Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Wake up! ♥ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Wake up! ♥ Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Wake up! ♥

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Mier 26 Oct 2011, 16:18

WAKE Up!! in direct  music  music . Pai sa vdem cum e trezirea la voi...ca la mine e greaaaaaaa dar sa descriem putin :

Linistea domnea in camera mea , totul era cufundat in intuneric . Si totusi la un moment  dat ceva a strapuns acel intuneric..era...era telefonul meu prost! melodia rasuna in toata camera , usor o mana firava ce nu se distingea bine  , cuprinde usor telefonul  apoi il....tranteste! de mobila acesta oprindu-se . Un chip  se iveste de sub perna cu o coafiura gen "baiatul junglei" lough  eram eu nervoasa pentru ca obiectul acela necuvantat mi-a stricat dulcele meu somn . Asa e in fiecare dimineata  , la teza nu va mai spun . Sa vedem la voi cumm eeee???????????????????? heh  happy2  a hug  in love  in love  in love  in love  in love  in love  Va pup si nu uita , in fiecare dimineata repeta in mintea ta :WaKe up! A new day ! si iti va fi mai usor  good  good job  a hug  a hug  huh?
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Wake up! ♥ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Mier 26 Oct 2011, 16:33

Asa, pai in majoritatea zilelelor am de la 7, deci imi pun telefonul sa sune pe la 5:15. Ma rog, mie una mi-e destul de usor sa ma trezesc, deci noroc de telefonul meu ca nu primeste prea multe trante.
Apoi, imi beau vesnica ciocolata calda de dimineata si ma pregatesc de scoala. Ma trezesc asa devreme, pentru ca imi ia foarte mult pana sunt gata de scoala... eh, lenea asta.

Pai cam asta-i "ritualul" meu de dimineata. Nimic deosebit think


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Mar 08 Noi 2011, 17:58, editata de 2 ori
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Mier 26 Oct 2011, 17:12

Incep la 8 asa ca ceasu meu suna odata la 6: 45 si dupa ce il opresc ma pun inapoi in pat si suna iar la 7:00. Dupa ce il caut pe unde l-am pus, il opresc si stau un minut sa ma intind, iar cand mai vad ca afara e intuneric imi vine sa ma culc inapoi. Fug pe la baie, fac patu si dupa ma schimb dupa ce stau vreo 5-10 minute sa ma gandesc, iar la final mananc ceva si imi beau cafeaua; fara ea nu pot. Daca nu beau cafea toata ziua casc si sunt mai mult moarta lough

Cam asta e la mine....
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Wake up! ♥ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Mier 26 Oct 2011, 18:39

Poi, nu este cine stie ce diferit de ceilalti, eu am de la 8, asa ca ma trezesc la 6:45, ca la 7:20 sa plec de acasa ca sa merg cu tranvaiul. Ma imbrac foarte repede, ma dau cu parfum si blah blah blah, ma incalt si gata =]]. Nu e cine stie ce, sunt obisnuita cu programul acesta inca din cls. 1-a ^.^
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Wake up! ♥ Asss10Wake up! ♥ J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Mier 26 Oct 2011, 19:21

Eii, eu una ma scol pe la ora 6, dar nu pentru ca trebuie sa ajung la scoala sau altceva, ci pentru ca pur si simplu nu am ce face acasa, asa ca ajung pe la scoala pe la ora 7.15, eu incepand orele la ora 8.. :)))) Ritualul nu este cine stie ce.. Mai nou daca ma culc mai tarziu am observat ca ma trezesc mai usor.. think =)))
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Mier 26 Oct 2011, 19:59

Pff... eu sunt ciudata de dimineata.:)

In timpul scolii ma trezesc, sau mai bine spus sunt trezita de "incantatoarea" voce a lu` maicamea care imi spune sa ma trezesc. Ca sa va explic.. eu sunt trezita de mama sau tata pentru ca eu am un somn FOARTE adanc si nu aud niciun fel de sonerie:)).

In timpul scolii ma trezesc pe la 07:00 fiindca sunt foarte aproape de scoala (10 minute) si chiar si asa ma trezesc mai greu pentru ca ma culc tarziu;;).
In week`end insa.. dorm cat pot, odata in vara am dormit pana la 5 dupamasa`:)), dar ma si culcam la 7 dimineata:P.
Pai si cam atat despre diminetile mele ce`mi sunt stricate si de colegii mei care tot timpul ma "intampina" de dimineata:)).
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Mier 26 Oct 2011, 21:29

Pai, eu mai nou ma trezesc inainte sa vina mama, nu stiu de ce Dumnezeu... hmm...?! De ce o pun pe mama sa ma trezeasca? Simplu, pentru ca ceasul meu are un sonor mult prea intens pentru urechile mele si ultima oara cand l-am pus sa sune era pe cale sa fie azvarlit pe fereastra. Asa, deci dupa ce ma chinui vreo cinci minute sa ma dau jos din pat, unde e cald si bine, ma impiedic de pragul de la baie, in fiecare dimineata. dap ! Apoi mananc si ma imbrac si cam asta e tot. E o monotonie linistita pentru mine, desi imi vine sa ma culc la loc imediat ce am deschis ochii, dar asta e...

Nee-chan, spune-mi si mie cum de te trezesti asa de dimineata... Vreau si eu secretul... hmm...?!
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Wake up! ♥ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Joi 27 Oct 2011, 09:50

Ei bine eu am ore de la 12:00, deci as putea dormi mai mult insa nu o fac si nu stiu de ce. Poate pentru ca m-am obisnuit sa ma trezesc la ore matinale.
Ma trezesc deobicei pe la 8:00, avand parul ciufulit si imi beau cafeaua care este de mult pregatita.
In weekend, insa dorm pana la 10:00 si nici atunci nu imi vine sa ma dau jos din pat. E mult prea cald si bine sa o fac insa trebuie, nu pot sta mereu in pat heh
Pai cam asta e...
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Joi 27 Oct 2011, 10:19

telefonul suna dimineata ... il opresc si ma culc la loc lough lough lough

asa merge la mine =)))))))
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Joi 27 Oct 2011, 14:31

Pai... dap ! La mine este o adevarata poveste in fiecare dimineata.. happy2 Eu incepand orele de la 8 imi pun telefonul sa sune la 6:30, de fapt sora-mea il pune seara..( Un lucru esential: sora mea e mai mica decat mine cu sase ani.. si pot spune ca ea are grija de mine.. )Deci cum va spuneam... De obicei suna telefonul enervant, si de cele mai multe ori imi suna in casti deoarece ascult muzica seara inainte sa ma culc si cateodata nu o mai opresc. Sora-mea sare ca arsa din pat de parca nu se trezeste din somn ci doar sta si se uita pe pereti.. Imi aprinde becul orbitor pentru a ma trezi.. angry Jur ca intr-o zi o sa scot becul ala sa vad ce mai aprinde.. angry lough Ea se imbraca si mai face ea ce face si apoi are datoria sa ma trezeasca si pe mine asa ca cu o palma, cu o perna in cap si niste strigate ma dau si eu jos din pat, facandu-se deja 7.. lough Ma duc prima data la filtru si pun cafeaua la facut pentru ca fara ea nu as putea trai.. Urmeaza apoi baia, ma imbrac si CALCULATORUL.. Verific e-mail-urile, facebook-ul si alte porcarii.. happy2 Dupa ce si ultima gura savuroasa de cafea este bauta, imi iau ghiozdanul si.. Spre scoala.. :><: Cam asta e ce fac eu in fiacare dimineata.. happy2
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Joi 27 Oct 2011, 15:15

yuk !! nervi! cafea la 14 ani? lough ... eu nu beau la ai mei 21 ani si beti voi copii la 14 ani? vai ...
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Joi 27 Oct 2011, 16:24

happy2 Opsss... E un viciu si asta.... happy2
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Wake up! ♥ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Sam 29 Oct 2011, 11:46

Cum ma trezesc eu? Foarte simplu ^^
3 zile pe saptamana am ore de la 7 si imi pun ceasul sa sune pe la 5:50. Defapt, imi pun telefonul, ca nah. Asa, ma dezmeticesc si mai ca-mi vine sa-i arunc o perina in fata la mama cand vine si-mi zice (in fiecare dimineata) : "Soarele e pe cer, pasarile canta si fica-mea asta puturoasa inca nu s-a trezit!"
Asa, dupa aceea ma duc la baie, imi fac siesta si ma duc in bucatarie unde imi fac nemuritoul CAPPUCINNO ! in love Fara el nu pot sta treaza toata ziua. Bun, dupa mananc si eu ceva, ma duc sa ma imbrac, ma mai parfumez alea, alea, imi iau rucsacul si plec spre scoala. Imi ia cam 35 de minute pe jos.
Ce sa fac daca liceul e intr-o parte a orasului si eu stau in cealalta parte? lough
Cam asta e dimineata mea. ^^ Nimic neobisnuit.

Electronic :)
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Sam 29 Oct 2011, 17:30

Ehh, acum sa vedeti! :))
Cum eu am ore de la 12 si 13 nu ma trezesc dimineata si chiar daca as vrea, n`as putea.
Seara ma culc tarziu pentru ca mai descopar un nou anime sau citesc fic-uri si timpul trece mult prea repede. Ora mea de culcare e 1 - 1:30 :)) Inainte sa ma culc imi pun telefonul sa sune, apoi il las pe birou si ma indrept spre pat.
Dimineata imi suna ceasulpe la 8. De multe ori ma ridic din pat, il opreasc si ma culc iar dar nu-mi aduc aminte de asa ceva. Sau, ma dau jos din pat, opresc alarma si o reprogramez sa sune peste 15-20 de min. Si acest lucru se tot repeta de vreo 3-4 ori pana ma hotarasc sa ma trezesc de`a binelea. De multe ori cobor din pat pe la 10:D
Mai nou imi pun cate 3 alarme ca sa fiu eu sigura ca ajung la timp. Liceul, foste aproape. Nici 5 minute nu fac, dar ma misc ca o mumie si ma pregatesc foarte greu :D.
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Sam 29 Oct 2011, 21:29

Ce ma bucur ca ati spus si voi cate ceva , Mihai si eu beau cafea rusinos stiu ca nu e deloc bine dar asta e ...V-am pupacitt
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Wake up! ♥ J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Dum 30 Oct 2011, 11:24

@ Ca tot veni vorba de cafea ;-? Eu nu prea beau [decand cand sunt nervoasa si mie lene sa imi fac ceva de mancare] dar adeseori beau un Cappucino <3 Miami! Cica cafeaua e sanatoasa =]] Lasa, fiecare cum vrea el xD nu poti schimba omul si placerile lui! ;D
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Dum 30 Oct 2011, 18:03

Da asa:X:X si eu mai beau cappucino si imi place ala cu aroma de rom :X:X
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Vin 04 Noi 2011, 19:17

Wa©∑ up!♥♥ a scris:
Da asa:X:X si eu mai beau cappucino si imi place ala cu aroma de rom :X:X

capucino e bun, insa cafeaua la copii nu e recomandat. nu era vorba ca vreau sa schimb oamenii ci doar le-am spus ca nu e tocmai sanatos si indicat sa bea de la varste fragezi cafele... nasoale or sa fie semnalele mai tarziu, pe la 18-19 ani, primite de la inima (poate sad si sper ca nu )

dar destul cu offtopicul meu
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Wake up! ♥ J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Vin 04 Noi 2011, 19:33

Diminetile mele nu-s frumoase deloc. lough

Pai, ma trezesc pe la vreo 4 dimineata, din reflex, ma culc la loc si ma trezesc din nou la 6 pentru ca-mi pune vecinu' cate o populara ... =))). Ies pe geam, ii zis vreo 3 injuraturi si apoi imi beau cafeaua :)))) Dupa ma culc la loc si la 8 cica imi fac temele. =)))

P.S : Eu beau cafea ca mi-e sete, nu ca sa stau treaza. =))))
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Vin 04 Noi 2011, 19:37

Deci....bag ceasul sa sune la 6 dar mereu il inchid si ma trezeste vecinu de sus cu scartaitul patului(habar nu am ce fac ca mereu scartaie patul lor angry ) Dupa merg la baitza si mai adorm si pe acolo ghiozdanu......port aceleasi caiete timp de 1 saptamana cateodata...iar referitor la cafea: dau putin peste gat si imi fac tura la scoala dap !
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Vin 04 Noi 2011, 20:28

Interesanti vecini :-?=)))))))nu deci pe bune ma bufnit rasu din reflex si la mine e la fel si is proaspoat casatoriti doamne=))))odata radea vecina mea de cred ca a cazut din pat
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Wake up! ♥ J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Vin 04 Noi 2011, 20:52

Pfai Deni, si tie ti s-a intamplat asta ? =))))). Si ai mei sunt proaspat "luati" si in fiecare dimineata imi trag cate o deaia " Pusca si cureaua lataaa" =))). Desi cred ca o fac numai asa ca sa se razbune ca acum vreo saptamana am venit de la o petrecere pe la 1 si le-am trantit un toc .. :)). Si tot ei sar cu gura ca latra cainele. hmm...?!
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Vin 04 Noi 2011, 22:09

Mdeah....doar ca la mine e altfel...femeia are vreo 40-50 de ani si barbatu 30-40 ani
Deci imaginati-va ,petrecerea'si asta nu e tot .....se mai audeau si(Doamne iarta-ma ca nu stiu ce vorbesc!)deci stiti si voi cum e angry crying Las' ca ma razbun eu pe ei|!!!
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Sam 05 Noi 2011, 08:00

pfai deci pe bune la mine e chin ca imi dau trezirea pe la un 5:30 , doamne in viata mea nu o sa uit ca am auzit-o pe vecina strigat " Ce bine te-ai descurcat" da asa cu extaz doamne ca aveam teza la mate si radeam in conntinuare=)))))ciudat si la teza m-am descurcat mai bine ca oricand=))))
Sus In jos
Light
Genin
Genin
Light

Sex : feminin Localizare Localizare : Oriunde,oricand...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 121
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : I'm not addicted…I'm just afraid of that voice that says ‘goodbye’

Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19Lun 04 Iun 2012, 20:43

Pfaa dimineata la mine e dezastru. Nu suport sa ma trezesc:)) Sa va explic:)) Atunci cand nu invat bine imi pun telefonu sa sune la 6-5:30 sa mai repet. Il iau de jos (acolo e mormantul lui) ma uit cateva secunde la el, dupa il arunc inapoi pe jos si fixez alarma la 6:30. Ma trezesc, ma uit inca o data la telefon si ma culc la loc:))
Cand nu ma trezeste alarma, mama/tata preia meseria asta. Sa vedeti intr-o zi tata chiar nu m-a putut trezi si era deja 7:20 ma trage el de picior, bate el nu stiu ce pe acolo... nimic. Pana la urma ia o cana zdravana de apa rece si-o arunca pe mine=)) atunci m-am uitat cu o privire ucigasa spre el si a plecat:)) In general "reusesc" sa ma trezesc(niciodata) dar uneori somnul e prea dulce:)). Porecla mea luata dintr-un anime de o colega. ''Femeia cavernelor/Diavolul Hipotensiv" =)))

Sus In jos
Continut sponsorizat




Wake up! ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Wake up! ♥   Wake up! ♥ I_icon19

Sus In jos
 

Wake up! ♥

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-