Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Outlast, experiente please! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Outlast, experiente please! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Outlast, experiente please!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Outlast, experiente please! Empty
MesajSubiect: Outlast, experiente please!   Outlast, experiente please! I_icon19Lun 21 Dec 2015, 11:11

Acum câteva zile m-am reapucat de vizionat gameplay-ul lui Codrin. Atât de mult îmi place cum se joacă tipul ăsta, încât am spus că mai merge o tură. Ştiu că tipul înjură, dar nu puteţi spune că nu este un tânăr încântător şi haios. Hehe.


               Acum trecând direct la subiect, OUTLAST
     Voiam să mă apuc de jocul asta, că şi aşa sunt în vacanţă, pot să nu dorm nopţile dacă e nevoie, să stau sub pătură şi să plâng după ce îmi schimb pantalonii. Mai este cineva care la jucat? Mi se pare un joc extrem de bolnav, poate de aia îmi place. Abia aştept să mă alerge şi pe mine tipul cu drujbă, porcul nudist al lui Codrin şi ceilalţi mirobolanţi prieteni ai protagonistului.
Având în vedere că sunt şi nouă în acest domeniu, pentru că nu am jucat decât Crazy Taxi, Diablo II şi chestii 2D de toate felurile, am nevoie de un link bun de unde aş putea să descarc acest joc numit OUTLAST.


     Hai vă rog eu frumoos! Chiar am nevoie de nişte gameri pe aici. Vreau să dezvolt domeniul asta. E foarte fun să stai să te joci noaptea în loc să dormi şi apoi să te scoli la ora 8 că niciodată nu poţi să dormi mai mult! Asta numai în cazul meu presupun.. 
Aştept să îmi răspundă cineva, oricine, chiar şi începători care au găsit linkul şi sunt gata să facă pe ei cum o să fac şi eu de altfel şi o să mă ascund în dulap la şcoală după ce termin jocul şi rămân cu sechele.
Ştiţi că glumesc, nu? Nu o să fie chiar aşa de rău, spun. Deci am nevoie şi de părerile voastre despre joc. Sunt curioasă.
 
          Sper că nu cer prea mult acum!! O părere, un link, un fursesc. Aştept comentarii!!


Ultima editare efectuata de catre †Tia† in Lun 21 Dec 2015, 11:13, editata de 1 ori (Motiv : Cateva cuvinte gresite)
Sus In jos
 

Outlast, experiente please!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-