Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Erina - întrebări Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Erina - întrebări Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Erina - întrebări

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Erina - întrebări Empty
MesajSubiect: Erina - întrebări   Erina - întrebări I_icon19Sam 05 Sept 2015, 22:32

Hello. ^^ Chiar dacă nu am discutat niciodată direct, am câteva curiozități despre tine întrucât îmi place foarte mult ficul tău.
1. Cum te cheamă?
2. Care este cartea ta preferată?
3. Care e citatul tău favorit?
4. Te consideri introvertită sau extrovertită?
5. Ce muzică asculți?
6. Ce te face să te simți fericită?
7. Preferi să asculți sau să spui problemele oamenilor?
Cam atât. *hugs&kisses*
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Erina - întrebări Asss10Erina - întrebări J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Erina - întrebări Empty
MesajSubiect: Re: Erina - întrebări   Erina - întrebări I_icon19Sam 05 Sept 2015, 22:49


Șiiiiiiiii eu.
1. Cum îți închipui slujba perfectă pentru tine?
2. Un vis din copilărie?
3. Ce te inspiră atunci când scrii?
4. Ceva ce te face o romantică incurabilă?

pwp
Sus In jos
Erina
Sennin
Sennin
Erina

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 12

Erina - întrebări Empty
MesajSubiect: Re: Erina - întrebări   Erina - întrebări I_icon19Lun 07 Sept 2015, 00:13


Elina

Hello. ^^ Chiar dacă nu am discutat niciodată direct, am câteva curiozități despre tine întrucât îmi place foarte mult ficul tău.
1. Cum te cheamă?
2. Care este cartea ta preferată?
3. Care e citatul tău favorit?
4. Te consideri introvertită sau extrovertită?
5. Ce muzică asculți?
6. Ce te face să te simți fericită?
7. Preferi să asculți sau să spui problemele oamenilor?
Cam atât. *hugs&kisses*



1. Violeta.
2. Sincer, nu am citit multe cărți de ficțiune, întrucât m-au preocupat foarte mult cele de dezvoltare personală și m-am axat pe acelea. Hmm, cred că cel mai mult mi-a plăcut Codul lui Da Vinci de Dan Brown.
3. "A contentend mind is a continual feast".
4. Introvertită.
5. Michael Jackson, Rock, K-pop, J-rock și unele melodii pop, din când în când Mozart.  
6. Faptul că experimentez viața, natura, muzica, dansul, scrisul, desenul, cititul, informația, plimbările. Îmi place să mă bucur și să văd frumosul în orice lucru care îmi apare în cale.
7. Prefer să-i ascult pe ceilalți dacă au o problemă, dar nu pe cei care abuzează de acest lucru și se plâng pe aceleași motive la nesfârșit fără a face nimic ca să schimbe situația. Sunt și mai bucuroasă atunci când știu că pot oferi o soluție sau o îndrumare.


Hei, Elina. ^^ Nu mă așteptam la un topic deschis pentru mine. Mulțumesc pentru întrebări. Hug. >:D<



Choco

Șiiiiiiiii eu.
1. Cum îți închipui slujba perfectă pentru tine?
2. Un vis din copilărie?
3. Ce te inspiră atunci când scrii?
4. Ceva ce te face o romantică incurabilă?

pwp


1. Sunt trei lucruri care nu-mi dau pace:
Scriitor - desigur, la momentul actual știu că e nevoie de evoluție constantă dacă vreau să ating acest vis. Au fost lungi perioade în care nu am scris cu gândul să renunț pentru că nu mă credeam suficient de bună, dar acum mă gândesc că oricine care apucă să scrie nu se întâmplă să aibă acest dar chiar degeaba.
Ar mai fi artist manga, dar există o facultate pentru așa ceva in America, Italia, nicidecum aici. Poate doar cursuri.  Ador să desenez, și de fiecare dată când am urmărit vreun anime sau clip cu creatorii de benzi desenate sau manga, mi-am zis: "Da, aș putea face și eu așa ceva!".
Apoi ar mai fi psihologia, de aici la meseria de psihoterapeut și consilier spiritual, plus alte forme de terapii, pentru că de pe la 13 ani m-a preocupat tot ce ține de așa ceva și am continuat să-mi pun întrebări la fiecare pas.
2. Pictoriță sau poet. :))
3. Cred că inspirația îmi vine din orice fac de-a lungul timpului, nu e ceva anume pe moment atunci când scriu. De exemplu, pe parcursul unei zile, indiferent de ceea ce  fac, ce vizionez, dacă stau degeaba, dacă ies undeva sau dacă stau de vorbă cu alte persoane, diferite situații îmi apar brusc  în minte, e ca și cum poveștile ar fi deja spuse în mintea mea, dar nu în totalitate. Diferite melodii mă mai inspiră ( nu trece nici măcar o zi fără să ascult muzică ), încât mă fac să intru mai adânc în ideea pe care o am.
4. Hmm, muzica lentă, opera, lumânărelele parfumate, de obicei gesturile mici din partea celorlalți, tot ce înseamnă roșu, trandafirii, cărțile și filmele de dragoste și ciocolata în formă de inimioare. Cred că și de la instalațiile de Crăciun care sunt aprinse pe timp de noapte devin romantică. :))


Hei, Choco. >:)< Mulțumesc pentru întrebări.



Ultima editare efectuata de catre Erina in Mar 20 Oct 2015, 04:21, editata de 1 ori
Sus In jos
grungie
Sennin
Sennin
grungie

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : god knows
Nr. mesaje Nr. mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : chilling, killing

Erina - întrebări Empty
MesajSubiect: Re: Erina - întrebări   Erina - întrebări I_icon19Mier 30 Sept 2015, 20:13

Hello, și eu pe aici. dap !

1. Cu ce asociezi termenul "pasiune"?
2. Te-ai vedea scriind beletristică sau cărți de specialitate? Întrebi căci ai menționat de cărțile de dezvoltare personală, dar ficul tău dovedește că te-ai pricepe de minune și la beletristică.
3. Ești familistă?
4. Dacă ți s-ar oferi șansa să vezi orice loc dorești din lumea asta, ce loc ai alege?
5. Ai trăit vreodată o decepție mare? Ce te-a ajutat să treci peste?

Hugs.
Sus In jos
Erina
Sennin
Sennin
Erina

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 12

Erina - întrebări Empty
MesajSubiect: Re: Erina - întrebări   Erina - întrebări I_icon19Sam 03 Oct 2015, 05:17



Hello, și eu pe aici. dap !

1. Cu ce asociezi termenul "pasiune"?
2. Te-ai vedea scriind beletristică sau cărți de specialitate? Întrebi căci ai menționat de cărțile de dezvoltare personală, dar ficul tău dovedește că te-ai pricepe de minune și la beletristică.
3. Ești familistă?
4. Dacă ți s-ar oferi șansa să vezi orice loc dorești din lumea asta, ce loc ai alege?
5. Ai trăit vreodată o decepție mare? Ce te-a ajutat să treci peste?

Hugs.


1. Cu a face, a creea ceva ce vine din interior și te bucură, atunci cu siguranță există pasiune, entuziast.
2. M-aș vedea scriind orice tip de carte, căci totul se capătă prin experiență și învățare și m-aș bucura să încerc să scriu toate genurile.
3. Nu.
4. Centrul pământului. Asta aș alege dacă s-ar putea. :))  Oricum, îmi doresc să vizitez toate țările din lume, fiecare are ceva aparte.
5. Oarecum, dar nu cred că decepție ar fi termenul potrivit pentru ce a fost la mine. Am trecut peste cu ajutorul propriilor puteri, căci mereu mi-am pus întrebări și am căutat să înțeleg cauza pentru care se întâmplau unele lucruri. M-am ajutat de cărți. Odată ce înțelegi de ce, poți trece peste orice și, bineînțeles, e nevoie să schimbi acea parte din tine care te-a adus într-un punct neplăcut. Cel puțin asta fac eu, mă schimb ca să devin cea mai bună versiune a mea. A face lucruri precum ascultatul muzicii, plimbările lungi când am o problemă, le consider doar calmante de moment, dacă nu merg fix la cauza principală.

Heei. ^_^ Mulțumesc pentru întrebări. :)



Sus In jos
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

Erina - întrebări Empty
MesajSubiect: Re: Erina - întrebări   Erina - întrebări I_icon19Sam 07 Mai 2016, 21:30

1. Pix negru sau albastru?
2. Ai trăi la țară sau la oraș?
3. Care a fost cartea ta preferată în copilărie?
4. Care e cartea ta prefeată acum?
5. Ce creatură mitică ai prefera să fii?
6. Cafea sau ceai?
7. Baie sau duș?
8. Cărți tipărite sau electronice?
9. Care e cea mai amuzantă amintire din copilărie?
10. Mâncarea preferată?
11. Ce poți vedea de la fereastra camerei tale?
12. Îți place mâncarea picantă?
13. Care e cea mai mare frică a ta?
14. În ce țară te-ai muta?
15. Care e piesa ta preferată?
16. Anotimp preferat?
17. Dacă te-ai descrie într-un cuvânt, care ar fi?
18. Apus sau răsărit?
19. Îți place fotografia?
20. Ce asculți în momentul de față?
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Erina - întrebări Asss10Erina - întrebări J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Erina - întrebări Empty
MesajSubiect: Re: Erina - întrebări   Erina - întrebări I_icon19Mier 29 Iun 2016, 22:24

Buna.

1. Ce melodie iti place cel mai mult in momentul acesta?
2. Care este aroma ta preferata?
3. Daca ai putea compara viata ta cu un film, care ar fi acesta?
4. Sah sau table?
5. Ce parere ai despre ultimele 20 de episoade din Naruto?
Sus In jos
Continut sponsorizat




Erina - întrebări Empty
MesajSubiect: Re: Erina - întrebări   Erina - întrebări I_icon19

Sus In jos
 

Erina - întrebări

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-