Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum ma inregistrez pe forum? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum ma inregistrez pe forum? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cum ma inregistrez pe forum?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Cum ma inregistrez pe forum? Empty
MesajSubiect: Cum ma inregistrez pe forum?   Cum ma inregistrez pe forum? I_icon19Lun 23 Feb 2015, 13:01

Pasii care trebuiesc urmati pentru a va crea un cont pe forum:
- Click pe butonul "Inregistrare" ce se afla sub logoul/poza forumului.
- Dupa citirea acelor conditii de utilizare al viitorului cont, apasati click pe "Sunt de acord cu aceste reguli".
- Urmeaza cateva campuri de completat cu cateva date:

  1. Utilizator: NumeContDorit
  2. Adresa de email: Adresa de e-mail pe care o folositi. ( yahoo, gmail, etc )
  3. Parola: Puneti o parola care s-o stiti numai voi si e foarte important sa n-o uitati.
  4. Sex: Bifati masculin/feminin.
  5. Data Nasterii: Adaugati data nasterii voastre.
  6. Localizare: In acest camp puteti scrie locul/orasul/zona de unde va aflati.
  7. Tara actuala: Bifati tara in care va aflati acum.
  8. Browser: Bifati browserul de pe care intrati pe acest forum.

- Dupa ce ati completat aceste campuri, continuati apasand butonul de "Inregistrare" de sub campurile completate cu datele voastre.
- Dupa ce ati apasat pe butonul "Inregistrare", mai aveti de confirmat o parola si completat un camp cu un cod de securitate.

  1. Confirmare parola: Aici rescrieti inca o data parola setata mai devreme ( este doar o confirmare pentru a fi siguri ca ati pus parola dorita si ca nu ati gresit cand ati scris-o )
  2. Cod de confirmare: Scrieti literele si cifrele ce va apar intr-o poza. Ele pot fi de genul: "5R46S"

Daca aveti nelamuriri sau sunt probleme, ne puteti gasi si pe chatul forumului si daca nu e un membru din staff poate totusi se afla un membru simplu care va reusi sa va indrume. Succes.
Sus In jos
Astelan
Academy Student
Academy Student
Astelan

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Germania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 1

Cum ma inregistrez pe forum? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ma inregistrez pe forum?   Cum ma inregistrez pe forum? I_icon19Mar 13 Iun 2017, 01:21

Buna. Sunt noua in traba asta cu forumurile. Dupa multa munca am reusit oarecum sa-creez un fic. Si as vrea foarte tare sa il adaug aici pe index. Dar nu stiu cum

Sekhmet: Mă ocup eu.
Sus In jos
 

Cum ma inregistrez pe forum?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Nu știi ceva? Intră aici și întreabă sau află-