Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O mica curiozitate :) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O mica curiozitate :) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O mica curiozitate :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

O mica curiozitate :) Empty
MesajSubiect: O mica curiozitate :)   O mica curiozitate :) I_icon19Joi 16 Aug 2012, 11:09

Ok, deci, mai intai sunt curioasa sa aflu cati fani OP sunt aici.

Acum, ca sa nu facem off-topic sau sa fie ceva banal in care doar sa spuneti ca "eu sunt fan" etc. Uitati cateva intrebari: Ce credeti ca se va intampla cu insula? Va fi Luffy destul de puternic incat sa opreasca ditamai nava singur, sau insula va fi distrusa exact cum a prezis sirena aceea?
Ce credeti?
Sus In jos
MissMystery
Genin
Genin
MissMystery

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Lost in the middle of my life
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 155
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : manga , anime , fics , music
Stare de spirit Stare de spirit : Faceless

O mica curiozitate :) Empty
MesajSubiect: Re: O mica curiozitate :)   O mica curiozitate :) I_icon19Sam 01 Sept 2012, 00:05

din moment ce pui o astfel de intrebare se intelege ca esti fan. ma bucur sa vad ca sunt persoane cu adevarat interesate de acest anime :).
si eu sunt mare fana si sincera sa fiu as prefera sa nu.ti stric surpriza spunandu.ti ce urmeaza sa se intample .. pot sa iti zic doar ca daca sunt aici fani care citesc si manga , ca mine de exemplu , vor sti mereu ce se intampla inainte de a se intampla ...
in loc sa iti raspund vreau sa te intreb alt ceva .. tot pentru fani : ce crezi ca a facut Robin in astia 2 ani ? E clar ca a avut legatura cu tatal lui Luffy , da totul e inca un mister ... are cineva vre.o idee ?
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

O mica curiozitate :) Empty
MesajSubiect: Re: O mica curiozitate :)   O mica curiozitate :) I_icon19Lun 03 Sept 2012, 19:47

Eh, ma bucur sa mai vad pe cineva interesat de animeul asta ^^.
Sunt o mare fana a animeului ^^. Eu nu citesc manga, nu-mi place sa-mi stric surpriza. Oricum, sunt sigura ca va salva cumva insula. Ori se trezeste ala, ori nu stiu. Cert e ca o salveaza. Sper.

Legat de intrebarea ta, sincera sa fiu, habar n-am. Mi-se pare foarte dubios tatal lui Luffy, deci ma astept la orice lough. N-am nici cea mai vaga idee. Presupun ca v-om afla pe parcurs.
Sus In jos
cHriS*cHrisTiaN ;x
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vaslui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Design , Scripter
Stare de spirit Stare de spirit : Daca e luni (naspa) restul zilelor e bine :)

O mica curiozitate :) Empty
MesajSubiect: Re: O mica curiozitate :)   O mica curiozitate :) I_icon19Dum 21 Oct 2012, 01:24

Si eu sunt un mare fan al acestui anime.
Raspuns la intrebarea ta, am terminat OP cel putin episoadele pana la 268. Insula a fost salvata de acea "printesa sirena" care a chemat regii marii, nu prea ma asteptam. Mai mult gandeam ca o va distruge Luffy. Abia astept restul episoadelor.
Sus In jos
Eq KaKy
Genin
Genin
Eq KaKy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Deci Practic Intr-a Colo.
acebook acebook : https://www.facebook.com/ursea.baa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 103
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Toate :)
Stare de spirit Stare de spirit : nNeBbUNaTTiKă

O mica curiozitate :) Empty
MesajSubiect: Re: O mica curiozitate :)   O mica curiozitate :) I_icon19Dum 28 Iul 2013, 23:04

Pai Luffy a vrut sa distruga nava dar Plangacioasa a chemat 6 regi ai mari parca si au oprito hordy a murit si dupa au plecat spre New Era.
Sus In jos
Nyxx
Academy Student
Academy Student
Nyxx

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Departe
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 0

O mica curiozitate :) Empty
MesajSubiect: Re: O mica curiozitate :)   O mica curiozitate :) I_icon19Lun 04 Aug 2014, 22:16

E adevărat că Zoro are sub ochiul pe care îl ține închis de fapt ochiul lui Hawk-Eyes Mihawk?
Sus In jos
Hercule Poirot
Academy Student
Academy Student
Hercule Poirot

Sex : masculin Varsta : 30
Localizare Localizare : New Gallifrey
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 52
Reputatie Reputatie : 15

O mica curiozitate :) Empty
MesajSubiect: Re: O mica curiozitate :)   O mica curiozitate :) I_icon19Mar 05 Aug 2014, 14:27

Nyxx a scris:
E adevărat că Zoro are sub ochiul pe care îl ține închis de fapt ochiul lui Hawk-Eyes Mihawk?
Nici pe departe, mon ami... sunt doar speculații făcute de fanii influențați de anime-ul Naruto. Nu îi dă vreo putere ascunsă un ochi de șoim, sincer. L-a pierdut pur și simplu în timpul antrenamentului de 2 ani cu Mihawk.
Sus In jos
Continut sponsorizat




O mica curiozitate :) Empty
MesajSubiect: Re: O mica curiozitate :)   O mica curiozitate :) I_icon19

Sus In jos
 

O mica curiozitate :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Alte Anime-uri pentru fani :: Alte Anime pentru fanul din tine. :) :: One Piece-