Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sezonul doi Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sezonul doi Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sezonul doi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Crin*alb***floare*gingasa
Mizukage
Mizukage
Crin*alb***floare*gingasa

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 348
Puncte : 448
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa pictez si sa cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Sezonul doi Empty
MesajSubiect: Sezonul doi   Sezonul doi I_icon19Mier 28 Dec 2016, 16:47

Sezon nou    




    Se zvoneste ca din toamna anului 2017 ar fi programat un nou sezon din Akame ga kill desi momentan proiectul este inghetat. Nu stiu ce sa zic. :-I Personal nu cred ca ar mai avea din ce sa faca un sezon doi :-s Desi la final Akame e cam singura care a ramas, nu cred ca ar mai fi acelasi sentiment si nu cred ca ar mai fi la fel de interesant ca in primul sezon. Voi ce ziceti?
Sus In jos
 

Sezonul doi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Alte Anime-uri pentru fani :: Alte Anime pentru fanul din tine. :) :: Akame ga Kill-