Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Am si eu o intrebare Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Am si eu o intrebare Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Am si eu o intrebare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Nikylutza
Genin
Genin
Nikylutza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica , muzica , muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe prostii , plina de prostii , indragostita pana peste cap , ignorata de persoana iubita pana peste cap

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Dum 08 Iul 2012, 00:17

Neatza , am si eu o intrebare despre cuplul asta ...
De ce Sasuke si Sakura nu sunt impreuna ? Si daca ar fi putut de ce nu au facuto pana acum ?
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Joi 12 Iul 2012, 17:54

Buna!!!!!!!!!!!!!!!!! happy2 Am sa-ti raspund eu la cele doua intrebari.Cei doi nu sunt impreuna deoarece Sasuke a parasit satul in urma cu trei ani pentru putere si razbunare.Indata ce Sasuke a devenit elevul lui Orochimaru si un criminal satele ninja l-au declarat dusman inclusiv Konaha,deci Sasuke si Sakura au devenit si ei dusmani.Dintre cei doi adolescenti singura persona care-l iubeste pe celalalt este Sakura,iar Sasuke o uraste doar a incercat sa o ucida de doua ori.Desi Sasuke nu are aceleasi sentimente ca Sakura pentru ea noi toti fani asteptam cu nerabdare sa vedem ce o sa se intample pana la urma nici macar razboiul nu s-a terminat.

As vrea sa te intreb si eu ceva.Tu ai urmarit serialul sau doar te-au fascinat cele doua personaje?

Sper ca ti-am fost de ajutor si ca nu te-ai suparat pentru intrebare.Te kiss si a hug .
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Vin 31 Aug 2012, 16:57

Hello!Am venit sa-ti dau si eu un raspuns...Ei nu sunt impreuna pentru ca:
1)Sasuke era si este orbit de razbunare, ba pentru sat, ba pentru Itachi si asa mai departe...
2)Sasuke nu o iubeste pe Sakura, ci din contra, o considera un obstacol!
3)Sasuke e un cib de gheata rece si dur, care nu o considera decat o alta fata inebunita dupa el!
Si mai e ca Naruto o place pe Sakura!
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Mar 18 Sept 2012, 18:00

Pentru ca nu o sa fie niciodata
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Joi 04 Oct 2012, 16:53

buna.....pai nu stiu daca te uitzi la serialul naruto dar am sa-ti spun si asa:Sasuke e cam cel mai cool baiat din scoala lor,si toate fetele il plac,dar pe el chiar nu il intereseaza lui ii pasa de razbunare.CHIAR daca Sakura il iubeste mai sunt fete care il plac,doar ca ea a fost pusa in echipa cu el,iar lui sasuke nu ii arde de iubite ci de putere
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Am si eu o intrebare J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Joi 04 Oct 2012, 21:44

Deci, cum tot ai intrebat asa de frumos, scumpo, iti dau raspunsuri:
1. Vitelusul de Sasuke are ochelari sau ce or fii chestile acelea care le poarta caii. Vede numai sange, putere si pe sabiuta lui scumpa cu care poate sa se loveasca in capusorul lui dulce.
2. Saku, iubita, e foarte insistenta, nu ca eu nu as fii. Ea tine foarte mult la Sasuke, dar in loc sa stea in fata lui si sa isi faca vocea dulce, mai bine il lasa pe el sa saliveze dupa ea.
3. Faza cu Naruto... ii pasa cuiva? Nu ai sansa cu ea!Nu e potrivita pt tine si in special, nu te merita frate!Treci peste! Doua palme! .. ..  .. Naruto nu constituie o problema in sine si doar cei care cred in cuplul NaruSaku (eu fint anit porcaria asta). Sakura lesina dupa Sas'ke. Asta-i viata. In loc sa se uite el dupa ea, se sinucide ea singura. Asa mamica!
Si in final!
4! Pana nu ii da Naru un kick in ass lui Sas'ke si nu il aduce inapoi, Sakura poate si sa isi taie venele si desteptul de Sasuke nu o vede. Asa sunt baietii din zilele de azi, nu toti, dar marea majoritate.
Daca Masashi o sa vrea SasuSaku atunci spargem sampania pe forum, daca nu...Continuam sa fim fani SasuSaku. dap !
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Dum 07 Oct 2012, 21:29

Kishimoto e de vina!
El a vrut sa nu fie macar un cuplu in serial sad
Sper sa isi schimbe parerea happy
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Dum 28 Apr 2013, 10:23

Nikylutza a scris:
Neatza , am si eu o intrebare despre cuplul asta ...
De ce Sasuke si Sakura nu sunt impreuna ? Si daca ar fi putut de ce nu au facuto pana acum ?

Buna. a hug Nu stiu daca pot sa raspund concret la aceste intrebari, insa voi incerca. ^^
Deci, Sasuke si Sakura nu sunt impreuna deoarece Sasuke e inghitit de ura si de razbunare, doi factori care vor ucide si cea mai mica bunatate din sufletul lui, daca nu au facut-o deja. Si el e un adevarat razbunator. Saklura isi iubeste satul, dar Sasuke vrea sa-l distruga. Deci, el va distruge tot ce-i sta in cale, deci Sakura nu e o problema: o va ucide si pe ea.

La a doua intrebare acelasi raspuns de mai sus. El e inghitit de ura si de razbunare, e un adevarat razbunator.

*kisses & hugs*


Sus In jos
♥Kitty•Cuture♥
Academy Student
Academy Student
♥Kitty•Cuture♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Padurea Noptii
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Muzicz Desen . . .
Stare de spirit Stare de spirit : Crezi ca mai stiu ?

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Joi 11 Iul 2013, 14:18

Bun toate parerile sunt adevarate . Pentru Sasuke Sakura este un obstacol pe care lar putea dobora imediat . Daca tot credeti asta atunci imi spuneti si mie de ce mai exista SasuSaku ?
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Joi 08 Aug 2013, 23:19

Am sa raspund si eu, desi am vazut destule raspunsuri, nu ma pot abtine.
Cuplul SasuSaku nu exista inca pentru ca Sasuke era prea orbit de razbunare ca sa vada ca ar mai exista o cale. Acum, daca urmaresti manga Sasuke s-a intors si vrea sa devina Hokage, presupun ca va avea nevoie si de o fata ca sa isi refaca clanul, iar acea fata ar putea fi Sakura. Despre Naruto eu una nu l-am considerat niciodata o piedica pentru SasuSaku, Eu cred ca el nici macar nu o mai iubeste mai mult decat ca pe o sora. Si ca sa "tratez" toata problema, in episodul ala in care erau sa se omoare reciproc, Sai a explicat cel mai bine lucrurile: Saku inca il iubeste pe Sasu, tocmai de aceea a incercat sa il omoare ( suna prostesc,dar asa e ). Ea nu suporta sa vada cum devine tot mai rau si nu a gasit alta cale decat asta, singura metoda de a-l opri era sa-l ucida. Pe el il inteleg, daca as fi fost in locul lui nu cred ca as fi reactionat altfel.
Vom trai si vom vedea
Am scris o adevarata compunere aici.
Ja ne !
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Am si eu o intrebare Asss10Am si eu o intrebare J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Mier 30 Oct 2013, 10:07

Sunt mai multe cauze: Razbunarea lui Sasuke, plecarea lui din sat, puterea prea mica a Sakurei cmparativ cu cea a lui Sasuke, Kishimoto care nu vrea cupluri in acest anime, etc. dap ! dap ! 
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Am si eu o intrebare J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19Sam 02 Noi 2013, 21:09

Sunt multe , nu stau eu sa le enumar acum
Poate  are si Sasuke preferintele lui i materie de fete,  am spus poate
Sus In jos
Continut sponsorizat




Am si eu o intrebare Empty
MesajSubiect: Re: Am si eu o intrebare   Am si eu o intrebare I_icon19

Sus In jos
 

Am si eu o intrebare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-