Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Concurs "Naruto-kun" Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Concurs "Naruto-kun" Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Concurs "Naruto-kun"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
xDiutzaaaa♥
Academy Student
Academy Student
xDiutzaaaa♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva departeeee :]]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Mai bn de atat nu se poate xD

Concurs "Naruto-kun" Empty
MesajSubiect: Concurs "Naruto-kun"   Concurs "Naruto-kun" I_icon19Sam 10 Noi 2012, 14:44

Buna :-h am vazut pe youtube un filmulet [ in engleza ] in care Hinata si Sakura se intrec care zice mai bine "Naruto-kun", este OVA ??? Nu l-am mai vazut niciodata si nu il gasesc pe nici un site de anime-uri, este ceva inventat de fani sau este un OVA si nu stiu eu sa-l caut ???
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Concurs "Naruto-kun" J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Concurs "Naruto-kun" Empty
MesajSubiect: Re: Concurs "Naruto-kun"   Concurs "Naruto-kun" I_icon19Dum 11 Noi 2012, 17:02

Nu stiu daca e OVA...poate gresesc dar stiu la ce te referi... stii ca la sfarsitul episoadelor Naruto mai apare cate o scena facuta de Kishi-sama ..gen cum a fost aia...Nu au nici o legatura cu ce se intampla in anime..sunt un fel de momente amuzante sau nush cum sa explic:)). Poate stie altcineva sa iti spuna mai clar >.< :)).
Sus In jos
 

Concurs "Naruto-kun"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-