Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku...vor putea... Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku...vor putea... Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SasuSaku...vor putea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
"Andra"
Chūnin
Chūnin
SasuSaku...vor putea... 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Sam 17 Mar 2012, 11:58

Sall-Sall tuturor

Am o micuta intrebare pentru voi

Credeti ca dupa ce vor fi impreuna (poate se va intampla) , vor putea uita trecutul?

Si prin trecut ma refer la tot ce s-a intamplat.
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Mier 11 Apr 2012, 19:56

Pai eu una sper dar manga si anime nu dau de inteles.Dar trebuie sa fim optimisti.Citisem pe un sait ca cica la sfarsitul seriei Sasuke recunoaste ca o iubeste pe Sakura si isi intemeieaza o familie cu ea
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Mier 11 Apr 2012, 21:14

Eu sunt de parere ca vor putea uita...+ca Sasuke era orbit de razbunare ( angry ) cand vroia sa ii faca rau Sakurei...sper ca pana la sfarsit sa faca un cuplu,le-ar sta foarte bine impreuna ! in love
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
SasuSaku...vor putea... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Mier 11 Apr 2012, 22:48

Totul este posibil!
Nu se stie sigur daca vor fi impreuna dar eu sper ca Masashi nu isi va dezamagii fanii .
Sasuke nu stiu daca o iubeste pentru ca este orbit de aceasta razbunare... dar in copilarie cand era echipa 7 se vedea ca ii pasa de Sakura..dar pot sa zic ca si de Naruto.
In manga nu este clar si nici in anime.. eu stau si citesc de fiecare data cand apare un nou capitol la manga sa vad ce urmeaza..
Sakura il iubeste in continuare pe Sasuke ..in ciuda faptului ca a incercat sa o ucida dupa lupta cu Danzo.
Imi doresc ca Sasuke sa se intoarca in Konoha si sa fie impreuna cu Sakura...
Sunt sigura ca mai sunt multi care isi doresc acelas lucru ca si mine.:D
Noi doar trebuie sa asteptam.. sa vedem ce surprize ne aduce Kishi-sama .^^


Ultima editare efectuata de catre ☆Ďęęą☆ in Mar 15 Mai 2012, 10:51, editata de 1 ori
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Sam 21 Apr 2012, 21:52

Nu se stie exact. S-ar putea sa uite trecutul. Totul este posibil! Eu as fi incantata sa fie impreuna, poate se intampla o schimbare de 90 de grade si Sasuke o sa fie convins sa se intoarca in sat. Apoi poate usor, usor o sa se indragosteasca de Sakura, daca nu este deja.

Totusi este putin probabil sa se intoarca fara o lupta decisiva intre el si Naruto. Asa ca asteptam sa vedem ce se intampla cu un episod pe saptamana! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Sam 12 Mai 2012, 15:49

Irina a scris:
Citisem pe un sait ca cica la sfarsitul seriei Sasuke recunoaste ca o iubeste pe Sakura si isi intemeieaza o familie cu ea
Ce mi-as dori sa ai dreptate , Irina si sper s a ai ca s i eu mi-as dori asta la fel .
Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Joi 17 Mai 2012, 09:28

Sincer, nu cred, desi imi doresc. Probabil Sasuke, la sfarsit, va veni la Sakura, care il va respinge, iar in acea clipa, el isi va da seama ce a pierdut... Pentru ca sunt sigura ca Sakura nu mai e asa 'in limba' dupa Sasuke, deoarece ea acum in razboi, lupta pentru Naruto, impotriva Akatsuki, iar si Sasuke este in Akatsuki, eventual sper sa se razbune pe el, sa il faca sa sufere cum a facut-o si el... Parerea mea... Ar fi ciudat asa, sa uite dintr-o data totul, calcandu-si pe orgoliu intr-un asa fel... Sa uite cum a incercat sa o omoare... Nu cred, sincer, dar v-am spus, chiar mi-as dori sa fie impreuna... De cand eram mica si ma uitam la prima serie doream ca ei sa fie impreuna... bere
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Lun 21 Mai 2012, 18:08

Ok...deci nujtiu ce sa zic :-??
Si eu imi doresc precum toata lumea ca ei doi sa fie impreuna happy2...dar nu sunt sigura ce se va puta intampla happy2
Oricum in anime si si in manga Sasuke este orbit de a se razbuna si nu isi poate schimba atitudinea dintr-o data la 360 de grad...cel putin asa cred eu heh
Dar oricum si eu am inteles ..din surse bine puse la punct happy2...ca Masashi Kishimoto creatorul anime-ului Naruto un il lasa asa pe unul dintre cele mai preferate personaje ale sale happy2
Adica sa fie cu baieti rai si na..intelegeti voi heh
Deci sa speram ca are un happy End love

Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Vin 25 Mai 2012, 08:51

Si va rog, nu mai spuneti lucruri gen ' Sasuke ii spune Sakurei ca o iubeste si isi intemeiaza o familie cu ea ' pentru ca e complet neadevarat. Sunt intr-adevar website-uri unde sunt scrise lucruri despre Naruto PUR FICTIVE. In manga, in momentul de fata, nici nu s-a ajuns la asa ceva. Niciodata in Shippuden nu a fost o astfel de tentativa, asa ca va rog nu mai alsati orice site cu minciuni sa va prosteasca. Nu e adevarat, as vrea, ati vrea, noi toti probabil am vrea, insa nu asta e realitatea. Nimeni nu stie cum se va termina Naruto, pentru ca este o poveste foarte intortocheata...
dance2
Sus In jos
HitMaNx_x
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Pe Ori Unde :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Vin 25 Mai 2012, 14:08

EU unul as vrea Naruto sa fie cu Sakura love
Deoarece Naruto a salvat-o din multe necazuri ........Parereamea happy
Sus In jos
PhenomenaL
Genin
Genin
PhenomenaL

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Nu stiu :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : AMV ; Music ;

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Lun 04 Iun 2012, 13:18

Nush daca vor fi vro data in preuna....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dupa ce am vazut ca Sasuka a incercat sa o omoare pe Sakura
Sus In jos
https://osu.ppy.sh/u/Akyen
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
SasuSaku...vor putea... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Mar 05 Iun 2012, 11:46

Sincer nu stiu.... Nu cred ca vor uita de trecut, cel putin Sakura. happy
Astept sa vad autorul anime-ului ce doreste sa se intample mai departe, iar apoi poate imi fac o parere.......
Sus In jos
Somber
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Sam 16 Iun 2012, 21:48

Pai NaruSaku nu se poate,Pentru ca Sakura este sora lui Naruto :| Sakura seamana cu mama lui Naruto,Nu? confuz
Sus In jos
Sk.
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Sam 30 Iun 2012, 11:12

De ce toti sunteti oribiti dupa dragostea lor ? Pana la urma Sasuke a tradat-o pe Sakura,incercand sa o omoare (aproape a reusit),si-a tradat cel mai bun prieten,si-a tradat tot satul. Eu as vrea sa vad o lupta pana la moarte intre Naruto si Sasuke cum a promis Naruto dar sper ca doar Naruto sa se treazasca din aceea lupta.
Sus In jos
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Dum 08 Iul 2012, 10:26

Nimic nu e imposibil totul tine de ei ( ma rog de autorul care face pers. Kishimoto ) de ei doi adica daca Sasuke vrea sa uite va uita si Sakura la fel ...
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Joi 26 Iul 2012, 20:27

deci toti se intreaba despre iubirea lui sasuke pentru sakura nu?
va zic eu. chiar daca kishimoto nu vrea sa o faca prea curand eu va zic ca ei sunt facuti unul pentru celaalalt si o sa fie impreuna asa cum stiu ca pe mine ma cheama madalina!
asa ca sa nu va mirati ca asta e sa se intample.
Sus In jos
Bia18
Academy Student
Academy Student
Bia18

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatul cu privirea .Problem :))?
Stare de spirit Stare de spirit : Ok :)

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Joi 26 Iul 2012, 20:39

Nu cred ca cei doi vor fi impreuna , Vise ..desii ar fi frumos ..dar nu prea cred. Eu una nu cred pana nu vad cu ochii mei . Avand in vedere ca Naruto o iubeste pe Sakura , nu vad de ce nu ar putea si un Naru Saku , ..daca Sasuke e orbit de rautate si putere . In Naruto simplu ar mai merge SasuSaku ...dar in Naruto Shippuden nu prea cred :D

I`m sorry pt fanii SasuSaku ...dar nu mai credeti tot ce se scrie pe net . Cuplul e inventat de fani...nici in manga nu sunt semne de apropriere intre ei doi . Asa ca Wake up! Realitatea e alta 8-|
Sus In jos
https://www.facebook.com/pages/Pentru-suflet-/355380031155473
~$^Angelique^$~
Academy Student
Academy Student
~$^Angelique^$~

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata PC-ului
acebook acebook :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tampenii evident :)))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Lun 30 Iul 2012, 21:20

Pai am citit undeva , parca , ca la sfarsit Sasuke isi da viata pentru ai ap[ara pe ei si ca Naruto va ramane cu Sakura . Am inceput sa-i injur pe aia care a facut serialul si nu puteam sa imi mai scot chestia asta din minte , gen ,, Da doamne sa nu fie adevarat si sa ramana Sasuke cu Sakura si Naruto cu Hinata , te roooogggggg !!!!!! " si am tinuto asa vreo cateva zile .
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
SasuSaku...vor putea... Asss10SasuSaku...vor putea... J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Mier 30 Oct 2013, 09:27

In primul rand sa speram ca vor fi impreuna.
In al doilea este evident faptul ca iubirea adevarata te face sa uiti de trecut.
Acum traim si aflam noi ce se intampla.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Mar 23 Sept 2014, 21:55

Pai, trecutul se poate uita foarte usor, adica Sakura inca il iubeste pe Sasuke, chiar daca a incercat sa o omoare, a recunoscut-o singura in episodul " Ninja medicali in pericol", atunci cand ala si-a declarat dragostea fata de ea. 
Iar daca ea a putut sa treaca peste asta nu inteleg de ce Sasuke nu ar putea, la urma urmei ea doar a incercat sa il opreasca inainte sa devina mult mai rau, a avut intentii bune. 
Cam asta cred eu: SasuSaku e posibil.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
SasuSaku...vor putea... J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Vin 26 Sept 2014, 11:55

SPOILER ALERT!


Am citit ieri noul capitol din manga si pot sa spun ca sunt profunddddd dezamagita de ceea ce s-a intamplat. Am fost fericita cand am vazut acel mic moment Sasusaku din capitolul 685 insa cel de ieri, adica 693 imi demonstreaza ca Sasuke nu o sa fie niciodata capabil sa iubeasca pe cineva si ca el este inca blocat in trecut. Mi-a parut rau de Sakura, chiar il iubeste si din nou i-a marturisit lui Sasuke acest lucru, a si recunoscut ca este patetica pentru ca nu poate sa faca nimic, o admir pe rozalie pentru curaj si pentru sentimentele pure pe care le are pentru el. Insa Sasuke, PENTRU CA ESTE SASUKE, a folosit aceeasi replica: You are annoying..si a lovit-o in piep! Da..lume..... timp de 2-3 minute eu am stat si m-am uitat la monitorul laptop-ului ca o fraiera, am fost socata si imi era efectiv frica sa continui sa citesc. Insa dupa aceea mi-am dat seama ca a fost doar o ILUZIE pe care doar Sakura o vedea, fiindca Sasuke a bagat-o intr-un genjutsu pentru a nu se baga intre el si Naruto in lupta. Kakashi si Naruto au sarit in apararea Sakurei spunand ca ea chiar il iubeste si a vrut sa il salveze de intuneric dar Sasuke a ales sa spuna: Nu stiu de ce ma place/iubeste si sincer sa fiu eu nu sunt interesat de ea, mai este o traducere unde scrie ca: Nu vad un motiv pentru care sa o iubesc..si nu inteleg de ce m-ar iubii si ea pe mine.. Lovitura sub centura pentru Sakura, insa ea nu a auzit acest lucru fiindca este in acel genjutsu..Mai este ceva interesant in capitol....Iubirea Sakurei pentru Sasuke ii aduce aminte brunetului nostru despre iubirea lui pentru familie, ciudat..?! Nu stiu ce sa mai cred, acest capitol poate sa fie un :R.I.P pentru SasuSaku dar si pentru NaruSaku si cred ca NaruHina o sa se intample. I hate you Kishi-sama! T.T
 
Sus In jos
aidam98
Academy Student
Academy Student
aidam98

Sex : feminin Localizare Localizare : cluj
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 1

SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19Mar 30 Sept 2014, 17:05

Sakura cu singuranta va uita trecutul, caci cea mai mare dorinta e de a-l scoate pe Sasuke din intuneric. Sasuke, daca o va iubi va uita si e trecutul (si cu siguranta o va iubi).
Sus In jos
Continut sponsorizat




SasuSaku...vor putea... Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku...vor putea...   SasuSaku...vor putea... I_icon19

Sus In jos
 

SasuSaku...vor putea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-