Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Boruto: Naruto The Movie Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Boruto: Naruto The Movie Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Boruto: Naruto The Movie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Boruto: Naruto The Movie J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Lun 13 Apr 2015, 17:02

 Oficial pe data de 7 august 2015 o sa fie in Japonia premiera filmului "Boruto: Naruto the Movie". Ieri am gasit un articol unde au fost postate patru imagini cu personajele noastre favorite din noul film. Totodata am citit cateva spoilere unde se spune ca Sasuke o sa fie sensei-ul lui Boruto, poreclit de prieteni Bolt. 
Sper ca in acest film sa vad un mic moment SS si sa ii vad pe toti ca parinti. Pentru mine este ceva nou si interesant mai ales ca am crescut cu acest anime.



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Lun 13 Apr 2015, 17:25

Și eu sunt entuziasmată să văd filmul. Am aflat încă din ianuarie când o să fie și chiar dacă e mult de așteptat, cred că totuși o să merite și nu o să-mi omoare așteptările ca Road to ninja, care a fost cam sec după părerea mea. În orice caz, nu știam că Sasuke o să fie sensei-ul lui Boruto, interesant =)
Mulțumim pentru topic și informații! dap !
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Boruto: Naruto The Movie J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Lun 13 Apr 2015, 18:25

Doamne, abia astept sa vad filmul sincera sa fiu. Sunt si trista ca s-a terminat Naruto, in acelasi timp abia astept filmul.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Lun 13 Apr 2015, 23:00

Sasuke-sensei... suna ciudat, inca un film pe care abia sa il asteptam...
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Boruto: Naruto The Movie J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Vin 17 Apr 2015, 17:41

Hei! M-am gandit sa postez si primul trailer al filmului, a aparut recent.<3 Este scurt dar spune multe pentru mine :3.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Boruto: Naruto The Movie Asss10Boruto: Naruto The Movie J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Sam 30 Mai 2015, 23:41

Mereu cand vad ca apare un nou film Naruto imi fac zeci de idei despre acesta si sfarsesc dezamagita total. Sper sa fie un film bun.
Sus In jos
Tea♥
Academy Student
Academy Student
Tea♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 0

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Lun 10 Aug 2015, 20:33

Am vazut pe net unele secvente din film si pare foarte interesant. Oricum, cred ca mai dureaza pana il vor traduce in engleza si dupa o alta perioada in romana. Dar chiar si asa deabia astept sa il vad .
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Mar 18 Aug 2015, 23:10

Deabia astept sa apara subtitrarea in engleza. Daca cineva a dat de acest film subtitrat online/de descarcat sa ma anunte printr-un PM.  I rock peopleee!!!
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Boruto: Naruto The Movie J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Dum 04 Oct 2015, 17:36

O sa asteptam mult si bine pentru acest film. Zic asta pentru ca The Last Movie a aparut cam la 10 luni de la lansare pe internet in engleza, iar de romana inca nu stiu nimic. Deci probabil noi peste un an il putem vedea pe internet, deoarece in Europa, din cate am observat, se lanseaza cel mai tarziu. 
Este adevarat ca Sasuke este sensei-ul lui Boruto si am auzit ceva cum acesta este descalificat de la testul ninja de catre Naruto pentru ca voia sa triseze. Not sure about this yet. 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Dum 01 Mai 2016, 22:56

Am vazut filmul. Am fost dezamăgită deoarece ma asteptam sa fie implicata mai mult si Sarada, fiica lui Sasuke, desi i s-a acordat o atentie deosebita in manga. De asemenea, ma asteptam ca Sasuke sa vorbeasca mai mult, dar vad ca aceasta placere nu mi-a fost satisfacuta. Ik, e Sasuke, durul de Uchiha, rivalul celui de-al saptelea Hokage, dar se presupune ca s-a schimbat. Imi doream sa vorbeasca cu Sakura, sotia lui! N-au vorbit deloc, absolut deloc, dar măcar la sfarsitul filmului erau unul langa altul. Gaiden manga a fost dedicata Saradei si acolo am mai vazut replici intre cei doi si nu pot spune ca ma asteptam la o coneversatie romantică sau ceva de genul, dar măcar 2 vorbe sa isi spuna. Nimic...NIMIC. In schimb, mi-au placut luptele din film. Au fost super misto. Daca nu ma însel, am auzit niste discutii ca acesta ar fi ultimul film. Durează de vreo 8-9 ani pasiunea creatorilor pentru acest anime si, stiu, as fi foarte nesimtita sa cer sa nu se opreasca aici. Noroc ca Naruto Shippuden inca nu s-a terminat. Multă tenacitate au asiaticii ăstia. =)))))))) Eu cred ca m-as fi plictisit dupa vreo 2-3 ani sa tot scriu la anime, dar...Anyway, nu vreau sa se termine aici totul. Nici nu au fost momente SS pe cat mi-as fi dorit. Doar la sfarsit de manga, dar daca aduni cate episoade are Naruto anime+manga si vezi ca exista maxim 7 momente SasuSaku iti vin nervii. Stiu ca acest anime nu este unul romantic ori smth, dar ....totusi!
Chiar as vrea sa vad si parerile altor membri...asa...putini cati mai suntem. =)))
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Boruto: Naruto The Movie Asss10Boruto: Naruto The Movie J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Joi 05 Mai 2016, 23:04

Am ajuns iar pe aici. Am vazut filmul de cateva luni dar nu am comentat, inca. Pana acum acest film il consider cel mai bun din toate. Cel mai dezamagitor lucru la acest film a fost Naruto ca si personaj. M-a dezamagit comportamentul lui. Avand in vedere copilaria lui, nu ma asteptam ca Naruto sa isi ignore familia in halul acesta, mai ales pe Boruto. Sincer, mi-a placut mai mult atitudinea lui Sasuke. Initial crezusem ca cei doi, Sasuke si Naruto, au facut schimb de personalitati. Sa nu mai zic ca am crezut ca a murit Naruto =))))) 
E bine ca la sfarsit s-au dres lucrurile si totul s-a terminat (ce urat sunta, THE END, nu vreau sa se termine niciodata T-T ) totul.
Sus In jos
Kiky
Genin
Genin
Kiky

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde te afli Tuh ¤ *
acebook acebook : Annamaria Herta
Annamaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 253
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita ;)

Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19Sam 04 Mar 2017, 02:38

Ei bine, am vazut si eu filmul astazi.. am ras, plans si dat cu pumnii de nervi.
Mi-a placut faptul ca Echipa 7 s-a maturizat si toate personajele pe care noi ii stiam copii au devenit parintii. Eu una sper sa nu se termine foarte repede seria in care Naruto e pe primul loc, nu copilul lui. Parca e acelasi Anime, dar totusi altul, parerea mea. In orice caz, am citit pe diferite portale ca la sffarsitul animeului Boruto, Naruto v-a murii. Deci sper din tot sufletul sa se intample can nu v-oi mai fii eu :))

Uitati aici un link pentru cine nu a vazut filmul :*



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Boruto: Naruto The Movie Empty
MesajSubiect: Re: Boruto: Naruto The Movie   Boruto: Naruto The Movie I_icon19

Sus In jos
 

Boruto: Naruto The Movie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Naruto Movies-