Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce le-ai spune? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce le-ai spune? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce le-ai spune?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Mier 17 Oct 2012, 11:42

Cum spune si titlul, am creat acest topic , ca sa aflu ce le-ati spune voi personajelor din Naruto daca v-ati intalni cu ele. yeah
Desi pare o idee absurda, deoarece nu te-ai putea intalni " direct " cu personajele anime-ului , sa presupunem ,tot la absurd ca esti aruncat in lumea Naruto , iar toate personajele sunt acolo.
Pare o idee nebuneasca, stiu , insa in dimineata asta m-am gandit intens la ce le-as spune, asa ca incep eu.

Lui Naruto i-as spune :

Mi-ai infrumusetat copilaria cu nebuniile tale si lectiile de viata pe care mi le-ai dat. Iti multumesc ca mi-ai deschis ochii si mi-ai aratat ce inseamna prietenia adevarata si ca niciodata nu trebui sa renunti la visele tale, cat de greu de obtinut ar fie ele. Lupta in continuare.


Sakurei
:

Tu mi-ai aratat ce inseamna sa iubesti cu adevarat. Desi El nu te-a bagat in seama si aparent te-a considerat inferioarea lui, tu niciodata nu te-ai lasat si ai incercat din rasputeri sa te recunoasca . Insa amandoua stim.....ce fel de sfarsit va avea povestea ta....

(Ii zambesc trist Sakurei si ma intors serioasa catre Sasuke. Era intors cu spatele la mine , meditand atent asupra cascadei furtunoase. Pasesc lent catre el pana ajung in dreptul lui):

- Presupun ca este randul meu.
- Presupui corect.


Rase.

- Tie nu stiu ce sa-ti spun...Isi intoarse privirea catre mine, astfel incat sa ma priveasca cu un singur ochi. De cand a inceput anime-ul . nu stiu... M-am simtit atat de atrasa de personalitatea ta , ca si cum am fi una si aceeasi persoana. Adevarul este ca daca ti-as reprosa ceva , ar fi ca si cum mi-as reprosa ceva mie insumi. Deciziile tale , sau cea mai mare parte, le-as fi luat la fel ; dorinta ta de suprematie exista si in mine ; ochii si glasul rece , acelasi. Nu stiu....Ajuta-ma. Intoarece-te inapoi.

Dispar.

Cam atat a fost. Asta s-a intamplat in mintea mea bolnava. Scuze daca v-am plictisit de moarte. E randul vostru. dap !
Meli&Co

Sus In jos
xDiutzaaaa♥
Academy Student
Academy Student
xDiutzaaaa♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva departeeee :]]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Mai bn de atat nu se poate xD

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Joi 18 Oct 2012, 16:33

Lui Naruto i-as spune :
Lupta in continuare ca,sa devii cel mai bun hokage.Si...deschide-ti ochii odata, Hinata te iubeste cu adevarat ;;)


Sakurei i-as spune:
Esti personajul meu favorit, am invatzat de la tine ce inseamna dragostea adevarata...Chiar daaca in prima serie erai o disperata dupa Sasuke, in Naruto Shippuden esti cea mai tare in love A...si foloseste niste tinctura de marar k esti nedezvoltata,cum sa se uite Sasuke la tine ? rolling on the floor lough

Lui Sasuke i-as spune:
Esti un PORC, chiar nu-ti pasa de cei care te iubesc , chiar daca ai aflat adevarul despre Itachi, el iubea enorm Konoha..dar noo, tu mai bine ai ascultat de Tobi...Itzi doresc sa te saturi de ura ca deja te ineci in ea lough
Sus In jos
Patrick.
Academy Student
Academy Student
Patrick.

Sex : masculin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 53
Reputatie Reputatie : 11

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Lun 22 Oct 2012, 07:04

Lui Naruto : Desi pari ca ai ochii deschisi , uiti faptul ca dai la o parte oamenii pe care ii iubesti si aici prbesc de Hinata. Las-o pe Sakura. Ea e cu capul in nori.

Sakurei : Deschise ochii femeieee!! Sasuke nu te iubeste si nu o face vreodata , daca continui sa te comporti ca o copila. Lupta!

Lui Sasuke : Lasa intunericul din inima ta sa dispara si intoarece-te inapoi.

Frumos topic.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Ce le-ai spune? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Vin 07 Dec 2012, 17:50

Frumos topic Kitkat si imi place ce ai scris. ^^

Lui Naruto: De cand sunt mica te admir pentru bunatatea ta. Am invatat de la tine ce este prietenia adevarata si ca trebuie sa lupti pentru ea cand este cazul. Imi doresc sa ajungi Hokage si sa iti dai seama ca Hinata este perfecta pentru tine. Ea este singura care ti-a purtat iubire sincera si o va face in continuare.

Lu Sakura: Imi place de tine ca esti o fata puternica si ambitioasa. Tu m-ai invatat ce este iubirea adevarata. Chiar daca Sasuke nu ti-a dat importanta, tu ai continuat sa il iubesti si sa iti doresti sa se intoarca. Sper ca visele tale vor devenii realitate. ^^

Lui Sasuke: Pentru tine am multe de spus...Inteleg ca familia ta a fost omorata de Itachi...si faptul ca ai aflat ca fratele tau a fost obligat, te-a facut sa urasti Konoha. Insa trebuie sa te gandesti ca ai prieteni adevarati acolo care te iubesc si te vor inapoi. Naruto care si-ar da viata pentru tine si Sakura care te iubeste . Lasa razbunarea...treci peste toate si incearca sa o accepti pe rozalie in viata ta. Cu siguranta te va face fericit!
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Ce le-ai spune? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Joi 10 Ian 2013, 00:35



Naruto - Am invatat de la tine ca trebuie sa lupt pentru ceea ce imi doresc, pentru visurile si aspiratiile mele. Ca oricat de grele ar fi cuvintele lumii, nu conteaza. Trebuie sa lupt si sa merg inainte, sa fiu puternica, sa fiu vesela mereu si sa incerc sa-i bine dispun pe cei din jurul meu. Si.. Hinata te iubeste ma !!! Ai cazut in cap cumva? : - ?

Sakura - De la tine am invatat cum sa fiu puternica. Da, poate parea ciudat. Dar am invatat ce inseamna sa iubesti si am realizat ca lumea nu se termina doar atunci cand persoana pe care o iubesc se desparte de mine, caci exista prieteni care imi sunt alaturi mereu si care ma ajuta sa trec peste toate problemele.

Sasuke - Sincer, de la tine am realizat ca razbunarea nu duce la nimic bun. Am realizat, de asemenea, ca pot pierde mult prea multe persoane importante pe care vreau sa le pastrez in viata mea si ca pot sa pierd multe momente frumoase doar stand si axandu-ma pe o razbunare prosteasca. Nu e bine sa fi egoist sau sa iti doresti mai mult, toate lucrurile se aseaza rand pe rand. Siiiiiiii ... Sakura te iubeste, ai cazut si tu in cap de nu vezi asta? =))))
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Joi 10 Ian 2013, 00:59

Naruto
De cand am inceput sa ma uit la acest anime am realizat ca noi semnam umpic.Si eu lupt la fel de mult pentru visurile mele si as face exact cum ai facut tu.As lupta si mi-as da viata pentru prietenii mei si pentru cel pe care il iubesc.Tu m-ai invatat sa traiesc cu adevarat si sa ginor tot ce spun cei din jurul meu.Lupta in continuare Naruto deoarece vei deveni cel mai bun Hokage pe care la avut vreodata Konoha.
Sakura
Sakura,pe tine nu te suportam,la incepututl animeului te credeam o obsedata copilaroasa si mult prea sensibila care nu intelege cand trebuie sa se opreasca.Dar apoi am crescut si am cunoscut suferinta prin care treci tu.Acum,cand ma uit la acest anime imi dau seama cat de mult seman cu tine,parca ai fi eu doar ca mult mai curajoasa.Eu nu am mai avut curaj sa lupt pentru cel pe care il iubesc si astfel am suportat jiginirile si loviturile lui apoi stergand totul cu buretele de fiecare data cand imi oferea un martisor sau o simpla foaie de hartie pentru vreu test.Nopti la randul am plans in baie varsandumi amarul fara sa spun nimanui ce am pe suflet.Am zambit mereu ca sa il fac sa creada ca totul trece prin mine,ca cuvintele lui nu ma ranesc dar apoi am cedat si am izbucnit in plans.Nu mai sunt fata care eram inainte sa il cunosc pe el,sunt rece,indiferenta si foarte sensibila.Poate e devina varsta sau poate este doar el,asta nu voi sti.Stiu doar ca te invidiez caci tu mai ai forta sa lupti pentru iubirea ta iar eu zac in agonie.
RESPECT!
Sasuke
Tie nu iti pot reprosa nimic.Tu m-ai atras de la inceput.Si in tine ma regasesc destul de mult.Suferinta prin care ai trecut si deciziile pe care le-ai luat,as fi facut la fel.Cunsoc oarecum durerea pe care o simti si suferinta ce te macina pe dinauntru.Insa eu nu pot spune ca as vrea sa ma razbun pe cel care mi-a ucis familia pentru ca familia mea ma abandonat.Am fost adoptata si eram asa de fericita cand am primit propunerea de la "mama" sa imi caut adevarata mea familie incat nu m-am mai gandit cat rau imi voi face daca fac asta insa acum regret ca sunt atat de impulsiva.Am aflat ca familia mea m-a abandonat in strada si ca am fost gasita de o asistenta care m-a dus la un centru etc.Apoi vestea soc care ma doborat si care mi-a furat zambetul de pe buze a fost ca parinti mei au murit intr-un accident de masina provocat de un copil de 22 de ani beat care era la volan.Dar crezi ca mai are rost sa ma razbun?Nu!Cei care mi-au dat viata m-au abandonat ca pe un caine,nici macar nu au incerccat sa imi ofere ceva.Si in plus ce rost ar avea?Cel care i-a ucis este si el mort.Dar daca as fi fost in situatia ta m-as fi razbunat chiar daca ar fi trebuit sa ma duc pana in Iad dupa cel care i-a ucis.Dupa cum am spus mai sus ma regasesc in tine si in Sakura si in Naruto.Ma regasesc in foecare dintre voi cate putin.Intradevar eu nu sunt de piatra si nu sunt nici pe departe atat de puternica ca tine dar totusi noi doi semanam oarecum.Insa ar mai fi o diferenta...am sa lupt intodeauna pentru cei pe care ii iubesc si nu ii voi abandona pentru a razbuna niste cadavre in descompunere.

Cam asta a fost 'scenariu;" din mintea mea...
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Joi 17 Ian 2013, 23:24

Naruto : × Multumesc ca m-ai invatat sa-mi ating telul si sa-mi urmez visele indiferent cat de puternica sunt. Iti multumesc ca mi-ai facut anii copilariei frumosi cu trasnaile si lectiile tale de viata pe care le-am urmat cu mare precizie. Iti multumesc ca ma inveti sa lupt in continuare chiar daca lumea se destrama sub picioarele mele. Iti sunt indatorata pentru ca m-ai invatat ce e prietenia adevarata.


Sakura : × Tie iti multumesc ca mai invatat ce e iubirea adevarata. Tu mai ajutat sa devin mai puternica si sa nu mai fiu copila timida si inchisa in mine. Iti multumesc ca mai ajutat sa inteleg ca aparentele intotdeauna inseala si ca daca persoana de care esti indragostita nu stie ca existi intotdeauna sa incerci sa intervii cand are nevoie de ajutor ca poate atunci te va observa.

Sasuke : × Nu am pentru ce sa iti multumesc. Decat ca m-ai invatat sa ma razbun pe, persoanele care intervin in viata mea si incearca sa ma dea jos din locul in care am luptat sa ajung. Tu m-ai invatat sa fiu indiferenta si sa nu pun tot la suflet. Intr-un fel iti sunt datoare . . .

Apoi totul negru . . . Dispar in abis . . .
Sus In jos
disasterology
Academy Student
Academy Student
disasterology

Sex : feminin Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : consulting criminal
Stare de spirit Stare de spirit : bored

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Joi 25 Apr 2013, 21:43

Asta mi se pare destul de amuzant...
Lui Sasuke cred ca i-as spune sa se maturizeze putin si sa nu mai dramatizeze atat situatia. Ar trebui sa se uite putin in jur... ar putea lua exemplu de la Naruto. Nu cred ca i-as spune prea multe pentru ca nu m-ar asculta. E destul de orgolios, nu ii place sa i se reproseze adevarul.
Cat despre Naruto... Lui nu prea as avea ce sa ii spun pentru ca a devenit ceea ce trebuia sa fie. Respectiv sa il felicit.
Iar Sakura... hmmm... I-as repsrosa ca Sasori a murit din vina ei. Daca nu era batranica cu ea, acum Sasori era tot mort, dar din alte motive.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Joi 25 Apr 2013, 22:13

Lui Naruto: - Iti multumesc ca m-ai invatat atat de multe lucruri. Am invatat sa pretuiesc prietenia si sa-mi dau viata pentru prietenii mei. In schimb, acum trebuie eu sa te invat ceva: Acorda-i mai multa atentie persoanei ce te iubeste! Nu fi natang!
Ma impresionezi de fiecare data (inchizand ochii) de aceea tu esti idolul meu, Naruto-senpai. :)

Sakurei: - Inceteaza sa te comporti ca o copila naiva. Nu pune suflet, lupta sa traiesti, agata-te de viata si nu te mai astepta ca Naruto sa fie arma ta de salvare! Maturizeaza-te!

Lui Sasuke: (zambind si uitandu-ma catre cer) - Tu crezi ca omorand pe cineva vei scapa de durerea inabusita pe care o porti? Nu, nu te vei simti ''saturat''. Doar iti vei satisface dorinta de razbunare, cu scopul a ce? Esti un mare naiv, incerci sa-ti distrugi prietenii si camarazii. In modul acesta, vei ajunge sa fii singur la fel ca la inceput. (uitandu-ma la el serioasa, el facand ochii mari).

Sfarsit: A venit vremea sa plec, va las aici. Sper ca v-am aratat cu ce ati gresit. Nu va mai exista o data viitoare cand ne vom intalni, insa va voi urmari indeaproape. Arigato: Naruto-senpai, Sakura-chan, Sasuke-kun. :) Gomenasai. * si ma topesc, intrand in pamant, cei trei tipand dupa mine* ( =))) )



tare ideea. :)) Imi place mult. Mu hahahahaa, Il fac pe Sasuke sa planga! =))))
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Vin 13 Sept 2013, 10:16

Naruto :As avea atatia sa it spun :))) In primul rand te admir pentru tot ce faci si pentru ca llupti pentru visul tau oricat de greu ar fi .Pot spune ca mi-ai fauct copliaria foarte frumoasa. Si am ras cu mare drag de toate intamplarile tale amuzante si de toate momnetele frmoase petrecute imrpeuna , chiar si cele triste. Iti multumesc pentru ca mai invata sa lupt pentru visele mele si pentru prietenii mei .  Sin inca un lucru foarte important naruto : DESCHIDETI OCHII HINATA TE IUBESTE FA CEVA IN PRIVINTA ASTA !!! Love you NARUTO!!
Sakura : Te-am indragit din prima clipa :) Chiar daca uneori ma cam enervat cu comportamentul tau dupa sasuke am inteles ca tu chiar il iubeai . M-ai invatat sa lupt pentru persoana iubita chiar daca ea se indeparteaza si nui pasa. Never too late !! Am invata o gramada de la tine si am invata cat de puternica poate fii o fata si la caracter si la forta!! Si nu renunta la dragostea pentru sasuke pentru ca el are nevoie de tine . Si tu de el !! Live you sakura!!!
Sasuke : tie ce pot sa iti spun. hmmm... Te-am iubit de cand te-am vazut ..aspectul , comportamentul tot mi-a placut la tine desii m-ai dezamagit cand ti-ai abandonat prietenii dar cu toate astea te inteleg probabil ai fost disperat si asta era singura cale p care o credeai posibila dar ascultama razbunarea nu aduce nimic bun si nu av aduce vreodata.. Oricum datorita tie zic eu naruto si sakura au devenit asa puternici pentru ca tu le-ai dat initiativa sa te salveze sa lupte ca sa te aduca inapoi deci ai fauct si tu ceva bine . Si daa stiu ca nu etsi egnul ala de persoana careia sa i  placa sa i se reprosezee dar mai ascultama un pic si dupa scapi de mine :))). Intoarcete in sat , acolo sunt prietenii care te asteapta si tin la tine. Sunt noua ta familie . Si deschidetii ochii copilule sakura te iubeste enorm . Dai o sansa si nu vei regreta . Lasa orgoliul asta masculin :))


Si cam atat le-as spune totusi nu as vrea sa i plictisesc cu discursuri prea lungi . Pnetru ca dupa cat i cunosc naruto dupa ce ar auzi ca i multumesc ar sari in sus de bucurie , si ar afce niste fete amuznate :)) Sasuke probabil mar ignora din cauza orgoliului masculin :)) iar sakura probabil ar fi singura care m-ar asculta tot ce am de spus...dar sar enerva pentru ca am facuto enervanta :)))
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Ce le-ai spune? Asss10Ce le-ai spune? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Vin 13 Sept 2013, 22:15

Randul meu :))

Naruto: Esti un netot!
Sakura: Schimba culoarea parului, nu o suport!
Sasuke: Te insori cu mine ?

Doar atat :))
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Vin 13 Sept 2013, 23:45

Lui Naruto: Naruto te ador, amice! Sincer esti ca o parte din mine. Esti fratele pe care nu l-am avut niciodata, dar pe care as fi iubit sa il am. Iti multumesc deoarece mereu, oricat de trista si deprimata as fii, doar privindu-te imi ridici drastic moralul. Imi readuci mereu aminte o lectie importanta si anume sa zambesc mereu indiferent de situatie. Esti sprijinul meu Naruto si ma bucur ca am copilarit alaturi de tine. Mi-ar fi placut sa facem impreuna toate idioteniile tale, sa devenim impreuna mai puternici si sa luptam impreuna. Alt lucru pe care l-am invatat de la tine a fost sa nu ma dau niciodata batuta, sa nu renunt. Pff, noi doi am face o pereche de groaza. Doi nebuni ca noi la un loc ar distruge Konoha. lough Oricum, mersii pentru tot Naruto. Te iubesc amice! in love 


Lui Sakura: Draga Sakura, ceea ce pot sa iti spun tie este ca in prima serie Naruto mi-ai provocat o mie de nervii. Singurul lucru care imi placea la tine era aspectul. Uram faptul ca erai tat de slaba si inebunita dupa Sasuke. Nu mi-a placut niciodata ca Naruto trebuia sa te salveze si ce era si mai rau, era ca tu nici macar nu iti dadeai interesul de a devenii mai puternica si sa nu mai incerci sa lasi totul pe seama altora. Acum, imi esti tot cam indiferenta, dar totusi te agreez mai mult. Imi place ca te-ai ambitionat sa devii puternica si ca ai si reusit. Tine-o tot asa si nu-l lasa mereu balta pe Naruto din cauza lui Sasuke, sustinel si pe el, deoarece daca Naruto nu ar fi fost, tu ai fi fost moarta de mult draga mea. Nu-ti cer sa-l iubesti, chiar deloc. Insa sa nu-i mai iei mereu partea lui Sasuke, m-ai ajuta-l si intelgel si pe Naruto. Uite ce mare si misto a devenit. lough 


Lui Sasuke:  Am ajus si pe la tine! Hmm, Sasuke; ceea ce iti pot spune eu tie este ca te iubesc. Tu reprezinti exact tipul de baiat pe care eu il consider perfect pentru mine. Imi place foarte mult ca esti ambitios si pus pe fapte, nu doar pe vorbe. Ma bucur extrem de tare ca tu si naruto sunteti cei mai buni prieteni. dap !  Inteleg durerea ta si apreciez felul in care ai actionat, cu cat calm ai putut rezista situatiei. Imi place ca esti foarte puternic, atat la caracter cat si la fizic. Ma bucur ca nu l-ai lasat pe Orochimaru sa faca ce vrea din tine. Nu imi place ca ai ales ura si ca te arunci in intuneric singur. Da, esti naiv si nu realizezi asta si da, nu vei fi niciodata ca Itachi, insa nu e nevoie sa fii o copie ieftina, e imporant sa fii tu. Te iubesc Sasuke, insa niciodata iubirea mea pentru tine nu ar fi oarba ca a Sakurei. Spre deosebire de ea, eu as fii in stare sa ma bat cu tine pana ti-as frange fiecare os'cior din corp doar ca sa faci ceea ce trebuie. Oricum, mersii ca ma faci sa zambesc, sa ma enervez si sa plang. 


Cam asta le-as zice eu. happy Este prima data cand ma gandesc la ce le-as spune daca ar fii in fata mea. Le-as spune ce simt, adica exact ceea ce am spus mai sus si inca cateva lucruri. Si nu as pleca de acolo pana cand eu si Naruto nu am face o tampenie impreuna, pana nu m-as lua la bataie cu Sakura si pana cand nu i-as fura un pupic lui Sas'ke. lough 
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Sam 01 Mar 2014, 19:59

Am treabă doar cu Itachi, dar nu cred că aș spune ceva în cazul ăsta, ci aș face. Urmărit, legat, băgat în sac și acasă cu el.
Totuși, m-aș adresa personajelor moarte, dacă-i posibil: "Vă place să mă vedeți plângând și să mă faceți să rămân fără lacrimi? I CAN'T TAKE THIS ANYMORE!"
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ce le-ai spune? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Mier 23 Apr 2014, 21:08

Aș vorbi cu Madara. 
Ce? Ehh...
Informație confidențială de natură sexuală. 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Mier 23 Apr 2014, 21:09

Oh, nu cred ca as fi in stare sa vorbesc daca Kakashi ar fi in fata mea. Uhm, si cand ma gandesc ca nenorocitul de Madara i-a luat sharinganul, poor baby, he needs me so so much.

Edit: Ema, ar cam trebui sa il tii in lesa pe Madara...
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ce le-ai spune? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Mier 23 Apr 2014, 21:11

Kakashi. a scris:
Edit: Ema, ar cam trebui sa il tii in lesa pe Madara...


Te asigur c-o să fie bine dresat.

Kakashi: Sper, altfel intra in mana mea. =)))



Ema: Bine că nu intră în altceva...

Kakashi: Vai, Ema, u so perv
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
The_Monk
Academy Student
Academy Student
The_Monk

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : https://www.facebook.com/rares.ad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Gaming , Poezie,
Stare de spirit Stare de spirit : Serenus Spiritus Daemon

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Mar 09 Iun 2015, 18:54

Lui Naruto i-as transmite sanatate si multa voinicie ;) si sa se insoare cu fata aia pe care o placea. 
Si la ceilalti sa ajunga adevarati maestrii
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19Joi 18 Iun 2015, 22:00

Pentru Naruto: Ești..ești...nemaipomenit. Ai urmat și urmezi un model pentru mine în viață.Când mă gândesc la familie, apari în mintea mea și spui: „ Casa ta e acolo unde te așteaptă cineva.”

Pentru Sakura: De la primul episod, până la ultimul, parcă mă vedeam pe mine, serios. Ce ai spus atunci: „ Ce, nu știi? O femeie trebuie să fie puternică pentru a trăi!” m-a făcut să fiu mai puternică și să trec peste greutăți.

Pentru Sasuke: Ești opusul meu și niciodată nu te-am considerat un personaj special. Tăcerea ta și întunericul ăla din privire m-a făcut să te urăsc muult de tot ^^

Pentru Sasori: Tu! Eu! Lucruri perverse! Acum! =)))

Pentru Hinata: Heeh. Cred că dacă m-aș autocaracteriza aș spune că semeni cu mine doar la personalitate. Deasta te admir. Ai un suflet curat ^^

Cam atât.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce le-ai spune? Empty
MesajSubiect: Re: Ce le-ai spune?   Ce le-ai spune? I_icon19

Sus In jos
 

Ce le-ai spune?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Personajele din serialul Naruto-