Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
kristen
Genin
Genin
kristen

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Printre stele, vise si ganduri spulberate de praful cosmic.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 264
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : skating, listen to music, eating, traveling, walking,
Stare de spirit Stare de spirit : Simt aerul ce intra prin fiecare por ametindu-ma din ce in ce mai mult cu puritatea lui divina.

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Sam 31 Dec 2011, 17:32

Am gasit pe youtube acest filmulet! Intr-un fel m-a cam socat! Desi Sasuke este puternic, nu credeam ca Naruto va pierde!!! Mi se pare cam diabolic acest Uchiha. Voi ce parere aveti despre aceasta batalie?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Sam 31 Dec 2011, 17:44

Bine, sfarsitul a fost cam infricosator . Nu stiu ce sa spun despre Sasuke si nici despre Naruto. As vrea intr-un fel sa castige Naruto ca sa-l convinga sa vina in sat, dar daca Naruto l-ar invinge ar fi ca si cum postea s-ar repeta. Sasuke din nou va fi obsedat sa aibe putere si sa-l invinga pe Naruto. Faptul ca toate tarile in afara de statele Asiatice primesc episoadele in acelas timp cu noi(cred nu stiu sigur) si ca cunosc acest videoclip inainte sa vi vazut episoadele unde apare Kabuto cu aceea infatisare ma duce cu gandul ca asta chiar o sa se intample, chiar ca asta este o mica secventa gin anime. Ma bucur totusi ca Naruto se trezeste si nu ramane mort.
Zambetul lui Sasuke a fost unul sadic, demonic. Vom trai si vom vedea, totusi spre sa nu existe o astfel de lupta.
Sus In jos
Byanka ac33asi
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Lun 02 Ian 2012, 02:26

filmuletul ala l-am vazut si eu..este ceva inimaginabillstiind ca ei erau o echipa ...iar acum kakashi,naruto ,sakura si sasuke se bat bine numai naruto si kakashi.sau sasuke o salva pe sakura iar in shippuden a vrut sa o ucida cred ca la nervi.
Sus In jos
Byanka ac33asi
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Lun 02 Ian 2012, 02:27

diabolici dar ai naibii de frumosi:X
Sus In jos
kristen
Genin
Genin
kristen

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Printre stele, vise si ganduri spulberate de praful cosmic.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 264
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : skating, listen to music, eating, traveling, walking,
Stare de spirit Stare de spirit : Simt aerul ce intra prin fiecare por ametindu-ma din ce in ce mai mult cu puritatea lui divina.

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Mar 03 Ian 2012, 11:37

Byanka ac33asi a scris:
diabolici dar ai naibii de frumosi:X


sa stii :))
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Vin 13 Ian 2012, 00:48

nu stiu daca se va intampla ceva de genul ala dar video-clipul nu este , ca sa zic asa ... ''adevarat'' happy2
sunt foarte sigura ca probabil un fan a facut acel video-clip happy
eu sunt o fana mare si sunt atenta la tot ce se intampla asa ca va voi spune si de ce sunt sigura ca video-clipul este facut de fani yeah
Sasuke cand a folosit Chidori si Naruto cand a folosit Rasengan s-a omis ceva destul de important din punctul meu de vedere hmm...?!
in primul rand : Sasuke , e stangaci ... de cate ori foloseste Chidori sau cine stie ce tehnica creata din elementul fulger foloseste stanga , iar gand foloseste katana dreapta . Nu sunt sigura daca e stangaci sau dreptaci dar mereu foloseste la Chidori mana stanga deci...
iar in al doile-a rand : Naruto este 100% dreptaci , dar in acest video-clip cum se face de a folosit stanga ?
aceste lucruri mie imi par foarte importante si nu ar trebui asa ceva omis ... m-ai ales pentru ca stiu asta de la primele episoade down
Masashi Kishimoto sunt sigura ca nu ar omite asa ceva dap !
iar in ultimul rand imaginea nu imi parea deloc ca inainte ... a fost destul de prost gandita daca ar fi facut-o Kishimoto dar eu sunt sigura ca a facut-o un fan asa ca il felicit pentru munca depusa kiss
eu nu zic ca se va intampla sau nu asta dar clar video-clipul nu a fost bine gandit si pus la puct hmm...?!
asta este parerea mea good
cu mult drag Iva good job
Sus In jos
☆SnikerS☆
Genin
Genin
☆SnikerS☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lasă. . .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 32
Hobby-uri Hobby-uri : multe

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Vin 13 Ian 2012, 15:49

ai dreptate...sigur e facut de un fan :D pana la urma nu are cum sa moara personajele principale
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Vin 03 Feb 2012, 16:03

Iva nu imi vine sa cred credeam ca numai je a remarcat asta.
Asta e un FAKE 100%
Sasuke e stangaci sau dreptaci?
Dreptaci... doar chidori il face cu stanga cand foloseste Katana o face cu dreapta happy2
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Mar 07 Feb 2012, 01:06

Mai... scenele de acolo fac parte din filmul 4 din Naruto Shippudden.
Eu asa stiu. Nu l-am vazut pentru ca inca sunt la cele de cand era el mic.
Nu este trucat, fiti seriosi cine putea sa o faca chiar atat de real. Oricum scena cand Naruto era ranit, sigur era din film happy2
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 24
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Mar 07 Feb 2012, 16:08

:-? Katt esti asa sigura?
Am vazut toate filmele si nu imi amintesc de nici o segventa ca asta
In partea a4a nu prea cred ca e oricum..
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Mar 07 Feb 2012, 17:15

Pai, cum am zis, eu nu am vazut filmul 4. Asa mi-a zis cineva. Dar daca tu spui ca l-ai vazut si ca nu era, asta e. :-??
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Joi 09 Feb 2012, 10:54

Buna,
Da, este foarte interesant acest filmulet. Chiar daca a pierdut Naruto, acum, eu zic ca o sa castige la urmatoarea lupta. El mereu s-a tinut de promisiuni, nu a renuntat niciodata deci, mi se pare normal sa-l poata aduce pe Sasuke inapoi in sat. La cat de tensionata era actiunea pe la 1:39 am inceput sa rad. Voi ati vazut ce fel s-au ciocnit aia doi? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cat despre AMV, nu mi se pare deloc o facatura. Pare mult prea "real". Si ce daca acum Sasuke faca chidori cu dreapta? Crede-ma ca daca ar fi frut cineva sa trucheze o secventa ar fi urmarit fiecare detaliu. Sau poate si-au schimbat cei doi modul de folosire al tehnicilor.
Si, georgy. Unde ai vazut tu ca mor cei doi? In acest filmulet traiesc, sunt raniti dar traiesc!

In fine .. Vom trai si vom vedea!^^
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Dum 19 Feb 2012, 01:12

Interesant filmulet dar nu cred ca se va intampla asa ceva si in anime. Din cate am auzit de la my friends este o scena dintr-un film, nu din serial. Totusi, chiar nu cred ca se va intampla asa, sa moara amandoi. Ma rog...vom vedea la momentul potrivit! happy2
~Sexy Bee'~
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Mar 10 Iul 2012, 01:07

Normal Naruto se va impaca cu Sasuke si ei se vor bate cu madara...
Sus In jos
Sk.
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Mar 10 Iul 2012, 18:54

Ce trist.... nu pot sa vad ... astia de la tv tokyo l-au oprit ...off:(( oricum nu as vrea sa castige Sasuke in nici un fel.Imi pare nespus de rau ca nu pot vedea filmuletu:(((( dar sigur asta asa o sa fie? Pentru ca ... totusi e eroul anime-ului
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Dum 02 Sept 2012, 21:33

Sk il poti vedea aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] nu cred ca acest filmulet este adevarat.Naruto a pierdut si in episodu 130 si nare cum sa piarda si acum si daca sar lupta ei 2 eu as vrea sa castige naruto si sasuke sa moara :>happy acest filmulet este creat de fani happy
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19Dum 11 Noi 2012, 00:03

Sasuke sa moara? Doamne .. eu nu cred ca Masashi Kishimoto o sa il omoare pe Sasuke... pe bune.. e personajul lui preferat...:-j.. Eu sper sa fie un happy ending :).
Sus In jos
Continut sponsorizat




Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) Empty
MesajSubiect: Re: Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)   Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden) I_icon19

Sus In jos
 

Batalia dintre Naruto si Sasuke (Shippuden)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Știri despre serialul Naruto-