Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
CANON !!! :D  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
CANON !!! :D  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 CANON !!! :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

CANON !!! :D  Empty
MesajSubiect: CANON !!! :D    CANON !!! :D  I_icon19Joi 06 Noi 2014, 18:14

Konichiwa, minna ! 
SasuSaku e IN MOD OFICIAL CUPLU CANON. 
Nu m-am indoit nici o clipa de asta. 
Acum, as vrea sa stiu si parerea altora, stiati ? Daca da, cum v-ati simtit cand ati aflat ? Daca nu, sper ca va dau vesti bune. 
Abia astept sa vad ce sentimente mai au si alti in legatura cu asta. 
Ja ne !
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

CANON !!! :D  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

CANON !!! :D  Empty
MesajSubiect: Re: CANON !!! :D    CANON !!! :D  I_icon19Joi 06 Noi 2014, 18:20

Cum ma simt? Pai, ceva de genul... what?lol! I rock peopleee!!! in love bere dance 2. Cam asa ma simt. :))
Totusi, sunt putin trista ca nu am avut parte de mai multe momente SasuSaku, un sarut ceva, de incheiere. Asta ar fi fost ceva extraordinar de frumos pentru globii mei oculari. Sper sa vedem, totusi, ceva de genul asta in "The last Naruto the movie". Stiu deja ca va fi un film romantic, in special unul NaruHina, dar eu sper si la ceva picanterii SasuSaku.
Oficial, imaginea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] este momentul meu SasuSaku favorit. ;;)
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
CANON !!! :D  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

CANON !!! :D  Empty
MesajSubiect: Re: CANON !!! :D    CANON !!! :D  I_icon19Joi 06 Noi 2014, 18:22

Eu am plans si am pus mana pe telefon sa o sun pe Bubu sa ii dau vestea!! Nici acum nu imi vine sa cred!!! SUNT IN AL 9 LEA CER!! AM CASTIGAT BATALIA! IN YOUR FACE NARUSAKU FANS!!
Sus In jos
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

CANON !!! :D  Empty
MesajSubiect: Re: CANON !!! :D    CANON !!! :D  I_icon19Joi 06 Noi 2014, 19:59

Știam că va fii Sasusaku! Știam! (D) Atâtea momente mai ales în prima serie, era evident că vor fii împreună la un moment dat. Totuși, Kishimoto ne-a făcut intenționat să ne gândim că va fii un singur cuplu, ne-am luat țeapă. T.T Au fost aproape toate. Dar mă întreb ce s-a întâmplat cu Karin. o.o Salada/Sarada seamănă leit cu Sasuke și Sakura, nici nu mă așteptam la mai puțin. Are ochii Sakurei și seriozitatea lui Sasuke, ca să nu mai zic că-i moartă după Bolt. Vai, Kishimoto n-a prea avut inspirație la nume de data asta ._.”
Oricum, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] și multe altele din prima serie mai ales, au dus la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. :3 Apropo, Sasuke seamănă cu Madara. o.o Înainte semăna cu el doar la gândurile acaparate de întuneric, acum acea asemănare a fost înlocuită cu înfățișarea aproape identică. o.o Deja scriu romane pe aici. (sry)
Ca să-ți răspund la întrebări, da, știam și când am văzut azi momentele alea și pe fiica lor mi-am văzut copilăria împlinită! De mic îi văd p-ăștia împreună. =)) Mi s-a împlinit unu din vise. =))
Sus In jos
Konja
Academy Student
Academy Student
Konja

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 4

CANON !!! :D  Empty
MesajSubiect: Re: CANON !!! :D    CANON !!! :D  I_icon19Vin 07 Noi 2014, 14:00

manga l-am vazut la scoala. cand am vazut *Sasuke: Sakura, I...* ma gandeam ca va spune ca o iubeste. am fost cea mai fericitaaaaaa ca mi s-a indeplinit visul la care speram de cand eram mica, in clasa a 3-a. ilysm Kishi. acel *I'm sorry* a fost spus din inima, i-a si zambit, si cea mai frumoasa parte a fost cand a lovit-o pe frunte, cum o facea Itachi, spunandu-i *I'll see you soon*.  in love

stiam ca vor fi impreuna, stiam de 8 ani ca Sasuke simte ceva pentru ea, chiar daca au fost momente cand s-a purtat rece cu ea si chestii. gj celor care au crezut in acest cuplu pana la sfarsit.  nr1
fanii NS rageeee.   rolling on the floor


goshh cat de kakoiee e Salada. *----* deja o iubesc. are zambetul lui Sasuke, ochii Sakurei. va fi o kunoichi super frumoasa, like her mother, inteligenta si puternica, like her father. <3 mai ales ca va avea sharingan + tehnici medicale. omfggg.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]]
totusi speram sa moara Hinata, i hate her!  nervi!
Sus In jos
Sashaa
Genin
Genin
Sashaa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Ioana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 11

CANON !!! :D  Empty
MesajSubiect: Re: CANON !!! :D    CANON !!! :D  I_icon19Lun 01 Dec 2014, 15:49

Cand am vazut am zis ca mor. Am fost atat de bucuroasa cand am vazut incat le-am dat mesaje celor mai bune prietene. Nu au vrut sa creada, au zis ca rad de ele. :))) Pana au cautat si au vazut. Am citit de 4 ori finalul :))) Era tare sa vedem si un sarut, dar ma multumesc si cu atat. Ideea e ca
SUNT CU CUPLU!!!!!!!! I rock peopleee!!! I rock peopleee!!! I rock peopleee!!! I rock peopleee!!!
Sus In jos
Darky.Jack
Chūnin
Chūnin
Darky.Jack

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Darky
Nr. mesaje Nr. mesaje : 584
Puncte : 614
Reputatie Reputatie : 16
Hobby-uri Hobby-uri : Let's just sing,okay?
Stare de spirit Stare de spirit : Yas.

CANON !!! :D  Empty
MesajSubiect: Re: CANON !!! :D    CANON !!! :D  I_icon19Mier 04 Mar 2015, 20:22

Vaii..ce fericita am putut fi. :)) Am citit manga-ul si cand am vazut am luat telefonul in mana si mi-am sunat un prieten care stia "foarte sigur" ca Sakura o sa ajunga cu Naruto,nu cu Sasuke ( Da' de unde :> ) si i-am zis. Nu m-a crezut asa, dar cand a vazut si el a zis "Mnah..oricum Naruto se potriveste mai mult cu Hinata." :))) Si am inceput sa ii tin discursul "Am asteptat asta de 10 ani, iar acum visul meu s-a implinit. Nu m-am indoit nicio clipa,niciodata,never never never". 
Si Sarada..  in love E atat de kawaii. :3 Seama asa mult cu Sasuke si din nou,parca prevad ca o sa fie cu fiul lui Naruto. =)) 
Off off...vreau un film Sasusaku =)))
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
CANON !!! :D  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

CANON !!! :D  Empty
MesajSubiect: Re: CANON !!! :D    CANON !!! :D  I_icon19Mar 10 Mar 2015, 23:55

Si acum sunt in soc, nu mi-am revenit de cand a aparut ultimul capitol din Naruto si am lasat comm la acest topic. Sa speri atatia ani si sa crezi ca e doar o fantezie de a ta, a fanilor SS si ca defapt Kishi nu o sa faca asta real..si dupa sa vezi ca e real o.O Poker face!
Sus In jos
Continut sponsorizat




CANON !!! :D  Empty
MesajSubiect: Re: CANON !!! :D    CANON !!! :D  I_icon19

Sus In jos
 

CANON !!! :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-