Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
De ce urmariti animeul Naruto ? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
De ce urmariti animeul Naruto ? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 De ce urmariti animeul Naruto ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Vin 20 Apr 2012, 18:20

Pai dupa cum spune si titlul : De ce urmarit animeul Naruto , adica ce va face sa il vizualizati in continuare ? Eu una iubesc totul la acest anime , este plin de actiune , drama si asa mai departe . Iubesc tot la el si asta este ce ma face sa il vizionez in continuare . Stateam si ma gandeam de ce urmaresc oare acest anime si singur raspuns pe care il gaseam este ca : Il iubesc, are actiune , draa , relatia dintre personaje , faptul ca Naruto nu renunta niciodata si in ciudata faptului ca oamenii din Konoha credeau ca este doar io pacoste , un monstru , el a contiunat sa spere ca intr-o buna zi va fi acceptat de toti ceilalti si iata ca s-a si intamplat . think

Deci , ce va face sa vizualizati acest anime ? think
Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Sam 12 Mai 2012, 15:19

Pai, eu il urmaresc pentru ca este o combinatie din toate. Fiecare sentiment este compensat de cate ceva, in combinatie cu umor, dar si lacrimi in unele momente. Ma misca faptul ca reprezinta o evolutie. Copilul mic, numit Naruto Uzumaki care ' teroriza ' satul si tot ce misca in el, ajunge sa faca un razboi sa se invarta in jurul lui, dar in acelas timp... El devine puternic, el ne invata ca orice este posibil. Mi se pare o intruchipare perfecta a realitatii. Si lasand sentimentele deoparte, eu ma mai si uit ca sa il vad pe Deidara. Muhaha! rusinos in love.

Acum revenind, consider ca este cel mai bun anime. Are cate putin din fiecare.
Sus In jos
K
Genin
Genin
K

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 129
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Fotbal
Stare de spirit Stare de spirit : Fericit

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Mar 03 Iul 2012, 16:26

De ce ma uit la serial?Hmmm...inca din copilarie il urmaresc si nu ma pot lasa de el, cum ai spus si tu are drama si actiune plus putina comedie, si asta-i tot ce vreau de la un serial.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
De ce urmariti animeul Naruto ? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Joi 05 Iul 2012, 11:04

Eu ma uit la acest anime de cand eram mica...si pot sa spun ca am devenit pur si simplu dependenta de tot ce tine de el. Imi place ideea, actiunea si suspansul despre ultimul episod, pentru ca nimeni nu are idee cum se va termina. :D.
Recunosc ca mai urmaresc anime-ul si pentru Sasuke :D. Mi-a placut acest personaj de la inceput..:D :X.


Ultima editare efectuata de catre ~ Deya ~ in Dum 11 Noi 2012, 17:47, editata de 1 ori
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Joi 05 Iul 2012, 14:27

Eu il urmaresc pentru ca ma atras de cand era jetix( am uitat cum se scrie corect ) si era Naruto la nu mai stiu ce ora. Mereu veneam de afara sa ma uit la Naruto. Imi place si ma uit in continuare pentru ca are acctiune, are dramam, are tot ce vrei si tot ce iti place. Naruto nu o sa fie nicodata vechi. El mereu o sa fie pe primul loc pentru uni dintre noi nr1 Poate il urmaresc si pentru al vedea pe Sasuke, si Naruto good Doua bunaciuni la pahet what?lol! Dar Sakura exagereaza cand il bate pe bietul Naruto. El face orice ca sa o apere puppy eyes Anyway intram prea mult in detali rainbow :\

Bay Bay
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin
ElaKrev

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 792
Puncte : 874
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Sam 28 Iul 2012, 23:53

de mica ma uitam nu chiar in fiecare zi dar totusi natuto a ramas intr-un colt de suflet
Sus In jos
naruhinasasusaku
Academy Student
Academy Student
naruhinasasusaku

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Animeuri, ficuri, muzica, desenul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde de zi

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Sam 04 Aug 2012, 14:48

Animeul Naruto a fost pentru mine inceoutul la tot ce fac astazi. M-am indragostt de poveste si am tot continuat sa ma uit la el. M-am indragostit de personaje si ma regaseam in unele dintre ele. Mi-a placut mult seria si inca imi place, iar acum continui sa ma uit la Naruto Shipppuden. Este un anime ce merita vazut.
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Joi 30 Aug 2012, 16:02

Ma uit la acest anime decand eram mica mereu ma uitam la jetix si mai are si acum la animax naruto pentru mine nu este vechi este cel mai tare
dar nu imi mai place de sasuke imi place doar de naruto
naruto mereu a salvato pe sakura si totusi tot nu il place sad
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Joi 30 Aug 2012, 16:35

Eu iubesc anime-ul din cauza povestii sale si a personajelor. Personajul Naruto m-a invatat cateva lectii de viata si pentru asta ii multumesc.
Un alt motiv ar fi drama constanta si dialogurile pline de inteles intre persoanje, care pur si simplu ma introduc in lumea ninja.
Eu una as locui acolo cu cea mai mare placere. Ceea ce-mi place foarte mult este ca de la episod la episod , suspansul devine insuportabil de prezent.
Mereu ma gandesc 'dar oare ce va fi in episodul viitor?' Mda. yeah
Si ultimul motiv , este aparitia lui Sasuke , varianta masculina a ceea ce reprezint eu.
Atat am avut de spus.
Meli&Co

PS: Multumiri multe pentru topic-ul acesta happy
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Joi 30 Aug 2012, 16:51

Hei dragelor si dragilor,

am ajuns şi eu pe aici. Eu urmăresc animeul Naruto de când eram prin clasa I-a sau a II-a, de când a apărut pe Jetix. Păcat că nu mai este. Cu toate acestea după ce Jetix s-a desfinţat, am uitat preţ de câţiva ani de el, până l-am gasit din nou pe Animax.

Ei bine mai târziu abia am început să caut si pe net si aşa am descoperit seria Naruto Shippuden. Pe Animax încă se difuzează Naruto, şi cu toate că sunt episoade ce le-am vizionat, unele incărcate cu sentimente puternice de tristeţe, alteori de umor şi admiraţie.

Din acel mic copil "problemă", a devenit un băiat de 16 ani în toată firea şi nu numai atât. Un adevărat erou care işi dă chiar şi sufletul pentru binele Konohăi. Eu îl admir foarte mult pentru că a suportat atâtea insulte, bătăi si alte chestii mult mai dure cum ar fi faptul că, când era mic, nu a fost acceptat de intreaga societate, însă el a continuat sa creadă in marele său vis de a deveni Hokage.

Acest vis l-a motivat să apere încontinuare Konoha şi pe oamenii ce locuiau în sătuc. Îl mai admir şi pentru faptul că deşi pe Sasuke, un ninja fugar ce şi-a abandonat satul şi prietenii pentru răzbunare, înca îl mai crede prietenul său cel mai bun.

Acum adevărul este că m-ai urmăresc animeul pentru că vreau să-i mai "văd" şi pe Sasuke şi Sakura aşa din când în când. Bine mai mult pe Sakura pentru că mă asemăn cu ea la unele trăsături si comportament, dar şi cu Tsunade-sama. Dar să nu-l uităm şi pe Kakashi şi pe Sasuke şi uneori semăn chiar şi cu Naruto. Bine adevărul este că mă comport asemănător lui Sasuke de cele mai multe ori pentru că sunt înconjurtă de persoane insuportabile ce consumă doar aerul de pe Pământ aşa că n-au ce face, însă nu sunt obsedată de răzbunare. Cănd sunt nervoasa sau mă enervează cineva mă comport ca şi Tsunade-sama sau Sakura.

Urmăresc acest anime pentru că este unul ce inspiră realitatea în unele episoade şi pentru că îmi plac enorm de mult personajele, caracterul, notele de dramatism si glumele blondinului cu ochi albastrui.

Ale chan te pupăceşte dulce kiss şi te a hug !


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Lun 04 Mar 2013, 14:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Joi 30 Aug 2012, 17:29

Este o intrebare destul de ciudata, pentru ca eu stiu persoane care deja ar trebui sa munceasca si inca urmaresc serialul. inseamna ca este cel mai popular anime de pe pamant.(dupa mine). Deci mie in general imi place actiunea care ma determina sa aflu in continuare.
Sus In jos
MadaLoveNar
Academy Student
Academy Student
MadaLoveNar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Satul Viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul :x
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna can-ntotdeauna XDDDD

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Sam 15 Sept 2012, 00:45

Pai daca ar fi sa o iau asa, exista o multime de motive pentru care urmaresc acest anime, inca nu-mi vine sa cred ca m-am atasat asa tare de el.
Ador povestea, e pur si simplu uimitoare iar pe langa asta, are cate putin din toate sentimentele, drama, comedia, iubire etc iar emotia si actiunea transmisa de fiecare episod, parca te pune in mijlocul povestii. Fiecare poveste de viata are cate un "scop" daca pot sa-l numesc asa, pur si simplu, te poate invata multe.
Acest anime pur si simplu ma schimbat, atat el cat si personajele si daca ar fi sa o luam asa, eliminam lumea ninja si este exact ca in realitate, fiecare poveste, trebuie doar sa fi atent in a analiza dar cu siguranta toti stiti la ce ma refer ;))
Putine randuri dar ce totusi transmit o gramade de idei si emotii, asta, dupa mine, este ceea ce ador eu cel mai mult la anime, hotararea fiecarui personaj si vointa de a nu renunta, ai de unde invata, parerea mea.
Sus In jos
KonanAkatsuki
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : -1

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Lun 04 Mar 2013, 00:03

Eu cand eram mica nu eram atrasa de acest anime. In vara anului 2012 m-au atras mult Akatsuki si am zis "hai ca poate nu e atat de rau". M-am uitat la primul episod din Shippuden si m-am indragostit pe loc de Naruto. :)) De atunci sunt o narutarda nebuna,am o groaza de chestii cu Naruto (jucarii de plus,postere,bandana Konoha,roba Akatsuki etc etc ). Am facut chiar si cosplay. :3 Sunt la zi cu episoadele acum si am inteles cat de frumos e animeul,ca are de toate in el. Povestea e incredibila,toata faza cu Eremitul celor 6 cai,Kyuubi,Tobi si tot tacamul. Deci e genial! <3 Iubesc animeul,nu pot explica in cuvinte cat de mult imi place. :)
Sus In jos
andrei vs hogachesi sasuk
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Localizare Localizare : dragasai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Lun 22 Apr 2013, 15:11

pentru ca cand aveam 2 ani primul desen care llam vazut a fost naruto si in plus imi plac personajele sasuke neji kabuto gaara
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Joi 02 Mai 2013, 11:09

M-a atras faptul ca era ninja, sincer la varsta aceea de 5 ani ma atrageau multe lucruri, dar dupa ce nu a mai fost difuzat pe "Jetix" nu m-am mai uitat si am inceput sa-l urmaresc din nou vara trecuta, deoarece tatal meu se uita la seris Shippuden, iar eu fiind disperata sa ajung la zi cu episoadele ma uitam la in jur de 50 de ep pe zi. Deci cam de la tata a inceput totul.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Sam 04 Mai 2013, 12:46

Il urmaresc pentru ca este desenele copilariei mele, si nu as putea renunta la el. Pana la urma, acest serial ne-a reunit in aceasta familie imensa;
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Dum 30 Iun 2013, 21:44

Il urmaresc pentru ca este o parte din mine. Vara trecuta, cand l-am reluat, mi-am adus aminte de zilele in care il urmaream mereu la tv si imi placeau atat de mult. Tin minte ca dupa ce am ajuns cu episoadele la zi, incepeam sa cred ca a deveni un ninja nu e asa imposibil rolling on the floor. Il urmaresc pentru ca e un lucru care imi face placere, care ma relaxeaza si care imi da o lectie de viata cu fiecare episod urmarit.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
De ce urmariti animeul Naruto ? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Mar 27 Aug 2013, 16:42

Pentru Madara, evident. lough
Okei, în afară de asta, care e motivul principal,  este Naruto cât şi releaţia pe care o are acesta cu Hinata. 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Mar 27 Aug 2013, 17:05

Hmmm... pur si simplu pentru ca este anime-ul copilariei mele love . De asemenea, m-a invata o multime de lucuri si anume rezistenta si perseverenta lui Naruto, scrificul suprem a lui Itachi pentru fratele sau, iubirea neconditionata a Sakurei pentru Sasuke si multe altele.

Kisses and hugs ^^
Sus In jos
Forever Young
Genin
Genin
Forever Young

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Tulcea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 62
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Somnoroasa

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Mier 28 Aug 2013, 11:09

Nu il urmaresc dintr-un motiv anume :-? Ma uitam pe Jetix cand eram mica si dupa 2-3 ani de cand a disparut Jetixul m-am gandit sa-l caut pe net. Probabil imi era dor de Jetix si de aia o.o
Oricum, Naruto ramane unul din desenele copilariei pentru multe persoane si asa incep sa devina fani anime rusinos]
Momentan nu sunt la zi cu Shippudenul, sunt pe la 200 si ceva :-? dar cand o sa am mai mult timp il voi continua. Da, categoric xD
Sus In jos
http://www.lolbobitza.blogspot.com
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Vin 13 Sept 2013, 10:28

Pentru ca pur si simplu il ador. Povestea in sine , personajele , aventura , si poate pentru ca este vorba de ninja . Oircum acest anime are de toate: comedie, drama , aventura ..etc inafara de romance deci eu zic ca ar putea sa bage un pic. Si pentru ca este vorba despre prietenie despre increderea de sine si sacrificile care trebuie facute pentru a-ti indeplini visul. Il voi urmari mereu , chiar si sa am 30 de ani nu ma voi lasa de naruto . Este ca un drog pentru mine , sunt obsedata . Si plus ca ai ce invata din acest anime .
                         

                                Cum zicea naruto: refuz sa mor pana nu voi deveni hokage !!
                                         Asa zic si eu : Refuz sa mor pana nu se va gata Naruto!!!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
De ce urmariti animeul Naruto ? Asss10De ce urmariti animeul Naruto ? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19Mier 30 Oct 2013, 20:26

Imi place deoarece are si actiune si drama si suspans. are tot ceea ce trebuie sa aiba un serial. Actiunea este minunata si personajele foarte frumoae. 
sincer il urmaresc pentru ca imi aminteste de copilarie. De zilele cand stateam cu fratele meu si ne uitam, in jiecare seara pe Jetix si asteptam cu nerabdare sa vina seara urmatoare pentru un nou episod. Ma face sa traiesc iar acele clipe.
Sus In jos
Continut sponsorizat




De ce urmariti animeul Naruto ? Empty
MesajSubiect: Re: De ce urmariti animeul Naruto ?   De ce urmariti animeul Naruto ? I_icon19

Sus In jos
 

De ce urmariti animeul Naruto ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-