Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
fan daria
Academy Student
Academy Student
fan daria

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Multe
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Empty
MesajSubiect: Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?!   Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! I_icon19Sam 25 Apr 2015, 18:16

Ati urmarit primul capitol din mini seria care a aparut zilele astea cu urmatoarea generatie?  Deci Salada pare a fi copilul lui Karin? Wtf si eu una care credeam ca Sakura si Sasuke au format un cuplu?       Unde,cum si cand naiba a avut o relatie Sasuke si Karin?   Eu una nu stiu ce sa cred daca se mai poate spune ca Sasuke si Sakura sunt un cuplu...       Dar capitolul a fost unul bun si sunt sigura ca ne vom bucura de aceasta serie...     Astept pareri!
Sus In jos
Carmen
Academy Student
Academy Student
Carmen

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Arges, Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : make-up-ul, cititul si calatoriile
Stare de spirit Stare de spirit : fericita :*

Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Empty
MesajSubiect: Re: Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?!   Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! I_icon19Mier 06 Mai 2015, 14:44

Si eu sunt la fel de nelamurita... "Unde, cum si cand naiba a avut o relatie Sasuke si Karin?", sincer asta ma intreb si eu, in cazul in care Salada este fiica lui Karin. Aceeasi intrebare mi-o pun si in legatura cu Sasuke si Sakura pentru ca nu a parut niciodata ca ei ar fi fost singuri in vreun moment... Mie sincer nu mi se pare ca Salada ar fi fiica lui Karin, eu tot cred ca e a Sakurei. Spun asta pentru ca Sarada, cu exceptia ochelariilor pe care ii poarta, nu are nimic in comun cu Karin. Mie mi se pare ca ea are barbia si forma ochilor ca ai Sakurei, spre deosebire de Karin care are barbia foarte triunghiulara si ochii diferiti. Uite o poza: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Oricum eu cred ca de aceea Masashi Kishimoto i-a facut parul si ochii negri ca ai lui Sasuke, pentru a nu fi noi lamuriti cine este mama, sa existe acel dubiu, altfel purea sa ii faca ochii verzi/rosii sau parul roz/rosu si stiam din start a cui este. Cred ca pe asta se va baza Naruto de acum.
In cazul in care ea este a lui Karin, am citit undeva, ea ar fi un experiment al lui Orochimaru care vrea un corp perfect, cu abilitatea lui Karin de a se vindeca si Sharinganul mult ravnit al lui Sasuke. Ma rog asta am citit, nu stiu cat de adevarat este.
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Empty
MesajSubiect: Re: Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?!   Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! I_icon19Joi 18 Iun 2015, 21:31

fan daria a scris:
Ati urmarit primul capitol din mini seria care a aparut zilele astea cu urmatoarea generatie?  Deci Salada pare a fi copilul lui Karin? Wtf si eu una care credeam ca Sakura si Sasuke au format un cuplu?       Unde,cum si cand naiba a avut o relatie Sasuke si Karin?   Eu una nu stiu ce sa cred daca se mai poate spune ca Sasuke si Sakura sunt un cuplu...       Dar capitolul a fost unul bun si sunt sigura ca ne vom bucura de aceasta serie...     Astept pareri!

Karin + Sasuke = eu, sărind de la etajul 10 =)
În primul rând, Karin n-a fost în preajma lui Sasuke atât de mult încât să se întâmple Sarada. Serios, acum. Doar dacă poartă niște ochelari ca ai lui Karin, asta nu înseamnă că acea „marmotă” e mama ei. Părerea mea sinceră. În plus, o să vedeți că în capitolul 8 Sasuke o să spună ceva despre Sakura. Dar nu spun ce, pentru că spoiler :3
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Asss10Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Empty
MesajSubiect: Re: Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?!   Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! I_icon19Joi 18 Iun 2015, 23:17

Sasuke si Sakura sunt un cuplu. Daca citeati mai atent Sasuke spune foarte clar (cand sta de vorba cu Orochimaru) ”soția”. Am auzit de existenta unei carrti ”Sakura hidden thoughts of love” ( facuta de kishimoto) unde spune ca Sakura e mama.

Sper daor ca Naruto sa ii traga una zdravana lui Sasuke, fix in mutra lui de papusel. La cat de idiot a fost Sasuke in unele parti din anime.. un copil cu Karin le-ar intrece pe toate. Daca Karin e mama eu nu mai citesc.
Sus In jos
Carmen
Academy Student
Academy Student
Carmen

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Arges, Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : make-up-ul, cititul si calatoriile
Stare de spirit Stare de spirit : fericita :*

Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Empty
MesajSubiect: Re: Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?!   Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! I_icon19Vin 19 Iun 2015, 19:28

Nici eu nu cred ca Karin e mama Saradei. Singura asemanare dintre cele doua sunt doar ochelarii. Si daca va uitati bine la forma ochilor si a fetei se vede clar ca aceste trasaturi seamana cu ale Sakurei.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Asss10Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Empty
MesajSubiect: Re: Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?!   Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! I_icon19Lun 23 Noi 2015, 23:11

Acum ca s-a terminat seria stim sigur ca Sasuke si Sakura formeaza un cuplu, ca au un copil si din ultimul numar manga se vede clar ca cei doi se iubesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! Empty
MesajSubiect: Re: Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?!   Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?! I_icon19

Sus In jos
 

Cuplu sau nu in urmatoarea serie...?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-