Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
De ce ne amagim Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
De ce ne amagim Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 De ce ne amagim

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Vin 03 Feb 2012, 14:09

Sincer acum de ce ne amagim nu se v-a intampla ei nici macar nu se potrivesc , nici in inainte nu se potriveau.
Faza cu opusi se atrag serios?
Va-ti indragosti de un Emo?Cu care nu aveti nimic in comun?
Nu?Sincer le sta ZOOPER impreuna , dar nu se v-a intampla!
Si eu sper , dar sincer voi chiar mai credeti?
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : De ce ne amagim J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Sam 04 Feb 2012, 01:43

Draga mea, nimeni nu alege de cine se indragosteste. Pur si simplu asta se intampla. Nu conteaza ca e emo, clown sau mai stiu eu ce.
Cand te indragostesti, pur si simplu se intampla. Chiar daca tu iti spui: Eu vreau sa ma indragostesc de el/ea !
Asta nu se va intampla ptr ca nu noi alegem asta.
Eu sincer nu vad de ce sa nu se intample ca cei doi sa ramana impreuna. Sunt multi fani ai cuplului SasuSaku si sunt sigura ca Kishimoto nu ar dori sa-si dezamageasca fanii.
Oricum nimeni nu se amageste, cel putin eu nu. Daca e sa se intample, foarte bine. Daca nu, iarasi bine. Nu am sa mor daca nu sunt cei doi impreuna.
Cu toate ca as vrea caci fac un cuplu foarte frumos si se potrivesc. Dar niciodata sa nu spui niciodata.
Nu avem de unde sa stim ce se va intampla, totul vom vedea la finalul anime-ului. dap !
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Sam 04 Feb 2012, 16:40

Intotdeauna nu iubirea este cea care leaga doua persoane, ci misterul dintre ele.te indragostesti de cineva cand gasesti la el ceva ce tu nu ai, ceva ce te-atrage( si nu ma refer la bani, masini si chestii yeah ) Eu cred ca este posibil ca cei doi sa fie impreuna. Nu vad de ce? Eu zic ca se potrivesc. Sasuke este rece, calm, Sakura este dulce si calda. Se completeaza. imagineaza-ti sa fii cu cineva care este exact ca si tine!! Doamnee.. ti-ai lua lumea-n cap si ai fugi fiindca nu ai suporta inca un "tu". dap ! Si eu cred ca ei doi o sa fie impreuna.. si daca e posibil sa gresesc si nu vor fi.. nu-i nimic.. in imaginatia noastra poate continua povestea cum vrem yeah .
Sus In jos
☆SnikerS☆
Genin
Genin
☆SnikerS☆

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lasă. . .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 164
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 32
Hobby-uri Hobby-uri : multe

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Lun 06 Feb 2012, 18:12

Asa este!sunt de acord cu cele 2.Eu cred ca se potrivesc de minune,si in plus mie nu mi se pare ca Sasuke e Emo=))).Ei 2 sunt diferiti si de aceea se potrivesc.In viata tot timpul va exista negru sau alb,rau sau bine,dulce sau amar.Cum ar veni ei sunt IN si YANG (adica rau si bine).Eu cred ca o sa fie impreuna
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Mier 08 Feb 2012, 01:37

Buna,
La fel si eu .. sunt de acord cu cele trei de mai sus. Adevarat, nimeni nu stie ce se va intampla cu cei doi. Pot foarte bine sa formeze un cuplu sau pot sa moara amandoi. Sunt de aceeasi parere cu Bubu, Kishimoto nu cred ca ar vrea sa-si "puna in cap" atatia oameni. Vom trai si vom vedea ..
Acum legat de dragoste .. Nu stii niciodata ce se va intampla. Poti sa te indragostesti de oricine. Cum ar fi exemplul tau, un emo .. Cu cat petreci mai mult timp cu o persoana, cu atat o cunosti mai bine si te indragostesti. Poate ca suna aiurea, dar nu exteriorul conteaza. Important este sufletul celui de langa tine si iubirea dintre voi. Opusele se atrag intr-un fel. Daca tu esti timida cauti pe cineva mai indraznet care sa te apere .. Sunt multe exemple ..
Gata ... prea am comentat :))
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Sam 11 Feb 2012, 18:59

La fel, sunt de acord cu ele ^^. Dupa parerea mea, nu tu decizi de cine te indragostesti. Si acele 2 persoane nu trebuie sa se potriveasca la tot pentru ca nu mai are magia aceea. Daca 2 persoane au gusturi diferite in ceea ce priveste mai multe lucruri nu e o problema. Poate ca cineva zice "nu-mi place aia" doar asa, desi nici nu a incercat. ^^ Eu nu stiu ce sa zic despre relatie celor doi, probabil o sa fie, probabil nu, vom vedea. :-??
Sus In jos
Sexy_Hynata
Academy Student
Academy Student
Sexy_Hynata

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala Nr.20 Tudor Vladimirescu///Dansuri
Stare de spirit Stare de spirit : Am InVatAt Ca DuReAzA aNi Sa CaStIgI iNcReDeRe Si Ca DoAr In CatEVa SeCuNdE pOtI sA o PiErzi....

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Dum 12 Feb 2012, 19:24

Nu cred ca Sasuke e un EMO doar pentru ca are pielea alba si frizura aceia. Sakura nu prea se potriveste cu Sasuke, dar nu conteaza relatie lor de noi, conteaza cum vor face filmul(cum vor cei care lucreaza la Shippuden). [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Nu am nume adecvat
Academy Student
Academy Student
Nu am nume adecvat

Sex : feminin Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Fericităăă

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Mier 15 Feb 2012, 18:16

Mie imi plac amandoi. S-ar portrivi, doar ca, esti sigura ca ne amagim? Ai tu vreo idee despre ce s-ar putea intampla la sfarstitul Shippuden`ului? Pentru ca, eu pe bune ca n-am idee! :)
Cum zicea si `BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ` n-o sa mor daca n-o sa fie ei doi impreuna. Poate Sasu o sa moara singur. Fac ei un cuplu frumos, mai ales in fictiunile voastre, dar daca nu o sa se intample, eu cel putin o sa ma uit in continuare la Naruto. In fiecare saptamana, n-avem decat sa asteptam ca Sasuke sa mearga brusc, traznit de fulger, la Sakura si s-o sarute. :)))
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Sam 03 Mar 2012, 14:38

:) sasuke e emo:-/ mie nu mi se pare :d adica...la inceput era indiferent si cam infricosator :)) dar apoi ..mie chiar mi-a placut caracterul lui :">..si mi se parea destul de happy cateodata ..absolut normal :>...ar fi super sa fie cu sakura la sfarsitul anime`ului :>
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Sam 21 Apr 2012, 21:57

Nu se stie niciodata! Poate ca nu mai sunt multe sanse ca ei doi sa fie impreuna, totusi sunt sperante si vor fi intodeauna. Speranta moare ultima, asa ca noi vom crede in continuare in serial si speram sa fie impreuna! Si ce daca nu va fi? Noi tot vom continua sa scriem fic-uri si sa facem desene. Daca nu va exista acest cuplu inseamna ca trebuie sa stergem toate forumurile - la care s-a muncit atat de mult - SasuSaku?

Totusi eu una cred si voi crede mereu in cuplu![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Mier 25 Apr 2012, 12:20

Sincer toti de mai sus au dreptate in mare parte si ca sa iti raspund la intrebarea cu Emo sincer da. Si deasemenea cum s-a mai spus cand te indragostesti pur si simplu se intampla. Ca una este sa iti placa un baiat si alta este sa te indragostesti de el. Si eu chiar cred ca acest cuplu are sanse. happy2
Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Lun 30 Apr 2012, 11:56

Cu ce ne amăgim ? Cu faptul că ne dorim ca cei 2 sa formeze un cuplu ? Cum a zis şi Bubu dacă vor fi impreună foarte bine , dacă nu tot bine . Eu una mereu voi fi un fan înrăit al acestui cuplu . Şi cu toţii bănuiesc ca ne`am bucura să se intâmple ceva între cei 2 , dar asta numai Kishimoto ştie . Cam atât am avut de comentat .
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Mar 03 Iul 2012, 15:18

eu iubesc cuplul sasusaku o gramada in love dar nu stiu sigur daca vor ramane impreuna...adica sasuke a cam evitato, jignito , indepartat-o pe sakura de de el...dar nu se stie adica am auzit in timpul celui de-al 4-lea razboi shinobi in timpul unei lupte o v-a salva de la moarte poate ca atunci chiar va incepe relatia lor...adica ma rog macar mentala ( pentru ambii nu doar sakura) si mai tarziu la sfarsitul seriei sau poate chiar in akippuden (daca se face ) vor fii impreuna!!! love
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Vin 13 Iul 2012, 21:50

eu cred sa sai e emo sasusaku e cel mai dragut cuplu niciodata sa nu spui niciodata
Sus In jos
♀Look in the dark♀
Genin
Genin
♀Look in the dark♀

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Heaven
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 218
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : You.
Stare de spirit Stare de spirit : Confuza, chinuita de imaginatie...

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Mar 11 Sept 2012, 19:22

SasuSaku este un cuplu minunat. Nu sunt multe sanse sa devina realitate dar trebuie sa credem. Nu este imposibil, Sasuke se poate sa o iubeasca inca chiar daca nu o arata. Chiar daca nu este asa, este imposibil sa nu tina cat de putin la ea si la Naruto. Absolut imposibil!
De ce sa nu ne placa cuplul? Daca sunt atatea fani, trebuie sa fie cat de putin posibil cuplul. Si daca nu va fi? Mare lucru, imaginatia nu are limite. Asta nu inseamna ca vom renunta la fic-urile noastre sau ca nu vom mai folosi acest cuplu. Mie imi place cuplul si asta conteaza pentru mine, chiar daca sunt sanse de zero la suta sau nu stiu cat sa existe in realitate... chiar daca ma amagesc o fac pentru ca vreau! Nu ma afecteaza faptul ca se poate sa nu existe, cred in continuare precum toti ceilalti fani!^^
Sus In jos
Uchiha_Octavian_Augustus
Academy Student
Academy Student
Uchiha_Octavian_Augustus

Sex : masculin Localizare Localizare : iasi sat poieni
acebook acebook : https://www.facebook.com/pages/Naruto-shippuden/268576236604752?ref=hl
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal,ficuri,citit(nu ce credeti voi, nu carti ci ficuri:))
Stare de spirit Stare de spirit : merge,e binisor ,putin suparat in ultima vrme

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Dum 03 Mar 2013, 14:48

eu zic ca nu e chiar sas de EMO si pe mine ma enerveaza cel mai mult astia care spun ca Sasuke e (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) nui adevarat , da si eposibil sa ne inselam cu sasusaku zic si eu nu prea vad momente oricum eu cred da daca nu il impusc pe Kishimoto:)) hahahahahaaha
Sus In jos
Uchiha_Octavian_Augustus
Academy Student
Academy Student
Uchiha_Octavian_Augustus

Sex : masculin Localizare Localizare : iasi sat poieni
acebook acebook : https://www.facebook.com/pages/Naruto-shippuden/268576236604752?ref=hl
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal,ficuri,citit(nu ce credeti voi, nu carti ci ficuri:))
Stare de spirit Stare de spirit : merge,e binisor ,putin suparat in ultima vrme

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Dum 03 Mar 2013, 14:49

eu zic ca nu e chiar sas de EMO si pe mine ma enerveaza cel mai mult astia care spun ca Sasuke e (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) nui adevarat , da si eposibil sa ne inselam cu sasusaku zic si eu nu prea vad momente oricum eu cred da daca nu il impusc pe Kishimoto:)) hahahahahaaha

parerea mea
Sus In jos
Uchiha_Octavian_Augustus
Academy Student
Academy Student
Uchiha_Octavian_Augustus

Sex : masculin Localizare Localizare : iasi sat poieni
acebook acebook : https://www.facebook.com/pages/Naruto-shippuden/268576236604752?ref=hl
Nr. mesaje Nr. mesaje : 38
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal,ficuri,citit(nu ce credeti voi, nu carti ci ficuri:))
Stare de spirit Stare de spirit : merge,e binisor ,putin suparat in ultima vrme

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Dum 03 Mar 2013, 14:49

eu zic ca nu e chiar sas de EMO si pe mine ma enerveaza cel mai mult astia care spun ca Sasuke e (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) nui adevarat , da si eposibil sa ne inselam cu sasusaku zic si eu nu prea vad momente oricum eu cred da daca nu il impusc pe Kishimoto:)) hahahahahaaha

parerea mea
Sus In jos
Lottie.
Academy Student
Academy Student
Lottie.

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tg-Jiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 3

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Lun 01 Iul 2013, 02:05

Pana la urma nu conteaza atat de mult daca ei vor fi sau nu impreuna(Doamne.. nu pot sa cred ca eu spun asta. EU, un fan inrait al cuplului sasuSaku) deoarece Naruto este un anime minunat ce are foarte multe de oferit si nu e un capat de lume doar pentru ca cei doi nu vor fi impreuna. Intr-adevar, dupa parerea mea ei se potrivesc foarte bine, insa Sasuke nu o merita pe Sakura. Da, nu neg faptul ca in prima parte era fooarte enervanta si slaba, insa a evoluat. Sasuke e un criminal obsedat de ura ce-i intuneca sufletul si e incapabil sa vada cate persoane tin la el. Dupa parerea mea, el nu merita nimic bun, cu toate ca imi e mila de el. Mila pentru ca s-a inecat atat de mult in ura sa incat nu poate fi fericit.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
De ce ne amagim Asss10De ce ne amagim J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Mier 30 Oct 2013, 09:50

Sincer cred ca sasuke este frumos, si din cauza momentelor SasuSaku din prima serie si faptul ca eram mica cand ma uitam, ma fac sa cred in acest anime. In rest nu stiu ce sa mai cred rolling on the floor
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
De ce ne amagim J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Sam 02 Noi 2013, 21:22

Daca e sa fie amagire, asa sa fie. Omul isi imagineaza ori ce  doar sa ii fie lui pe plac
Sa asteptam si noi finalul si apoi sa spunem daca ne-am amagit ani intregi sau nu.
Sus In jos
xSebi
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 22
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau pe afara cu baietii..
Stare de spirit Stare de spirit : Ce-i aia? :))

De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19Mier 25 Dec 2013, 18:01

Nu ne amagim deloc,daca nu se intampla asa nu putem la il impuscam pe Kishimoto.Eu chiar as da o sansa acestui cuplu(SasuSaku).
Dar la intrebarea :Sasuke este Emo? Nu,el nu este Emo.
Parerea mea
Sus In jos
Continut sponsorizat




De ce ne amagim Empty
MesajSubiect: Re: De ce ne amagim   De ce ne amagim I_icon19

Sus In jos
 

De ce ne amagim

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-