Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Personajul preferat Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Personajul preferat Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Personajul preferat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Personajul preferat J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Mier 31 Aug 2011, 14:22

Personajul meu favorit este Anna. Este frumoasa, inteligenta si foarte puternica. Desi nu pare, tine mult la prietenii si ii ajuta cand au nevoie. heh

Dintre cei doi frati, Yoh si Hao mie una imi place mai mult Hao, chiar daca e rau lough E puternic, istet, carismatic si are un fel aparte de a fi think

Care este personajul vostru preferat si de ce? happy2
Sus In jos
☆Alexia☆
Guardian Ninja
Guardian Ninja
☆Alexia☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2455
Puncte : 2657
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit :

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Dum 04 Sept 2011, 16:28

Mie imi place mult de tot de Hao Asakura datorita caracterului sau, e malefic si intr-un fel amuzant....De Anna imi place dar urasc faptul ca este atat de dura si serioasa. Iar de Yoh, e interesant si are un spirit super. Sabia lui e tare.
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Lun 12 Sept 2011, 15:02

Pai...si mie tot hao imi place. Chiar daca este rau, are un fel de a fi, calm in orice situatie, calculat, uneori chiar si hazliu :))
Si la fete...Anna, desi e cam severa :))
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Dum 02 Oct 2011, 16:11

Pai .. personajul meu preferat din Shaman King este Hao in love Asa , cum a zis si Crystal chiar daca este rau este puternic , istet si are un fel de a fi .
Imi mai place de Morti lough Este doar un mic prapadit si amuzant , asta imi place la el .
Anna mai este personajul meu favorit , este frumoasa , desteapta si stie cum sa obtina ceea ce vrea .

Dar totusi favoritul favoritilor este Hao dap ! Mai ales spiritul lui de foc huh?

Sus In jos
♀Squirrel♀
Special Jōnin
Special Jōnin
♀Squirrel♀

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Buzau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1828
Puncte : 1975
Reputatie Reputatie : 105
Hobby-uri Hobby-uri : E multee :))
Stare de spirit Stare de spirit : :-??

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Sam 24 Dec 2011, 21:24

Mie imi place de Yoh, deoarece isi traieste viata, si isi iubeste prietenii. Este lenes, asta sigur este un motiv bun lough si tine la fantoma sa protectoare ca la ochii din cap.
Nu se da batut niciodata, nici cand stie ca lupta cu Anna o s-o piarda lough si are in el o putere misterioasa care consta in ai face pe ceilalti sa il placa sau macar sa le topeasca gheata din inima cum ar fi Tao Len si Rio care dupa parerea mea este cel mai amuzant lough
Sa nu uit sa mentionez faptul ca Yoh mai este si foarte istet, ne dam seama datorita strategiilor pe care le are in lupta si consultarilor cu Amidamaru (fantoma sa) happy2
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Lun 09 Iul 2012, 01:54

Personajul meu favorit este Yoh Asakura căci are foarte multe calităti bune..., el îşi ajută prietenii nu şi-i lasă la greu, el doar incearcă să îşi trăiască viaţa normal cu prietenii lui adevărati.., păcat că nu ştim daca vor mai fii sezoane din Shaman King, eu sincer am prins o ataşare foarte mare daca o pot numii aşa pentru că îl urmăream de mic..., oricum cred că ar fi o şansă să apară şi sezonu 2 anime..., pe curând...:P !
Ja Ne!


Ultima editare efectuata de catre Axy in Mier 02 Ian 2013, 13:06, editata de 1 ori
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Mar 25 Sept 2012, 22:16

Eu am 2 personaje preferate Yoh si anna.
Imi place ce yoh pentru ca este puternic, si isi ajuta mereu prieteni si este si frumusel
Imi place de anna pentru ca este frumoasa,inteligenta puternica.
imi place si de fratele lui yoh hao chiar mai mult decat yoh chiar daca este rau e puternic si frumos heh
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Personajul preferat J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Lun 03 Dec 2012, 12:29

La mine cu siguranta sunt Yoh si Anna. Sunt asa de adorabili ;x Si apreciez mult la Yoh faptul ca isi iubeste fantoma protectoare, nu e ca altii.. care doar isi folosesc fantomele protectoare pentru putere si etc. Iar Anna e scumpa, chiar daca arata o raceala. Cu toti stim ca nu e asa in love
Sus In jos
UchihaAlexandru
Genin
Genin
UchihaAlexandru

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Alexandru Cîmpanu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 275
Puncte : 368
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Navigharea pe internet,sporturi pentru mentinerea santatii etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Buna.

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Dum 30 Dec 2012, 04:10

Personajul meu preferat din Regele Shaman este Hao Asakura.Este un tip foarte interesant,are o agilitate uimitoare,niste tehnici extraordinare,e un personaj cu o putere foarte mare!Pfu,de cand nu m-am mai uitat la acest serial,imi aduce aminte si de fiecare jignesc loser channul-ul care s-a bagat in locul jetix-ului,atunci era si naruto,si atunci ma uitam des,mi-e dor si de Urban,Galactic football si altele.Pacat de acele timpuri frumoase
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Vin 14 Iun 2013, 12:25

Personajul meu preferat in mod cert este Anna rolling on the floor. Tipa aia e nebuna de legat, zau, dar are o atitudine atat de misto, incat nu poate trece neobservata. Este impunatoare si se pare ca Amidamaru si Yoh stiu cel mai bine asta. Tipa mi se pare foarte tare din toate punctele de vedere. Hai, Anna! 

P.S: Recunosc, nici Len si Hao nu-mi sunt indiferenti.lough 
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Mar 25 Iun 2013, 00:31

[b]Anna happy Parca ma uit in oglinda rolling on the floor o iubesc, e super marfa!Si Yoh imi place, dar si Hao.
Sus In jos
Hathor >3
Academy Student
Academy Student
Hathor >3

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Everywhere around the world.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Vin 07 Mar 2014, 18:32

Hao este iubirea vieti mele!Şi nu glumesc...el este, are un fel aparte, este atat de...HOT.Hao nu este rau, are un scop nobil si neinteles.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19Joi 27 Mar 2014, 20:38

Personajul meu preferat este Anna. E super super amuzantă .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat I_icon19

Sus In jos
 

Personajul preferat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Alte Anime-uri pentru fani :: Alte Anime pentru fanul din tine. :) :: Shaman King-