vata mea este plictisitoare. T_T
3. Ce combinatie de culori iti place? (In afara de black & white, alea-s nonculori :)

    Prima oara era sa spun "Alb si Negru", dar apoi am citi si restul. Gri inchis si rosu sangeriu.
4. Ai rezista  zi fara dulciuri?
    NU! Le ador si ma relaxeaza dupa o zi incarcata. Iar partea cea mai frumoasa este ca pot sa mananc cate dulciuri vreau si nu ma ingras. well? awesome right?
5. Ai un viciu? Care, de ce?
    Da, uneori sunt prea rea cu lumea. Daca ma prinzi intr-o dispozitie proasta, ala esti. "De ce?" Am un temperament vulcanic. Daca nu esti pe "repede inainte" imi sare tandara imediat.


Va multumesc de intrebari, iar daca mai aveti si altele, nu ezitati sa le puneti.
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Mar 13 Ian 2015, 18:25

Buna! Vin si eu pe aici. *hug*


1. Dai examenul pt liceu anul asta, corect? Ai emotii?
2. La ce liceu vrei sa dai? (aici ma refer la profil)
3. Ce crezi despre bine si rau? Poti sa filozofezi cat vrei, chiar mi-ar face placere.
4. Te cheama si Daniela, right? Nu-i asa ca-i nume de barosan? :))
5. Pe o scara de la 1 la 3, cat de mult adori cifra 4? (Intrebare non-sens, dar vreau sa vad ce raspunzi:)) )
6. Ce parere ai despre zodiac?
7. Ce lucru iti place cel mai mult pe lumea asta, ceva care iti da fiori de placere?


Cam atat deocamdata. Pupicei :*
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Mier 14 Ian 2015, 09:03

Danielle a scris:
Buna! Vin si eu pe aici. *hug*


1. Dai examenul pt liceu anul asta, corect? Ai emotii?
   Foarte mari, dar pe de alta parte de abia astept sa-l dau ca sa scap.

2. La ce liceu vrei sa dai? (aici ma refer la profil)
   Matematica-informatica.

3. Ce crezi despre bine si rau? Poti sa filozofezi cat vrei, chiar mi-ar face placere.
   Pai, dupa parerea mea, fara bine nu ar exista rau si fara rau nu ar exista bine. Este exact ca intregul Yin si Yang. In lumea asta nebuna binele si raul alcatuiesc un intreg. De fapt, eu imi imaginez totul ca o balanta echilibrata. Raul pe talerul stang si binele pe talerul drept. Daca una dintre talere s-ar inclina prea mai mult, ar exista haos, iar armonia ar fi distrusa. Chiar si prea mult bine face rau, dar mie mi se pare ca acum exista prea mult rau, prea multa invidie si s-a ajuns la ura si razboi intre toti oamenii. Hmm, nu prea stiu daca o sa se echilibreze totul pentru ca mereu marul discordiei isi face aparitia si cauzeaza conflicte si cearta din te mai miri ce chestii banale.

4. Te cheama si Daniela, right? Nu-i asa ca-i nume de barosan? :))
   Asa e. :)))

5. Pe o scara de la 1 la 3, cat de mult adori cifra 4? (Intrebare non-sens, dar vreau sa vad ce raspunzi:)) )
   Pai, sa o luam asa:
   1 - este cel mai mic si neinsemnat si daca esti la 1 mai ai mult de lucru ca sa ajungi in varf. Multi raman la 1 si nici nu se mai obosesc sa munceasca.
   2 - ai mai progresat putin si ai capatat putina ambitie. Ai vrea sa ajungi in varf.
   3 - esti perseverent si mai ai putin pana ajungi in varf.
   Deci cred ca aleg 3. :) 

6. Ce parere ai despre zodiac?
   Nu cred in el. Mi se pare ca spune niste chestii stupide si neadevarate. Eu, cel putin, nu prea ma citesc in ce spun aia ca este zodiac.

7. Ce lucru iti place cel mai mult pe lumea asta, ceva care iti da fiori de placere?
   Muzica. Ador muzica si as putea sa ascult muzica pana mor. 


Cam atat deocamdata. Pupicei :*

Multumesc de intrebari! *hug*
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
hiatus - secretele ies la iveala Asss10hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Sam 21 Mar 2015, 20:52

1. Cum ai reacționa dacă ai rămâne singura persoana de pe Terra?
2. De ce are Ana mere și nu are pere?
3. Ce emisiuni urmărești cel maid es la Tv?
4. Ce eprsoane admiri pe forum? Din ce motiv o faci?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Dum 22 Mar 2015, 13:24

1. Cum ai reacționa dacă ai rămâne singura persoana de pe Terra?
     Cred ca m-as simti uimitor avand in vedere faptul ca nu ar mai fi nimeni care sa se holbeze la mine sau sa ma ignore sau alte chestii de genul, dar totusi nu m-as  simti nici foarte confortabil pentru ca as incepe sa vorbesc de una singura si cu siguranta mi-ar lipsi mult familia si prietenii.


2. De ce are Ana mere și nu are pere?

     Pentru ca ca atunci cand era mica i-a cazut un mar in cap si de atunci are o fixatie pentru mere si nu pentru pere.



3. Ce emisiuni urmărești cel maid es la Tv?

     Nu prea ma uit la televizor, deci nu prea urmaresc emisiuni. Din cand in cand mai vad un film.


4. Ce eprsoane admiri pe forum? Din ce motiv o faci?

     Pai sa vedem:
1. Sakura - pentru ca esti activa si harnica si esti mai mereu prezenta pe forum, iar rangul de administrator iti reflecta calitatile. Esti de treaba, amuzanta si creativa.
2. Danielle - esti o scriitoare uimitoare, esti de treaba, harnica, activa, ai gusturi rafinate si mi-ar placea sa mai vorbim pe forum.
3. xenomorphius - iti ador lucrarile (aici vorbesc si de creatii literare, dar si de lucraril editate), esti talentata, de treaba si simpatica.
4. Ana - sunt putin invidioasa pe personalitatea ta. Ai un stil aparte de a gandi ( cel putin asa mi se pare mie ). Iti ador lucrarile, iar seturile pe care mi le-ai facut sunt superbe.
5. Schizzophrenia- imi esti simpatica. Te admir pentru lucrarile tale si imi place mult cum gandesti.


Mdea...mai mult nu pot scoate la ora asta. hmm...?!
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Mar 07 Apr 2015, 23:28

Dacă tot sunt aici, mi-am zis să pun câteva intrebări.
Am şi eu nişte întrebări, te îţi vine să te miri (de cât de stupidă sunt). :)) -__-


     1. Ce te deranjează cel mai mult?
     2. Care este viziunea ta despre "Sfârşitul Lumii"?
     3. Cine te face să zâmbeşti cel mai mult?
     4. Îţi place să scrii? Dacă da, ai lucrat până acum la vreo poveste?
     5. Ce crezi despre toate războaiele acestea din lumea întreagă?
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Mier 08 Apr 2015, 08:45

Ooo, nu ești stupidă. Te rog doar să-mi scuzi unele răspunsuri dacă nu sunt așa cum te aștepți. E dimineață și eu de-abia m-am trezit. -_-


1. Ce te deranjează cel mai mult?
    Nepăsarea. Mi se pare irelevantă și mulți dau domvadă de ea. Cel mai crud este că ea își face efectul atunci când ai mai multă nevoie de cei dragi, iar ei, ei bine, sunt indiferenți.
2. Care este viziunea ta despre ”Sfarșitul Lumii”?
    Sinceră să fiu, nici eu nu mi-am pus această întrebare până acum. Și ca răspuns, chiar nu știu ce să zic, dar voi încerca ceva. Pentru că noi, oamenii, suntem așa de distructibili și nepăsători în ceea ce privește natura, noi o vom distruge până la urmă. Cum? Îmi imaginez vreun război sau o bombă mai pricopsită.
3. Cine te face să zâmbești cel mai mult?
    Amanem. 
4. Îți place să scrii? Dacă da, ai lucrat până acum la vreo poveste?
    Da, îmi place să scriu și am avut o perioadă mai grea când mi se părea că sunt singură pe lume și asta m-a făcut să scriu câteva poezii și puțină proză. Dar acum când stau să le citesc, nu mi se par cine știe ce filozofii. Însă scrisul mă ajută să mă descarc.
5. Ce crezi despre toate războaiele acestea din lumea întreagă?
    M-au făcut să-mi dau seama cât de răi sunt oamenii și că nu poți să te înțelegi cu ei cu vorbă bună. Mi se par inutile. Ele dau dovadă de negăndire. Poți să-ți rezolvi problemele și printr-un pact sau ceva de genul, într-un mod civilizat, însă ei nu sunt satisfăcuți decăt după moartea a mii de oameni și distrugerea unor țări.


Aoleu...scuze, dar mai mult nu pot scoate.
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Zahăr ◕‿◕
Genin
Genin
Zahăr ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : Stormi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 320
Puncte : 428
Reputatie Reputatie : 56
Hobby-uri Hobby-uri : citit , handbal

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Joi 09 Apr 2015, 18:20

Am si eu cateva intrebari ^ ^
1.Ce parere ai despre cuplul Naruhina ?
2.Practici vreun sport ? 
3.Cum arata baiatul ideal pentru tine ?
4.Crezi in Dumnezeu ?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Joi 09 Apr 2015, 18:58

Stormi a hug Mă bucur că ai trecut pe aici.^^
1. Ce părere ai despere cuplul NaruHine?
    Cred că este cel mai adorabil cuplu. Sunt obisnuită să-l văd pe Naruto foarte enrgic și amuzant, iar pe Hinata foarte timidă, iar momentele de tandrețe dintre cei doi îmi transmit un sentiment plăcut.
2. Practici vreun sport?
    Din păcate, nu. Am mai fost vara pe la înot, acum am început să mai ies cu bicicleta...în rest pentru mine sportul însemnă ora de educație fizică și pe acolo 2-3 competiții, atât.
3. Cum ar arăta băiatul ideal pentru tine?
    Băiatul ideal zici...hmm...păi nu sunt foarte pretențioasă, însă am și eu câteva condiții: să fie înalt și să asculte rock.
4. Crezi în Dumnezeu?
    Sinceră să fiu, nu prea. Cred în ceva, dar nici eu nu știu în ce.


Mersi mult de întrebări!
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Joi 09 Apr 2015, 19:25

Bună!
Am venit și eu cu o întrebare, una de data aceasta:
Ce faptă bună ai făcut azi?

O să mai vin și cu altele, în viitorul apropiat.
Ja nee rainbow :\
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Joi 09 Apr 2015, 19:44

Ale-chan a hug
Mă întrebi ce faptă bună am făcut eu azi. Păi, nu prea știu...am ajutat-o pe mama la curățenie, cred. think
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Zahăr ◕‿◕
Genin
Genin
Zahăr ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : Stormi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 320
Puncte : 428
Reputatie Reputatie : 56
Hobby-uri Hobby-uri : citit , handbal

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Vin 10 Apr 2015, 13:46

Hei am venit cu inca un set de intrebari , imi cer scuze de deranj..^ ^
1.Iti place serialul Tradarea ?
2.Iti place sa compui poezii ?
3.Care este melodia ce te descrie in acest momet ?
rainbow :\
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Vin 10 Apr 2015, 17:25

Hello there! a hug Nu-i niciun deranj. Mă bucur să primesc întrebări. Mă simt apreciată.
1. Îți place serialul Trădarea?
    Nu. Nu prea mă uit la televizor.
2. Îți place să compui poezii?
    Da. Mă descarc, mai ales când sunt mai depresivă. Poate voi posta câteva.
3. Care este melodia care te descrie în acest moment?
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (mănânc)


Mulțumesc pentru întrebări. Te mai aștept pe aici.^^
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
hiatus - secretele ies la iveala Asss10hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Vin 10 Apr 2015, 20:07

1. Why you so damn sweet?   what?lol!
2. 
Le tu :> a scris:
4. Ana - sunt putin invidioasa pe personalitatea ta. Ai un stil aparte de a gandi ( cel putin asa mi se pare mie ). Iti ador lucrarile, iar seturile pe care mi le-ai facut sunt superbe.
That was sweeet. Presupun că despre mine era vorba,mno. =)))) 
Întrebarea: De ce invidioasă pe personalitatea mea?  huh?
3. Ai zâmbit azi? Măcar o dată?
4. Can I hug you, sweetie?  woaaaa
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Vin 10 Apr 2015, 20:46

1. Când ai descoperit rock-ul? 
2. Care a fost prima melodie sau trupă de rock pe care ai ascultat-o?
3. Dacă ţi s-ar oferi o bursă la o facultate sau la o şcoală de arte din străinătate, ai merge? Chiar sunt foarte curioasă la întrebarea asta. Deşi, nu mă aştept să răspunzi cum vreau eu. =)))
4. Ce îţi place la ţara noastră? De ce?
5. Ce nu îţi place la România? De ce?
6. Care este materia ta favorită de la şcoală? De ce?
7. Te pasionează subiectele gen: paranormal, religie, etc? De ce?
8. Ce...subiect/materie te pasionează foarte tare încât să îţi doreşti să fie aprofundat/predată la şcoala? Îs foarte curioasă şi aici. :))
9. Ţi-e frică de moarte? *such intelligent*
10. Ce alegi: proză sau poezie? De ce?
11. Ce limbă străină îţi place foarte mult? De ce?


Oke, cam astea au fost. Răspunde repede, îs curioasă.


Lilith a scris:
4. Can I hug you, sweetie?  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Stai la coadă, Ana! Eu am fost prima. take this! Sorry
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Vin 10 Apr 2015, 21:54

Ioooi, ma nigga and sis! :hug:Mă bucur că ați trecut pe aici.
Mdeci...
Ana:
1. Nu știu, m-am mai integrat și eu nițel și am dat de un diamant.
2. De ce invidioasă? Pentru că ești drăguță cu toți și nu-i faci să se simtă prost. Ești energică și asta îmi place la o persoană. (ce răspuns am dat, God! nervi! )
3. Da, am zâmbit când a început să facă mami mișto de mine. (am făcut și eu mișto de ea. Suntem o familie fericită happy2).
4. I have the biggest hug for you and for Rhye. a hug


Rhye:
1. Prin clasa a V-a sau a VII-a.
2. Prima melodie? Hmm...Scream de la Tokyo Hotel.
3. Bineînțeles că aș merge. Sunt conștientă că o astfel de ocazie nu mai primești, deci da. Deșiiii...mi-ar fi foarte greu să mă acomodez + mi-ar lipsi familia și prietenii.
4. Îmi place...păi, nu știu ce-mi place. Eu sunt un copil al grotei și nu ies prea des din oraș, așa că nu am văzut România îndeajuns încât să spun că-mi place ceva la ea.
5. Furtul, care e la ordinea zilei și incultura, de care majoritatea a dat dovadă.
6. Matematica. Mi se pare ușoară și dacă stau puțin să mă gândesc doar la ea (și puțin la română) am obținut performanță. De aceea mă duc și la mate-info.
7. Da, mi se par niște lucruri interesante, mai ales că toată ziua aud numai certuri pe la televizor. (atunci când îmi mai amintesc să-l mai deschid) Sunt niște lucruri fascinante despre care aș vrea să știu mai multe.
8. Aș alege două aici, pentru că mi se pare că una fără alta nu se poate: matematică și informatică. Eu mă bazez pe logică, îmi este foarte greu să rețin chestii (cum ar fi comentariile la română. Îmi vine rău când mă gîndesc la ele). De asemenea tot în domeniul IT cred că o să reușești.
9. Nu, chiar nu-mi este frică. Și dacă mor, ce? Oricum nu o să sufere mulți după mine. :)))
10. Cred că tind spre poezie.
11. Engleza, logic. De ce? Cu ea m-am familiarizat de când eram la grădiniță + sună armonios. Nu spun că și celelalte nu sună bine, dar pur și simplu m-am lovit mai mult în viață de engleză, decât de franceză sau orice altă limbă străină.
Și nu-ți face probleme și nu te bate cu Ana pe loc, pentru că am și pentru tine una mare, mare, mare. Here it is! a hug


Mă bucur că primesc așa de multe întrebări. Mă simt mai apreciată.^^
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
hiatus - secretele ies la iveala Asss10hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Sam 25 Apr 2015, 16:29

1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Sam 25 Apr 2015, 19:00

† Sakura † a scris:
1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
 
Geo!*hug* Mă bucur că ai trecut pe aici.
1. Păi, să fiu sinceră, fac ce fac pentru că împrejurimile m-au adus aici, însă nu-mi displace. De la liceu, cred că mă voi axa doar pe ceea ce-mi place să fac.
2. Când i-am spus unei prietene de cine îmi place și ea m-a trădat, deși Amanem mă avertizase în privința ei, eu m-am bazat pe instinctele mele. De acum îmi aleg prietenii cu mare atenție.
3. Mama și prietenii.
4. Cel mai interesant, zici? Terină de cerb. Știu că sună ciudat, dar are un gust așa de bun! Zici ca e pate. :)))
5. Când ai realizat tot ceea ce ți-ai propus și nu numai. Când ești fericit de ceea ce ai relizat și nu ai regrete.
6. Să merg în casa groazei de la mare cand aveam doar 8 ani. MARE greșală!


Îți mulțumesc mult de întrebări!^^
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Zahăr ◕‿◕
Genin
Genin
Zahăr ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : Stormi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 320
Puncte : 428
Reputatie Reputatie : 56
Hobby-uri Hobby-uri : citit , handbal

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Sam 25 Apr 2015, 20:18

Hei !
1.Ce parere ai despre persoanele timide?
2.Crezi in Rai si Iad?
3.Cat la suta iubesti nutella ?  hey sexy !
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Sam 25 Apr 2015, 22:37

1. Ce părere ai despre persoanele timide?
    Păi sunt niște persoane care nu se avântă cu capul înainte, ci se gândesc de 20 de ori înainte să acționeze, fapt ce poate fi considerat un atuu în viață. Totuși leagă foarte greu prietenii, ceea ce este bine, alteori, rău. Sunt mai retrase și își rezervă mai mult timp pentru a se descoperi. (cel puțin asta cred eu)
2. Crezi în Rai și Iad?
    Da, cred în viața de după moarte.
3. Cât la sută iubești nutella? hey sexy !
    100%, mai întrebi? :)))


Mersi mult de întrebări și sper că nu te-am amețit la prima. happy2
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Mar 05 Mai 2015, 20:13

1. Ce înseamnă furia? Cum o poți ține sub control? De ce este nevoie pentru a o păstra la o anumită limită?
2. La ce te gândești cel mai des?
3. Preferi iubirea sau respectul? Inocența sau bunătatea? Argumentează.
4. Ai o obsesie în momentul de față? Dacă da, ce faci ca să o ții sub control?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

hiatus - secretele ies la iveala J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19Sam 09 Mai 2015, 14:35

Hei  a hug Scuze că vin așa de târziu cu răspunsurile.
1. Ce înseamnă furia? Cum o poți ține sub control? De ce este nevoie pentru a o păstra la o anumită limită?
    Mănie, o stare ce te face să vrei să îți verși nervii pe tot. O poți ține sub control atunci când nimeni din jurul tău nu intră în conflict cu tine și nu are niciun rost să te bați fără motiv. :))) Ca să nu treacă de limita impusă, îți trebuie un autocontrol perfect și să nu te lași pradă oricărei tentative de a lovi, atât fizic, cât și verbal. Eu prefer să-mi spun că toți sunt niște retardați fără creier, care nu merită atenție. happy2
2. La ce te gândești cel mai des?
    La mine. Nu sunt genul de persoană narcisistă, dar mă uit mereu la celelate fete și mă compar pe mine cu ele. Gâsesc o grămadă de diferențe și îmi găsesc o grămadă de defecte.
3. Preferi iubirea sau respectul? Inocența sau bunătatea? Argumentează.
    Iubirea, pentru că pe iubire se bazează și respectul. Prefer bunătatea, pentru că inocența este doar la prima vedere. Sunt de părere că mai întâi trebuie să cunoști o persoană și să-ți dai seama de caracterul său, abia apoi o poți cataloga inocentă sau nu. 
4. Ai o obsesie în momentul de față? Dacă da, ce faci ca să o ții sub control?
   Chiar am una pentru pielea albă. Nu am tenul mai închis ca să-mi doresc piele albă, ci pur și simplu îmi place foarte mult cum arată. Ca să o țin în frâu, mă compar cu fetele cu pielea mai închisă. :)))


Scuze dacă unele răspunsuri nu sunt așa cum te-ai fi așteptat, dar nu pot să scot mai mult din mine la ora asta. ^^”
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Continut sponsorizat




hiatus - secretele ies la iveala Empty
MesajSubiect: Re: hiatus - secretele ies la iveala   hiatus - secretele ies la iveala I_icon19

Sus In jos
 

hiatus - secretele ies la iveala

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-