Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dam petrecereee!!! - O noua performanta!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dam petrecereee!!! - O noua performanta! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 17 Apr 2012, 14:09

Avem 2000 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: Karo

Membrii nostri au postat un numar de 124594 mesaje în 4471 subiecte


Si noi care credeam ca abia in vara o sa avem 2000 de membrii. :O
Deci , suntem cei mai tari! Cei mai buni! good job
Oooo. Cred ca pana in vara avem 3000. :> :>
Oricum felicitari dragilor, felicitari noua, staff-ului si tuturor membrilor, care s-au inregistrat si au facut ca forumul sa creasca. :x
nr1 - Oh daa! nr1

dance 2 dance1 dance 2 dance1
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 17 Apr 2012, 14:16

Bravo voua...Meritati toate laudele...Sunteti minunati, implicati si daruiti aestui forum. Aceasta performanta era inevitabila. Cu un asa staff minunat nu e o minune.
Si eu cred ca in vara o sa ajungeti la 3000 de membri. Este cel mai bun si organizat forum. Felicitari si tine-ti-o tot asa.
Pupici si SPOR LA MUNCA:X
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 17 Apr 2012, 14:17

Bravooo noua !!!!!!! nr1 nr1 nr1 nr1 nr1
Suntem cei mai tari , ai dreptat •Milkshake™️ , pana la vara vom avea 3000 de membri , iar pana la toamna 4000 , suntem cei mai tari ! good job
Familia noastra creste din ce in ce mai mare pe zi ce trece .
Tuica si vin , bere si sampanie de baut pentru toti ! friends
Timpul petrecerii prieteni ! dap !
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 17 Apr 2012, 15:01

2000 de membri huh?
vai si doar acum catev zile erau vreo 1930, vai vai via, crestem rapid, bravo noua ❌x:x
Partyy friends
hehe, felicitari tuturor pentru munca depusa, membri adusi pe forum si toate subiectele minunate pe care le-ati facut, felicitari :*
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 17 Apr 2012, 20:12

Deci sa va zic ceva .
Eu i`am aratat lui Milkiii de performanta noastra , insa eram pe contu ei si naa :-w
Deci is foarte emotionata de performanta asta , cand am vazut eu am ramas gen :


♥️ Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Images?q=tbn:ANd9GcRvlO5OAeqIHWc6xMtTH1otK3nRhigGmbvh0RwiWS6k12UnPIH_ew ♥️

Noi tot ziceam , pana in vara poate strangem 2000 , insa uitativaaaaaaaaaa !!


17 APRILIE 2012 !


pacat ca e 17 si nu e alta data , sa fie toate pare :o3 :*

Ieieieieieie , pana in 2013 vom fi vreo 4000 huh? !!!

YEAHHHH , JAAAAAA , DAAAAAAA !!! ♥️♥️♥️
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 17 Apr 2012, 20:31

Felicitari dragii mei, sunteti cei mai tari. dap !
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 17 Apr 2012, 23:49

Felicitaaari tuturoor! <3 Si eu acum cateva zile ma uitam si erau ceva gen 1930. think Credeam ca prin mai poate o sa avem 2000 dar de undee :o.

Si stiti ce conteaza cel mai muult? :o3 Ca toti suntem prietenosi intre noi si nu ne certam ;;). o familiee :x. -> Nu conteaza numai cantitatea, ci si calitatea :">.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Asss10Dam petrecereee!!! - O noua performanta! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Joi 19 Apr 2012, 13:23

Bravo!
Dar nu cred ca ar trebui sa ne grabim cu afirmatiile.
Anul trecut am facut 1000, anul asta 2000, credeti ca doar in aste 2-3 luni pana-n vara vom face 3000? lough si la toamna 4000 lough ?
Mi-ar place si mie, dar nu. Avem nivoii di timp pentru urmatoarea mie heh

Cu toatea astea, am ajuns la 2000, si cred ca toti membrii forumului ar trebui felicitati, deeeci..
Felicitari maimuticilor! a hug
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Joi 19 Apr 2012, 16:24

Felicitări la toți :D
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Joi 19 Apr 2012, 19:06

pai suntem cei mai tari happy2
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 24
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Joi 19 Apr 2012, 21:57

Hihihi ;)) a venit si momentul asta
Am facut 2000 de membrii sa ne bucuram
Cum a zis si Milky sa dam petrecere Dam petrecereee!!! - O noua performanta! 807803 Dam petrecereee!!! - O noua performanta! 197722
Sus In jos
Đebra ۞
Academy Student
Academy Student
Đebra ۞

Sex : feminin Localizare Localizare : In paharul tau cu Tequilla . :]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 1

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 24 Apr 2012, 20:42

Bravooo Nouaa <33
2000 de membri 8-> :x:x !
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Dam petrecereee!!! - O noua performanta! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 24 Apr 2012, 22:01

Eu sincer nu ştiu de ce ne agităm atât. Era de aştept, my opinion. Ştiam încă de când m-am alăturat acestui forum că va prinde foarte mult public. Este bun, staff-ul face ce trebuie deci ce poate fi mai bine ? * laughs*

Eu sunt mândră pentru această reuşită, cu siguranţă o să mai primim în familia noastră mulţi alţi fraţi/ surori.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
KIlgsd
Academy Student
Academy Student
KIlgsd

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : -3

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Lun 30 Apr 2012, 17:44

O sa aveti cu un membru mai putin, forumul e de rahat( ca si mine de altfel - intervenit de Arcade). [ am si incalcat o regula ....] Nu stiu de ce mi-am facut cont aici..pe semne ca eram beata....regret! E un forum naspa( precum subsemnatul - intervenit de Arcade) plin de fitze.... Va parasesc ....oricum nu o sa mai tina mult..

Adaugat de Arcade:
Ba din contra ... nici n-ai idee cat de mult o sa tina dap ! .
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dam petrecereee!!! - O noua performanta! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Lun 30 Apr 2012, 19:44

Draga KIlgsd,

Noi chiar nu tinem membrii cu forta. Daca vrei sa ne parasesti foarte bine, Drum bun si cale batuta.! :) Sa stii ca si noua ne pare la fel de rau ca ti-ai facut cont pe acest forum. Si ai face bine sa nu mai incalci nici o regula. dap ! Daca tie ti se pare forumul nostru de ''rahat'' de ce ti-ai mai facut cont, asta ma intreb. Si astfel de pareri, eu te rog sa ti le tii pentru tine, doarece nu intereseaza chiar pe nimeni. happy Si chiar nu inteleg ce vezi tu ''naspa'' la el, sa unde ai vazut ''fitze''.

Si uite asa, ca o mica curiozitate. Suntem cei mai buni de cand s-a infiintat forumul. :) Asa ca mica ta ''crtitica'' nu ne va afecta chiar deloc.

Cum am spus, ai face bine sa-ti pastrezi parerile si sa nu mai folosesti acest limbaj. ^^

Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Lun 30 Apr 2012, 19:59

Alt copil copac :-j confuz

Draga KIlgsd ,

Chiar m-am saturat de oameni ca tine . ! nervi! In loc sa te iei de forumul nostru , care apropo , e locul 1 ^^ , mai bine nu mai intra pe contul acesta care cred ca ti l-ai facut de prostie , cum ai zis tu "beat" . Eu sincet te-as ruga sa pleci de pe forum fara ciondaneala , ca vad ca oricum ne-am facut forumul in toate felurile : de "rahat" , "naspa" si nu mai stiu cum . ^^' happy2
Imi cer scuze pentru cuvintele urate care le-am folosit ,dar mainile mi-au tremurat in timp de scriam aici ,.
Deci , ultimul punct din discutie care vreau sa ti-l spus este :
Te-as ruga sa nu mai intri pe cont in veci . Sau daca intri vorbeste civilizat si nu te lua de nimeni --> Cu alte cuvinte respecta regulamentul ^^ .

Ciuss . ! yeah
Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mar 01 Mai 2012, 18:04

On the way to 3000!!! We are the beest!

Cel mai bun si cunoscut forum! Fortaa!! nr1 dance 2
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Mier 16 Mai 2012, 23:37

Va corectez..
Avem 2202 membri inregistrati Dam petrecereee!!! - O noua performanta! 348112
Bravo noua Dam petrecereee!!! - O noua performanta! 385627!! Dam petrecereee!!! - O noua performanta! 626152

Tot inainte dragilor Dam petrecereee!!! - O noua performanta! 273918!
Sus In jos
ZuZuLiNa
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,cititul,moda si iesitul in oras cu prietenii mei
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu zambareata

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Joi 17 Mai 2012, 14:21

Draga ,,mea" KIlgsd

Nimeni nu tea obligat sati faci cont dar tineti parerile pentru tine ca cine te aude pica pe spate.Forumul acesta are ceva deosebit cea ce tu nu o sa cunosti niciodata cu adevarat:oameni buni primitori un staff care se implica si tine cont de cea ce vrem,care cea ce tu numesti ,,fite" pentru mine inseamna o buna educatie sau cei sapte ani de acasa.Nu ne prea pasa ca parasesti tu forumul caci alti sute chiar milioane persoane sau inscris.


[b][u][i]BRAVOOO VOUA CU SINGURANTA SUNTETI CEI MAI TARI!!!!!!!! dance2 bere nr1 music friends dj dance1 dance 2 hug2 beer2 fun banda
Sus In jos
ZuZuLiNa
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,cititul,moda si iesitul in oras cu prietenii mei
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu zambareata

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Joi 17 Mai 2012, 14:32

MIII DE SCUZE PENTRU LIMBAJUL MEU neadecvat dar cand vad oamenii de asemenea fel imi tremura toate incheieturile.Inco data sute mii de scuze si va rog iertatima sad very sad please
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dam petrecereee!!! - O noua performanta! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Joi 17 Mai 2012, 14:51

Cum am spus si repet: CEI MAI TARI! good job good job Cu toata modestia, suntem cel mai bengos forum! =)) :x :x :x

2202 membrii. Ai de capu' meu! =)) Serios, pana la sfarsitul verii facem 3000. :) :x

Haidem, s-o tinem tot asa. >:D<
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Joi 17 Mai 2012, 18:37

Chiar nu ma mira ca forumul are atatia membri. Inainte sa gasesc forumul acesta am intrat pe multe altele dar asta m-a atras cu adevarat! Este cel mai tare forum! Avem de toate. nu te plictisesti. Daca nu mai poti citi ficuri pentru ca ai obosit te poti juca la jocuri forumiste cu ceilalti, poti citi glume, poti vedea videoclipuri..Nu le insir pe toate pentru ca mi-ar lua pre mult. In concluzie: Este cel mai frumos forum, staffu sa se tina de treba ca pan acum si hai cu 10 000 de membri. (Ceilalti viseaza la prea putin lough )
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Lun 18 Iun 2012, 23:23

dance2 Tin sa va anunta ca avem 2400 de membri pe forum,cel mai nou membru fiind Aprile oficial ne merge bn si avem cel mai tare forum cu cel mai de treaba si grijuliu staff si lume si draga KIlgsd iti zic si eu ceva tu nu ai sti ce e ala un forum frumos cu oameni educati pe care tu ii numesti fitosi nici daca te-ar musca de picioare sa moar eu.Sa sti ca nu te-a obligat nimeni sa te inscri si daca tot nu tia placut nu tb sa jignesti un forum foarte tare si niste oameni uluitori
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Dam petrecereee!!! - O noua performanta! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Dum 01 Iul 2012, 12:35

Aaaaaa! huh? huh?

2400 membrii. :> Facem membrii pe felieee. =)))

Bravo noua. a hug
Sus In jos
NaTy nAtY EvIl
Genin
Genin
NaTy nAtY EvIl

Sex : feminin Localizare Localizare : PESTE TOT SI NICAIERI
acebook acebook : https://www.facebook.com/sabou.natalia?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 160
Puncte : 188
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa citesc , sa scriu si sa traiesc
Stare de spirit Stare de spirit : In love

Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19Dum 01 Iul 2012, 19:00

SUPER TARE

BRAVO NOUA !!!!!!! frumos topic/mesaj
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dam petrecereee!!! - O noua performanta! Empty
MesajSubiect: Re: Dam petrecereee!!! - O noua performanta!   Dam petrecereee!!! - O noua performanta! I_icon19

Sus In jos
 

Dam petrecereee!!! - O noua performanta!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Suntem Numărul 1!!!-