Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Revenge (+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Revenge (+16) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Revenge (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Urmatorul

Niste idei nu-mi dau pace, sa fac un sezon doi, dolls? :-? :*:
Da, da, da!
Revenge (+16) - Pagina 2 I_vote_lcap95%Revenge (+16) - Pagina 2 I_vote_rcap
 95% [ 41 ]
Sigur, ar fi dragut.
Revenge (+16) - Pagina 2 I_vote_lcap5%Revenge (+16) - Pagina 2 I_vote_rcap
 5% [ 2 ]
Nu, mai bine ma uit la Tanar si nelinistit decat sa iti citesc fic-ul. ( lovitura sub centura)
Revenge (+16) - Pagina 2 I_vote_lcap0%Revenge (+16) - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 43
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 10:28

Mi-a placut la nebunie ce ai scris pana acum.
Imi place ca desi e bolnava , tot e nebuna! :))
Be abia astept sa pui next-ul!!!
good job
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 10:47

Scumpo mai lasat fara cuvinte
Nu-mi vine sa cred.
Sasuke si Karin au fost vazuti
Incepe sa devina interesant si faza cu pozza din telefonu Sakurei, geniala
Gaara ... of , frate .... Imi place mult de tot.
Sa ma anunti cand pui next-ul
Spor la dat din clape si multa imaginatie. :X
Lexi :x
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 12:11

Sooooo.... Am ajuns si eu pe aici, e adevarat cu intarziere, insa abia acum am terminat de citit. in love
Scumpa mea, trebuie sa recunosc ca m-a captivat acest fic. Imi place felul in care povestesti si descrii, iar ideea mi se pare foarte originala. huh?
Eu nu as fi reusit niciodata sa descriu atat de bine ce inseamna cu adevarat aceasta boala si ce simtea Sakura. a hug
Deci in principiu, am devenit fana ta numarul 1 nr1 si te rog cu o ciresica deasupra sa-mi spui si mie cand pui nextul pentru ca abia astept sa mai citesc. in love
Te pupic dooolce dooolce kisskisskiss
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Revenge (+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 12:29

Da, parca vad ca era Sasuke. Imi place cum descri. Te rog n u mai descrie acele ca deja im i simt mainile amortite. Sunt fana ta nunarul unu, nu-mi pasa de ce spun celelalte eu sunt. Si sa aduci nextul mai repede ca eu il astept. Si te rog din suflet sa ma anunti si pe mine cand il pui daca ai timp.


Succes ! kiss in love
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Revenge (+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 14:02

Scumpa meah! kiss

Vai.. Mooor aici de curiozitate. Zau daca nu meriti o bataie, cum sa ne lasi in asa suspans? Presupun ca era Sasuke. :)) Of, mama lui de baiat!

Revenind la fic. Wow! ⭕ deci ai evoluat foarte muuuult. :x Descrii superb, narezi foarte bine, dialog nu ai mult si replicile nu sunt seci. Vad ca adancesti din ce in ce mai mult ideea si faci capitolele lungi si usor de citit. Chiar imi place! Imi place foarte mult, iubita mea, sa continui tot asa! in love

Acum astept cu multa nerabdare urmatorul capitol. Te rog sa ma anunti cand il pui.1 kiss

Spor la scris, scumpa meah si multe idei! hi!

Te-am pupat! kiss
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 14:04

grozav nu gluma huh?
fac pariu ca stiu cine este acel baiat lough
imi place foarte mult cum descri in love
am impresia ca se va intampla ceva in capitolul urmator ... stiu eu la ce ma refer yeah
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 14:15

Of domne. Next-ul mult asteptat si o bataie din partea mea ca nu anunti lumea:))
SUperb next-ul. Pana la urma sper sa se intample ceva cu Sasuke si Sakura si sa isi revina, sa fie impreuna,,sa o ajute ceva. Cum doamne sa stea cu o roscata sa se pupe? Of doamne...

Super capitol, iat fic-ul deasemenea. Spor la scris si la idei:* Te pup
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 14:43

Vaiii, se pare ca merit bataie.
Un capitol asa frumos, extrem, mirific... si eu abia acum il vad. hmm...?!
Deci ador acest fic, ador felul in care parcurgi actiunea.
Imi place mult.
Sper sa ma anunti si pe mine cand pui next. happy2
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 15:04

Imi pare raau sad
Am uitat sa pun tinuta cand am postat ultimul capitol
Deci, m-am gandit sa o pun acum, stiu ca e tarziu dar..
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 15:09

Buna scumpa, am trecut si eu pe aici.
Chiar ma bucur ca am dac click pe link-ul ficului tau, deoarece chiar este superb.
Deci iubesc ficul asta, este mirific, minunat, extraordinar in love
Ador felul cum descrii si cum scrii, chiar te pricepi happy
Deci adu nextul repede te roog mult, si daca se poate sa ma anunti si pe mine te rog mult kiss
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 16:19

holla, deci m-am indragostit de ficul tau
e superb, interesant, pervers...etc
sper ca Sakura sa scape cumva de leucemie, si Sasuke sa se schimbe putin
deci ador ficul, ai talent si sti cum sa il folosesti,
te rog da-mi un pm cand pui urmatorul capitol
mersi, byeee
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Revenge (+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 17:08

Uuuu. :x

Ce tinuta superba a avut Sakuu`. ^^

Si pantofii! <333 Mooor! Sunt perfecti! :x :))

Asa, da tot trebuie sa aduci nextu'. =))

Ceau! kiss love
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 17:48

Hei! dap !

Draga mea, a fost superb capitolul in love

Si foarte lung in love

Ma intreb cine e baiatul think

Spor la scris si idei! kiss
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 21:20

Am venit si cu urmatorul capitol, deci spor la citit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Capitolul 5

Sasuke P.O.V


Ajung in club unde este mai multa galagie ca de obicei, se pare ca cineva face senzatie. M-am intanlit si cu Gaara pe care nu l-am mai vazut de vara trecuta, sa ca am hotarat sa stau cu el pentru ca Naruto a disparut. Incerc sa imi indrept privirea spre sufletul petrecerii, dar Karin sare ca o disperata pe mine si ma saruta. Ma chinui sa o dau jos, reusesc abia dupa 30 de secunde. O imping in spate si ma uit la noua animatoare care arata al naibii de bine. Cand ma uit la fata ei, observ ca nu e nimeni alta decat Sakura. Ma inec cu bautura, tusind sec de cateva ori, acum ma mai ustura si gatul.

Naruto era langa ea si se pare ca scapase déjà de tricou. Stomacul meu o lua razna, nu stiu de la ce era, dar stiam doar ca fata asta ma inebuneste. Pe chip ii era tatuat un zambet pervers, iar parul i se ducea in toate partile facand-o sa para salbatica. Felul in care se misca, in care se juca cu bara era atat de rautacios, de gratios, ce nu as da sa fiu eu bara aia. Nu stiu ce mi-a facut, dar stiu doar ca nu pot sa mi-o scot din cap si chiar daca nu o sa recunosc asta cu voce tare, macar cu mine sa fiu sincer.

Privirea aproximativ a 70% din baieti era indreptata spre ea. Multi isi muscau buza, altii deja asteptau ca ea sa coboare de acolo si sa se dea la ea. Trebuie sa o scot de aici, niciunul nu trebuie sa se atinga de corpul ei, niciunul in afara de mine. Ma enerveaza atat de mult cand ma gandesc ca poate fi cu vreunul dintre tipii astia. Mai iau o gura din drogul luchid din pahar, dar nu ma satur, asa ca il dau peste cap si ma uit din nou la ea.

Melodia se termina, asa ca reuseste sa coboare jos. O urmaresc prin multime, parca era prada, trebuia sa stiu unde se duce. Din fericire vine spre mine, probabil m-a vazut. Pana si mersul ii era perfect, format din miscari subtile de felina. Timpul se oprise in loc, nu vedeam pe nimeni altcineva, totul se derula cu incetinitorul, practic ii analizam fiecare miscare. Se apropie din ce in ce mai mult, puteam sa jur ca vine la mine, dar face o pirueta , il trage pe Gaara aproape de ea si incep sa se sarute.

Ridic privirea in sus sa vad daca mai e tavanul intreg, pentru ca am crezut ca e in capul meu. Furia ma cuprinde, deja nu mai suportam. Cand s-au intanlit astia doi, de unde se cunosc ei? Mie mi-a spus ca nu sunt genul ei, dar el e? Ce are baiatul asta in plus, are doua capete, trei maini? Daca vrea bani, am si eu. Ma ridic furios de pe scaun si ma indrept spre iesire, in acel timp am scos telefonul din buzunar si i-am dat un mesaj Sakurei, trebuia sa imi spuna exact ce treaba are cu ala si ce cauta ea aici, parca era plecata.

Cum iese afara o sa o duc de aici, cunosc toti baietii si daca mai e si turmentata nu o sa iasa bine, cine stie pe unde ajunge. Ce nu inteleg este de ce m-am enervat atat de mult pentru ca era cu el, de obicei, cand sunt cu o fata si o vad ca se saruta cu altii, nu am nicio problema, ma face sa rad, dar acum e totul invers, ma indragostesc de ea? Cum e posibil asa ceva daca am vazut-o doar de cateva zile amarate, nu mai inteleg nimic.

Totul e ciudat in legatura cu ea, se fereste de toata lumea, nu spune nimic despre persoana ei. Ii place sa fie singura, sa se ascunda. Cand am gasit-o atunci, in cada si a adormit. Cum e posibil sa adormi in zgomotul ala? Vanataile de pe corpul ei, nu cred ca avea cine sa o bata. Pare atat de nebuna, dar nu e ceea ce pare, privirea ei exprima altceva, stiu sigur asta. Ceva s-a intamplat cu ea si o sa aflu.

Sakura P.O.V

Ma despart de roscat pentru ca telefonul a inceput sa vibreze. Dar unde este marele Sasuke Uchiha, parca era in spatele meu acum cateva secunde. Oricum, baiatul asta este asa de dragut, ochii lui sunt atat de frumosi si mai arata si atat de bine. Imi aduc aminte de telefon, iar cand ma uit la mesaj, un zambet siret imi apare pe chip. „ Tu si cu mine, afara. Acum, altfel o sun pe Tsunade” Clipesc de cateva ori, eram nervoasa. Se pare ca joaca dur, bine. Imi iau la revedere de la Gaara care nu vroia sa ma lase sa plec, dar pana la urma reusesc si ma grabesc spre iesire.

Cred ca am simtit vreo cinci sau sase maini pe fund, nu sunt sigura. Urasc cand baietii fac asta, nu pot sa mergi nicaieri pentru ca toti se holbeaza la tine si se intreaba oare cum arati dezbracata, cat de mare e fundul tau, cat porti la sutien si asa mai departe, dar se intreaba vreunul daca esti fericita, daca esti sanatoasa? Sau te intreaba daca vrei sa fii prietena lui, daca vrei sa faci ceva cu el? Nu, mai nou se trece direct la fapte, in loc de intrebare e un sarut, pe care daca nu il opresti mai repede, se transforma in ceva mai mult, apoi esti numita de toti in toate felurile. De ce? Pentru ca ai fost fermecata de zambetul lui, de ochii negrii. Ups, am spus negrii? Vroiam sa spun doar „ochii”. In fine. Te cucereste si faptul ca este un bad boy si ca este doar cu tine cand el mai umbla cu nu stiu cate, apoi te lasa cu ochii in soare.

Dar cum te poti impotrivii? Cand se apropie incet de tine, te saruta usor pe gat, trimitand mii de fiori. Cand te priveste in ochi si spune ca tu esti singura, ca nu te poate scoate din minte. Chiar daca stii ca e adevarat, inima se lupta cu mintea si castiga, iar tu nu rezolvi nimic. Ajung in sfarsit afara, dar nu il vad pe nicaieri. Tot ce vad este un baiat acompaniat de inca doi care se apropie insistent de mine. Incerc sa ma indepartez, probabil ma vor lasa, dar degeaba. Scot repede telefonul si il sunt pe Sasuke.

Raspunde si il intreb rapid unde d***u e si ii spun sa vina mai repede, daca nu ma gaseste cu pantalonii in cap. Unul dintre ei imi da peste mana, telefonul cazand pe jos. Stiu ca o sa regret, dar ii dau o palma cu toata puterea mea. Privirea lui era acum manioasa. Mana i se ridica in aer, semn ca o sa ma loveasca, dar o incep sa merg cu spatele, pana ma lovesc de cineva. Mana acelui cineva imi inconjoara talia si ma trage in spate. In dreapta mea era blondul care a dansat cu mine mai devreme, iar cand ma uit, cel care ma tinea era Sasuke. Era enervat si tot odata atat de dragut. Maxilarul ii era inclestat, iar privirea ii fixa pe cei din fata. Acea privire putea sa omoare pe oricine, nici nu ma mira ca aceia se dadeau in spate.

Aproape ca uitasem sa mentionez un alt motiv pentru care suntem atat de fermecate de baietii rai. Atunci cand te salveaza si te face sa te simti in al noualea cer, ei bine, asta e unul din acele cazuri. Ma trage brutal de mana, pana iesim undeva in strada. Baiatul vine dupa noi si imi da telefonul. Din cate am inteles, numele lui era Naruto, era un baiat de treaba. Ma zmucesc din stransoare, iar cand scap ii dau si lui o palma de toate zilele. Blondul incepe sa rada, si spune ca deja ma iubeste. Sasuke se uita ciudat la mine si ma intreaba pentru ce a fost asta. Ii raspund nervoasa ca din cauza lui era sa fiu violata, doar el m-a scos afara din club.

Isi ia la revedere de la Naruto, eu facand acelasi lucru in timp ce ii zambeam pervers. Sasuke observa si ma trage din nou de mana, acum mergeam pe strada, nimeni nu era pe aici. Ma opresc si incep sa rad de el pentru ca e gelos. Chiar daca ma bucura, imi doream sa nu fie asa, sa nu isi dezvolte sentimente pentru mine, chiar daca stiu ca eu incep sa dau drumul vechilor sentimente. Cum as putea sa nu dau, mai ales acum cand m-a salvat de tipii aia, stiind ca poate fii batut? Ochii lui ma priveau atat de puternic, facandu-ma si pe mine sa ii privesc pe ai lui. Sakura, Sakura, ai cazut din nou in capcana lui Uchiha, si eu care credeam ca te-ai invatat minte odata.

Incepe sa tipe la mine, sa ma faca nebuna pentru ca am venit singura aici. Imi spunea ca a crezut ca sunt diferita de celelalte, dar se pare ca si eu ma distrez cu orice baiat care imi iese in cale, ca as fi putut patii ceva si multe altele. Nici nu stiu ce sa cred acum, ca ii pasa de mine sau ca ma jigneste. Vocea lui rasuna puternic, era atat de autoritara, nu mai suportam, dar la un moment dat mi-a spus ceva care m-a uimit. „te comporti de parca ai fi pe moarte si nu ai timp sa iti faci de cap” vorbele lui inca imi rasunau in minte, exact asta faceam. Incercam sa imi traiesc viata din plin, sa nu ma uit la consecinte.

- Taci din gura, nu stii nimic despre mine sau despre viata mea. Nu ai dreptul sa ma judeci, e treaba mea cum ma comport, e treaba mea ce fac. Habar nu ai prin ce trec, nu stii cum ma simt si nu o sa ma intelegi niciodata, nimeni nu o sa ma inteleaga. Spun nervoasa.

Vorbele care au iesit l-au amutit pe el, se uita uimit la mine. Prima data nu mi-am dat seama, dar incepusem sa simt lacrimile care imi acopereau obrajii, plangeam. Imi era atat de rusine,nu vroiam sa plang in fata lui, nu vroiam sa spun chestiile alea. La cat am baut nici nu ma mira ca am vorbit fara sa gandesc. Imi ingrop fata in maini, inca plangeam, lacrimile nu vroiau sa se opreasca, vroiau sa vorbeasca in numele meu.

- Danseaza cu mine! Deschid socata ochii si imi las mainile sa cada pe langa corp. Vocea lui era atat de balnda. Ochii lui exprimau acum caldura.
Se da un pas in spate si isi intinde o mana spre mine. Inca il priveam, incercam si eu sa ma misc, sa spun ceva. O sa ii fac jocul, chiar daca o sa se intample ceva prostesc, sa ma fac de ras sau ceva de genul, am scuza: eram beata. Imi pun si eu mana in a lui, dar priveam in jos. Ma trage incet spre el, iar mana libera si-o pune pe talia mea. Imi pun si eu cealalta mana pe umarul lui si imi ridic privirea pana dau de buzele care formau un zambet atat de dulce. Isi lipeste fruntea de a mea si incepe sa se legene incet. Ce se intampla cu el, de cand e romantic?

Probabil vroia sa ma faca sa imi pierd mintile, conducandu-ma direct in patul lui. Acum nu imi pasa, vroiam ca momentul asta sa dureze.Respiratia i se lovea de fata mea, vroiam sa il sarut, sa il strang in brate. De ce trebuia sa ma faca sa ma indragostesc din nou de el tocmai acum? Niciunul nu scoate niciun cuvant timp de 10 minute, dar se hotaraste sa elimine tacerea, intrebandu-ma ce se intampla cu mine. Nu imi vine sa cred ca ii pasa, cel putin asa pare. Daca era asa, trebuia sa termin acum, trebuie sa plec. Ii spun ca nu am nimic, dar trebuie sa plec pentru ca mama nu stie ca sunt aici.

Imi trag mana din a lui si o iau la goana. Fac cu mana si opresc un taxi. Intru repede si ii spun unde sa mergem. Sasuke inca era unde l-am lasat, tot ce facea era sa se uite in urma mea. Incep din nou sa plang, ma simteam rau stiin ca pot sa il fac sa sufere. Ajungem intr-un final la clinica, acum trebuia sa ma strecor inapoi. Norocul meu era ca era geamul deschis exact cum l-am lasat, deci nimeni nu a observat ca lipsesc. Ma chinui sa ma urc, era greu de afara. Reusesc si eu in cateva minute, cu cateva zgarieturi, dar reusesc. Nu trec cateva secunde de cand am ajuns ca cineva aprinde lumina. Inima imi batea din ce in ce mai tare, nu se poate, am fost descoperita. Persoana care era in fata mea, ma privea suparata, era chiar......... El suspans [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Capitol necorectat xD
O sa vedeti in capitolul urmator, pana atunci va las sa va ganditi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper ca va place, incerc sa pun next-urile cat mai repede [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre NoLove in Mar 03 Ian 2012, 21:56, editata de 1 ori
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 21:31

In primul rand ... ce ma bucur ca sunt primaaaa nr1
Si acum incep lough :

Tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu huh? .... ce ma bucur ca ai pus nextul azi, vreau sa spun ca nu numai ca a fost incendiar si ca m-a facut sa-mi musc buza de jos fara sa-mi dau seama ( de placere evident... p.s : akum ma doare lough ) , dar mi se pare ca ideea asta este uimitoare.... in love in love in love Imi place cum descrii si povestesti ma face sa vreau sa citesc mai mult kiss
M-ai dat gata cu ficul asta si ce ma bucur ca am dat peste el si ca m-am apucat sa il citesc, e uimitor. in love in love in love
Abia astept sa pui nextul iubitha. Te pup dooolce dooolce kiss
Ciao a hug


Ultima editare efectuata de catre ╰☆╮kattya96╰☆╮ in Mar 03 Ian 2012, 21:54, editata de 1 ori
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 21:34

cine?cine?cine?
iar ne-ai lasat in suspans!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
next next next
PWP PWP PWP PWP
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 21:35

Hei hei dap !
Super capitol.
Bestial. Il ador. Deci imi place atat de mult, sunt dependenta de ficul tau.
E extraordinar. Abia astept sa vad ce va pati Sakura, ce o asteapta pentru ca a fugit din spital...
Ok, acum sa nu mai vorbesc, ca nu ma mai opresc..
Kiss & hug kiss a hug

LexX^^
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 21:41

Hei! dap !

Mersi de anunt in love

Doamne, cat imi plac capitolele fic-ului acesta <3 Nu m-as mai oprit vreodata din citit :x

Oare cine eraa? ingrijorat

Suspansul asta..:-l

Abia astept neext ;o3 in love

Spor la scris si idei! kiss
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 22:37

Helăăău, darling:hug:
Cum am putut sa ratez doua capitole? ce nesimtita pot fi.
Deci, esti incredibila. Ador fic-ul. E extraordinar.
Ideea e geniala.
Amuzanta faza cu poza de pe ecranul telefonului lough
Vaaii, ce romantic a fost dansul ala in strada, speram sa se sarute sad
Uoof. suspansul mamii tale. o sa ma distruga.
Pene next repede, te roaga Andreea tare, tare mult.
Kiss and Hug !

Inca ceva. Te rog anunta-ma cand pui next :**** !
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 22:58

Hey scumpa mea
Multumesc pentru ca m-ai anuntat. Un capitol absolut superb.Era mama Sakurei? Vreau sa afle brunetul de problema ei ca sa o ajute..sa fie langa ea..orice:)
Of...adu-ne repede next-ul caci mor sincer de curiozitate ce se inttampla.
Oficial sunt fana nr 1 al ficului tau si al celuilalt eram. Of of:x superb

Spor la scris si la idei:* Te pup scumpo si sa nu uiti sa ma anunti>:D<
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 23:53

atat de frumos in love
imi place mult cum ai descris in love
cum am zis ... sincer sper ca Sasuke sa afle indiferent de reactie happy2
iti multumesc pentru ca m-ai anuntat draga mea kiss
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Revenge (+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 09:38

Mi-a placut si iti multumesc ca m-ai anuntat. Am im presia ca este mama ei. Daca se indragosteste de el va incerca sa lupte sa traiasca si Sasuke daca s-ar indragosti de ea ar fi si mai bine. Sa ne aduci nextul mai repede te rog. Sa ma anunti si pe mine daca ai timp.
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 10:23

Awww, ce capitooool....:o3
Mi-a placut sfarsitul, cand Sakura "dansa" cu Sasuke!
Hmmm, m-ai facut curioasa cine era in camera, probabil Tsunade, nu?
Ehhh, oricum, imi place foarte mult si de abia astept sa pui urmatorul capitol!
hi!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 10:45

Deci mersi ca mai anuntat si scuzama ca nu ti-am dat com ieri
Imi era putin somn si imi era frica ca gresesc
Deci
imi place foarte mult
Cred ca in camera era Tsunade, sau cine stie
Tu stii si vreau sa stiu si eu
Mi-a placut acest capitol, la fel ca celelalte si te astept cu next-ul
Spor la scris si multa imaginatie
Te-am pupacit doolce
Bye
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Revenge (+16) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 12:26

Buuuuuuuna! a hug kiss

Scumpa mea te anunt ca ai cel mai bestial fic. Doamne cat pot sa-l iubesc. Imi place la nebunie. E... perfect! Ideea asta e uimitoare si ai inceput sa descrii atat de bine. Si Atunci cand Sasuke i-a spus ca parca e pe moarte. Vaaai, moooor.

Am nevoie de next-ul ala rapid. Azi! =))

Daca te rog frumos cu ciresica in varf il pui azi? kiss in love

Te rog ca mooor dupa fic! lough

Ceau! kiss in love
Sus In jos
Continut sponsorizat




Revenge (+16) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Revenge (+16)   Revenge (+16) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Revenge (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 23Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri "Hall of Fame"-