Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Beauty Evolution (Dove Commercial) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Beauty Evolution (Dove Commercial) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Beauty Evolution (Dove Commercial)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Beauty Evolution (Dove Commercial) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Mier 23 Mai 2012, 19:06

De câte ori nu v-au atras atenția fețele frumoase din reclame? Probabil v-ați și comparat cu ele și v-ați gândit că v-ar plăcea să arătați și voi așa. Ei bine, deși probabil majoritatea știți deja cum stau lucrurile, țin să vă arăt cât de "reale" sunt acele frumuseți.



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Mier 23 Mai 2012, 19:28

In primul rand, Doamne ce idei iti vin :X Este foarte frumos topicul ^^
Sincera sa fiu, mereu am fost invidioasa pe fetele din reviste si reclame. Adica unele par fara niciun defect.. este enervant :)) Pentru cineva care nu are deloc incredere in el si se subapreciaza este oarecum deprimant.
In cele din urma machiajul si editul valoreaza totul.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Mier 23 Mai 2012, 19:44

>>> in cele din urma frumusetea naturala si naturaletea personalitatii proprii conteaza !!!

Bella , sunt sigur ca asta vroiai sa spui heh

eu mereu am sa apreciez frumusestea si naturaletea unei personalitati apoi frumusetea fizica. frumusetea fizica e trecatoare dar cea sufleteasca vesnica !!! eu sper ca multe sa va dati seama de treaba asta si ca frumusetea fizica sau perfectiunea ei nu exista!

poti avea cel mai frumos trup, sa fii cea mai frumoasa .. stiu eu, tunata ca un mercedes nou nout din fabrica cu toate opiunile , frontale, laterale si dorsale dar daca in interior nu exista ceva frumos care sa te atraga pentru tot restul vietii sale, atunci dupa 1-2 ani vei tinde la o noua masina/prietena( caci de iubita greu de vorbit )

fiti voi! fiti naturale si fiti bune(in interior) , exteriorul lasati-ni-l noua, baietilor, sa-l supraapreciem sau sa-l subapreciem! voi faceti-va mai mult grija de interiorul vostru rusinos
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Mier 23 Mai 2012, 20:07

=)) Da, asta am vrut sa zic :)) Eu ma refeream ca pozele din reviste nu contin decat o fata, mult machiaj si programe de editat. Nimic natural, nimic adevarat..
Tu ai zis-o mai bine, ramane ca tine :))
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Mier 30 Mai 2012, 18:21

Asta da inselatorie! Chiar si eu ma gandeam cum pot sa arate asa de perfect unele femei din revise... Foarte bun topicul, te felicit!
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Mier 30 Mai 2012, 20:04

Am vazut mai demult acest filmulet, dar de fiecare data cand il revad raman profund dezamagita de ce a ajuns lumea asta. Dupa parerea mea nu exista oameni frumosi sau urati, sunt doar oameni! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sufletul conteaza, dar OARE ASTA S-AR VINDE?! E ok sa-ti editezi pozele cu tine doar ca sa elimini ochii rosii sau mai stiu eu ce imperfectiune [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , dar sa-ti schimbi radical propria persoana?! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Este revoltator ceea ce fac oamenii din televiziune, iar foarte multe fete (nu si in cazul meu) sunt complexate si ajung sa fie dezgustate de aspectul lor. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Asta ma infurie cel mai tare si stiu ca nu se poate schimba cu nimic. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cam asta am avut de zis. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Dum 03 Iun 2012, 13:42

Foarte adevarat :) topicul .

Cine vrea perfectine sa isi cumpere o Barbie :)))) .

Toti care fac reclame la machiaje , farduri etc vor sa arate cat de ''bune'' sunt produsele lor normal ca le modifica le dau cu 100 de straturi de machiaji si ce la m'ai fac pe acolo de zici ca au fata de portelan...:-j


Lumea asta a devenit prea superficiala !
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Beauty Evolution (Dove Commercial) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Lun 04 Iun 2012, 20:21

Mda.. Deci. >.>

Falsitate totala. :|
Mihai are dreptate. Cel mai bine e sa fi frumoasa pe interior, ca pe exterior te rezolva astia. :)))
Acum serios, chiar nu vad nici un rost la atatea tone de machiaj si photoshop pana la naiba.. Degeaba esti frumoasa daca esti goala pe dinauntru, sau daca frumusetea ta nu e nici macar naturala. :\
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Beauty Evolution (Dove Commercial) Asss10Beauty Evolution (Dove Commercial) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Joi 28 Noi 2013, 22:34

Sunt genul de reclame " Cumpara produsul x ca sa arati ca si y "
Mai bine raman eu urata dar naturala, in fon cime ma place ma place pentru ceea ce sunt nu pentru infarisare.

Nu mai cred de mult in genul asta de reclame pentru ca stiu ca sunt facaturi.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Beauty Evolution (Dove Commercial) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19Mier 03 Sept 2014, 21:22

Stiam ca asa este, insa tot sunt uimita de cat de mult le schimba. Lol
Sus In jos
Continut sponsorizat




Beauty Evolution (Dove Commercial) Empty
MesajSubiect: Re: Beauty Evolution (Dove Commercial)   Beauty Evolution (Dove Commercial) I_icon19

Sus In jos
 

Beauty Evolution (Dove Commercial)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Vreți să ne uimiți?-