Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
off ce ma enerveazaaaa!! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
off ce ma enerveazaaaa!! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 off ce ma enerveazaaaa!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Vin 28 Mai 2010, 06:54

Cel mai mult ma enerveaza ca episoadele sunt mult prea scurte sad .... Tin foarte multe persoane in suspans foarte mare ,de exemplu la ultimul episod apare Naruto si vede ce s-a intamplat iar foarte mult au tras de coada batalia dintre el si Pain deoarece prea mult baga amintiri si povesti din trecut...
Si acum trebuie asteptat inca 1 saptamana pana apare un alt episod din care cel mult te poti uita la 20 de minute.
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous


off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Vin 28 Mai 2010, 13:11

stiu sentimentul...si pe mine ma enerveaza chestia asta :|
Sus In jos
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Vin 28 Mai 2010, 18:48

Pacat ca nu este dupa noi .Daca ar fi fost dupa noi cred ca am face episoadele de 50/60 min
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Mier 02 Iun 2010, 03:25

meyryn a scris:
Pacat ca nu este dupa noi .Daca ar fi fost dupa noi cred ca am face episoadele de 50/60 min

Sincer abia astept sa vad urmatorul episod, v-a fi o batalie pe cinste asta e clar .
P.S. daca ar fi cum vrem noi , ar fi prea simplu si nu ar mai avea farmec si suspans lough
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Mier 02 Iun 2010, 16:19

da ai dreptate
Sus In jos
Bichon
Genin
Genin
Bichon

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : De ce este campul asta obligatoriu ?
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 87
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Imi dau palme pana ma defiugurez.

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Mier 24 Aug 2011, 22:38

Nu vreau sa te contrazic , dar probabil raman fara idei :) in aproape orice anime este aceeasi limita de timp , in multe apar amintiri ( naruto,one piece etc..) pe toti ii enerveaza , si pe mine dar :) nu avem de ales...
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Mar 06 Sept 2011, 02:00

Pey ce pot spune.. IUBESC tot ce tine de Naruto. Dupa lupta aia uimitoare cu Pain la care eu am si plans daca ma crezi lough si dupa ce tot satul l-a recunoscut ca un erou sad au inceput vreo 15 episoade cu amintiri. Mda.... cam multe dar totusi mi-a facut placere sa le urmaresc. dap !
Acum sunt la episodul 217 si se pare ca ei lungesc calatoria si restul. Nu ii condamn stiu ca dupa ce mai arata ce au de aratat va incepe antrenamentul lui Naruto pentru stapanirea Vulpii heh , dupa care razboiul dance2 si in final lupta cu Sasuke huh? . Si dupa vine sfarsitul.... :| crying nu vreau asta sad
Shippuden mi se pare cel mai tare chiar daca si seria in care este el Hokage va fi bestiala, voi mai astepta mult si bine si nu prea ma incanta.
Deci eu nu judec, doar astept si savurez.., fiecare minutel.
"Just Me" ar trebui sa faci la fel daca nu vrei sa iti iasa fire albe de la atata asteptare si suspans in love dap !
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Mier 14 Sept 2011, 00:51

Si eu abea astept sa vad actiune desi nu imi doresc sa se termine Naruto NICIODATA!
Kattya apropo de plans..e bine daca ai plans doar atunci,mie in schimb daca imi pui o melodie trista si amintiri cu Echipa 7 de cand era Sasuke in Konoha eu deja fac inundatie:)), sa nu mai spun cand a murit Asuma si Jiraya,al 3`lea...nu le scriu pe toate ca o sa scriu cam tot ce s`a intamplat:)).Off ce ma enerveaza ca`s asa sensibila nervi! .
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Mar 18 Oct 2011, 22:57

Numai tu? hmm...?! Daca imi pune cineva faza cu plecarea lui Sasuke si melodia Naruto sound track: Sadness and sorrow plang intr-una fara oprire. lough Ce sa mai spun de moartea lui Jiraiya, Asuma sau Sandaime... crying Si am uitat de Itachi! Cand am aflat adevarul mi-a cazut cerul in cap! huh?
Si ma enerveaza ca in episodul 101 din original nu i-a aratat fata lui Kakashi. Sau in Shippuden 195 (sper ca ala era good ) cand nu au aratat ce au mai facut baietii cu chestia aia care-i lega.
Ma rog n-o mai lungesc. As vrea ca Naruto sa nu se termine niciodata! Iubesc serialul asta! Cred ca voi incepe sa caut episoadele pe Youtube. Or fi ele in engleza dar merge. Daca pot sa vad Detective Conan in engleza, pot si cu Naruto. happy2
Sus In jos
Minato Yuuki
Academy Student
Academy Student
Minato Yuuki

Sex : feminin Varsta : 33
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Facultate/Cluburi
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.Always (:

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Joi 27 Oct 2011, 04:48

Urmaresc Naruto Shippuden si vreau sa spun ca niciodata nu m`as fi asteptat sa imi placa atat de mult si sa ma atasez asa de tare de personaje de actiune de tot.Uneori cand ma uit la vreun episod,mai am un pic si am impresia ca sunt si eu acolo :)) ma rog .. ideea e ca si eu am plans la anumite faze .. nu ma asteptam in viata mea sa plang la un serial de anime dar s`a intamplat :P Am destula rabdare incat da astept o saptamana sa vad un episod de 20 de minute,pe care le savurez cu cea mai mare pofta.Cine numai poate rabda ar putea sa urmareasca seria manga (benzile desenate) care sunt mult mai inaintea serialului anime si care nu are toate acele episoade de "umplutura".Sincer,eu prefer sa astept.Nu e ca si cum abia as astepta sa se terminte :|
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Joi 02 Feb 2012, 23:22

Da Minato Yuuki!
Urasc manga-ul e chiar urat fara suparare , dar never ever nu miau placut benzile desenate happy2
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Dum 23 Sept 2012, 17:07

Čαρѕυηιćα ♀ a scris:
Da Minato Yuuki!
Urasc manga-ul e chiar urat fara suparare , dar never ever nu miau placut benzile desenate happy2
Mie imi place manga-ul pentru ca nu mai trebiue sa astept o gramada. Fara suparare kiss happy2
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Joi 02 Mai 2013, 11:29

Da.. e asa de enervant fix cand incepe actiunea se temrina episodul.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Sam 04 Mai 2013, 12:28

Nu, nu cred ca aveti dreptate. Fiecare episod contine cate o doza de actiune, si trebuie sa intelegeti ca Kishimoto [sau cum il cheama] are si el o viata, si trebuie sa se bucure de ea. Nu poate face episoade nonstop cu si despre Naruto.
Sincer, nu ma deranjeaza lungimile episoadelor.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Dum 30 Iun 2013, 21:35

Mor cand vad ca episoadele sunt din ce in ce mai scurte, iar filierele din ce in ce mai multe. Inca un motiv pentru care am renuntat la anime si am inceput sa urmaresc manga. Ma rog, sa speram ca episoadele interesante vor fi din ce in ce mai multe.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Sam 27 Iul 2013, 18:15

Mie mu mi-ar ajunge sa ma satur nici un maraton cap-coada din Naruto+toate filmele, ei aici exagerez, dar cel mai tare ma enerveaza manga ca e prea scurta, nu ajung sa inteleg prea multe din ea.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
off ce ma enerveazaaaa!! Asss10off ce ma enerveazaaaa!! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Joi 31 Oct 2013, 20:09

Si pe mine ma enerveaza foarte mult acest lucru. Pe langa faprul ca sunt foarte scurte, mai apare si unul pe saptamana rolling on the floor
Ma omoara suspansul asta rolling on the floor
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
off ce ma enerveazaaaa!! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19Dum 03 Noi 2013, 14:49

Crezi ca doar pe tine te enerveaza acest fapt
Cum a spus si Amphetamine ,mai  apare si o  saptamana 
Sspansul o sa ne omoare pe toti intr0o buna zii.
Sus In jos
Continut sponsorizat




off ce ma enerveazaaaa!! Empty
MesajSubiect: Re: off ce ma enerveazaaaa!!   off ce ma enerveazaaaa!! I_icon19

Sus In jos
 

off ce ma enerveazaaaa!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-