Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Purishira
Academy Student
Academy Student
Purishira

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Botosani
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : anime-uri ,manga, karaoke, volei ,karate, scoala, zambet:D
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita,Trista,Melancolica si Somnoroasa :D

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19Sam 11 Feb 2012, 01:03

Pai cum stiti Naruto nhu este real ca sa-ti apara in fata ochilor dar apare in mintea noastra cu un zambet larg pe fata spunand:"I'm absolutely gonna be named The Hokage!You just watch!I never go back on my word!That's my way of the ninja!...aceste vorbe sunt ca o alinare,pentru-ca ma inspira sa ajung mai sus ,sa lupt cu viata si cu tot ce imi sta in cale!!!...as vrea sa aud si parerile altora ..ce ii inspira pe altii vorbele lui si caracterul sau.:D a hug
:;):
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19Dum 12 Feb 2012, 19:52

Ce-mi inspira mie Naruto?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vointa de a continua, puterea de a crede ca nimic nu este imposibil, credinta de a duce totul la capat, speranta ca voi avea mereu prieteni aproape. Mult haz desigur. Ma invata sa stralucesc in lumina lumii alaturi de zambetul meu. Ma invata sa cred ca pot face orice, ca pot darama bariere, ca pot fi eu insumi fara sa-mi fie frica de ce spun oamenii. Imi da lectia vietii, aceea ca nu totul este perfect, dar in acelasi timp imi replica faptul ca oamenii sunt asa cum ii vad eu. M-a ajutat sa vad aceasta lume. Sa o vad vesela si colorata. Avem atatea de preluat de la Naruto. Sa facem haz de necaz, sa devenim seriosi atunci cand trebuie, sa gandim mai mult cu inima si cel mai important sa ne urmam CALEA!

Finetti va iubeste
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Purishira
Academy Student
Academy Student
Purishira

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Botosani
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : anime-uri ,manga, karaoke, volei ,karate, scoala, zambet:D
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita,Trista,Melancolica si Somnoroasa :D

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19Mar 14 Feb 2012, 19:32

betiale sentimente :D
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19Dum 29 Iul 2012, 00:19

ca pot infrunta pe orcine oricand
ca pot fi speciala
ca pot avea orice happy2
Sus In jos
MadaLoveNar
Academy Student
Academy Student
MadaLoveNar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Satul Viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul :x
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna can-ntotdeauna XDDDD

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19Sam 15 Sept 2012, 00:51

Ce-mi inspira mie Naruto. Aici ar fi mai multe motive dar mai bine le scurtam, nu? :P
Pai clar, ii raman datoare atat lui Naruto, cat si anime-ului in sine deoarece pur si simplu ma schimbat. Ma ajutat sa vad lumea cu alti ochii si sa zambesc, in acelasi timp facandu-ma sa ammai multa incredere in mine. Adevarul ca nu reusesc nimic dar nu renunt, la fel cum nici el nu a facut asta. Totusi, nimeni nu si-a pus prea multa speranta in el iar acum, dintr-un nimic a ajuns eroul satului si viitorul protector al lumii, vointa lui la adus unde este iar asta ma ajutat si pe mine sa-mi dezvolt increderea de sine. E adevarat ca viata e grea dar eu totusi reusesc sa-i gasesc partea buna de cand cu Naruto.
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19Lun 17 Sept 2012, 20:17

ce-mi inspira mie naruto?pai multe
Imi spune sa nu ma dau batuta niciodata,sa cred in visurile mele ,ca am prieteni care sunt mereu langa mine si sa fiu eu insumi nu imi pasa ce spun altii despre mine daca eu ma simt bine, sa am incredere in mine.Acest anime ma schimbat foarte mult de cand ma uit la el ma simt eu insumi.Unii imi zic ca daca ma uit la naruto sunt un copil de 6 ani dar nu imi pasa ce spun ei.
Sus In jos
Purishira
Academy Student
Academy Student
Purishira

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Botosani
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : anime-uri ,manga, karaoke, volei ,karate, scoala, zambet:D
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita,Trista,Melancolica si Somnoroasa :D

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19Dum 14 Oct 2012, 17:16

multumesc pentru raspunsuri si ma bucur ca sunteti mandri de ceea ce sunteti si cu cat scrieti mai mult despre voi si Naruto cu atat eu ma bucur ca nu sunt singura cu aceasta "obsesie" frumoasa
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19Dum 11 Noi 2012, 17:39

Mie Naruto imi inspira sa fiu puternica si sa imi infrunt dusmanii oricand.. Ca nimic nu este imposibil daca vrei sa faci un lucru...si sa am incredere in fortele mele.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Asss10Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19Mier 30 Oct 2013, 16:01

Sa lupti pentru prietenii tai, pentru ceea ce ai. Sa nu renunti niciodata. Nu poti face nimic de unul singur dar impreuna da.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? Empty
MesajSubiect: Re: Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?   Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden? I_icon19

Sus In jos
 

Ce sentimente va inspira din episoadele serialului Naruto si Naruto Shippuden?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-