Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cea mai aiurea pereche din Naruto Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cea mai aiurea pereche din Naruto Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cea mai aiurea pereche din Naruto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
mary97
Genin
Genin
mary97

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 183
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : crazy

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Mar 25 Oct 2011, 21:13

Spuneti care pereche din Naruto vi se pare aiurea si de ce.
Incep eu:-Itahina.Adica serios ei doi nici nu s-au vazut in anime din cate stiu eu si gata sunt un cuplu?Hinata este foarte timida si indragostita de Naruto de cand l-a cunoscut,iat Itachi este rece si indiferent deci ei doi clar nu se potrivesc.
Sasuhina.Clar este aiurea cuplul asta,ei sunt doar prieteni si in plus Sasuke este orbit de razbunare si nu s-ar uita la nicio fata.
Narusaku.Aiurea pentru ca Sakura il iubeste pe Sasuke iar pe Naruto il vede doar ca pe un amic.
Sasosaku.Foarte aiurea pentru ca Sasori este mort si a fost omorat chiar de Sakura.
Mai sunt si altele dat nu imi vin acm in minte si in plus nu mai pot sta ca am teme de facut si de invatat scoala asta e asa grea mai ales in clasa a 8-a
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Dum 11 Dec 2011, 01:01

Sasusaku nu mi se pare aiurea, aiurea ar fi...
DeiSaku adica frate nu s-au vazut si deja cuplu ...sau
SasuHina adia WTF Sasuke e rece dur si e atat de visatoare....si de indragostita de Naruto
SASUINO adica OMG se vede ca de cate ori apare Ino, Ssuke este SCARBIT de ea... so...


Ultima editare efectuata de catre Andrușka in Mar 09 Iul 2013, 14:44, editata de 1 ori
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Dum 11 Dec 2011, 17:53

Hmm, The.Angel..cred ca a zis SasoSaku. Adică Sasori, nu Sasuke.

Şi da, sunt destul de ciudate cuplurile.. lough
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Dum 11 Dec 2011, 20:25

Nu SASUSAKU adica despre ce discutam noi deobcei multi cred ca este aiurea si nu mi se pare aiurea...
Sus In jos
DeeaXSakura
Academy Student
Academy Student
DeeaXSakura

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : dansul,jocuri pe pc :metin,imvu.perfect world....
Stare de spirit Stare de spirit : sunt mai mereu bucuroasa:X

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Vin 30 Dec 2011, 21:00

HMM.....
Cred ca si NaruIno este un cuplu aiurea ! Adica serios...se vede ca Ino nu sar indragosti niciodata de Naruto si el la fel...
Sus In jos
Aici Ralli!
Genin
Genin
Aici Ralli!

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde ma cauti tu acolo sunt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Lun 02 Ian 2012, 21:39

SasuHina pei Hinata e enervant de scumpa si e farte timida..pe cand Sasuke..rece si indiferent, nu ar avea niciodata rabdare sa descopere calitatile Hinatei in concluzie o relatie intre ei ar fi imposibila plus ca Sasuke nici nu stie de "existenta" ei
Sus In jos
Alexa.
Genin
Genin
Alexa.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Peste tot !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 145
Puncte : 171
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Asdfghjkl ♥

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Joi 05 Ian 2012, 17:30

Am mai văzut cuplul NaruSasu . Pe bune, Naruto și Sasuke? /:) Am văzut multe poze în genul ăsta. Este dezgustător pe bune.


Ultima editare efectuata de catre Alexa. in Sam 18 Aug 2012, 17:13, editata de 1 ori
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Vin 06 Ian 2012, 15:39

Hei , hei dap ! .

Păi după părerea mea cel mai aiurea cuplu din Naruto ar fii SakuLee . think Adică helăuuu ! Lee abea dacă se tine pe picioare cand o vede pe Saku si ea il vede doar ca pe un prieten lough . Eh , va ramane un mister .. dap ! . Eu mi-am spus părerea . Va doresc o zi placuta kiss !

Cam'z . in love
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Vin 03 Feb 2012, 18:53

Dar perechea NejiSaku cum vi se pare? Eu parca as spune da...parca nu...
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Cea mai aiurea pereche din Naruto J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Sam 04 Feb 2012, 14:11

NejixSaku?

Mneah... >.> Neji si TenTEn se potrivesc. :x

Deci despre cupluri.. singurele care imi place si se potrivesc sunt SasuSaku, NaruHina si NejiTen. :X Atat.! :)
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Sam 04 Feb 2012, 16:52

Sincer mie mi se pare aiurea orice combinatie dintre Sasuke si orice fata din anime in afara de Sakura si invers: Sakura combinata cu oricare baiat in afara de Sasuke. dap !
In rest, nu ma interesweaza chiar asa de mult fiindca sunt sigura ca multi dintre fani, urmaresc Naruto, numai pentru a vedea evolutia SasuSaku. Bine, acum nu exclud si evolutia lui Naruto. dap !
Sus In jos
KukuLetzZ
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Braila
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Club:X,fotbal

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Lun 06 Feb 2012, 18:26

SasuSaku??Fitzi seriosi,voi credeti ca daca ia multzumit sasuke lui sakura inainte sa plece di nsat o iubeste?sau ia multzumit din dragoste??ia multzumit deoarece ia rekunoskut lui sasuke semntimentele iei si ce ar face pentru el atata...din cate ati vazut sasuke mereu era rece cu oricine si cand zic cu oricine o includ si pe sakura...
Asta este parerea mea si cred,ca anumite persoana imi da dreptate
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Mar 07 Feb 2012, 00:55

Dar de ce vi se pare aiurea NaruSaku?
Mie mi se pare chiar grozav. As da orice ca astia 2 sa fie impreuna. Sau mai bine zis, pe cine iubeste Naruto, cu fata aia sa fie. Imi place la nebunie de Naruto. Nu stiu cum, dar a reusit sa-mi dea mai multa incredere in mine si sa ma invete ca nimic nu e imposibil.
Deci daca Naruto o protejeaza si o iubeste pe Sakura, atunci cu ea ar trebui sa fie. El chiar merita acest lucru. in love
Si Sakura chiar incepe sa-l iubeasca, nu excludeti aceasta posibilitate, de fapt cred ca aceasta ar fi singura :-j
Si Hinata mai degraba o sa ramana cu Kiba ( parerea mea).
Oricum Sasuke nu cred ca o sa fie vreodata cu Sakura ( fara suparare lough)
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 24
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Mar 07 Feb 2012, 16:01

SasuSaku sunt sanse mici desii noi tot ii iubim [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cum zicea si Katt., nici eu nu exclud NaruSaku
A inceput sa imi placa Naruto mult
Si sincer ar merita sa fie cu Saku dupa tot ce a facut pentru ea
S-a maturizat si e mai dragut ;;)
In rest si Hinata imi place...
Anyway, cea mai aiurea pereche parerea mea e: OroSaku sau SasoSaku [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Vin 13 Apr 2012, 20:42

Mie mi s-ar parea ciudat NaruSaku pentru ca Hinata este indragostita de Naruto nebuneste si cred ca ar fi foarte ranita. Pentru asta votez nu NaruSaku. Nu am nimic cu Naruto, pot spune ca este extraordinar! Imi place foarte mult de el si e bestial!
Asa...alt cuplu aiurea mi s-ar parea KibaIno. Am vazut cateva poze, dar nu inteleg cum s-ar lega asa ceva.=))
Iar ShinoSaku. :)) Doooamne, nici nu i-as vedea pe astia doi impreuna vreodata.
Si cuplurile LeeIno, SasukeKonan, KakashiTsunade (asta ar fi amuzant=]]), GaaraHina, sunt aiurea. :P
Sus In jos
alice extreme
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Lun 16 Apr 2012, 20:17

daca astea vi se par aiurea sa vedeti cuplul Naru-Sasu !!! kboom am ramas q sechele ... in veci nu cautati ceva ce contine cv ,, yaoi ''
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Mier 18 Apr 2012, 14:44

mie mi se pare cel mai ciudat lucru nu cuplu este despre konan.....nu aparea ca ea sa sarutat cu yahiko si ea cum a aparut cum a murit ciudat...
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Dum 22 Apr 2012, 18:17

Dupa parerea mea cele mai aiurite cupluri sunt:

TobiXSakura

PainXSakura

MadaraXSakura







Adica... Madara nici macar nu s-a intalnit cu Sakura! Pain in niciun caz nu ar avea timp pentru Sakura el este cu "pacea". Tobi... cand ar zbura porcul o sa aiba si el vreo relatie cu o fata.



Oricum, nu spun ca este rau. Imi place sa citesc ficuri cu cuplurile astea, sunt interesante! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Dar tot SasuSaku ramane preferatul meu!
Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Dum 27 Mai 2012, 18:28

mie mi se pare dragut cuplul sasusaku ,chiar daca sasuke e indiferent rece si dur iar sakura exact invers .Astea 2 au ceva special ca nu degeaba aproape milioane de copii spun ca se potrivesc pa pa
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Cea mai aiurea pereche din Naruto J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Dum 17 Iun 2012, 16:50

Mie mi se pare NaruSaku cel mai aiurit cuplu.
Nu vreau sa se superere fanii acestui cuplu dar nu stiu...eu consider ca nu se potrivesc deloc.
Sunt satula sa vad fanii NaruSaku pe tot internetul cu replica: NaruSaku va fi pentru ca se iubesc ..Sakura nu il mai iubeste pe Sasuke. Pe bune!!?? Nu cred ca Sakura il iub pe Naruto..e doar o prietenie..ca si frati..Se vede clar intr-un capitol din manga ca Sakura inca il iubeste pe Sasuke in timpul razboiului.
Daca va exista acest cuplu eu sincer voi regreta ca am urmarit acest anime.
Sus In jos
Andreea^^
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La pc:3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Mar 04 Sept 2012, 01:48

Sincer o sustin pe Deea...Nu as vrea sa se supere nimeni pe mine , dar cuplul NaruSaku nu se potrivesc. Nu pot sa ii vad ca pe un cuplu , intre ei e doar o prietenie foarte stransa..nimic mai mult.Dar na , e doar parerea mea.[/color]
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Mar 04 Sept 2012, 12:41

(='.'=) K∂ttÿ∂ (='.'=) a scris:
Dar de ce vi se pare aiurea NaruSaku?
Mie mi se pare chiar grozav. As da orice ca astia 2 sa fie impreuna. Sau mai bine zis, pe cine iubeste Naruto, cu fata aia sa fie. Imi place la nebunie de Naruto. Nu stiu cum, dar a reusit sa-mi dea mai multa incredere in mine si sa ma invete ca nimic nu e imposibil.
Deci daca Naruto o protejeaza si o iubeste pe Sakura, atunci cu ea ar trebui sa fie. El chiar merita acest lucru. in love
Si Sakura chiar incepe sa-l iubeasca, nu excludeti aceasta posibilitate, de fapt cred ca aceasta ar fi singura :-j
Si Hinata mai degraba o sa ramana cu Kiba ( parerea mea).
Oricum Sasuke nu cred ca o sa fie vreodata cu Sakura ( fara suparare lough)
Sunt de acord cu tine narusaku ar fi un cuplu frumos sasusaku mi se pare un cuplu aiurea parerea mea nu ma judecati happy
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Sam 29 Sept 2012, 19:22

Mai.....eu chiar nu vreau sa supar pe nimeni!

Dar....sa fim seriosi!

Eu cred ca SasuSaku ..nu are nici o sansa!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mie chiar imi place cuplul acesta ...dar cel mai probabil

.........
Cred ca NaruSaku va fi intr-un final!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Sam 29 Sept 2012, 19:40

Cel mai aiurea cuplu din tot animeul este SasuHina. De ce ? În primul rând, Sasuke abia dacă o vede pe Hinata şi nu este interesat de nimeni, iar în al doilea rând, Hinata este îndrăgostită de Naruto. Al doilea cel mai stupid cuplu mi se pare NaruSaku. Nu i-aş putea vedea niciodată împreună, cu toate că Naruto o place pe Sakura. Sunt ca şi nişte fraţi. Nu mi-aş dori ca animeul să se termine cu vreun cuplu. Poate cu imaginea echipei 7 reîntregită. Dar, dacă ar fi să aleg cuplul care are toate şansele să fie realizat ar fi NaruHina. SasuSaku nu are nici o şansă.


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Mier 05 Feb 2014, 23:41, editata de 1 ori
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19Joi 02 Mai 2013, 11:26

Pai cel mai aiurea cuplu ar fi, dupa cum ati zis multi dintre voi, SasuHina, adica helaaau.. Hina e dulce, sensibila si sckumpika,pe cand brunetul e ingamfat, artagos, rece si indifernent.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cea mai aiurea pereche din Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cea mai aiurea pereche din Naruto   Cea mai aiurea pereche din Naruto I_icon19

Sus In jos
 

Cea mai aiurea pereche din Naruto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-