Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imi aduc aminte.. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Imi aduc aminte.. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Imi aduc aminte..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Leopard ♥
Chūnin
Chūnin
Leopard ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pe langa tine ;o3
acebook acebook : Foloseste "url" altfel se deformeaza pagina!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 752
Puncte : 1515
Reputatie Reputatie : 167
Stare de spirit Stare de spirit : `~Esti rănit de oameni pentru care ți-ai da viața…~`

Imi aduc aminte.. Empty
MesajSubiect: Imi aduc aminte..   Imi aduc aminte.. I_icon19Joi 26 Ian 2017, 13:38

Hellaw!!!


Am intrat , acum pe forum dupa mult timp in care nu am mai intrat deloc.
Imi aduc aminte ca de abia asteptam sa ajung de la scoala , sa pot sa intru pe forum .
Stateam in banca si ma gandeam ce subiect ar avea impact asupra tuturori ! 
Era motivul meu de fericire , forumul asta !
Acum m-am uitat printre postari si nu mai cunosc aproape pe nimeni , dar banuiesc ca e motivul de fericire si ocupatie si al altor copii cum a fost si pentru mine ! 


Fratilor , am scris aceasta postrare sa va salut pe cei vechi si pe cei noi si sa va spun ca imi e dor de serile de vineri seara cand era foruml plin si stateam toti pana tarziu si vorbeam ! 
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Imi aduc aminte.. Empty
MesajSubiect: Re: Imi aduc aminte..   Imi aduc aminte.. I_icon19Vin 27 Ian 2017, 00:30

Ma bucur ca am reusit sa facem din acest forum un motiv de bucurie pentru multa lume! Si cand te gandesti ca forumul a fost creat asa dintr-un motiv banal apoi la un moment dat eram cel mai bun forum de Naruto din tara. Asta denota calitatea si oamenii faini care au fost si sunt inca pe el! Multe multumiri ca ai facut si ca a-ti facut parte dintr-o familie mai neobisnuita dar, cred eu, destul de intelegatoare si ajutatoare ^^ . In ultimul rand, multumesc pentru cuvintele frumoase adresate tuturor! Te salut si eu.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Imi aduc aminte.. Asss10Imi aduc aminte.. J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Imi aduc aminte.. Empty
MesajSubiect: Re: Imi aduc aminte..   Imi aduc aminte.. I_icon19Sam 28 Ian 2017, 17:46

Mesajul tau... mesajul lui Mihai... chiar eram intr-o perioada de melancolie pe forum. Si eu eram la fel ca tine cand eram la scoala :)))

Multumesc pentru acest topic! Mi-a facut ziua mai frumoasa!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Imi aduc aminte.. Empty
MesajSubiect: Re: Imi aduc aminte..   Imi aduc aminte.. I_icon19

Sus In jos
 

Imi aduc aminte..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-