Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce credeti despre kakashi?? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce credeti despre kakashi?? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce credeti despre kakashi??

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Vin 19 Oct 2012, 20:55

Voi ce credeti despre Kakashi ?? De curand a aparut in manga tot ce s-a intamplat in trecutul lui Kakasi, despre Obito si multe alte chestii.. Intrebarea care ma framanta pe mine este : Credeti ca e corect ce afacut Kakashi cand a omorat-o pe Rin? Daca a facut-o din adins sau a fost nevoit?? Eu sincer nu cred ca, Kakashi a facut-o din adins, cred ca a fost nevoit pentru ca din cate am vazut cei din satul cetii o voiau pe Rin pentru un anumit lucru, iar Kakashi o iubea mult pe Rin ( nu in sensul ala ) mai ales ca ii promisese cu cateva clipe inainte lui Obito inainte ,, sa moara '' ca o sa aiba mare grija de ea. Si cred ca a facut-o pentru binele ele, mai ales ca, kakashi nu are cum sa fie rau sad
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Vin 19 Oct 2012, 22:38

Pai sincer daca i-a promis lui Obito ca o va proteja atunci de ce a ucis-o chiar el?asta chiar ca nu inteleg nervi! ...stiu ca Obito o iubea foarte mult pe Rin love ,iar kakashi o considera doar o unealta in trecut well? awesome right?
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Ce credeti despre kakashi?? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Dum 11 Noi 2012, 17:26

Si pe mine ma framanta acest lucru... Nu inteleg care a fost scopul lui Kakashi sa o omoare pe Rin.. iar Obito a avut incredere in el ca o va proteja si chiar o iubea... Am fost surprinsa cand am vazut in manga motivul pentru care vrea Obito sa creeze o alta lume..cum zice el...Sper ca Masashi Kishimoto sa ne arate mai repede ce s-a intamplat ...
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Vin 16 Noi 2012, 19:22

Eu sincer acum il iubesc foarte mult pe Kakashi si il respect mai ales ca incercat din rasputeri sa proteje pe toti dupa ce s-a intmaplat cu Rin. Iar Kakashi nu are cum sa fie un personaj negativ prin faptul ca nu a salvat-o pe Rin si sunt sigra ca a vut un motiv foarte intemeiat si chiar as vrea ca Kishimoto sa ne limpezeasca si el iegatura cu ce a facut Kakashi. CHiar daca Kakashi a afacut niste greseli in trecur eu cred, defapt sunt sigura, ca si le-a rascumparat prin faptul ca l-a protejat pe Naruto si pe restul din Konoha cu riscul vietii sale. Daca va mai amintiti cand echipa 7 s-a intalnit la podul acela, care mai apoi a fost numit parca ,, Podul lui Naruto'', cu Zabuza, Kakashi a zis ca va face tot posibilul sa-i protejeze. De asemenea ca Kakashi a fost si un exemplu pentru naruto si ca si Naruto il iubesc si il respect pe Kakashi chiar daca a facut niste greseli in trecut. happy2
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Sam 04 Mai 2013, 13:20

Kakashi este un gunoi. Pur si simplu, am inceput sa nu il mai suport pe omul asta. El isi regreta trecutul, insa pe mine nu prea ma duce spre mila.
A vazut cum tatal sau a fost izgonit din sat, si apoi l-a gasit mor in propria casa. Atunci sentimentele lui s-au schimbat; iar in acel moment de panica, cand Obito era prin sub roci, i-a facut acea promisiune lui, si lui Rin. Insa nu s-a tinut de ea, si astfel a ucis-o pentru a-si activa Sharinganul la urmatorul nivel.
El a incercat sa il opreasca pe Sasuke, pentru ca isi vedea amaraciunea in Sasuke, ca intr-o oglinda. Si Uchiha a vrut sa il omoare pe Naruto, ca sa isi activeze acel stadiu din Sharingan.
Deci, atat Kakashi, cat si Sasuke, sunt niste gunoaie. :)
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Dum 30 Iun 2013, 22:07

Cand i-am aflat trecutul lui Kakashi, mi-a ramas ceva in gat. Moartea lui Rin, faptul ca nu a putut sa isi tina promisiunea fata de Obito, toate astea m-au intristat, insa mi-am dat seama ca aceste evenimente l-au determinat sa devina acel sensei protector si bun -si la propriu, si la figurat-. Incercand sa il faca pe Sasuke sa nu repete greselile lui, sa o faca pe Sakura sa isi dea seama ca nu este mai prejos decat baietii si sa il apere pe Naruto, a demonstrat ca este un personaj puternic si de baza al acestui anime si merita tot respectul. Mi-a placut ca in ciuda faptului ca nu l-a avut la inima pe Obito, i-a tinut minte cuvintele acelea speciale si le-a transmis si elevilor sai. Foarte frumos happy
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Dum 30 Iun 2013, 22:23

"Kakashi este un gunoi. Pur si simplu, am inceput sa nu il mai suport pe omul asta. El isi regreta trecutul, insa pe mine nu prea ma duce spre mila.
A vazut cum tatal sau a fost izgonit din sat, si apoi l-a gasit mor in propria casa. Atunci sentimentele lui s-au schimbat; iar in acel moment de panica, cand Obito era prin sub roci, i-a facut acea promisiune lui, si lui Rin. Insa nu s-a tinut de ea, si astfel a ucis-o pentru a-si activa Sharinganul la urmatorul nivel.
El a incercat sa il opreasca pe Sasuke, pentru ca isi vedea amaraciunea in Sasuke, ca intr-o oglinda. Si Uchiha a vrut sa il omoare pe Naruto, ca sa isi activeze acel stadiu din Sharingan.
Deci, atat Kakashi, cat si Sasuke, sunt niste gunoaie. :)"

Exact, dar Sasuke...mm are 16 ani isi poate schimba trecutul
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Ce credeti despre kakashi?? Asss10Ce credeti despre kakashi?? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Joi 31 Oct 2013, 19:44

Kakashi este un model demn de urmat. Fara el nu exista aceasi echipa 7. 
De cand a inceput Naruto am fost curioasa sa vad ce are sub acea masca =))) A fost misterul copilariei mele :))) 

In romana Kakashi se traduce sperietoare de ciori rolling on the floor
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Ce credeti despre kakashi?? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Dum 03 Noi 2013, 15:06

Ce cred?
Cred ca este cel mai cool sensei din cati au existat, la inceput ma baga in sperieti dar pe parcurs s-a dovedit a fi tare de treaba si simpatic
Urasc faptul ca intarzie:x(:
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Ce credeti despre kakashi?? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Mar 28 Ian 2014, 10:47

Bunăciune maximă.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Dum 01 Iun 2014, 17:38

what i’m looking for in a man


  • tall
  • mysterious 
  • grey hair
  • avid interest in literature 
  • dog lover
  • only one eye
  • chronic lateness
  • crippled by the ghosts of his past
  • kakashi hatake i’m looking for kakashi hatake 


Yeah. Mă sensibilizează povestea lui. Ambriel Malphas, atunci când ai postat, motivul morţii lui Rin era un mister, dar chiar şi aşa, ce sens ar fi avut să o ucida Kakashi cu premeditare? Dacă dorinţa lui era de a-şi trezi Mangekyou Sharinganul, nu ar fi fost normal să fie exilat din Konoha?
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19Joi 05 Iun 2014, 02:23

Capabil să excite orice mișcă.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce credeti despre kakashi?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce credeti despre kakashi??   Ce credeti despre kakashi?? I_icon19

Sus In jos
 

Ce credeti despre kakashi??

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-