Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Asss10Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mar 06 Noi 2012, 20:08

Faptul ca eram extrem de odihnita dupa numai 4 ore de dormit. dap ! Asta si moaca mea de dimineata. xD
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Noi 2012, 15:44

Primul lucru care m-a facut sa zambesc astazi a fost faptul ca am iesit pe primul loc, cu cele mai multe puncte, la un concurs de romana, facut in scoala noastra. :)) Crestea inima in mine cand ne lauda profesoara de romana de la a 8-a A - noi avem doua profesoare diferite. A fost nemaipomenit sa fiu prima, avand in vedere si ca intrebarile aveau un nivel de dificultate ridicat, ma bucur foarte mult ca am castigat, iar ca premiu o sa mergem duminica la Targul International Gaudeamus. Imi doream atat de mult, am izbucnit in lacrimi de fericire dupa ce a spus asta. :) Nu ma asteptam si sunt mandra de mine ca am reusit. :))
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Noi 2012, 17:27

@ Bella Thorne stiu cine sunt SHINee si toate melodiile/videoclipurile/reprezentatiile lor existente :)). Hi there, cute shawol being ~.

Cred ca lucru care m-a facut sa zambesc astazi a fost cand m-am privit de dimineata in oglinda si am observat cat de bine aratam de dimineata O.o and that's awkward because I NEVER LOOK GOOD IN THE MORNING. + ca apoi mi-am dat seama ca era 5 dimineata si nu-mi sunase alarma iar eu eram cu periuta de dinti in gura :)) What to do with a girl like me? Dupa o seara de marti plina de KPOP si socul de pe Music Channel si Sherlock si biases ... ohh xD Ce copila sunt.
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Noi 2012, 21:30

Mi-am adus aminte de cineva.. si am zambit. :) :)))
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Noi 2012, 21:57

Pai avem o fata in clasa, foarte infensiva, dar cand scoate ceva pee gura..
Si ca de fiecare data noi ii luam penaru si il aruncam si ne jucam cu el.Azi cand ea a plecat la baie, noi ( colegii ei ) -iam luat, cartile, gheozdanul, PENARUL, scaunul si banca si am plecat la ora de sport si cand a venit si ea peste 15 minute l-a injurat pe profu' de sport si norocu' ei e ca nu a auzit-o ca vorbea la telefon :)
Marog, pe moment a fost super fain.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Asss10Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mar 27 Noi 2012, 23:39

Ora de engleza. Ora de engleza mereu ma binedispune, dar astazi a fost total deasupra asteptarilor. happy
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Noi 2012, 18:16

Hmm, un baiat de la mine din clasa. Este foarte amuzant =)) mereu ma face sa zambesc, si cum am ore de dimineata..el e primul care ma face sa zambesc ^^
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Asss10Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Noi 2012, 21:53

Teza la matematica. Ciudat, dar da, asta m-a facut sa zambesc astazi. :|
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Noi 2012, 22:50

Primul lucru care m-a facut sa zambesc astazi a fost.... un cuvant care a facut sa-mi tresara inima dap !
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Joi 29 Noi 2012, 22:55

De fapt la mine au fost două lucruri în acelaşi timp.
Testul la mate, din progresii artimetice. Foarte simplu şi banal, sigur o să am o notă mare în test, abia aştept luni ( chiar dacă înseamnă să treacă balul repede ) să primesc nota mare. II..
Biologie. Am avut de învăţat diviziunea celulara - > indirectă -> directă -> metafază -> profază -> telofază -> analofază -> nu mai ştiu. E destul de complicat, dar în timpul testului ( după observarea banalităţii acestuia ) apare doamna profesoară şi ne anunţă că ne dă drumul mai devreme. Deci prin urmare nu ne-a ascultat ! Oricum nu învăţasem. * laughs *
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Asss10Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 21:46

Ora de engleza, again. Nu stiu de ce, dar are ceva, ce pur si simplu ma face sa zambesc. In love with English. lough
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 21:59

Pai, azi in statie am vazut ceva ce vroiam sa vad. So, am zambit pana la urechi rolling on the floor
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mier 05 Dec 2012, 14:26

Think it was my girls. Yeah, they were the one who gave birth to my smile. <3
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Dec 2012, 20:02

Peripetia de dimineata pentru a ajunge la scoala. :)))
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Mier 12 Dec 2012, 20:07

Prietenii. Mai ales ca prima ora am avut sport, unde ne-am adunat intr-un cerc de 5-6 si am inceput sa facem glume, sa radem, etc.
Oricum, imi iubesc toti nebunei.... rusinos
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Dec 2012, 00:26

Gandul la el... si amintirile noastre.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Dec 2012, 20:11

Chimia.
Abia am aşteptam să termin toate orele şi să ajung la ultima, chimia. Am luat un 9, media mi-a ieşit 9. Ador chimia, la fel ca biologia. Azi am mai fost fericită şi pentru reuşita mea de a nu rămâne la TIC. Am luat un 6 în test şi am primit la ascultare 9 ( singura din clasă - doar am învăţat totul de frică - ) şi 8 pentru o temă pe CD şi caietul îngrijit. Media mi-a ieşit 8, printre cele mai mari medii din clasă. Sunt mândră de mine.
Mâine am info, la test sigur am un 2 şi trebuie să mă pun pe învăţat, iar mă culc la 3, ca să nu rămân şi poate voi avea acelaşi noroc ca azi, să sperăm. Dumnezeu să fie cu mine.* laughs *
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Asss10Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Dec 2012, 20:33

Am luat 9 in teza la matematica. Da, asta a fost un lucru care m-a facut sa zambesc, dar nu primul. Primul a fost.. Am inteles lectia la chimie. xD Ieri, cand am fost de serviciu pe scoala, am ratat ora de chimie si profesoara a predat o lectie noua. Si maine ma asculta, deoarece am doar o nota. xD Si intr-un final apoteotic, am reusit sa inteleg ce a predat. Minune. Sincer, ma intreb cum voi reusi sa imi pastrez calmul cand ma va scoate la tabla, dar probabil asta va fi lucrul care ma va face sa zambesc maine. lough
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Joi 13 Dec 2012, 20:47

Sincer? Figuristele astea de la clasa a VII-a. Pfoa, am crezut ca le dau cap in cap pe toate. Daca le vedeti cum merg, ati fi pe jos de ras. Se cred mari fotomodele, dar sunt doar niste impiedicate care merg cate 8 la baie, doar ca sa isi aranjeze una o suvita de par.
Ce-i drept, azi am fost nesuferita cu ele; si eu, si niste colege de-ale mele, si niste fete de la a VII-a C care nu le suporta; "divele" fiind de la a VII-a B. Le-am pus piedici, ne-am imbrancit una pe alta, doar ca sa pice alea pe acolo. Da, azi se pare ca am fost niste nesuferite in toata regula. Nu imi sta in fire sa faca asa ceva, dar erau sub orice critica.

Al doilea lucru, a fost lucrarea la geometrie la care iau 5, maxim 6, dar tot 9 imi iese media, deci e okay. Eu in loc sa ma chinui sa rezolv problemele, radeam cu colega din spate, si ea fiind la fel de praf ca mine =]]

Ah, trebuia precizat doar primul. Acum mi-am dat seama =]]
Primul lucru cred ca a fost aventura prin care am trecut ca sa ajung intreaga in clasa. pff, era sa imi iau la cazaturi, cate nu mi-am luat cat am fost mica. Macar atunci puteam sa merg "in patru labe" ca nu ma faceam de ras, dar acum, as fi chiar penibila. =]]

Ema, bafta maine =]] kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 19:34

Whuaaaaaa !!! Azi a fost total genial *comportament-de-copil-idiot-curentat-la-220-V *
Deci, am luat 6 la test la info, când presupuneam că o să am un mare 3 şi a fost şi cea mai mare notă de la test. * o-my-god * Deci am înlemnit. M-a ascultat, pentru 2 note. Vaiii, am ştiut o problemă greaaa, poate doar jumate, şi mi-a dat încă doi de 8. Păcat, îmi iese 7.(3) şi îmi pare rău, la TIC mi-a ieşit 8. Oricum am cea mai mare medie din clasă, sunt a doua cu medii aşa mari.
A fost minunat, îmi tremurau mâinile îngrozitor cănd am văzut că am notele astea bune.

Claudia se pare că urarea ta a functionat mai mult decât bine. * laughs* a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 23:00

Ma bucur ca a functionat, Ema a hug
Eu, spre deosebire de tine, oricat de multe urari mi-am facut, am dat-o-n bara azi. La lucrarea de la engleza am luat 8, si mai aveam un 10, iar acum in loc sa imi iasa media 10, imi iese 9. Nici macar nu stiam ca dam lucrare, pe mine nu ma anuntase nimeni [eu am lipsit de la ora in care ne-a fost anuntata lucrarea]. O sa am 4 medii de 9, ceea ce ma enerveaza. Ma oftic pentru doua dintre ele.

ON: Primul lucru care m-a facut sa rad, a fost fata nesuferitei mele diriginte care preda engleza. Da, dragilor. In loc sa ne mareasca mediile, ea ni le strica, ne afunda in mocirla. Pe mine nu ma mai sufera din clasa a VI-a, de cand imi era doar profesoara. Din clasa a VII-a imi este si diriginta. De ce nu ma mai sufera? Eah, nimic prea grav. I-am spus ca nu e in stare sa predea, si ca nimeni nu intelege nimic de la ea. =]]
Nu imi imaginam ca in anul viitor, imi va fi diriginta. Totusi, nu stiu de ce s-a enervat asa de tare, e purul adevar pe care nimeni nu a fost in stare sa i-l spuna, in schimb, stiau sa o barfeasca pe la spate. Cred ca e singura persoana pentru care nu voi avea respect niciodata. Poate va veti schimba parerea despre mine dupa ce veti citi asta, insa asta e. Calmul nu e punctul meu forte intotdeauna =]]
Eah, cam multe chestii care m-au facut sa rad nu au fost azi, pentru ca am fost destul de nervoasa pe "scumpa" mea diriginta. [Stiu ca am repetat cuvantul de trei ori, insa sunt obosita, si nu imi mai arde de gasit sinonime la ora asta =]] ]
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Asss10Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 23:04

Cei doi de zece la Cultură Civică şi Engleză m-au făcut să zâmbesc azi. Deasemenea, profesoara de engleză m-a îndemnat să intru la un liceu pe profil engleză- asta făcându-mă mândă că ştiu ninţică engleză rolling on the floor . Dar şi orele de fizică, istorie şi testul de la chimie mi-au dat bubulie pentru că am glumit la ore şi ne-am simţit bine :3
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Asss10Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 12:19

Fata mea, astazi, la ora 7 si jumatate cand, cuc hiu cu vai, am reusit sa ma trezesc. Imi blestem zilele in care am zis ca ma duc la olimpiada la franceza. hmm...?! :))
Sus In jos
Lollipop :3
Genin
Genin
Lollipop :3

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva... Intre cer si pamant..
acebook acebook : Pai... Nu conteaza!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 102
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Stii... Daca ti-ar pasa de hobbyurile mele, m-ai intreba!
Stare de spirit Stare de spirit : In love :3

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 12:26

Primul lucru care m-a facut sa zambesc astazi a fost un SMS. Cam banal, stiu, dar in el scria " Te iubesc atat de mult! Neatza! :*" si era acelasi mesaj , dar primit de la sapte persoane diferite. Am ramas marcata intr-un fel, ma simt iubita. :)
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 16:56

Am ras din cauza ca dimineata m-am trezit fara voce.
Ciudat, dar m-a amuzat > . > . =))))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?   Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi? - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Care a fost primul lucru care te-a facut sa zambesti astazi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-